SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Treningi w okresie:    od 04-09-2017 do 31-10-2017
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2002/2003
Syga Maciej
X 14:30 - 16:30
Syta 123
14:30 - 16:00
Jeziorna 2
15:00- 16:30
Jeziorna 2
15:00 - 16:30
Syta 123
X X
2004 I
Szczygielski Damian
14:00 - 15:30
Chełmska 23
(Kłosek)
15:30 - 17:00
Jeziorna 2
(Kłosek)
15:00 - 16:00
Chełmska 23
(Kłosek)
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kopcik)
13:30 - 15:00
Jeziorna 2
(Kopcik)
X X
2004 II
Bartkiewicz Łukasz
14:30 - 16:00
Jeziorna 2
(Michałowicz)
15:30 - 17:00
Jeziorna 2
(Dłutowski)
15:00 - 16:00
Chełmska 23
(Kłosek)
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kurzępa)
13:30 - 15:00
Jeziorna 2
(Osiński)
X X
2005/2006
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Biedronki
X 17:00 - 18:30
Chełmska 23
X X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
14:30 - 16:00
Worobczuka
(Syga)
14.15 - 15.45
Jeziorna 2
(Kopcik)
14.15 - 15.45
Jeziorna 2
14:30 - 16:00
Warszawianka (dół)
(Kłosek)
14.15 - 15.45
Jeziorna 2
(Kłosek)
X X
2007
Bartkiewicz Łukasz
18:30 - 20:00
Worobczuka
(Skonieczny)
X 17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Syga)
18:30 - 20:00
Syta 123
(Syga)
X X X
2008 czerwoni
Moczulski Rafał
17:00 - 18:30
Chełmska 23
(Ede)
X 17.30 - 19.00
Uprawna 9/17
(Kurzępa, Osiński)
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X
2008 żółci
Moczulski Rafał
18.30 - 20.00
Chełmska 23
(Ede)
X X 17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Osiński)
X X X
2009
Kopcik Joachim
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Chełmska 23
17.00 - 18.30
Syta 123
(Syga)
X 18.30 - 20.00
Biedronki
(Trzeciakowski)
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczygielski)
X X
2010
Michałowicz Artur
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Kalinowski)
X X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Trzeciakowski)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2011
Pluta Dawid
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Kalinowski)
X 17.30 - 19.00
Uprawna 9/17
(Kalinowski)
X X X
2012/2013
Majecki Michał
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X 17.00 - 18.00
Jeziorna 2
(Kurzępa, Rydelin)
X X
Treningi Bramkarskie
Tryboń Maciej
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(SP czerwoni)
14:15 - 15:15
Jeziorna 2
(2006)
- - -
15:30 - 16:30
Jeziorna 2
(2004)
14:30 - 15:30
Jeziorna 2
(2002)
14:30 - 15:30
Warszawianka (góra)
(2004 i 2006)
- - -
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(SP żółci)
X X X
Wilanów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2009 czerwoni
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X 18:30 - 20:00
Biedronki
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2009 żółci
Majecki Michał
18.30 - 20.00
Biedronki
(Rydelin)
X 17.00 - 18.30
Biedronki
X X X X
2010
Woźniak Artur
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Syta 123
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Worobczuka
(Kurzępa, Skonieczny)
X X X
2011
Kłosek Michał
17.30 - 19.00
Uprawna 9/17
(Syga)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17.30 - 19.00
Worobczuka
(Woźniak)
X X X X
2012/2013
Woźniak Artur
X X X 17.30 - 18.30
Worobczuka
(Kurzępa, Majecki, Skonieczny)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
Górny Mokotów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004/2005
Klechniowski Jan
X X 17.00 - 18.30
Chełmska 23
X 18:30 - 20:00
Kazimierzowska 60
(Ede)
X X
2006
Kłosek Michał
X 18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Dłutowski)
X X X
2007
Dłutowski Norbert
18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Pluta)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Kłosek)
X X X
2008
Moczulski Rafał
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Majecki)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Michałowicz)
X X
2009 czerwoni
Kopcik Joachim
18.30 - 20:00
Wałbrzyska 5
(Osiński)
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Ede)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2009 żółci
Kopcik Joachim
18.30 - 20.00
Wałbrzyska 5
(Osiński)
X 17.00 - 18.30
Wiktorska 30/32
(Ede)
X X X X
2010
Michałowicz Artur
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
(Ede)
X X 17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Moczulski)
X X
2011
Pluta Dawid
17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Dłutowski)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Wałbrzyska 5
(Kalinowski)
X X X X
2012/2013
Majecki Michał
X 17.00 - 18.00
Wiktorska 30/32
(Moczulski)
X X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
Praga Południe  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2006/2007
Dłutowski Norbert
X 18.30 - 20.00
Tarnowiecka 4
(Rydelin)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 18:30 - 20:00
Tarnowiecka 4
(Pluta)
X X
2008
Skonieczny Krzysztof
X 18:30 - 20:00
Cyrklowa 1
(Osiński)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Cyrklowa 1
(Kłosek)
X X
2009/2010
Wołkowycki Krzysztof
17:00 - 18:30
Międzyborska 64/70
(Kurzępa)
X X INDYWIDUALNY
18:30 - 20:00
Biedronki
17:00 - 18:30
Międzyborska 64/70
(Osiński)
X X
2011
Skonieczny Krzysztof
X 17.00 - 18.30
Cyrklowa 1
(Osiński)
X INDYWIDUALNY
17:30 - 19:00
Uprawna 9/17
17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Kłosek)
X X
2012/2013
Pluta Dawid
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
X X 17.00 - 18.00
Tarnowiecka 4
(Dłutowski)
X X
Ochota  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2010/2011
Bartkiewicz Łukasz
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:45 - 19:15
Wawelska 3
X INDYWIDUALNY
17:30 - 19:00
Uprawna 9/17
17:00 - 18:30
Wawelska 3
X X
2012/2013
Tryboń Maciej
X 17:45 - 18:45
Wawelska 3
X X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
Wawer  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2012/2013
Skonieczny Krzysztof
X X 17:00 - 18:00
Starego Doktora 1
X X X X
Treningi w okresie:    od 06-11-2017 do 30-03-2018
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2002/2003
Syga Maciej
X 15:30 - 17:00
Warszawianka (dół)
15:30 - 17:00
Syta 123
15:30 - 17:00
Syta 123
15:30 - 17:00
Warszawianka (dół)
X X
2004 I
Szczygielski Damian
14:00 - 15:30
Orlik Chełmska 23
(Syga)
- - -
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
15:30 - 17:00
Warszawianka (góra)
(Kłosek)
15:00 - 16:00
Orlik Chełmska 23
(Kłosek)
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kopcik)
13:45 - 15:15
MOSiR Ząbki
(Kłosek)
X X
2004 II
Bartkiewicz Łukasz
14:30 - 16:00
Worobczuka
(Kłosek)
- - -
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
15:30 - 17:00
Warszawianka (góra)
(Ede)
15:00 - 16:00
Orlik Chełmska 23
(Kłosek)
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kurzępa)
13:45 - 15:15
MOSiR Ząbki
(Ede)
X X
2005/2006
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Orlik Chełmska 23
(Herman)
17:30 - 19:00
Przyczółkowa 27
X X 18:15 - 20:00
Bobrowiecka 9
(Majecki)
X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
14:00 - 15:30
Orlik Chełmska 23
(Syga)
- - -
14:30 - 15:30
Basen
Warszawianka
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kopcik)
14:30 - 15:30
Zakrzewska 24
14:30 - 16:00
Warszawianka (dół)
(Kłosek)
14:30 - 16:00
Worobczuka
(Kopcik)
X X
2007
Bartkiewicz Łukasz
18:30 - 20:00
Chełmska 23
(Kalinowski)
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Klechniowski)
17:00 - 18:30
Chełmska 23
(Kopcik)
X X X
2008 czerwoni
Moczulski Rafał
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
(Szczygielski)
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Szczygielski)
17:00 - 18:30
Limanowskiego 9
(Kalinowski)
X X X
2008 żółci
Kalinowski Bartłomiej
17:00 - 18:30
Chełmska 23
(Bartkiewicz)
X X 18:30 - 20:00
Limanowskiego 9
(Moczulski)
X X X
2009
Kopcik Joachim
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Chełmska 23
(Bartkiewicz)
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Syga)
X X
2010
Michałowicz Artur
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
(Trzeciakowski)
X X 17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
(Klechniowski)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X X
2011
Pluta Dawid
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
18:00 - 19:30
Bobrowiecka 9
(Herman)
X 18:00 - 19:30
Bobrowiecka 9
(Syga)
X X X
2012/2013
Majecki Michał
X INDYWIDUALNY
18:00 - 19:30
Bobrowiecka 9
X X 17:00 - 18:00
Bobrowiecka 9
(Kłosek, Kurzępa)
X X
Treningi Bramkarskie
Tryboń Maciej
17:00 - 18:00
Warszawianka (góra)
(SP czerwoni)
14:30 - 15:30
Warszawianka (góra)
(2006)
---
15:30 - 16:30
Warszawianka (góra)
(2002 i 2004)
X 14:30 - 15:30
Warszawianka (dół)
(2006)
---
17:30 - 19:00
Przyczółkowa 27
(SP żółci)
13:45 - 14:45
Ząbki
(2004)
X X
Wilanów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2009 WI
Majecki Michał
17:30 - 19:00
Limanowskiego 9
(Rydelin)
X 17:30 - 19:00
Wiertnicza 26
(Rydelin)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X X
2010 WI
Kurzępa Michał
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
17:30 - 19:00
Uprawna 9/17
(Rydelin)
X 18:00 - 19:30
Wiertnicza 26
(Skonieczny)
X X X
2011 WI
Kłosek Michał
17:30 - 19:00
Wiertnicza 26
(Syga)
X 17:30 - 19:00
Limanowskiego 9
(Syga)
INDYWIDUALNY
18:00 - 19:30
Bobrowiecka 9
X X X
2012/2013
Kurzępa Michał
X X X 17:00 - 18:00
Wiertnicza 26
(Majecki, Skonieczny)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:00
Bobrowiecka 9
X X
Górny Mokotów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004/2005 GM
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Orlik Chełmska 23
(Herman)
X X X 18:15 - 20:00
Bobrowiecka 9
(Majecki)
X X
2006 GM
Kłosek Michał
X 17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
(Ede)
X 17:30 - 19:00
Niegocińska 2
(Ede)
X X X
2007 GM
Dłutowski Norbert
17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
16:30 - 18:80
Niegocińska 2
X X X
2008 GM
Moczulski Rafał
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (mała)
---
18:30 - 20:00
Bytnara 19 (mała)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X 17:30 - 19:00
Niegocińska 2
(Ede)
X X
2009 czerwoni GM
Kopcik Joachim
17:00 - 18:30
Bytnara 19 (mała)
(Kurzępa)
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Kurzępa)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X X
2009 żółci GM
Kopcik Joachim
18:30 - 20:00
Bytnara 19 (mała)
(Kurzępa)
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Ede)
X X X X
2010 GM
Michałowicz Artur
X 18:00 - 19:30
Niegocińska 2
(Majecki)
x INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Kalinowski)
x x
2011 GM
Pluta Dawid
17:00 - 18:30
Bytnara 19 (duża)
(Ede)
X 17:00 - 18:30
Bytnara 19 (mała)
(Herman)
X X X X
2012/2013 GM
Majecki Michał
X 17:00 - 18:00
Niegocińska 2
(Michałowicz)
X X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:00
Bobrowiecka 9
X X
Praga Południe  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2006/2007 PP
Dłutowski Norbert
X 16:30 - 18:00
St. Zjednoczonych 24
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X 18:30 - 20:00
St. Zjednoczonych 24
X X
2008 PP
Skonieczny Krzysztof
17:00 - 18:30
Angorska 2 (duża)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X 18:30 - 20:00
Angorska 2 (duża)
X X
2009/2010 PP
Wołkowycki Krzysztof
17:00 - 18:30
Angorska 2 (duża)
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (dół)
18:30 - 20:00
Angorska 2 (duża)
(Pluta)
X X
2011 PP
Skonieczny Krzysztof
X 16:30 - 18:30
Cyrklowa 1
X INDYWIDUALNY
18:00 - 19:30
Bobrowiecka 9
17:00 - 18:30
Angorska 2 (duża)
(Wołkowycki)
X X
2012/2013 PP
Pluta Dawid
X X X X 16:30 - 17:30
Angorska 2 (duża)
X X
Ochota  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2010/2011 O
Bartkiewicz Łukasz
INDYWIDUALNY
17:00 - 18:30
Warszawianka (góra)
17:30 - 19:00
Wawelska 48
X INDYWIDUALNY
18:00 - 19:30
Bobrowiecka 9
17:00 - 18:30
Majewskiego 17
X X
2012/2013 O
Kalinowski Bartłomiej
X 16:30 - 17:30
Wawelska 48
X X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:00
Bobrowiecka 9
X X
Wawer  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2012/2013 WA
Skonieczny Krzysztof
X X 18:15 - 19:15
Kajki 80/82
X INDYWIDUALNY
17:00 - 18:00
Bobrowiecka 9
X X
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA