SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze-PołudnieOchocie i Wawrze. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce „Archiwum".

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2004

Trener: Szczygielski Damian, Syga Maciej, Gmurek Sebastian, Kłosek Michał, Komosa Piotr, Kurzępa Michał, Majecki Michał, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Adamczyk Ignacy, Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Ćwilich Szymon, Drabik Piotr, Fijałkowski Jakub, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Juritka Peter, Kijo Krzysztof, Kucharski Kuba, Kudła Patryk, Le-Quang Kacper, Marchuk Mikita, Okleka Tomasz, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Pudełek Krystian, Serokin Maksymilian, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Traczyk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Wójcik Kamil, Zając Bartosz, Zawiślak Stefan, Zdunek Kacper, Żaboklicki Bartosz

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, II Vice Mistrz Warszawy 2016/2017, Vice Mistrz Warszawy 2017/2018, Vice Mistrz Mazowsza 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Trampkarzy  2018/2019 jesień 14 12 2 0 48:13 3,43 0,93 35 1
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 wiosna 14 9 1 4 46:20 3,29 1,43 26 2
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 jesień 14 9 3 2 48:15 3,43 1,07 33 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 14 8 4 2 27:7 1,93 0,50 20 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 128 91 17 20 576:209 4,50 1,63 367  
 
 
2005

Trener: Klechniowski Jan, Pluta Dawid, Zgódka Sebastian

Adamowski Franciszek, Ekiert Ernest, Juraś Andrzej, Mańk Krzysztof, Matusiak Jakub, Osuch Mateusz, Sidelnik Jan, Szatkowski Karol, Ślażyński Andrzej, Świdziński Filip, Trepka Mariusz, Wróbel Jakub, Ziburske Nicolas


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2018/2019 jesień 14 9 3 2 56:18 4,00 1,29 38 2
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 3 4 3 17:23 1,70 2,30 -6 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 8 1 2 5 7:18 0,88 2,25 -11 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 10 6 2 2 29:18 2,90 1,80 11 3
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 88 33 14 41 281:347 3,19 3,94 -66  
 
 
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Kłosek Michał, Komosa Piotr, Kopcik Joachim, Kotusiewicz Łukasz, Przyborowski Rafał, Zgódka Sebastian

Bakhno Matsvei, Czwartosz Antoni, Duk Kacper, Ede Bright, Gawarecki Kacper, Hoppe Mateusz, Horodeński Szymon, Jerke Michał, Joński Jan, Kasprzykowski Kacper, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Plewka Igor, Sikorski Filip, Woźniak Alex

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016, Vice Mistrz Warszawy 2016/2017


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień 10 7 1 2 29:12 2,90 1,20 17 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 5 1 4 22:14 2,20 1,40 8 4
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 10 6 2 2 20:10 2,00 1,00 10 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 5 3 2 28:15 2,80 1,50 13 2
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 90 48 13 29 426:231 4,73 2,57 195  
 
 
2006

Trener: Dłutowski Norbert, Zgódka Sebastian

Bogacz Igor, Cegielski Bruno, Datczuk Mikołaj, Duda Franciszek, Jarosiewicz Oliwier, Kyoi Yukimasa, Motyka Jakub, Murer Julian, Sagan Tymoteusz, Stabiński Michał, Szafarczyk Antoni, Tabiszewski Nikodem, Tarasiuk Gabriel, Trepczyński Adam, Wilkowicz Aleksander, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień 7 4 0 3 44:39 6,29 5,57 5 5
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 13 8 5 0 48:35 3,69 2,69 13 2
Wewnętrzna Liga Młodzików  2017/2018 jesień 7 7 0 0 67:12 9,57 1,71 55 1
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 1 0 9 28:56 2,80 5,60 -28 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 0 0 10 18:79 1,80 7,90 -61 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 23:52 2,30 5,20 -29 5
IV Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 5 1 4 65:47 6,50 4,70 18 3
II Liga Żaków  2014/2015 wiosna 8 3 2 3 34:49 4,25 6,13 -15 3
Liga Żaków  2014/2015 jesień 8 5 2 1 56:28 7,00 3,50 28 2
  razem 83 36 11 36 383:397 4,61 4,78 -14  
 
 
2007

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Ede Lucky, Kłosek Michał, Kopcik Joachim, Majecki Michał, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Asei-Dantoni Myles, Banaś Stanisław, Boguta Xawery, Drohomirecki Jakub, Dzianachowski Jan, Lah Karol, Mucha Adam, Pilarski Sebastian, Tokarzewski Jerzy

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień 10 6 1 3 35:21 3,50 2,10 14 2
II Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 7 1 2 75:35 7,50 3,50 40 2
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 1 0 9 15:90 1,50 9,00 -75 6
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 8 0 2 81:26 8,10 2,60 55 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 70 38 2 30 402:326 5,74 4,66 76  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Bartkiewicz Łukasz, Zgódka Sebastian

Bogacz Igor, Cegielski Bruno, Duda Franciszek, Gołębiowski Maksymilian, Kyoi Yukimasa, Murer Julian, Osiński Michał, Stabiński Michał, Tabiszewski Nikodem, Trepczyński Adam, Wilkowicz Aleksander


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień 7 1 0 6 39:45 5,57 6,43 -6 7
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 6 2 0 4 27:52 4,50 8,67 -25 6
III Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 0 0 10 25:96 2,50 9,60 -71 6
III Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 41:80 4,10 8,00 -39 4
IV Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 7 0 3 77:45 7,70 4,50 32 1
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 3 1 6 42:80 4,20 8,00 -38 4
III Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 1 2 7 39:65 3,90 6,50 -26 6
  razem 63 17 3 43 290:463 4,60 7,35 -173  
 
 
2007

Trener: Dłutowski Norbert, Zgódka Sebastian

Bachorowski Krystian, Klimek Jakub, Kosiński Bartosz, Łotyszonok Maciej, Miętus Kacper, Przybył Stanisław, Sadowski Antoni, Spoczyński Mateusz, Van-Der-Stam Maksymilian, Zieniewski Tomasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2018/2019 jesień 7 0 0 7 13:84 1,86 12,00 -71 8
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 6 5 1 0 56:16 9,33 2,67 40 1
  razem 13 5 1 7 69:100 5,31 7,69 -31  
 
 
2008

Trener: Gmurek Sebastian, Bartkiewicz Łukasz, Kłosek Michał, Kurzępa Michał, Przyborowski Rafał, Zgódka Sebastian

Bęcek Artur, Bronisz Wojciech, Demski Tymoteusz, Faber Gaweł, Falkiewicz Hubert, Gregorczyk Marcel, Hanc Maciej, Leśniak Adam, Łopong Patryk, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Palicki Wojciech, Papaj Mikołaj, Puna Szymon, Rembacz Grzegorz, Thomas Dominik, Urbanek Tymon, Wach Patryk, Zatorski Alan, Zawada Gustaw

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2015/2016


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień 10 5 3 2 35:24 3,50 2,40 11 3
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 5 2 3 35:31 3,50 3,10 4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 3 1 6 19:41 1,90 4,10 -22 4
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 9 0 1 61:31 6,10 3,10 30 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 70 38 6 26 367:251 5,24 3,59 116  
 
 
2008

Trener: Herman Piotr, Gieleciński Robert, Kurzępa Michał, Zgódka Sebastian

Bazga Filip, Bielobradek Jan, Dąbrowski Mikołaj, Dziembowski Mikołaj, Józefczuk Franciszek, Kosiński Michał, Latała Wiktor, Nawrocki-Woźniak Ryszard, Odoliński Jan, Sobierajski Ignacy, Szczypkowski Wojciech, Szuta Paweł, Wełpa Aleks, Woelke Stanisław, Zapora Igor, Zasada Maciej, Zasada Mikołaj, Ziółkowski Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień 6 5 0 1 58:18 9,67 3,00 40 2
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 9 5 4 0 47:15 5,22 1,67 32 2
IV Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 7 2 1 64:27 6,40 2,70 37 1
V Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 38:61 3,80 6,10 -23 5
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 8 0 2 103:30 10,30 3,00 73 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 6 4 0 2 23:63 3,83 10,50 -40 2
  razem 51 32 6 13 333:214 6,53 4,20 119  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Kłosek Michał, Syga Maciej, Szczygielski Damian, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Bakhno Serafim, Bartoszek-Navas Arturo, Bronecki Bratysław, Ciempiel Victor, Friedel David, Gwadera Konrad, Horyń Wojciech, Janiszewski Patryk, Kierepka Wiktor, Konieczny Franciszek, Lah Julian, Lubieniecki Oskar, Malesa Nikodem, Michalski Wiktor, Stefański Michał, Tomporowski Maciej, Woźniak Szymon, Zawisza Krystian, Zieliński-Bąbka Aleksander

Sukcesy: II Vice Mistrz Warszawy 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień 10 9 1 0 113:29 11,30 2,90 84 1
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 6 2 2 74:43 7,40 4,30 31 2
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 1 4 36:34 3,60 3,40 2 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 1 4 45:43 4,50 4,30 2 3
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 50 34 5 11 337:167 6,74 3,34 170  
 
 
2009

Trener: Majecki Michał, Rydelin Tomasz, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Stanisław, Bożyczko Franciszek, Filipiak Maciej, Gdula Joachim, Iwański Aleksander, Kaczorek Mateusz, Kanik Igor, Koczywąs Marcel, Krym Xavier, Kuźmicki Piotr, Owczarek Ignacy, Przyborowski Adam, Rączka Antoni, Ruciński Maciej, Sadowski Maciej, Sadowski Piotr, Sienkiewicz Stanisław, Stankiewicz Bartłomiej, Walencewicz Aleksander, Zarembiński Tobiasz, Zębik Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień 6 3 1 2 40:47 6,67 7,83 -7 2
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 3 0 7 51:74 5,10 7,40 -23 4
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 2 3 47:35 4,70 3,50 12 3
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16 4
  razem 36 16 3 17 199:201 5,53 5,58 -2  
 
 
2009

Trener: Kopcik Joachim, Bartkiewicz Łukasz, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Balcerowski Jan, Baryga Jakub, Burski Adam, Chłopaś Antoni, Dondalski Aleksander, Duda Antoni, Dzidowski Antoni, Fogiel Nikodem, Galas Franciszek, Gławnicki Fabian, Hapanowicz Wiktor, Karski Jan, Klimecki Dominik, Krzemień-Martins Alexander, Michalczyk Igor, Pawełko Dominik, Pepłowski Grzegorz, Pieńczuk Michał, Soboń Filip, Stenzel Robert, Straburzyński Julian, Świerczyński Nikodem, Tarkowski Adam


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
VI Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 9 1 0 103:36 10,30 3,60 67 1
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 3 1 6 47:56 4,70 5,60 -9 5
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 0 2 8 25:72 2,50 7,20 -47 6
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 7 0 3 63:33 6,30 3,30 30 3
  razem 40 19 4 17 238:197 5,95 4,93 41  
 
 
2009

Trener: Presniakou Ihar, Zgódka Sebastian

Dauvergne Aurelien, Muffat-Wójcik Stanislas, Pinto Juan, Tikhomiroff Wiktor, Wroński Mateusz, Żakowski Wiktor


 
 
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Kłosek Michał, Kunce Dominik, Przyborowski Rafał, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Kotowski Antoni, Milo Marcel, Owoc Stefan, Pliszkiewicz Kajetan, Sadowski Antoni, Stańczykowski Karol, Stempowicz Kacper, Wierzchowiecki Olivier, Zegarowski Tymoteusz

Sukcesy: Vice Mistrz Warszawy 2017/2018


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 jesień 10 7 0 3 74:39 7,40 3,90 35 1
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 8 1 1 69:41 6,90 4,10 28 1
Liga Żaków  2017/2018 jesień 8 6 2 0 78:30 9,75 3,75 48 1
  razem 28 21 3 4 221:110 7,89 3,93 111  
 
 
2010

Trener: Kurzępa Michał, Syga Maciej, Zgódka Sebastian

Bielecki Adam, Breński Natan, Castellanos-Benito Gonzalo, Dworzyński Gustaw, Grygorczuk Franciszek, Jaczewski-Hernández Kevin, Józefczyk Maksymilian, Krystosiak Adam, Latek Igor, Majewski Paweł, Ostrowski Bartosz, Palmowski Wiktor, Perełka Mikołaj, Piotrowski Tomasz, Pisarewicz Daniel, Polak Maciej, Pomacho Tymon, Półchłopek Tymoteusz, Szyjka Bartłomiej, Wiśniewski Franciszek, Zmorzyński Feliks


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 3 0 3 42:48 7,00 8,00 -6 4
  razem 6 3 0 3 42:48 7,00 8,00 -6  
 
 
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Gieleciński Robert, Klechniowski Jan, Zgódka Sebastian

Dusiński Karol, Dymecki Adrian, Dzięciołowski Karol, Golema Adam, Gutowski Radosław, Jarmuż Jakub, Kaczorowski Franciszek, Lukić Marko, Maciejewski Andrzej, Rawicki Tymon, Suchan Jan, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, Zabrzeski Maksymilian, Zasuwik Piotr


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 5 0 1 84:27 14,00 4,50 57 2
  razem 6 5 0 1 84:27 14,00 4,50 57  
 
 
2010

Trener: Bartkiewicz Łukasz, Kunce Dominik, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Dzięciołowski Tytus, Dzięgielewski Franciszek, Lipiński Krzystof, Mędrzejewski Ignacy, Pióro Ksawery, Presko Tymon, Pstrągowski Rafał, Szczepocki Antoni, Szwarc Jakub, Tychowski Michał, Wolny-Pietrzak Gustaw


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Klechniowski Jan, Kłosek Michał, Zgódka Sebastian

Arruza-Jesionek Teo, Gendaj Grzegorz, Gromadzki Piotr, Kasprzykowski Szymon, Kęsik Michał, Klein Szymon, Kwiatkowski Adam, Mech Wiktor, Mielewski Antoni, Pomorski Wojciech, Puna Kacper, Rogiński Jakub, Sapała Radosław, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Tokarzewski Jan, Zarzycki Filip


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 4 1 1 56:10 9,33 1,67 46 2
  razem 6 4 1 1 56:10 9,33 1,67 46  
 
 
2011

Trener: Kłosek Michał, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Burda Mateusz, Chojnacki Julian, Gałecki Ryszard, Hamera Stanisław, Izdebski Piotr, Janik Fabian, Janiszewski Olaf, Jarzyński Szymon, Kalinowski Adrian, Koczywąs Aleksander, Kołakowski Jan, Kremser Mateusz, Majewski Szymon, Marzec Wojciech, Mauduit Andreas, Najder Adam, Olejniczak Fryderyk, Sadowski Franciszek, Sentkowski Tymon, Siemiątkowski Wiktor, Strumik Jakub, Sulik Leon, Szymani Karol, Talarczyk Maksymilian, Wilczyński Hubert, Zaradkiewicz Ignacy, Zawadzki Ignacy, Żyluk Tomasz


 
 
2011

Trener: Pluta Dawid, Ede Lucky, Klechniowski Jan, Zgódka Sebastian

Andruszkiewicz Olaf, Asmaryan Robert, Baczyński-Wroński Jan, Burczyński Igor, Bursiak Ignacy, Ciesielski Filip, Dembowski Michał, Frankowski Iwo, Gruszczyński Wiktor, Kamiński Maksymilian, Kołodziej Wojciech, Kornacki Antoni, Lipiński Julian, Masiul Piotr, Matejuk Maciej, Matusewicz Leon, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Radzki Tymoteusz, Rusztecki Ignacy, Sajkowski Jakub, Świst Franciszek, Tomczyk Adrian, Trzos-Rastawiecki Jan, Wróblewski Igor


 
 
2011

Trener: Skonieczny Krzysztof, Kardasiewicz Damian, Presniakou Ihar, Zgódka Sebastian

Bednarczyk Igor, Brzozowski Marek, Buczyński Kacper, Cudny Olaf, Czarnecki Tymon, Dębkowski Adam, Głuchowski Ignacy, Jaworski Wojciech, Kapelko Filip, Konarzewski Seweryn, Krysiuk Stanisław, Milewski Jan, Muczko Dymitr, Pieniążek Piotr, Pol Stanisław, Stępień Juliusz, Wawrzyniak Krystian, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni, Zbroja Stanisław, Ziółkowski Oliwier


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Bartkiewicz Łukasz, Rydelin Tomasz, Zgódka Sebastian

Broś Antoni, Castellanos-Benito Carlos, Celej Józef, Dąbrowski Filip, Diop Filip, Donat Filip, Macikowski Jerzy, Mielewski Aleksander, Mora Filip, Noga Leonard, Romanowski Jan, Smyk Robert, Tatjewski Maksymilian, Wasiak Julian, Wrona Bruno, Ziemlewski Filip


 
 
2012

Trener: Kurzępa Michał, Gieleciński Robert, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Brejnak Aleksander, Caban Gustaw, Dworzyński Feliks, Gołdon Filip, Grzesiuk Bartosz, Jeżyński Franciszek, Kolanowski Jan, Kozieł Emil, Królewiecki Jakub, Mania Piotr, Mastalerz Tymon, Piątosa Mikołaj, Pyrka Jakub, Sołtan Franciszek, Szyjka Jakub, Śmigielski Karol, Świerczyński Kacper, Trela Jakub, Trybka Tymon, Wieczorek Mateusz, Wojdyr Krzysztof, Wysocki Kacper, Zawadzki Franicszek, Zawistowski Jan, Zbrojski Miłosz


 
 
2012

Trener: Majecki Michał, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Banaszek Leon, Białousz Stanisław, Bosy Julian, Brysiak Antoni, Burko Dominik, Grudzień Bartosz, Kamassa Oliwier, Kardyński Leon, Kowalewski Kazimierz, Kudzin-Ndi Antoni, Lindorf Aleksander, Lipiec Mateusz, Mielniczek Jan, Miniakowski Kacper, Morari Wiktor, Myszór Antoni, Nycz Maksymilian, Raczkowski Gustaw, Różnowski Hubert, Rudnicki Tadeusz, Rumiński Paweł, Szulczewski Leon, Ściborski Jakub, Tabiszewski Michał, Włodarski Ignacy, Żukiewicz Filip


 
 
2012

Trener: Kardasiewicz Damian, Pluta Dawid, Skonieczny Krzysztof, Zgódka Sebastian

Bieniek Adam, Borski Mikołaj, Chojecki Antoni, Kasprzyk Borys, Łapiński Oskar, Miller Bruno, Sobociński Franciszek, Sobociński Ludwik


 
 
2012

Trener: Komosa Piotr, Szczepański Łukasz, Zgódka Sebastian

Choromański Michał, Cichoniec Szymon, Dyląg Bartosz, Kurkiewicz Michał, Lipiński Szymon, Przyborek Wojciech, Sawicki Jakub, Seruga Miłosz, Tran-Vu Phong, Wiśniewski Borys, Żuczkowski Leon


 
 
2012

Trener: Skonieczny Krzysztof, Zgódka Sebastian

Chmielewski Mikołaj, Derkacz Olivier, Janowski Jan, Kozik Kacper


 
 
2013

Trener: Herman Piotr, Kardasiewicz Damian, Komosa Piotr

Bęcek Bartosz, Bryszewski Leon, Burzyński Oskar, Cripps-III Paul, Dzitko Ignacy, Gabryś Patryk, Gendaj Fryderyk, Grześkowiak Stanisław, Lament Patryk, Marciniak Michał, Marciniak Stanisław, Meric Balkan, Noga Teodor, Pietrasz Dominik, Putts Michael, Sałach Stanisław, Szczucki Michał, Wasiak Stefan, Wielądek Gustaw, Wielądek Julian, Zegarowski Jakub


 
 
2013

Trener: Kurzępa Michał, Syga Maciej, Szczepański Łukasz

Bielecki Jan, Brandt Hubert, Dryzner Maksymilian, Gabryś Kacper, Gajewski Bronisław, Jakus Jakub, Kaliszuk Franciszek, Kurasz Antoni, Lompert Miłosz, Michel Teodor, Nowinowski Antoni, Oleśkiewicz Franciszek, Rutkiewicz Jan, Szmaj Jakub, Szopa Marcel, Wawrzecki Kamil, Wojdyr Kacper, Zalewski Franciszek, Zwierko Franciszek


 
 
2013

Trener: Herman Piotr, Gieleciński Robert, Przyborowski Rafał

Bartczak Adam, Biegaj Karol, Biernat Jan, Chmiel Antoni, Chulaievskyi Aleksandr, Ćwiek Aleksander, Dudziński Karol, Fuks Jan, Kalinowski Filip, Korycki Krzysztof, Kostyra Miłosz, Kostyra Tymon, Lasek Maciej, Małecki Ignacy, Mikusek Bruno, Nosowski Jan, Shtuka David, Sochocki Natan, Śmiech Antoni, Świeboda Ignacy


 
 
2013

Trener: Pluta Dawid, Skonieczny Krzysztof

Budziński Antoni, Gągałka Maciej, Kapik Adam, Kondraciuk Marcin, Parafiński Krystian, Powierża Antoni, Sawicki Borys, Sikorski Kamil


 
 
2013

Trener: Szczepański Łukasz

Boczar Michał, Bolesta Łukasz, Choromański Tomasz, Godziński Stanisław, Gorzelnik Tymon, Kalawa Stanisław, Kurlenda Maksymilian, Lenczewski Jan, Romanowski Florian, Sawicki Jerzy, Wardak Gracjan, Wawrzyński Leon


 
 
2013

Trener: Kardasiewicz Damian, Herman Piotr

Bujko Mikołaj, Gawęda Mateusz, Kłoniecki Piotr, Królak Filip, Niemyjski Jan, Walczykowski Kacper, Wujcik Aleksander, Wyszomirski Eryk, Żochowski Piotr


 
 
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA