SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze-PołudnieOchocie i Wawrze. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce „Archiwum".

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2002

Trener: Syga Maciej, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Brzeziński Kacper, Bukowski Mateusz, Domański Franciszek, Gąska Hubert, Kania Radosław, Kiewesz Piotr, Komosa Sebastian, Konopczak Jan, Kozyar Ostap, Kruszewski Kamil, Kulpiński Mikołaj, Lipiński Mateusz, Malicki Aleksander, Mata Kamil, Mikołajewski Eryk, Olszewski Mateusz, Puchniarz Filip, Rogulski Kamil, Szeliga Dominik, Szwaja Jakub, Urban Michał, Wojtal Kacper, Wyrwicki Maciej, Zając Łukasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych  2017/2018 wiosna                  
I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych  2017/2018 jesień 14 11 2 1 61:18 4,36 1,29 43 1
I Okręgowa Liga Trampkarzy  2016/2017 wiosna 14 10 1 3 54:15 3,86 1,07 39 3
I Okręgowa Liga Trampkarzy  2016/2017 jesień 12 10 0 2 35:19 2,92 1,58 16 2
II Okręgowa Liga Trampkarzy  2015/2016 wiosna 14 11 2 1 51:30 3,64 2,14 21 1
II Okręgowa Liga Trampkarzy  2015/2016 jesień 12 5 2 5 33:35 2,75 2,92 -2 4
III Warszawska Liga Młodzików  2014/2015 wiosna 8 6 1 1 47:6 5,88 0,75 41 1
III Warszawska Liga Młodzików  2014/2015 jesień 10 6 2 2 36:14 3,60 1,40 22 2
Liga Młodzików  2013/2014 13 2 0 11 15:81 1,15 6,23 -66 8
Liga Orlików  2012/2013 20 7 1 12 68:90 3,40 4,50 -22 8
Liga Orlików  2011/2012 18 9 3 6 98:55 5,44 3,06 43 3
  razem 135 77 14 44 498:363 3,69 2,69 135  
 
 
2004

Trener: Szczygielski Damian, Bartkiewicz Łukasz, Dłutowski Norbert, Ede Lucky, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Michałowicz Artur, Zgódka Sebastian

Adamczyk Ignacy, Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Ćwilich Szymon, Dudek Grzegorz, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Jarecki Oskar, Juritka Peter, Kucharski Kuba, Kucharski Maciej, Kudła Patryk, Le-Quang Kacper, Marchuk Mikita, Okleka Tomasz, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Pudełek Krystian, Rossa Szymon, Serokin Maksymilian, Szczęk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Wójcik Kamil, Zawiślak Stefan, Zdunek Kacper, Żaboklicki Bartosz

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, II Vice Mistrz Warszawy 2016/2017


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 wiosna                  
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 jesień 14 9 3 2 48:15 3,43 1,07 33 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 14 8 4 2 27:7 1,93 0,50 20 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 100 70 14 16 482:176 4,82 1,76 306  
 
 
2005

Trener: Klechniowski Jan, Zgódka Sebastian

Adamowski Franciszek, Cendrowski Jan, Czapliński Jakub, Dudek Mateusz, Głąbiński Bruno, Gruszczyński Robert, Juraś Andrzej, Kamiński Wojciech, Karpiński Jan, Mańk Krzysztof, Michalak Bartosz, Osuch Mateusz, Sergiel Aleksander, Sidelnik Jan, Szymańczyk Julian, Szymoniuk Marcel, Ślażyński Andrzej, Wróbel Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna                  
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 8 1 2 5 7:18 0,88 2,25 -11 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 10 6 2 2 29:18 2,90 1,80 11 3
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 64 21 7 36 208:306 3,25 4,78 -98  
 
 
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bakhno Matsvei, Chodorski Mikołaj, Czwartosz Antoni, Drohomirecki Jakub, Duk Kacper, Dzianachowski Jan, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Horodeński Szymon, Jenda Mikołaj, Jerke Michał, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Plewka Igor, Woźniak Alex, Ziburske Nicolas

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, Vice Mistrz Warszawy 2016/2017


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna                  
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 10 6 2 2 20:10 2,00 1,00 10 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 5 3 2 28:15 2,80 1,50 13 2
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 70 36 11 23 375:205 5,36 2,93 170  
 
 
2006

Trener: Kłosek Michał, Dłutowski Norbert, Komosa Piotr, Zgódka Sebastian

Bobrowski Mateusz, Datczuk Mikołaj, Frey Filip, Haber Wiktor, Hofmokl Tomasz, Jarosiewicz Oliwier, Kaczmarski Jan, Karski Michał, Kosiński Szymon, Migdał Hubert, Motyka Jakub, Niedaszkowski Bruno, Piątkowski de-Grzymała Stanisław, Szafarczyk Antoni, Świdziński Filip, Waśkiewicz Antoni, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 wiosna                  
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 jesień 7 7 0 0 67:12 9,57 1,71 55 1
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 1 0 9 28:56 2,80 5,60 -28 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 0 0 10 18:79 1,80 7,90 -61 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 23:52 2,30 5,20 -29 5
IV Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 5 1 4 65:47 6,50 4,70 18 3
II Liga Żaków  2014/2015 wiosna 8 3 2 3 34:49 4,25 6,13 -15 3
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 5 2 1 56:28 7,00 3,50 28 2
  razem 63 24 6 33 291:323 4,62 5,13 -32  
 
 
2007

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Ede Lucky, Herman Piotr, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Asei-Dantoni Myles, Boguta Xawery, Dąbrowski Mateusz, Dybek Antoni, Eysmont Maksymilian, Gładyszczak Mikołaj, Gołębiowski Maksymilian, Karwan Rafał, Kordula Maksymilian, Krystman Mateusz, Kuczek Krzysztof, Lah Karol, Maj Tobiasz, Mucha Adam, Panasiuk William, Sochacki Adam, Tokarzewski Jerzy

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 1 0 9 15:90 1,50 9,00 -75 6
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 8 0 2 81:26 8,10 2,60 55 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 50 25 0 25 292:270 5,84 5,40 22  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Kłosek Michał, Pluta Dawid, Zgódka Sebastian

Adamowski Maciej, Bogacz Igor, Boroń Filip, Bugla Bruno, Cegielski Bruno, Duda Franciszek, Kyoi Yukimasa, Maksimowicz Maciej, Osiński Michał, Stabiński Michał, Trepczyński Adam, Wilkowicz Aleksander, Żmuda Kacper


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
III Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 0 0 10 25:96 2,50 9,60 -71 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 41:80 4,10 8,00 -39 4
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 7 0 3 77:45 7,70 4,50 32 1
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 42:80 4,20 8,00 -38 4
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 1 2 7 39:65 3,90 6,50 -26 6
  razem 50 14 3 33 224:366 4,48 7,32 -142  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Kardasiewicz Damian, Pluta Dawid, Zgódka Sebastian

Błachnio Filip, Ciemior Mateusz, Gruchalski Hubert, Jeżak-Jawornik Antoni, Klukowski Mateusz, Krasuski Jakub, Łotyszonok Maciej, Małaczek Filip, Matwiejczuk Arkadiusz, Ochal Aleksander, Pazio Dominik, Przybylski Jeremi, Przybył Stanisław, Sadowski Antoni, Sieradzan Jacek, Sonnenfeld Antoni, Szpręgiel Jan, Van Der Stam Maksymilian, Zieniewski Tomasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2008

Trener: Gmurek Sebastian, Dłutowski Norbert, Ede Lucky, Presniakow Igor, Szczygielski Damian, Zgódka Sebastian

Bęcek Artur, Bronisz Wojciech, Demski Tymoteusz, Faber Gaweł, Falkiewicz Hubert, Kiryłło Filip, Kulmiński Kajetan, Leśniak Adam, Łatka Maciej, Łopong Patryk, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Palicki Wojciech, Papaj Mikołaj, Puna Szymon, Thomas Dominik, Urbanek Tymon, Zatorski Alan, Zawada Gustaw

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 3 1 6 19:41 1,90 4,10 -22 4
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 9 0 1 61:31 6,10 3,10 30 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 50 28 1 21 297:196 5,94 3,92 101  
 
 
2008

Trener: Kalinowski Bartłomiej, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bednarczuk Igor, Czechowski Franciszek, Gasiński Iwo, Gasiński Ludwik, Górniak Kacper, Haouem Aleksander, Jakubowski Borys, Kaczorowski Bartosz, Klimek Jakub, Łysiak Ignacy, Przepiórkiewicz Jan, Thompson Krzysztof, Voloshyn Arsenij, Żurawski Leon


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2008

Trener: Herman Piotr, Majecki Michał, Michałowicz Artur, Zgódka Sebastian

Bazga Filip, Berger Gustaw, Berger Joachim, Bielobradek Jan, Dąbrowski Mikołaj, Głuchowski Rafał, Hanc Maciej, Jamróz Antoni, Józefczuk Franciszek, Kosiński Michał, Latała Wiktor, Migdał Robert, Odoliński Jan, Radu Preda, Sokołowski Tymon, Szczypkowski Wojciech, Szuta Paweł, Szymczak Dominik, Wełpa Aleks, Woelke Stanisław, Zapora Igor, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj, Ziółkowski Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
IV Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 7 2 1 64:27 6,40 2,70 37 1
V Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 38:61 3,80 6,10 -23 5
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 8 0 2 103:30 10,30 3,00 73 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 6 4 0 2 23:63 3,83 10,50 -40 2
  razem 36 22 2 12 228:181 6,33 5,03 47  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Gieleciński Robert, Szczygielski Damian, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Bakhno Serafim, Ciempiel Victor, Friedel David, Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Kierepka Wiktor, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Lubieniecki Oskar, Malesa Nikodem, Piotrkowicz Kacper, Stefański Michał, Tomporowski Maciej, Zieliński-Bąbka Aleksander


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna                  
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 1 4 36:34 3,60 3,40 2 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 1 4 45:43 4,50 4,30 2 3
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 30 19 2 9 150:95 5,00 3,17 55  
 
 
2009

Trener: Majecki Michał, Klechniowski Jan, Kurzępa Michał, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Stanisław, Bożyczko Franciszek, Budny Bartosz, Fijołek Paweł, Filipiak Maciej, Frankowski Ivo, Gołąb Kajetan, Iwański Aleksander, Kaczorek Mateusz, Kanik Igor, Koczywąs Marcel, Kozieł Hubert, Krym Xavier, Owczarek Ignacy, Rączka Antoni, Ruciński Maciej, Stankiewicz Bartłomiej, Walencewicz Aleksander, Wojtyna Wiktor, Zarembiński Tobiasz, Zębik Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna                  
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 2 3 47:35 4,70 3,50 12 3
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16 4
  razem 20 10 2 8 108:80 5,40 4,00 28  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Ede Lucky, Gieleciński Robert, Komosa Piotr, Zgódka Sebastian

Balcerowski Jan, Biały Łukasz, Boniecki Jeremi, Chłopaś Antoni, Dondalski Aleksander, Duda Antoni, Fogiel Nikodem, Galas Franciszek, Gławnicki Fabian, Kołodziejczyk Franciszek, Krupa Filip, Łukawski Filip, Michalczyk Igor, Pieńczuk Michał, Pyszczek Julian, Sobański-Devos Stanisław, Stenzel Robert, Straburzyński Julian, Szcześniak Adam, Tarkowski Adam, Wójcik Michał, Zielonka Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
VI Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna                  
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 3 1 6 47:56 4,70 5,60 -9 5
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 0 2 8 25:72 2,50 7,20 -47 6
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30 3
  razem 30 10 3 17 135:161 4,50 5,37 -26  
 
 
2009

Trener: Presniakow Igor, Zgódka Sebastian

Dauvergne Aurelien, Kostka Maksymilian, Piotrkowicz Oliwier, Popiołek Jędrzej, Romanowski Jan, Ryń Franciszek, Sołtykiewicz Kacper, Sowa Mikołaj, Stempowicz Kacper, Tikhomiroff Wiktor, Wolny Witold, Żakowski Wiktor


 
 
2010

Trener: Michałowicz Artur, Gieleciński Robert, Herman Piotr, Krzyśków Piotr, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Teo, Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Gutowski Radosław, Ignaszak Jerzy, Jenda Stanisław, Karłowski Leon, Koczur Albert, Kotowski Antoni, Milo Marcel, Owoc Stefan, Pliszkiewicz Kajetan, Sadowski Antoni, Stańczykowski Karol, Zbrojski Juliusz, Zegarowski Tymoteusz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna                  
Liga Żaków  2017/2018 jesień 8 6 2 0 78:30 9,75 3,75 48 1
  razem 8 6 2 0 78:30 9,75 3,75 48  
 
 
2010

Trener: Kurzępa Michał, Skonieczny Krzysztof, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bielecki Adam, Breński Natan, Cyran Stanisław, Gacke Kamil, Grygorczuk Franciszek, Józefczyk Maksymilian, Kolanek Artur, Krystosiak Adam, Latek Igor, Majewski Paweł, Mazurek Artur, Ogłoziński Maksymilian, Palmowski Wiktor, Perełka Mikołaj, Pietraszko Wiktor, Piotrowski Tomasz, Pomacho Tymon, Półchłopek Tymoteusz, Radomyski Jakub, Szurmak Maksymilian, Wiśniewski Franciszek


 
 
2010

Trener: Michałowicz Artur, Ede Lucky, Herman Piotr, Zgódka Sebastian

Bobiv Antonio, Dusiński Karol, Dymecki Adrian, Dzięciołowski Karol, Golema Adam, Jarmuż Jakub, Kaczorowski Franciszek, Klimkowski Aleks, Maciejewski Andrzej, Milewski Kasjan, Rawicki Tymon, Rosnowski Stanisław, Wierzbicki Wiktor, Zabrzeski Maksymilian, Zasuwik Piotr


 
 
2010

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Komosa Piotr, Zgódka Sebastian

Dzięciołowski Tytus, Dzięgielewski Franciszek, Lewicki Aleksander, Lewicki Jakub, Lipiński Krzystof, Mędrzejewski Ignacy, Pióro Ksawery, Pomorski Wojciech, Presko Tymon, Sudacki Stanisław, Szczepocki Antoni, Szwarc Jakub, Tychowski Michał, Wawer Michał, Wolny-Pietrzak Gustaw, Zieliński Julian


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Ede Lucky, Krzyśków Piotr, Presniakow Igor, Zgódka Sebastian

Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Grynczewski Jeremi, Kamiński Maksymilian, Klein Szymon, Kobylecki Ignacy, Kwiatkowski Adam, Magoń Ignacy, Malina Bartosz, Marecki Maciej, Mech Wiktor, Mielewski Antoni, Puna Kacper, Rogiński Jakub, Sapała Radosław, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Strozik Kajetan, Tokarzewski Jan, Zarzycki Filip


 
 
2011

Trener: Kłosek Michał, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Burda Mateusz, Chojnacki Julian, Gałecki Ryszard, Hamera Stanisław, Izdebski Piotr, Janiszewski Olaf, Koczywąs Aleksander, Kremser Mateusz, Majewski Szymon, Marzec Łukasz, Marzec Wojciech, Olejniczak Fryderyk, Sentkowski Tymon, Sulik Leon, Szymani Karol, Talarczyk Maksymilian, Wilczyński Hubert, Zawadzki Ignacy


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert, Kalinowski Bartłomiej, Zgódka Sebastian

Andruszkiewicz Olaf, Asmaryan Robert, Dong Zhixuan, Frankowski Iwo, Kasprzycki Jan, Kasprzykowski Szymon, Kornacki Antoni, Liu Yizheng, Luo Mingchng, Masiul Piotr, Matejuk Maciej, Matusiewicz Leon, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Rusztecki Ignacy, Tomczyk Adrian


 
 
2011

Trener: Skonieczny Krzysztof, Ede Lucky, Krzyśków Piotr, Zgódka Sebastian

Bednarczyk Igor, Brzozowski Marek, Cudny Olaf, Dębkowski Adam, Jaworski Wojciech, Matuszewski Dominik, Milewski Jan, Mora Filip, Muczko Dymitr, Pol Stanisław, Stępień Juliusz, Świstak Jan, Wawrzyniak Krystian, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni, Zbroja Stanisław, Zieliński Jędrzej, Ziółkowski Oliwier


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Kardasiewicz Damian, Kłosek Michał, Kurzępa Michał

Bęcek Bartosz, Burzyński Oskar, Cripps-III Paul, Czapla Franciszek, Dąbrowski Filip, Diop Filip, Donat Filip, Macikowski Jerzy, Putts Michael, Remisiewicz Leon, Romanowski Jan, Smyk Robert, Strzałkowski Filip, Tatjewski Maksymilian, Wasiak Julian, Wasiak Stefan, Zbrojski Miłosz, Zegarowski Jakub, Ziemlewski Filip


 
 
2012

Trener: Kurzępa Michał, Majecki Michał, Skonieczny Krzysztof

Caban Gustaw, Dworzyński Feliks, Gliński Stefan, Jakus Jakub, Jeżyński Franciszek, Kolanowski Jan, Kowalewski Kazimierz, Kozieł Emil, Królewiecki Jakub, Mania Piotr, Mastalerz Tymon, Nilsson Alexander, Nowinowski Antoni, Pomacho Stanisław, Pyrka Jakub, Sołtan Franciszek, Trela Jakub, Wojdyr Kacper, Wojdyr Krzysztof, Wrona Bruno, Wysocki Kacper


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Herman Piotr, Komosa Piotr

Białousz Stanisław, Borkowski Michał, Brysiak Antoni, Carroz-Noriega Michał, Celej Józef, Czapliński Kacper, Ćwiek Aleksander, Damięcki Kacper, Grudzień Bartosz, Kardyński Leon, Klepaczko Jakub, Kuc Michał, Lasek Maciej, Marcinczak Michał, Miniakowski Kacper, Nycz Maksymilian, Pytlarczyk Witold, Raczkowski Gustaw, Rudnicki Tadeusz, Wasielewski Witold, Zasuwik Michał, Żukiewicz Filip


 
 
2012

Trener: Pluta Dawid, Dłutowski Norbert

Bieniek Adam, Borski Mikołaj, Chojecki Antoni, Dulik Bartosz, Gągałka Maciej, Kozak Daniel, Łapiński Oskar, Powierża Antoni, Sobociński Franciszek, Sobociński Ludwik


 
 
2012

Trener: Kalinowski Bartłomiej

Borys Franciszek, Lipiński Szymon, Sobieszek Antoni, Szuliński Rafał, Turżański Stanisław, Waś Bruno, Wieczorek Dominik, Wyroda Sebastian, Zawada Kacper, Żuczkowski Leon


 
 
2012

Trener: Skonieczny Krzysztof

Derkacz Olivier, Kacper Kozik


 
 
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA