SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Treningi w okresie:    od 20-08-2018 do 26-08-2018
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004 I
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
10:00 - 11:30
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X X
2004 II
Syga Maciej
11:30 - 13:00
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
11:30 - 13:00
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X X
2005
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Worobczuka
17:00 - 18:30
Syta 123
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X
2008
Gmurek Sebastian
17:00 - 18:30
Syta 123
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X X
2009
Kopcik Joachim
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Syta 123
X X X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Syta 123
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2011
Pluta Dawid
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Syta 123
X X X
2012
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
16:15-17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30-18:30
Jeziorna 2
(2008/2009)
X 16:15-17:15
Jeziorna 2
(2004)
X X X X
Treningi w okresie:    od 27-08-2018 do 02-09-2018
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004 I
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X 10:00 - 11:30
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X X
2004 II
Syga Maciej
11:30 - 13:00
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X 11:30 - 13:00
Syta 123
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X X
2005
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Syta 123
X 17:00 - 18:30
Syta 123
X X X
2006/2007 I
Trzeciakowski Krzysztof
10:00 - 11:30
Worobczuka
11:30 - 13:00
Jeziorna 2
10:00 - 11:30
Worobczuka
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
11:30 - 13:00
Jeziorna 2
X X
2006/2007 II
Bartkiewicz Łukasz
11:30 - 13:00
Worobczuka
11:30 - 13:00
Jeziorna 2
11:30 - 13:00
Worobczuka
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
11:30 - 13:00
Jeziorna 2
X X
2008
Gmurek Sebastian
17:00 - 18:30
Syta 123
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X
2009
Kopcik Joachim
17:00 - 18:30
Worobczuka
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Syta 123
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X
2011
Pluta Dawid
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X
2012
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
16:15-17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30-18:30
Jeziorna 2
(2006)
17:00-18:00
Jeziorna 2
(2008/2009)
X 16:15-17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30-18:30
Jeziorna 2
(2006)
17:00-18:00
Jeziorna 2
(2008/2009)
X X
Treningi w okresie:    od 03-09-2018 do 31-10-2018
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2004 I
Szczygielski Damian
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
15:30 - 17:00
Jeziorna 2
(Dłutowski)
8:00 - 9:15
Chełmska 23
(Kłosek)
---
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Kłosek)
13:45 - 15:30
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
X X
2004 II
Syga Maciej
14:30 - 16:15
Jeziorna 2
(Ede)
15:30 - 17:00
Syta 123
(Kurzępa)
8:00 - 9:15
Chełmska 23
---
15:15 - 16:45
Jeziorna 2
14:30 - 16:00
Warszawianka (góra)
(Ede)
13:45 - 15:30
Jeziorna 2
(Kłosek)
X X
2005/2006
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Biedronki
(Kotusiewicz)
X 19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Bartkiewicz)
X X X
2006/2007 I
Trzeciakowski Krzysztof
14:00 - 16:00
Chełmska 23
(Kopcik)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kopcik)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kłosek)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kotusiewicz)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kopcik)
X X
2006/2007 II
Bartkiewicz Łukasz
14:30 - 16:30
Syta 123
(Kłosek)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kłosek)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kopcik)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Kopcik)
14:15 - 16:00
Jeziorna 2
(Ede)
X X
2008
Gmurek Sebastian
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kopcik)
X 17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Bartkiewicz)
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Trzeciakowski)
X X X
2009
Kopcik Joachim
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Gmurek)
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczygielski)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczepański)
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Szczepański)
17:00 - 18:30
Biedronki
(Klechniowski)
X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Kalinowski)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X X
2011
Pluta Dawid
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17.00 - 18.30
Jeziorna 2
(Presniakou)
X 17.30 - 19.00
Uprawna 9/17
(Kłosek)
X X X
2012
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Komosa)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X X
2012
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
(Komosa)
X X X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X X
2013/2014
Herman Piotr
X X X 17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(Gieleciński, Szczepański)
X X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30 - 18:30
Jeziorna 2
(2010)
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2006)
- - -
18:00 - 19:00
Przyczółkowa 27
(SP czerwoni)
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(SP żółci B)
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2006)
- - -
18:00 - 19:00
Przyczółkowa 27
(SP żółci A)
16:15 - 17:15
Jeziorna 2
(2004)
---
17:30 - 18:30
Jeziorna 2
(SP czerwoni)
X X
Wilanów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2008
Kalinowski Bartłomiej
18:30 - 20:00
Worobczuka
(Gieleciński)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Biedronki
(Kotusiewicz)
X X X
2009
Majecki Michał
INDYWIDUALNY
17:30 – 19:00
Chełmska 23
X 17:30 - 19:00
Uprawna 9/17
(Dłutowski)
X 18:30 - 20:00
Biedronki
(Rydelin)
X X
2010 czerwoni
Kurzępa Michał
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Syta 123
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Worobczuka
(Skonieczny)
X X X
2010 żółci
Kurzępa Michał
X
18:30 - 20:00
Syta 123
(Syga)
X 18:30 - 20:00
Worobczuka
(Skonieczny)
X X X
2011 czerwoni
Kłosek Michał
17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Biedronki
(Rydelin)
X X X X
2011 żółci
Kłosek Michał
18:30 - 20:00
Biedronki
(Rydelin)
X 17:00 - 18:30
Biedronki
(Rydelin)
X X X X
2012
Kurzępa Michał
17:30 - 19.00
Uprawna 9/17
X 17:30 - 19:00
Worobczuka
(Syga, Szczepański)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Biedronki
X X
2013/2014
Kurzępa Michał
X X X 17:30 - 18:30
Worobczuka
(Skonieczny)
X X X
Górny Mokotów  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2006
Kłosek Michał
X 18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
X X 17:30 - 19:00
Kazimierzowska 60
X X
2007
Dłutowski Norbert
18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
(Bartkiewicz)
X X 18:30 - 20:00
Pułku Baszta 3
(Kopcik)
X X X
2008
Herman Piotr
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Komosa)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Kotusiewicz)
X X
2009
Kopcik Joachim
INDYWIDUALNY
17:30 – 19:00
Chełmska 23
18:30 - 20:00
Wałbrzyska 5
X 17:00 - 18:30
Pułku Baszta 3
(Dłutowski)
X
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Wałbrzyska 5
(Gieleciński)
X 17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Herman)
X X
2011 czerwoni
Pluta Dawid
18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Ede)
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Ede)
X X X X
2011 żółci
Pluta Dawid
17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Ede)
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Ede)
X X X X
2012 czerwoni
Majecki Michał
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Pułku Baszta 3
(Kardasiewicz)
X 18:30 - 20:00
Wiktorska 30/32
(Krzyśków)
X X X
2012 żółci
Majecki Michał
X 18:30 - 20:00
Pułku Baszta 3
(Kardasiewicz)
X 17:00 - 18:30
Wiktorska 30/32
(Krzyśków)
X X X
2013/2014
Herman Piotr
X 17:00 - 18:00
Wiktorska 30/32
(Komosa)
X X X X X
Praga Południe  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2007/2008
Dłutowski Norbert
X 18.30 - 20.00
Tarnowiecka 4
X X 18:30 - 20:00
Tarnowiecka 4
(Pluta)
X X
2009/2010
Presniakou Ihar
17:00 - 18:30
Międzyborska 64/70
(Trzeciakowski)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Biedronki
17:00 - 18:30
Międzyborska 64/70
(Kurzępa)
X X
2011 czerwoni
Skonieczny Krzysztof
X 17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Ede)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Uprawna 9/17
18:30 - 20:00
Cyrklowa 1
(Ede)
X X
2011 żółci
Skonieczny Krzysztof
X 18:30 - 20:00
Cyrklowa 1
(Ede)
X X 17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Ede)
X X
2012
Krzyśków Piotr
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
17:00 - 18:30
Międzyborska 64/70
X X 17:00 - 18:30
Cyrklowa 1
(Kardasiewicz)
X X
2013/2014
Pluta Dawid
X X X X 17:00 - 18:00
Tarnowiecka 4
(Dłutowski)
X X
Ochota  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2010/2011
Bartkiewicz Łukasz
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Wawelska 3
(Szczepański)
X INDYWIDUALNY
17:30 – 19:00
Uprawna 9/17
17:00 - 18:30
Wawelska 3
(Komosa)
X X
2012
Kalinowski Bartłomiej
INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Jeziorna 2
18:30 - 20:00
Wawelska 3
X X 17:00 - 18:30
Wawelska 3
X X
2013/2014
Szczepański Łukasz
X 17:30 - 18:30
Wawelska 3
(Kalinowski)
X X X X X
Wawer  
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
2012
Skonieczny Krzysztof
16:30 - 18:00
Starego Doktora 1
X 17:00 - 18:30
Starego Doktora 1
(Krzyśków)
X INDYWIDUALNY
17:00 – 18:30
Biedronki
X X
2013/2014
Krzyśków Piotr
16:30 - 17:30
Starego Doktora 1
(Kardasiewicz)
X X X X X X
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Marcon Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA