| |
 |
Warszawskie Dni Sportu ! |
20-10-2008 |
|
W minionym tygodniu zakoñczyli¶my jesienn± edycjê Warszawskich Dni Sportu. Miniony cykl akcji to rekordowa ilo¶æ placówek ni± objêtych. Bardzo cieszymy siê, ¿e szko³y i przede wszystkim dzieci s± tak bardzo zainteresowane nasz± akcj±. Uchylaj±c r±bka tajemnicy zdradzimy, ¿e ju¿ mamy prawie komplet szkó³ na wiosenn± edycjê. Dla zainteresowanych szczegó³y w zak³adce WDS. |
| |
 |
Mistrzostwa Gimnazjów zakoñczone ! |
03-10-2008 |
|
Zakoñczyli¶my dzisiaj rywalizacjê w ramach Mistrzostw Gimnazjów. Ostatni etap – Mistrzostwa Mokotowa maj± ju¿ swojego zwyciêzcê. Ju¿ trzeci rok impreza by³a organizowana wraz z nasz± placówk± edukacyjn± Gimnazjum Nr 10. W tym roku w Mistrzostwach udzia³ wziê³o a¿ 11 zespo³ów. Wszystkie szczegó³y w zak³adce MG. |
| |
 |
Warszawskie Dni Sportu ! |
11-09-2008 |
| Dzisiejszego dnia odby³a siê ju¿ druga akcja z jesiennej edycji Warszawskich Dni Sportu. Imprezy jesienne jak zawsze gromadz± du¿± ilo¶æ zg³odnia³ej sportu po wakacjach dziatwy. Mamy tak du¿o zg³oszeñ, i¿ musimy zwiêkszyæ ilo¶æ akcji. Zapraszamy do zak³adki WDS. Znajdziecie tam wszelkie informacjê. |
| |
 |
Terminy - Delta Cup |
02-09-2008 |
Zespo³y z roczników 1996, 1997, 1998 zapraszamy do uczestnictwa w turniejach Delta Cup. Bie¿±ca zima to minimum osiem terminów. Mo¿na dobraæ co¶ dla siebie. Gwarantujemy doborowe towarzystwo i oczywi¶cie znakomite sêdziowanie. Zapraszamy do zak³adki Delta Cup s± tam wszelkie informacje. |
| |
 |
Wiedeñ - dzieñ czwarty i pó³ ! |
21-08-2008 |
|
Ostatni dzieñ w Austrii, ostatnie spacery po Lasku Wiedeñskim. M³odsi wpadli w sza³ mini golfa, starsi to obserwuj±. Przedpo³udnie to odpoczynek, po obiedzie dru¿yny rozje¿d¿aj± siê na swoje mecze. Dzisiaj po zakoñczeniu gry miny mamy du¿o lepsze ni¿ przed dwoma dniami (szczegó³y w zak³adkach dru¿yn). Ostatnie chwile w Wiedniu to wspania³a kolacyjka. Kotlety mieli¶my wiêksze od talerza. Nie zapominamy o podziêkowaniach. Pan Piotr Walêdzik otrzymuje oryginaln± klubow± koszulkê meczow±. Kolejny raz dostali¶my bardzo du¿o, musimy siê postaraæ, aby dziêki naszej pracy ta koszulka w kolekcji by³a wa¿niejsza od tych z innych klubów. Dziêki Piter ! |
| |
 |
Wiedeñ - dzieñ trzeci ! |
20-08-2008 |
|
Od rana trwaj± rozmowy na temat wczorajszych wystêpów naszych zespo³ów. Szukamy przyczyny s³abszej postawy ch³opców. Musimy zmieniæ nastawienie, psychika odgrywa tu najwiêksz± rolê. Swoje opinie, które wziêto pod uwagê i to bardzo mocno wyrazili obaj Panowie Walêdzik. Po ¶niadaniu wyjazd do Pa³acu Cesarza. Na wiosnê zwiedzali¶my wnêtrza, dzisiaj naszym ³upem pad³y K. u. K. Ogrody. Zdjêcia nie oddaj± tego, co tam prze¿yli¶my. Po takim zwiedzaniu obiadek i … ? Oczywi¶cie m³odsi maj± czas wolny, graj± w mini golfa. Starsi id± na trening. Tutaj najpierw trener Sebastian Gmurek pastwi³ siê nad swoimi podopiecznymi. Prawdziwe trudy jednak poznali kiedy za zajêcia zabra³ siê „Bogi” Walêdzik. Wiemy z poufnych ¼róde³, i¿ w austriackich akademiach pi³karskich, kiedy zawodnicy widz± wchodz±cego na trening „Bogiego” pada na nich blady strach. Wieczór mamy spokojny, trwaj± przygotowania do jutrzejszych sparingów. |
| |
 |
Wiedeñ - dzieñ drugi ! |
19-08-2008 |
|
Rano pobudka, nie chce siê wstawaæ. Czekan nas jednak wiele atrakcji. Po ¶niadaniu jedziemy zwiedzaæ stary Wiedeñ. Jedziemy na starówkê, spacerujemy, zwiedzamy, robimy drobne zakupy. Czas zlatuje migiem, ju¿ obiad i wyjazd na pierwsze mecze sparingowe. Tu „zaczynaj± siê schody”. Lepiej by³o by pomilczeæ, w zak³adkach dru¿yn niestety co¶ trzeba by³o napisaæ. Turystycznie na razie pobyt udany. |
| |
 |
Wiedeñ - dzieñ pierwszy i pó³ ! |
18-08-2008 |
|
Ju¿ drugi raz w tym roku dziêki sprawnemu dzia³aniu Pana Piotra Walêdzika nasi ch³opcy maj± mo¿liwo¶æ rywalizowania w stolicy Austrii. Tym razem w przygodzie bior± udzia³ ch³opcy rocznika 1992 i reprezentacji roczników 1996, 1997 i 1998. Wyjazd z Warszawy z przygodami, z opó¼nieniem docieramy do Czech. Tutaj robimy przerwê i spêdzamy sporo czasu w Brnie. Jest to wspania³e miasto, które obfituje w liczne zbytki. Wracamy do autokaru i ju¿ na obiad jeste¶my w Wiedniu. Hotel po³o¿ony jest na górze w Lasku Wiedeñskim. Z okien widaæ panoramê ca³ego miasta. Woko³o drzewa i przyroda. Czego¶ takiego siê nie spodziewali¶my, tu jest jak w bajce. Piotru¶, brrrrrrrawo !!!! Po po³udniu odpoczynek, odprawy i idziemy do pobliskiego centrum sportowego na rekonesans. Wraz z nami oczywi¶cie Pan Piotr i jego tata (polskie guru austriackiego sportu). Mamy obiecany wspólny trening w ¶rodê, temat rozci±ganie. Ju¿ jeste¶my ciekawi. Wieczorem kolacyjka, herbatka i spaæ. Jutro pierwsze mecze, trzeba wypocz±æ. |
| |
 |
Ruszamy z typowaniem |
17-08-2008 |
W³a¶nie zaczynamy drug± edycjê Ligi Typerów. Pierwsza kolejka to tylko 7 spotkañ. Inne ligi ruszaj± po tym terminie. Kolejne typowania bêd± obejmowaæ ju¿ 10 spotkañ. Pamiêtajmy, ¿e jest to zabawa ! Obecnie trwaj± pracê nad pewnymi zmianami w grze. Mamy nadziejê na nowo¶ci do rundy rewan¿owej. Pamiêtamy o naszym Mistrzu. Zobaczymy czy Bartek Derbin bêdzie i w tym roku dominowa³ w zabawie. ¯yczymy wszystkim dobrych typów. |
| |
 |
Niechorze - dzieñ dziesi±ty ! |
14-08-2008 |
|
Ostatnie spacery, ostatnie treningi i w drogê. Mieli¶my trochê po¶lizgu z uwagi na dziuraw± oponê. Zmêczeni podró¿±, ale opaleni i wypoczêci przystêpujemy do dalszej pracy. Czê¶æ ch³opców zaczyna treningi, czê¶æ ma wyjazd do Wiednia. |