SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Treningi w okresie:    od 18-07-2022 do 24-07-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
SENIORZY
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
X X
2004
Szczygielski Damian
11:30 - 13:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 12:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 12:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
X X
2005
Malicki Kacper
11:30 - 13:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 12:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 12:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
10:00 - 11:30
Z±bki
---
13:45 - 14:45
Z±bki
X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
13:00 - 14:30
Chełmska 23
(Kłosek)
12:00 - 14:00
Chełmska 23
(Kłosek)
12:00 - 14:00
Chełmska 23
(Kłosek)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Kłosek)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Kłosek)
X X
2007
Ludynia Daniel
14:30 - 16:00
Chełmska 23
(Boguszewski, Kłosek)
12:00 - 14:00
Chełmska 23
(Boguszewski, Kłosek)
12:00 - 14:00
Chełmska 23
(Boguszewski, Kłosek)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
X X X 10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
X X X
Treningi w okresie:    od 25-07-2022 do 31-07-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
SENIORZY
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:00 - 14:00
Basen Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:00
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
Sparing X X
2004
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:00 - 14:00
Basen Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
Sparing X X
2005
Malicki Kacper
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:00 - 14:00
Basen Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Trzewik)
Sparing X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
10:30 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Kłosek)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
14:15 - 15:15
Z±bki
(Kłosek)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
14:00 - 15:00
Basen Z±bki
(Kłosek)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Kłosek)
---
13:45 - 14:45
Z±bki
(Kłosek)
Sparing X X
2007
Ludynia Daniel
10:30 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
- - -
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
- - -
14:15 - 15:15
Z±bki
(Boguszewski)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
- - -
14:00 - 15:00
Basen Z±bki
(Boguszewski)
10:30 - 12:00
Z±bki
(Boguszewski)
- - -
13:45 - 14:45
Z±bki
(Boguszewski)
Sparing X X
2008
Malicki Kacper
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kłosek)
17:30 - 19:00
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
17:30 - 19:00
Chełmska 23
X X
2009
Trzewik Tomasz
19:00 - 20:30
Chełmska 23
(Kłosek)
19:00 - 20:30
Chełmska 23
17:00 - 18:30
Syta 123
17:30 - 19:00
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Kłosek)
18:30 - 20:00
Syta 123
X 18:30 - 20:00
Syta 123
18:30 - 20:00
Syta 123
X X
2011
Pluta Dawid
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Kłosek)
17:00 - 18:30
Syta 123
X 19:00 - 20:30
Worobczuka
17:00 - 18:30
Syta 123
X X
2012
Majecki Michał
17:30 - 19:00
Chełmska 23
(Kłosek)
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
17:30 - 19:00
Worobczuka
X X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
17:00 - 18:00
Syta 123
(2009)
10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
- - -
17:30 - 18:30
Worobczuka
(2012)
17:00 - 18:00
Syta 123
(2010 / 2011)
X X
Treningi w okresie:    od 01-08-2022 do 07-08-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
Seniorzy
Szczygielski Damian
X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
Sparing 10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
X X
2004
Szczygielski Damian
X 11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
Sparing 10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
X X
2005
Malicki Kacper
X 11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
Sparing 10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
X X
Treningi w okresie:    od 08-08-2022 do 14-08-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
Seniorzy
Szczygielski Damian
X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
Puchar Polski / Sparing X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
X X
2004
Szczygielski Damian
X 11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
Puchar Polski / Sparing X 11:30 - 13:00
Z±bki
X X
2005
Malicki Kacper
X 11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
Puchar Polski / Sparing X 11:30 - 13:00
Z±bki
X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
X X X X 11:30 - 13:00
Z±bki
(Kłosek)
X X
2007
Ludynia Daniel
X X X X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
X X
Treningi w okresie:    od 15-08-2022 do 21-08-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
Seniorzy
Szczygielski Damian
X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
Puchar Polski X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
X X
2004
Szczygielski Damian
X 11:30 - 13:00
Z±bki
Puchar Polski X 11:30 - 13:00
Z±bki
X X
2005
Malicki Kacper
X 11:30 - 13:00
Z±bki
Puchar Polski X 11:30 - 13:00
Z±bki
X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
X 10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Kłosek)
X X
2007
Ludynia Daniel
X 11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
11:30 - 13:00
Chełmska 23
(Boguszewski)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Boguszewski)
11:30 - 13:00
Z±bki
(Boguszewski)
X X
2008
Malicki Kacper
X 19:00 - 20:30
Chełmska 23
17:30 - 19:00
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
17:30 - 19:00
Chełmska 23
X X
2012
Majecki Michał
X 18:30 - 20:00
Syta 123
17:00 - 18:30
Worobczuka
18:30 - 20:00
Syta 123
X X X
2015
Boguszewski Jakub
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
X X X
2016
Starosta Damian
X 17:00 - 18:30
Syta 123
X 17:30 - 19:00
Worobczuka
X X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
X 10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
X 18:30 - 19:30
Syta 123
(2012)
10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
X X
Treningi w okresie:    od 22-08-2022 do 28-08-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
SENIORZY
Szczygielski Damian
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Z±bki
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Trzewik)
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
(Trzewik)
X X
2004
Szczygielski Damian
11:30 - 13:00
Chełmska 23
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
10:00 - 11:30
Z±bki
11:30 - 13:00
Chełmska 23
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X X
2005
Malicki Kacper
11:30 - 13:00
Chełmska 23
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
10:00 - 11:30
Z±bki
11:30 - 13:00
Chełmska 23
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Kłosek)
11:30 - 13:00
Z±bki
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
(Kłosek)
10:00 - 11:30
Chełmska 23
(Kłosek)
X X
2007
Ludynia Daniel
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
11:30 - 13:00
Chełmska 23
11:30 - 13:00
Z±bki
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
11:30 - 13:00
Chełmska 23
X X
2008
Malicki Kacper
17:30 - 19:00
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
18:00 - 19:30
Jeziorna 2
X X X
2009
Trzewik Tomasz
19:00 - 20:30
Chełmska 23
17:30 - 19:00
Jeziorna 2
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
18:00 - 19:30
Jeziorna 2
X X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
18:00 - 19:00
Jeziorna 2
MOTORYCZNY
18:30 - 20:00
Syta 123
X 18:30 - 20:00
Syta 123
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2011
Pluta Dawid
18:00 - 19:00
Jeziorna 2
MOTORYCZNY
17:00 - 18:30
Syta 123
X 19:00 - 20:30
Worobczuka
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X
2012
Majecki Michał
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
19:00 - 20:30
Chełmska 23
X X
2013
Giętkowski Jacek
19:00 - 20:30
Worobczuka
X X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
17:30 - 19:00
Chełmska 23
X X
2014
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
19:00 - 20:30
Chełmska 23
X X X
2015
Boguszewski Jakub
17:30 - 19:00
Jeziorna 2
X X 17:30 - 19:00
Chełmska 23
X X X
2016
Starosta Damian
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X 17:30 - 19:00
Worobczuka
X X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
X 10:00 - 11:30
Jeziorna 2
(2004 / 2006 / 2007)
---
17:00 - 18:00
Syta 123
(2010 / 2011)
10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
10:00 - 11:30
Jeziorna 2
(2004 / 2006 / 2007)
- - -
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2012 / 2013)
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2010 / 2011)
X X
Treningi Bramkarskie
Jaoko Robert
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2014 / 2015)
- - -
19:00 - 20:00
Chełmska 23
(2009)
X X 18:00 - 19:00
Jeziorna 2
(2009)
X X X
Treningi w okresie:    od 29-08-2022 do 31-08-2022
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ¦RODA CZWARTEK PIˇTEK SOBOTA NIEDZIELA
SENIORZY
Szczygielski Damian
X 10:00 - 11:30
Jeziorna 2
Puchar Polski X X X X
2004
Szczygielski Damian
X 10:00 - 11:30
Jeziorna 2
Puchar Polski / Mecz Ligowy X X X X
2005
Malicki Kacper
X 10:00 - 11:30
Jeziorna 2
Mecz Ligowy X X X X
2006
Trzeciakowski Krzysztof
X 11:30 - 13:00
Jeziorna 2
(Kłosek)
Mecz Ligowy X X X X
2007
Malicki Kacper
X 11:30 - 13:00
Jeziorna 2
Mecz Ligowy X X X X
2008
Malicki Kacper
17:30 - 19:00
Chełmska 23
18:00 - 19:30
Jeziorna 2
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek)
X X X X
2009
Trzewik Tomasz
19:00 - 20:30
Chełmska 23
18:00 - 19:30
Jeziorna 2
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek)
X X X X
2010
Kotusiewicz Łukasz
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek)
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X X X
2011
Pluta Dawid
19:00 - 20:30
Chełmska 23
MOTORYCZNY
(Kłosek)
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X X X
2012
Majecki Michał
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X X
2013
Giętkowski Jacek
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X X X X
2014
Klechniowski Jan
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X 17:00 - 18:30
Worobczuka
X X X X
2015
Boguszewski Jakub
17:00 - 18:30
Jeziorna 2
X X X X X X
2016
Starosta Damian
19:00 - 20:30
Worobczuka
X X X X X X
Treningi Bramkarskie
Zgódka Sebastian
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2012 / 2013)
10:00 - 11:30
Z±bki
(2004 / 2006 / 2007)
---
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2010 / 2011)
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2012 / 2013)
X X X X
Treningi Bramkarskie
Jaoko Robert
17:00 - 18:00
Jeziorna 2
(2014 / 2015)
- - -
19:00 - 20:00
Chełmska 23
(2009)
X X X X X X
Vipol Select - players choice Marcon
Towarzystwo Sportowe Falenica Urz±d Miasta Stołecznego Warszawy
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA