SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Poniżej znajduje się lista naszych wszystkich aktualnie funkcjonujących zespołów. Mamy tu roczniki trenujące bezpośrednio w samym klubie na Dolnym Mokotowie jak i roczniki z filii na WilanowieGórnym MokotowiePradze-PołudnieOchocie i Wawrze. System filii wprowadzony przez nasz klub dla młodszych roczników ma ułatwić rodzicom dojazdy na treningi. Nasi podopieczni mogą dostosować miejsce trenowania do miejsca zamieszkania. Drużyny tu prezentowane są od najstarszej na górze do najmłodszej na dole. Zainteresowani rocznikami z którymi już zakończyliśmy pracę mogą znaleźć je w zakładce Archiwum.

Uwaga! Aby zobaczyć stronę danej drużyny i zawarte tam informacje należy kliknąć poniżej na logo tej drużyny!

 
2004
2004

Trener: Szczygielski Damian, Ludynia Daniel, Kłosek Michał, Trzewik Tomasz, Zgódka Sebastian

Adamczyk Bartosz, Bogacz Wiktor, Cichocki Dominik, Czarnak Mikołaj, Demski Ignacy, Drabik Piotr, Dyga Krystian, Fijałkowski Jakub, Furtak Krzysztof, Głowala Filip, Grober Hubert, Grober Mateusz, Grocholski Rafał, Hamulczuk Nikodem, Jabłoński Michał, Kijo Krzysztof, Krępicz Filip, Kucharski Kuba, Kudła Patryk, Marchuk Mikita, Michalak Wojciech, Osuch Jakub, Owczarek Kajetan, Paradowski Dominik, Pawlak Bartosz, Prus Szymon, Pudełek Krystian, Rusztecki Jakub, Serokin Maksymilian, Skorupa Andrzej, Szczęk Bartosz, Traczyk Bartosz, Wagner Daniel, Wiktorowski Jakub, Wojciechowski Adam, Wysocki Igor, Zając Bartosz, Zdunek Kacper

Sukcesy: II Wicemistrz Warszawy 2015/2016 jesień, II Wicemistrz Warszawy 2015/2016 wiosna, Wicemistrz Warszawy 2016/2017 jesień, II Wicemistrz Warszawy 2016/2015 wiosna, Wicemistrz Warszawy 2017/2018 jesień, Wicemistrz Mazowsza 2017/2018 jesień, Wicemistrz Warszawy 2017/2018 wiosna, Wicemistrz Mazowsza 2017/2018 wiosna, Centralna Liga Juniorów U-15 2018/2019 jesień, Mistrz Warszawy 2019/2020 jesień, Mistrz Mazowsza 2019/2020 jesień


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Juniorów Młodszych  2020/2021 jesień                  
Ekstraliga Juniorów Młodszych  2019/2020 jesień 14 11 1 2 43:23 3,07 1,64 20 1
Centralna Liga Juniorów U-15  2018/2019 wiosna 14 3 1 10 27:46 1,93 3,29 -19 7
Ekstraliga Trampkarzy  2018/2019 jesień 14 12 2 0 48:13 3,43 0,93 35 1
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 wiosna 14 9 1 4 46:20 3,29 1,43 26 2
Ekstraliga Trampkarzy  2017/2018 jesień 14 9 3 2 48:15 3,43 1,07 33 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 14 8 4 2 27:7 1,93 0,50 20 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 8 2 0 30:6 3,00 0,60 24 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 wiosna 10 6 2 2 32:16 3,20 1,60 16 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2015/2016 jesień 14 9 1 4 41:21 2,93 1,50 20 2
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 5 1 2 49:33 6,13 4,13 16 2
Liga Orlików  2014/2015 jesień 10 10 0 0 118:12 11,80 1,20 106 1
Liga Orlików  2013/2014 20 15 1 4 137:66 6,85 3,30 71 2
  razem 156 105 19 32 646:278 4,14 1,78 368  
 
 
2005
2005

Trener: Malicki Kacper, Jadacki Kacper, Kłosek Michał, Kotusiewicz Łukasz, Majecki Michał, Zgódka Sebastian

Górka Michał, Jabłoński Paweł, Kanclerski Mateusz, Kowalski Kacper, Kujawa Sebastian, Kulikowski Aleks, Laps Jakub, Moraczyński Ludwik, Przewodowski Stanisław, Pudełek Przemysław, Rosłoniec Dawid, Stańczyk Kacper, Szczepaniak Jan, Ślażyński Andrzej, Witan Damian, Wróbel Jakub, Zubek Patryk


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
II Okręgowa Liga Juniorów Młodszych  2020/2021 jesień                  
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2019/2020 jesień 12 8 0 4 84:25 7,00 2,08 59 3
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2018/2019 wiosna 14 10 0 4 68:30 4,86 2,14 38 3
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2018/2019 jesień 14 9 3 2 56:18 4,00 1,29 38 2
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 3 4 3 17:23 1,70 2,30 -6 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 8 1 2 5 7:18 0,88 2,25 -11 4
IV Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 wiosna 10 6 2 2 29:18 2,90 1,80 11 3
III Okręgowa Liga Młodzików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 6:50 0,60 5,00 -44 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 0 0 10 23:113 2,30 11,30 -90 6
II Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 3 2 5 40:62 4,00 6,20 -22 4
I Liga Orlików  2014/2015 wiosna 8 4 1 3 52:25 6,50 3,13 27 3
Liga Orlików  2014/2015 jesień 8 6 0 2 51:20 6,38 2,50 31 2
  razem 114 51 14 49 433:402 3,80 3,53 31  
 
 
2006
2006

Trener: Trzeciakowski Krzysztof, Jadacki Kacper, Kłosek Michał, Zgódka Sebastian

Ede Bright, Hoppe Mateusz, Jerke Michał, Konanau Maksim, Kostrzeba Filip, Kowalski Wiktor, Król Kacper , Kusak Antoni, Lis Tymoteusz, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Michalski Paweł, Mućko Maksymilian, Mulawa Łukasz, Plewka Igor, Rychlica Krzysztof, Sauś Mikołaj, Shamaryn Siarhei, Sikorski Filip, Woźniak Alex

Sukcesy: II Wicemistrz Warszawy 2014/2015 wiosna, II Wicemistrz Warszawy 2015/2016 jesień, II Wicemistrz Warszawy 2015/2016 wiosna, Wicemistrz Warszawy 2016/2017 wiosna, Mistrz Warszawy 2017/2018 jesień, Wicemistrz Warszawy 2018/2019 jesień


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Ekstraliga Trampkarzy  2020/2021 jesień                  
I Wojewódzka Liga Trampkarzy  2019/2020 jesień 14 9 1 4 73:24 5,21 1,71 49 2
I Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 wiosna 10 4 0 6 23:16 2,30 1,60 7 4
I Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień 10 7 1 2 29:12 2,90 1,20 17 1
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 wiosna 10 5 1 4 22:14 2,20 1,40 8 4
I Okręgowa Liga Młodzików  2017/2018 jesień 10 6 2 2 20:10 2,00 1,00 10 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 5 3 2 28:15 2,80 1,50 13 2
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 3 2 5 30:34 3,00 3,40 -4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 wiosna 10 4 2 4 47:32 4,70 3,20 15 3
I Okręgowa Liga Orlików  2015/2016 jesień 10 7 0 3 76:37 7,60 3,70 39 3
I Liga Żaków  2014/2015 wiosna 10 7 0 3 108:39 10,80 3,90 69 2
Liga Żaków  2014/2015 jesień 10 4 2 4 66:38 6,60 3,80 28 4
  razem 114 61 14 39 522:271 4,58 2,38 251  
 
 
2007
2007

Trener: Gmurek Sebastian, Boguszewski Jakub, Ede Lucky, Zgódka Sebastian

Banaś Stanisław, Bodnaruś Maciej, Boye Jgor, Jankowski Mikołaj, Kubak Maciej, Olszewski Filip, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Solarz Maksymilian, Szombara Bartosz, Średnicki Karol


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
III Okręgowa Liga Trampkarzy  2020/2021 jesień                  
III Okręgowa Liga Młodzików  2019/2020 jesień 8 2 1 5 8:17 1,00 2,13 -9 5
II Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 wiosna 10 2 0 8 14:27 1,40 2,70 -13 5
II Okręgowa Liga Młodzików  2018/2019 jesień 10 6 1 3 35:21 3,50 2,10 14 2
II Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 7 1 2 75:35 7,50 3,50 40 2
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 1 0 9 15:90 1,50 9,00 -75 6
II Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 wiosna 10 8 0 2 81:26 8,10 2,60 55 1
I Okręgowa Liga Orlików  2016/2017 jesień 10 1 0 9 35:97 3,50 9,70 -62 6
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 6 0 4 68:38 6,80 3,80 30 2
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 9 0 1 93:19 9,30 1,90 74 1
  razem 88 42 3 43 424:370 4,82 4,20 54  
 
 
2008
2008

Trener: Gmurek Sebastian, Boguszewski Jakub, Ede Lucky, Jadacki Kacper, Zgódka Sebastian

Bernat Stefan, Bęcek Artur, Bronisz Wojciech, Demski Tymoteusz, Gąszczak Maksymilian, Hanc Maciej, Leśniak Adam, Łopong Patryk, Miętkiewicz Jakub, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Palicki Wojciech, Papaj Mikołaj, Pilarski Sebastian, Thomas Dominik, Urbanek Tymon, Wojtasiak Alfred, Zatorski Alan, Zawada Gustaw, Zychowicz Wojciech

Sukcesy: II Wicemistrz Warszawy 2015/2016 wiosna


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2020/2021 jesień                  
I Okręgowa Liga Młodzików  2019/2020 jesień 10 3 2 5 12:26 1,20 2,60 -14 4
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 wiosna 10 4 0 6 24:29 2,40 2,90 -5 4
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień 10 5 3 2 35:24 3,50 2,40 11 3
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 wiosna 10 5 2 3 35:31 3,50 3,10 4 4
I Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 3 1 6 19:41 1,90 4,10 -22 4
II Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 9 0 1 61:31 6,10 3,10 30 1
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 2 0 8 34:50 3,40 5,00 -16 5
I Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 7 0 3 85:39 8,50 3,90 46 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 10 7 0 3 98:35 9,80 3,50 63 3
  razem 90 45 8 37 403:306 4,48 3,40 97  
 
 
2008
2008 Górny Mokotów

Trener: Malicki Kacper, Gieleciński Robert, Nazarevich Aliaksandr, Zgódka Sebastian

Baryga Jakub, Borczon Artur, Dondalski Aleksander, Grzywiński Ignacy, Jamróz Antoni, Kijkowski Jerzy, Klimecki Dominik, Malinowski Adam, Michalczyk Igor, Motyl Witold, Osipowicz Andrzej, Padebed Aliaksandr, Pasek Patryk, Piasecki Jan, Pieńczuk Michał, Rafalski Gustaw, Skiba Oliwier, Soboń Filip, Szczepański Piotr, Szuta Paweł, Tikhomiroff Wiktor, Usiński Kuba, Volosatskyi Tymur, Winnicki Jan, Wojciechowski Alan


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień 6 5 0 1 58:18 9,67 3,00 40 2
Wewnętrzna Liga Orlików  2017/2018 wiosna 9 5 4 0 47:15 5,22 1,67 32 2
IV Okręgowa Liga Orlików  2017/2018 jesień 10 7 2 1 64:27 6,40 2,70 37 1
V Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 3 0 7 38:61 3,80 6,10 -23 5
II Okręgowa Liga Żaków  2015/2016 wiosna 10 8 0 2 103:30 10,30 3,00 73 2
Liga Żaków  2015/2016 jesień 6 4 0 2 23:63 3,83 10,50 -40 2
  razem 51 32 6 13 333:214 6,53 4,20 119  
 
 
2009
2009

Trener: Trzewik Tomasz, Kłosek Michał, Ludynia Daniel, Zgódka Sebastian

Cichacki Maksymilian, Ciempiel Victor, Gągór Tymon, Konieczny Franciszek, Kornacki Igor, Król Radosław, Kurabiowski Michał, Rączka Antoni, Szostak Jakub, Średziński Stanisław, Tarkowski Adam, Wieczorkowski Mateusz, Zadrożny Maciej, Zawisza Krystian, Zieliński Bąbka Aleksander, Żmuda Jan

Sukcesy: II Wicemistrz Warszawy 2017/2018 wiosna, Mistrz Warszawy 2018/2019 jesień, Wicemistrz Warszawy 2018/2019 wiosna


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Młodzików  2020/2021 jesień                  
I Okręgowa Liga Orlików  2019/2020 jesień 10 5 2 3 66:42 6,60 4,20 24 2
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 wiosna 10 10 0 0 69:25 6,90 2,50 44 1
I Okręgowa Liga Orlików  2018/2019 jesień 10 9 1 0 113:29 11,30 2,90 84 1
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 6 2 2 74:43 7,40 4,30 31 2
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 1 4 36:34 3,60 3,40 2 3
I Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 1 4 45:43 4,50 4,30 2 3
Liga Żaków  2016/2017 jesień 10 9 0 1 69:18 6,90 1,80 51 1
  razem 70 49 7 14 472:234 6,74 3,34 238  
 
 
2009
2009 Wilanów

Trener: Majecki Michał, Zgódka Sebastian

Gdula Joachim, Kaczorek Mateusz, Kuźmicki Piotr, Kwaczyński Leon, Mierzwa Franciszek, Piotrowski Tomasz, Ruciński Maciej, Sienkiewicz Stanisław, Tawrowski Filip, Trusiło Tymon, Zarembiński Tobiasz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Młodzików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2019/2020 jesień 8 6 1 1 96:32 12,00 4,00 64 1
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 wiosna 6 5 0 1 80:11 13,33 1,83 69 1
Wewnętrzna Liga Orlików  2018/2019 jesień 6 3 1 2 40:47 6,67 7,83 -7 2
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 3 0 7 51:74 5,10 7,40 -23 4
III Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 jesień 10 5 2 3 47:35 4,70 3,50 12 3
III Okręgowa Liga Żaków  2016/2017 wiosna 10 5 0 5 61:45 6,10 4,50 16 4
  razem 50 27 4 19 375:244 7,50 4,88 131  
 
 
2010
2010

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Jadacki Kacper, Sushko Mikhail, Trzeciakowski Krzysztof, Zgódka Sebastian

Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Malesa Nikodem, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Sieradzki Tymon, Stempowicz Kacper, Suchan Jan, Szmyt Artur, Zabrzeski Maksymilian, Zaliwski Kajetan

Sukcesy: Wice Mistrz Warszawy 2017/2018 wiosna, Wice Mistrz Warszawy 2018/2019 jesień, II Wicemistrz Warszawy 2018/2019 wiosna, II Wicemistrz Warszawy 2019/2020 jesień


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
I Okręgowa Liga Orlików  2019/2020 jesień 10 6 1 3 55:29 5,50 2,90 26 2
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 wiosna 10 6 0 4 42:31 4,20 3,10 11 2
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 jesień 10 7 0 3 74:39 7,40 3,90 35 1
I Okręgowa Liga Żaków  2017/2018 wiosna 10 8 1 1 69:41 6,90 4,10 28 1
Liga Żaków  2017/2018 jesień 8 6 2 0 78:30 9,75 3,75 48 1
  razem 48 33 4 11 318:170 6,63 3,54 148  
 
 
2010
2010 Górny Mokotów

Trener: Kotusiewicz Łukasz, Ede Lucky, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Bobiv Antonio, Domoradzki Mateusz, Dzięciołowski Karol, Gajowniczek Niko, Golema Adam, Gutowski Radosław, Hristovski Borjan, Jarmuż Jakub, Jedrej David, Kaczorowski Franciszek, Kubicki Sebastian, Lesicki Grzegorz, Lukić Marko, Mówka Łukasz, Wakieć Leon, Wierzbicki Wiktor, Wójciak Nikodem, Wroński Mateusz


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Orlików  2019/2020 jesień 6 5 0 1 46:23 7,67 3,83 23 1
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 wiosna 7 3 0 4 44:51 6,29 7,29 -7 5
Wewnętrzna Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 5 0 1 84:27 14,00 4,50 57 2
  razem 19 13 0 6 174:101 9,16 5,32 73  
 
 
2010
2010 Ochota

Trener: Szczepański Łukasz, Kardasiewicz Damian, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Cieślak Antoni, Cieślak Leon, Czachura Wojciech, Dyrda Radosław, Gałązka Bartosz, Hanczak Paweł, Kowalewicz Kajetan, Lipiński Krzysztof, Mędrzejewski Ignacy, Pstrągowski Rafał, Szwarc Jakub


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Żaków  2019/2020 jesień 6 0 0 6 27:61 4,50 10,17 -34 7
  razem 6 0 0 6 27:61 4,50 10,17 -34  
 
 
2011
2011

Trener: Pluta Dawid, Gmurek Sebastian, Jadacki Kacper, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Arruza Jesionek Teo, Barański Jan, Dembowski Michał, Gendaj Grzegorz, Grala Szymon, Kasprzykowski Szymon, Kosowski Kacper, Kotowski Antoni, Kwiatkowski Adam, Mech Wiktor, Nowakowski Piotr, Pióro Ksawery, Pomorski Wojciech, Serokin Stanisław, Sobczyński Szymon, Tokarzewski Jan, Zarzycki Filip

Sukcesy: II Wicemistrz Warszawy 2018/2019 wiosna, Mistrz Warszawy 2019/2020 jesień


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
I Okręgowa Liga Żaków  2019/2020 jesień 10 9 1 0 77:23 7,70 2,30 54 1
I Okręgowa Liga Żaków  2018/2019 wiosna 10 8 0 2 74:37 7,40 3,70 37 1
Liga Żaków  2018/2019 jesień 6 4 1 1 56:10 9,33 1,67 46 2
  razem 26 21 2 3 207:70 7,96 2,69 137  
 
 
2011
2011 Wilanów

Trener: Skonieczny Krzysztof, Ede Lucky, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Burda Mateusz, Grzelak Jacek, Janiszewski Olaf, Jarzyński Szymon, Kołakowski Jan, Majewski Szymon, Marzec Wojciech, Matoszka Maciej, Najder Adam, Olejniczak Fryderyk, Sentkowski Tymon, Strumik Jakub, Sulik Leon, Szełemej Ryszard, Wilczyński Hubert, Ziętek Franiciszek


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Żaków  2019/2020 jesień 6 2 0 4 23:45 3,83 7,50 -22 4
  razem 6 2 0 4 23:45 3,83 7,50 -22  
 
 
2011
2011 Górny Mokotów

Trener: Pluta Dawid, Ede Lucky, Jadacki Kacper, Zgódka Sebastian

Andruszkiewicz Olaf, Baczyński-Wroński Jan, Dzięciołowski Tytus, Firek Adam, Kamiński Maksymilian, Kasprzak Jan, Klein Szymon, Marczuk Marceli, Masiul Piotr, Matejuk Maciej, Mrowiński Leon, Obszyński Franciszek, Pawełko Artur, Puławski Jędrzej, Rogiński Jakub, Sajkowski Jakub, Trzos-Rastawiecki Jan, Woźnica Maciej


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Żaków  2019/2020 jesień 6 4 0 2 51:46 8,50 7,67 5 3
  razem 6 4 0 2 51:46 8,50 7,67 5  
 
 
2011
2011 Praga-Południe

Trener: Skonieczny Krzysztof, Ede Lucky, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Bednarczyk Igor, Brzozowski Marek, Czerniak Ziemowit, Dębkowski Adam, Dobrogojski Piotr, Kapelko Filip, Kotomski Konstanty, Kotomski Tadeusz, Kozik Kacper, Linkiewicz Oskar, Majerczyk Mikołaj, Muczko Dymitr, Pieniążek Piotr, Remiszewski Kamil, Sobociński Franciszek, Tymoszuk Aleksander, Wawrzyniak Krystian, Wróblewski Antoni, Wysocki Antoni


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Orlików  2020/2021 jesień                  
Wewnętrzna Liga Żaków  2019/2020 jesień 6 5 0 1 66:36 11,00 6,00 30 2
  razem 6 5 0 1 66:36 11,00 6,00 30  
 
 
2012
2012

Trener: Majecki Michał, Jadacki Kacper, Kłosek Michał, Szczygielski Damian, Zgódka Sebastian

Broś Antoni, Castellanos Benito Carlos, Celej Józef, Dąbrowski Filip, Donat Filip, Gorzelnik Antoni, Hausman Borys, Kamassa Oliwier, Macikowski Jerzy, Matuszek Milan, Mora Filip, Noga Leonard, Sobiech Szymon, Wieczorek Mateusz, Ziemlewski Filip


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
I Okręgowa Liga Żaków  2020/2021 jesień                  
Liga Żaków  2019/2020 jesień 9 8 0 1 55:14 6,11 1,56 41 1
  razem 9 8 0 1 55:14 6,11 1,56 41  
 
 
2012
2012 Wilanów

Trener: Skonieczny Krzysztof, Ede Lucky, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Dworzyński Feliks, Dyka Kacper, Furmanek Jan, Jeżyński Franciszek, Klein Aleksander, Kolanowski Jan, Kozieł Emil, Napiórkowski Jan, Piątosa Mikołaj, Pyzel Aleksander, Radecki Jakub, Skołorzyński Jakub, Śmigielski Jarosław, Törnquist Oliver, Trierweiler Timothee, Yeats Olivier, Żuber August


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2020/2021 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2012
2012 Górny Mokotów

Trener: Majecki Michał, Nazarevich Aliaksandr, Zgódka Sebastian

Hassine-Różdżyński Feliks, Jarmuł Antoni, Kardyński Leon, Latkowski Kacper, Lewański Julian, Lukić Teo, Midziak Robert, Morari Wiktor, Posłajko Jakub, Siekierka Mikołaj, Szynkaruk Jakub, Tabiszewski Michał, Traczyk Olaf, Wasiak Julian, Witkowski Aleksander, Włodarski Ignacy


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Wewnętrzna Liga Żaków  2020/2021 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2012
2012 Ochota

Trener: Kardasiewicz Damian, Boguszewski Jakub, Zgódka Sebastian

Choromański Michał, Cichoniec Szymon, Jakubowski Damian, Kubiak Leon, Lipiński Szymon, Przyborek Wojciech, Seruga Miłosz, Wiśniewski Borys, Wolski Karol, Zawada Kacper, Żuczkowski Leon


 
 
2013
2013

Trener: Szczepański Łukasz, Jadacki Kacper, Kłosek Michał, Zgódka Sebastian

Bęcek Bartosz, Burzyński Oskar, Chmiel Antoni, Fuks Jan, Kurzyński Mikołaj, Maniewski Franciszek, Marciniak Michał, Pasik Cezary, Sieradzki Iwo, Sobociński Ludwik


liga sezon mecze wygrane remisy porażki bramki śr. strz. śr. strac. bilans lokata
Liga Żaków  2020/2021 jesień                  
  razem 0 0 0 0 0:0 0,00 0,00 0  
 
 
2013
2013 Wilanów

Trener: Klechniowski Jan, Kosiada Przemysław, Zgódka Sebastian

Bryszewski Leon, Brzozowski Jan, Gabryś Kacper, Jakus Jakub, Lompert Miłosz, Narczyk Antoni, Oleśkiewicz Franciszek, Ostaszewski Franciszek, Rutkiewicz Jan, Skołorzyński Ignacy, Wawrzecki Kamil, Wielądek Gustaw, Wojdyr Kacper, Zwierko Franciszek


 
 
2013
2013 Górny Mokotów

Trener: Gieleciński Robert, Zgódka Sebastian

Chmielewski Mikołaj, Hryniewski Aleksy, Jagodziński Kajetan, Jankowski Antoni, Mikusek Bruno, Oracz Maciej, Sochocki Natan, Starzyński Franciszek, Stępień Franciszek, Szulc Robert


 
 
2013
2013 Praga-Południe

Trener: Kardasiewicz Damian, Zgódka Sebastian

Gągałka Maciej, Okoń Jakub


 
 
2013
2013 Ochota

Trener: Szczepański Łukasz, Sushko Mikhail, Zgódka Sebastian

Bolesta Łukasz, Figurov Igor, Gruszczyński Antoni, Jabłoński Antoni, Kalawa Stanisław, Lipiński Franciszek, Milczarek Antoni, Sawicki Jerzy, Wardak Gracjan


 
 
2013
2013 Wawer

Trener: Kardasiewicz Damian, Zgódka Sebastian

Jankowski Ivo, Kłoniecki Piotr, Kłoniecki Robert, Lubasiński Antoni, Mućka Alan, Walczykowski Jakub, Walczykowski Kacper, Żochowski Piotr


 
 
2014
2014

Trener: Klechniowski Jan, Boguszewski Jakub, Kosiada Przemysław, Zgódka Sebastian

De Virion Filip, Gendaj Fryderyk, Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kościjański Wilhelm, Krzypkowski Jerzy, Kubieniec Filip, Michel Teodor, Noga Teodor, Szczepański Tytus, Wasiak Stefan, Wójcik Franciszek, Ziemlewski Bartosz


 
 
2014
2014 Wilanów

Trener: Rydelin Tomasz, Boguszewski Jakub, Kosiada Przemysław, Zgódka Sebastian

Adaś Marcel, Brandt Hubert, Dzitko Ignacy, Góraj Stanisław, Jakutowicz Krzysztof, Kaliszuk Franciszek, Lorek Franciszek, Lück Bruno, Majcher-Roos Nikodem, Miller Jerzy, Pieńkowski Aleksander, Preiss Oskar, Ptaszek Karol, Ptaszek Paweł, Sulik Ignacy, Więcek Franciszek


 
 
2014
2014 Górny Mokotów

Trener: Rydelin Tomasz, Nazarevich Aliaksandr, Zgódka Sebastian

Bujalski Franciszek, Dziuk Stanisław, Grzegorz Piotr, Grzegorzewicz Jerzy, Janiszewski Ignacy, Kowalczyk Tomasz, Kukla Mateusz, Masiul Michał, Miros Wit, Rawa Mateusz, Rusnak Wiktor, Rybarczyk Bartosz, Traczyk Roch


 
 
2015
2015

Trener: Klechniowski Jan, Malicki Kacper, Zgódka Sebastian

Darski Mikołaj, Drabarek Jan, Jeziorski Jan, Marek Antoni, Nesseldt Krzysztof, Nizioł-Chmielewski Aleksander, Smaga Jan, Smyk Artur, Żuber Marcel


 
 
2015
2015 Wilanów

Trener: Malicki Kacper, Boguszewski Jakub, Zgódka Sebastian

Czapczyński Antoni, Enzanza Hugo, Karnowski Franciszek, Koczywąs Milan, Kotkiewicz Mikołaj, Kuczewski Tymoteusz, Lech Jan, Luty Kajetan, Łukomski Antoni, Makowski Jan, Materzyński Leo, Pakoca Jakub, Wieremiejuk Jakub


 
 
2015
2015 Górny Mokotów

Trener: Szczepański Łukasz, Kardasiewicz Damian, Nazarevich Aliaksandr, Zgódka Sebastian

Bednarski Bartosz, Brzozowski Ksawery, Budkov Egor, Dyndor Antoni, Fronczak Tadeusz, Gładysz Franciszek, Karpiuk Bartosz, Kawalec Beniamin, Kiejna Stanisław, Konrad Jacek, Kościukiewicz Stanisław, Kowalikowski Stanisław, Krawczyk Kosma, McCaleb Robert, Miros Leon, Ruszowski Aleksander, Soler Antoni, Strasz Jan, Szynkaruk Aleksander, Wieczorek Tomasz, Wielecki Wincenty, Wilkowski Stefan, Wojdat Tadeusz, Wroczyński Konstanty, Zalewski Antoni


 
 
2015
2015 Praga-Południe

Trener: Gieleciński Robert, Zgódka Sebastian

Kacprzak Leon, Lipiński Piotr, Morgiewicz Marcel, Wagemans Adam


 
 
2015
2015 Ochota

Trener: Kardasiewicz Damian, Boguszewski Jakub, Zgódka Sebastian

Brzeziński Leon, Fadygowski Kryspian, Francken Gustaw, Gałązka Aleksander, Gałązka Norbert, Jaskólski Ryszard, Peralta Mssimiliano, Pytlarczyk Aleksander, Seyfried Hugo, Sieradzki Teodor, Sutkowski Emil, Wojciechowski Bogusław


 
 
W związku z przekazanymi danymi osobowymi na rzecz naszego Klubu, informujemy:

1) Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Delta Warszawa, z siedzibą: ul. Jeziorna 2, 02-911 Warszawa, Telefon: 22 353 86 78 email: delta@delta.warszawa.pl 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem: iodo@rt-net.pl 3) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w oparciu o zgodę osoby, której dane dotyczą. 4) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu pozyskania utalentowanych graczy dla Klubu. Dane, które zbieramy to imię, nazwisko, numer telefonu oraz forma fizyczna. 5) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. 6) Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich. 7) Administrator danych osobowych nie zamierza przekazywać danych osobowych do krajów trzecich. 8) Dane osobowe będą przekazywane innym podmiotom tylko na podstawie przepisów prawa lub jeśli zaistnieje taka konieczność, na podstawie umów powierzenia danych. 9) Dane osobowe będą przechowywane w okresie prowadzenia działalności Administratora. W przypadku nawiązania dalszej współpracy, dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody. 10) Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 11) Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, lecz ich nie podanie może skutkować brakiem możliwości skorzystania z oferty Klubu w przyszłości. 12) Skargę na działania Klubu Sportowego Delta Warszawa można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 13) Administrator przewiduje zautomatyzowane podejmowanie decyzji - na podstawie danych zebranych podczas testów sprawdzających, podejmowane będą decyzję dotyczące poziomu dyspozycyjności gracza.

Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej Marcon
Select - players choice Towarzystwo Sportowe Falenica Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA