SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

151 Delta Cup
kolejny udany dzień turniejowy...
18-02-2018

150 Delta Cup
kolejne dwa puchary do kolekcji 2006...
17-02-2018

darowizny 1% od podatków z PIT
KRS 0000111565
13-02-2018

Mini EURO
nasi najmłodsi 2012 i 2013...
11-02-2018

1 2 3 4

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] >>>

 
Kluby Warszawskie - Klub Sportowy Orzeł 20-02-2018

Warszawa jako największe Polskie miasto ma bardzo bogatą historię. Niegdyś piękne kamienice, teatry, a nawet cyrk w stałym budynku. Oprócz pięknej infrastruktury, stolica była jednym z motorów napędowych sportu w kraju. Artykuły z serii Kluby warszawskie będą ukazywały tę inną, lecz równie piękną oraz prężną stronę naszego miasta. Spis klubów będzie dotyczył organizacji powstałych przed wybuchem drugiej wojny światowej. Przed nami kolejna warszawska organizacja, a jest nią Klub Sportowy Orzeł.

Klub Sportowy Orzeł wedle tradycji powstał w 1922 roku na bazie dzikiej drużyny futbolowej z warszawskiej Pragi. Dopiero w 1924 roku oficjalnie powstał klub sportowy, w którym powołano sekcje. Dzięki dużej aktywności działaczy ówczesny prezydent Warszawy Zygmunt Słomiński poparł przekazanie gruntów pod własny stadion Orła, któy pojawił się na Grochowie w 1928 roku. Stadion znalazł swoje miejsce na ulicy Podskarbińskiej, gdzie już niestety w mniej spektakularny niż przed wojną sposób kontynuowana jest działalność Orła po dziś dzień.

W latach trzydziestych Orzeł przeżywał spore kłopoty finansowe, przez co poszczególne sekcje poupadały, a stadion przejęło miasto. Ratunkiem dla organizacji okazała się fuzja z KPW Kordjan. Od tego momentu klub zmienił nazwę na KS KPW Orzeł i przeniósł swoją dzialalność na Bródno. Fuzja zapewniła stabilizację finansową i doprowadziła do największego przedwojennego sukcesu klubu - awans do finałowej grupy mistrzostw Polski w koszykówce męskiej. Orzeł w najlepszym okresie zrzeszał ponad 200 członków w sekcjach piłki nożnej, lekkoatletycznej, bokserskiej, gier sportowych, pływackiej, wioślarskiej, łyżwiarskiej, a także chóru sportowego.

Wiodącą dyscypliną była lekkoatletyka, której sekcja założona została w 1924 roku. Orzeł w latach 1926-1932 zdobywał wiele nagród ustępując w Warszawie tylko AZS, Polonii i Warszawiance. Klub często organizował zawody lekkoatletyczne, a na swoim stadionie gościł wiele przedwojennych znakomitości tego sportu. Słabością sekcji był brak wartościowych lekkoatletek, które mimo bardzo licznej grupy nie odnosiły większych sukcesów.

Pozostałe sekcje nie przyniosły większych sukcesów, a w dużej mierze były uprawiane rekreacyjnie. Warto jednak wspomnieć o drużynie siatkarzy, którzy zostali zgłoszeni do A-klasy w 1928 roku. Sportowcy zasłynęli tym, że czterokrotnie nie zdołali przybyć na mecz, przez co zostali ukarani walkowerem 0:30. W kolejnych dwóch przypadkach kiedy Orzeł stawił się na spotkaniu, to nieobecni byli przeciwnicy. Jedyny pojedynek, w którym zagrali siatkarze Orła zakończył się ich porażką 0:30 z warszawską Polonią. 

Klub Sportowy Orzeł mieścił się najpierw na ulicy Grochowskiej, następnie Podskarbińskiej (wraz ze stadionem), a do wybuchu II Wojny Światowej siedzibą było boisko przy ulicy Syrokomli. W latach 50 klub został zreaktywowany i kontynuuje swoją działalność na warszawskiej Pradze na zmodernizowanym stadionie przy ulicy Podskarbińskiej.

 
BKDS - Biuro Edukacji 19-02-2018

Drugie już w 2018 roku obrady Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Edukacji zakończone. Po dyskusji zatwierdziliśmy Plan Pracy komisji na rok nadchodzący zakładając, że będzie on uzupełniany na bieżąco wraz z pojawiającymi się nowymi zagadnieniami. Kolejnym punktem obrad była sprawa organizacji corocznej imprezy promocyjnej naszego środowiska czyli Pikniku Edukacyjnego. Niestety zmuszeni jesteśmy zmienić miejsce pikniku, staramy się załatwić to jak najszybciej, niebawem więcej szczegółów. W dalszej części omówiliśmy szereg spraw dotyczących zmian w otoczeniu prawnym NGO. Rok bieżący to co spora ilość nowych przepisów, o których już wiemy (RODO, rejestr osób skazanych za przestępstwa seksualne, nowe prawo turystyczne) i kilka zapowiadanych (prawo pracy). W najbliższym czasie zgodnie z naszym wcześniejszym wnioskiem zaczynają się szkolenia dotyczące RODO, czekamy na rozwiązanie kolejnych spraw. Następne obrady w marcu.   

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Piłkarski Obóz Przygotowawczy - Sobolew I 2018 19-02-2018

Kolejne zimowe obozy w Sobolewie za nami. Jako pierwsi podczas Piłkarskiego Obozu Przygotowawczego trenowali chłopcy z rocznika 2008 i młodsi. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z naszego wyjazdu. Wszystkie filmy znajdują się na naszym kanale na YouTube (DeltaWarszawaTV).
 

 
151 turniej Delta Cup (2010) 18-02-2018

Najmłodszy rocznik grający w rozgrywkach ligowych MZPN zakończył swój turniej Delta Cup. Widać dzisiaj było wielu już chłopców dłuższy czas trenujących, widać też było takich, którzy zaczynają dopiero swoją piłkarską przygodę. Nikt się jednak nie zrażał, wszyscy walczyli dzielnie. Na tym polega sport. Praca wiara w siebie, od tego zaczynamy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy  wielu dalszych sukcesów. Jak zawsze zainteresowanych wynikami i zdjęciami zapraszamy do zakładki „Delta Cup”.

 
150 turniej Delta Cup (2006) 17-02-2018

Jak ten czas leci, zakończyliśmy 150 turniej z cyklu Delta Cup. Ile to już roczników, ile to wspaniałej zabawy za nami. Dzisiaj rywalizowali chłopcy z rocznika 2006, czyli już nie tacy mali piłkarze. Jak zawsze rywalizacja była emocjonująca. Widać też już było kto puka do bram piłkarskiego świata. My możemy w kontekście tego zacierać ręce i cieszyć dusze. Zapraszamy do zakładki turnieju gdzie są wszystkie wyniki i fotografie z imprezy.

 
WRDPP - sesja 14-02-2018 14-02-2018

Lutowe obrady Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Na wstępie mogliśmy zobaczyć prezentację wyników badań dotyczących współpracy organizacji pozarządowych z urzędami miejskimi i dzielnicowymi. Następnie przedstawiono nam dogłębną prezentacje bardzo ważnego dokumentu dla naszego miasta czyli strategię - Warszawa 2030. Po długiej dyskusji i wniesieniu uwag Rada postanowiła, że obecnie dokument nie będzie opiniowany. Czekamy na uwzględnienie uwag i będziemy jeszcze chcieli na kolejnej sesji wznowić przed głosowaniem dyskusję. Na zakończenie omówiliśmy różne sprawy organizacyjne w tym kwestię szykujący się zmian w Kodeksie Pracy, które będą miały istotny wpływ na wszystkie organizacje pozarządowe. Kolejna sesja w marcu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
DKDS - Praga-Południe 13-02-2018

Pierwsze w nowym roku obrady Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Pradze-Południe zakończone. Po omówieniu działań w roku 2017 i dyskusji wybraliśmy nowe, a zarazem stare w dużej części władze komisji. Po wyborach ustaliliśmy roczny ramowy plan pracy DKDS-u. Liczymy oczywiście, że będzie on stale nowelizowany w miarę pojawiania się kolejnych zagadnień.  Dokonaliśmy zmian w Regulaminie komisji, które wymuszone zostały zmianami przepisów (Program współpracy m. st. Warszawy z organizacjami pozarządowymi). Kolejne spotkanie w marcu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
DKDS - Ochota 13-02-2018

Lutowe spotkanie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Ochocie zakończone.  Na początku obrad podsumowaliśmy zakończoną 17 już edycję Szlachetnej Paczka na Ochocie. W dzielnicy pomoc otrzymało 55 rodzin na kwotę blisko dwustu tysięcy złotych. Następnie zaprezentował nam się nowy ochocki Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Pedagogiki Specjalnej. Dalej  rozmawialiśmy o II otwartym konkursie ofert w zakresie pomocy społecznej (prowadzenie klubu seniora wraz z zapewnieniem wypoczynku letniego). Z uwagi na nie rozstrzygniecie pierwszego konkursu dzielnica zdecydowała się na ogłoszenie kolejnego. Mamy nadzieję, że uda się nam ten konkurs zakończyć przed wakacjami co jest istotne dla seniorów.  Po dyskusji zatwierdziliśmy zmiany w Regulaminie DKDS-u, co było spowodowane zmianami przepisów wynikającymi z nowego programu współpracy organizacji pozarządowych z miastem.  Po drobnych sprawach organizacyjnych ustaliliśmy kolejny termin posiedzenia na kwiecień.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
1% - prośba o darowizny 13-02-2018

Początek każdego nowego roku to okres składania deklaracji PIT za rok ubiegły. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje pamiętali aby przeznaczyć 1% z podatku na naszych chłopców.  

Forma 1% darowizn jest bardzo prosta i nie wiążąca się w żaden sposób z jakimkolwiek kosztem czy ryzykiem dla darczyńcy. Wystarczy na deklaracji podatkowej w odpowiedniej rubryce zaznaczyć chęć przeznaczenia 1% ze swoich podatków na organizację OPP i podać jej numer KRS. W takiej sytuacji 1% podatków zamiast do Urzędu Skarbowego wpłynie do danej organizacji. Dokonując takiej czynności jesteśmy anonimowi, nikt postronny nie może dowiedzieć się jakie płacimy podatki ani kto przekazał środki. Darowizny może dokonać osoba prywatna i każda firma.

Mamy nadzieję, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Mamy nadzieję, że nasz numer KRS 0000111565 będzie na Państwa deklaracjach.

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc okazaną naszym chłopcom. Każda złotówka przekazana naszemu klubowi pójdzie na pokrycie kosztów wynajmu hal w listopadzie i grudniu 2018, czyli okresie dla nas najtrudniejszym finansowo.

Dotychczasowe darowizny 1%:
za rok 2016 otrzymaliśmy 10.794,60
za rok 2015 otrzymaliśmy   6.592,80
za rok 2014 otrzymaliśmy   5.100,40
za rok 2013 otrzymaliśmy   5.299,60
za rok 2012 otrzymaliśmy   3.439,80

 
Mini EURO 11-02-2018

Kolejny klubowy turniej dla najmłodszych za nami. W dzisiejszym w Mini EURO uczestniczyła duża grupa naszych zawodników z rocznika 2012 i 2013. Widać, że z każdą imprezą turniej cieszy się coraz większą popularnością. Uśmiechy naszych chłopców są bezcenne, a widzieliśmy ich co nie miara. Kolejny raz spotykamy się w marcu. Jesteśmy pewni, że będzie nas jeszcze więcej.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] >>>

 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2012
Sparing z: Kosa Konstancin, Konstancin, ul. Bielawska 78
24-02-2018 (sobota) 10:00, zbiórka o godzinie 09:30, Konstancin, ul. Bielawska 78
2009 Wilanów
Turniej: Victoria Cup, Falenica, ul. Poezji 5
25-02-2018 (niedziela) 13:05, zbiórka o godzinie 12:15, Falenica, ul. Poezji 5
<<<   [1]  [2]  [3]  
22. kolejka ekstraklasy 10-02-2018

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 4:1 (2:0)
Bramki: Piter-Bucko (30 sam.), Nunes (44), Frączczak (51), Piotrowski (55) - Piszczek (81)

Cracovia - Śląsk Wrocław 2:1 (0:1)
Bramki: Covilo (54), Rakels (90) - Pich (27)

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: Peszko (33) - Carlitos (15)

W niedziele zagrają:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce (15:30)
Arka Gdynia - Lech Poznań (18:00)

22. kolejka ekstraklasy 09-02-2018

Wisła Płock - Górnik Zabrze 4:2 (1:1)
Bramki: Michalak (18), Kante (52) i (82), Szymański (66) - Kądzior (12), Wolsztyński (51)

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3 (0:1)
Bramki: Mares (46) i (90 k.) - Niezgoda (16) i (67), Radović (90 k.)

W sobotę zagrają:
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (15:30)
Cracovia - Śląsk Wrocław (18:00)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (20:30)

26. kolejka Premier League 05-02-2018

Wyniki po 26. kolejce Premier League:
Burnley FC - Manchester City 1:1
West Bromwich Albion - Southampton 2:3
Manchester United - Huddersfield Town 2:0
Leicester City - Swansea City 1:1
Brighton & Hove Albion - West Ham United 3:1
Bournemouth - Stoke City 2:1
Arsenal Londyn - Everton 5:1
Crystal Palace - Newcastle United 1:1
Liverpool - Tottenham Hotspur 2:2
Watford - Chelsea Londyn 4:1

Tabela po 26. kolejce Premier League:

Zespół  Pkt. Br.
1. Manchester City 69 74:19
2. Manchester United 56 51:18
3. Liverpool 51 59:31
4. Chelsea Londyn 50 46:23
5. Tottenham Hotspur 49 51:24
6. Arsenal Londyn 45 51:35
7. Burnley FC 36 21:23
8. Leicester City 35 38:35
9. Bournemouth 31 30:37
10. Everton 31 29:45
11. Watford 30 37:45
12. West Ham United 27 32:46
13. Brighton & Hove Albion 27 21:35
14. Crystal Palace 27 24:39
15. Southampton 26 28:38
16. Newcastle United 25 24:36
17. Swansea City 24 19:37
18. Stoke City 24 26:52
19. Huddersfield Town 24 19:46
20. West Bromwich Albion 20 21:37


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

22. kolejka Primera Division 05-02-2018

Wyniki po 22. kolejce Primera Division:
Real Sociedad - Deportivo La Coruna 5:0
SD Eibar - Sevilla FC 5:1
Real Betis Sewilla - Villarreal CF 2:1
Deportivo Alaves - Celta Vigo 2:1
Levante UD - Real Madryt 2:2
Getafe CF - CD Leganes 0:0
Espanyol Barcelona - FC Barcelona 1:1
Girona - Athletic Bilbao 2:0
Atletico Madryt - Valencia CF 1:0
UD Las Palmas - Malaga CF 1:0

Tabela po 22. kolejce Primera Division:

Zespół  Pkt. Br.
1. FC Barcelona 58 60:11
2. Atletico Madryt 49 33:9
3. Valencia CF 40 42:26
4. Real Madryt 39 45:21
5. Villarreal CF 37 33:26
6. Sevilla FC 33 28:34
7. SD Eibar 32 31:34
8. Celta Vigo 31 39:32
9. Girona 31 31:29
10. Real Betis Sewilla 30 37:45
11. Getafe CF 29 26:21
12. CD Leganes 29 20:21
13. Athletic Bilbao 27 24:25
14. Real Sociedad 26 41:40
15. Espanyol Barcelona 25 19:29
16. Deportivo Alaves 22 19:32
17. Levante UD 20 20:32
18. Deportivo La Coruna 17 24:51
19. UD Las Palmas 17 17:50
20. Malaga CF 13 14:35


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

23. kolejka Serie A 05-02-2018

Wyniki po 23. kolejce Serie A:
Sampdoria Genua - Torino FC 1:1
Inter Mediolan - FC Crotone 1:1
Hellas Werona - AS Roma 0:1
Udinese Calcio - AC Milan 1:1
Juventus Turyn - US Sassuolo 7:0
Cagliari Calcio - SPAL Ferrara 2:0
Bologna FC - ACF Fiorneinta 1:2
Atalanta Bergamo - Chievo Verona 1:0
Benevento Calcio - SSC Napoli 0:2
SS Lazio Rzym - FC Genoa 1893 1:2

Tabela po 23. kolejce Serie A:

Zespół  Pkt. Br.
1. SSC Napoli 60 50:14
2. Juventus Turyn 59 59:15
3. SS Lazio Rzym 46 58:29
4. Inter Mediolan 45 38:18
5. AS Roma 44 33:17
6. Sampdoria Genua 38 42:32
7. Atalanta Bergamo 36 35:27
8. AC Milan 35 30:30
9. Udinese Calcio 33 36:32
10. Torino FC 33 33:29
11. ACF Fiorentina 31 33:29
12. Bologna FC 27 28:35
13. FC Genoa 1893 24 18:25
14. Cagliari Calcio 24 22:34
15. Chievo Verona 22 21:40
16. US Sassuolo 22 14:41
17. FC Crotone 20 18:40
18. SPAL Ferrara 17 23:42
19. Hellas Werona 16 22:46
20. Benevento Calcio 7 13:51


1-3 - Liga Mistrzów, 4-5 - Liga Europy, 18-20 - spadek

24. kolejka Ligue 1 05-02-2018

Wyniki po 24. kolejce Ligue 1:
Olympique Marsylia - FC Metz 6:3
Lille OSC - Paris Saint Germain 0:3
Amiens SC - AS Saint-Etienne 0:2
RC Strasbourg - Girondins Bordeaux 0:2
OGC Nice - Toulouse FC 0:1
Montpellier - Angers SCO 2:1
Stade Rennais - Avant Guingamp 0:1
SM Caen - FC Nantes 3:2
AS Monaco - Olympique Lyon 3:2
Troyes - Dijon FCO (przełożony)

Tabela po 24. kolejce Ligue 1:

Zespół  Pkt. Br.
1. Paris Saint Germain 62 75:17
2. Olympique Marsylia 51 53:27
3. AS Monaco 50 56:26
4. Olympique Lyon 48 54:28
5. FC Nantes 37 24:24
6. Montpellier 34 22:20
7. OGC Nice 34 29:34
8. Girondins Bordeaux 32 29:32
9. Avant Guingamp 32 25:32
10. Stade Rennais 31 28:33
11. SM Caen 30 18:28
12. AS Saint-Etienne 29 24:38
13. Dijon FCO 28 33:46
14. RC Strasbourg 27 28:41
15. Toulouse FC 26 22:32
16. Angers SCO 25 27:34
17. Amiens SC 25 20:27
18. Lille OSC 25 21:37
19. Troyes 24 22:32
20. FC Metz 18 23:45


1-3 - Liga Mistrzów, 4 - Liga Europy, 18-20 - spadek

21. kolejka Bundesligi 05-02-2018

Wyniki po 21. kolejce Bundesligi:
FC Koln - Borussia Dortmund 2:3
FSV Mainz 05 - Bayern Monachium 0:2
Hertha Berlin - TSG 1899 Hoffenheim 1:1
SC Freiburg - Bayer Leverkusen 0:0
Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1:2
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart 1:1
Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 0:1
FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 3:0
Hamburger SV - Hannover 96 1:1
 

Tabela po 21. kolejce Bundesligi:

Zespół  Pkt. Br.
1. Bayern Monachium  53 51:16
2. Bayer Leverkusen 35 41:27
3. RB Lipsk 35 33:29
4. Borussia Dortmund 34 45:29
5. Schalke 04 Gelsenkirchen 34 33:27
6. Eintracht Frankfurt 33 26:23
7. FC Augsburg 31 32:26
8. Borussia Monchengladbach 31 30:33
9. TSG 1899 Hoffenheim 28 32:33
10. Hannover 96 28 29:31
11. Hertha Berlin 27 28:28
12. SC Frieburg 25 22:35
13. VfL Wolfsburg 24 24:25
14. VfB Stuttgart 21 17:27
15. Werder Brema 20 18:26
16. FSV Mainz 05 20 24:37
17. Hamburger SV 17 17:30
18. FC Koln 13 17:37


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 16 - baraż, 17-18 - spadek

25. kolejka Premier League 01-02-2018

Wyniki po 25. kolejce Premier League:
Swansea City - Arsenal Londyn 3:1
West Ham United - Crystal Palace 1:1
Huddersfield Town - Liverpool 0:3
Southampton - Brighton & Hove Albion 1:1
Newcastle United - Burnley FC 1:1
Everton - Leicester City 2:1
Chelsea Londyn - Bournemouth 0:3
Manchester City - West Bromwich Albion 3:0
Stoke City - Watford 0:0
Tottenham Hotspur - Manchester United 2:0

Tabela po 25. kolejce Premier League:

Zespół  Pkt. Br.
1. Manchester City 68 73:18
2. Manchester United 53 49:18
3. Liverpool 50 57:29
4. Chelsea Londyn 50 45:19
5. Tottenham Hotspur 48 49:22
6. Arsenal Londyn 42 46:34
7. Burnley FC 35 20:22
8. Leicester City 34 37:34
9. Everton 31 28:40
10. Bournemouth 28 28:36
11. Watford 27 33:44
12. West Ham United 27 31:43
13. Crystal Palace 26 23:38
14. Newcastle United 24 23:35
15. Brighton & Hove Albion 24 18:34
16. Stoke City 24 25:50
17. Huddersfield Town 24 19:44
18. Southampton 23 25:36
19. Swansea City 23 18:36
20. West Bromwich Albion 20 19:34


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

21. kolejka Primera Division 30-01-2018

Wyniki po 21. kolejce Primera Division:
Athletic Bilbao - SD Eibar 1:1
Deportivo La Coruna - Levante UD 2:2
Valencia CF - Real Madryt 1:4
Malaga CF - Girona 0:0
Villarreal CF - Real Sociedad 4:2
CD Leganes - Espanyol Barcelona 3:2
Atletico Madryt - UD Las Palmas 3:0
Sevilla FC - Getafe CF 1:1
FC Barcelona - Deportivo Alaves 2:1
Celta Vigo - Real Betis Sewilla 3:2

Tabela po 21. kolejce Primera Division:

Zespół  Pkt. Br.
1. FC Barcelona 57 59:10
2. Atletico Madryt 46 32:9
3. Valencia CF 40 42:25
4. Real Madryt 38 43:19
5. Villarreal CF 37 32:24
6. Sevilla FC 33 27:29
7. Celta Vigo 31 38:30
8. SD Eibar 29 26:33
9. Getafe CF 28 26:21
10. Girona 28 29:29
11. CD Leganes 28 20:21
12. Athletic Bilbao 27 24:23
13. Real Betis Sewilla 27 35:44
14. Espanyol Barcelona 24 18:28
15. Real Sociedad 23 36:40
16. Levante UD 19 18:30
17. Deportivo Alaves 19 17:31
18. Deportivo La Coruna 17 24:46
19. UD Las Palmas 14 16:50
20. Malaga CF 13 14:34


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek


<<<   [1]  [2]  [3]  
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA