|
|
|
Kadra MZPN - 2015
Mateusz Rams w grze...
23-06-2026
Szymon Wieczorkowski (2011)
zawodnik z profesjonalnym kontraktem
22-06-2026
Mini EURO
zabawa najm³odszych...
20-06-2026
SENIORZY 1. bara¿
K.S. Delta Warszawa - Wektra Zbuczyn 0:0
17-06-2026
|
|

| |
 |
Testy przed obozem |
01-08-2008 |
|
Pocz±tek zajêæ ka¿dego roku to testy wszystkich zawodników. Robimy je kilka razy w sezonie. Dziêki nim mamy du¿o danych o zawodnikach i ich rozwoju oraz mo¿liwo¶ciach. Ka¿dego roku staramy siê rozszerzaæ ilo¶æ wykonywanych pomiarów tak, aby uzyskiwaæ jak najwiêcej informacji o naszych ch³opcach. W³a¶nie dziêki tym testom jeste¶my pewni, i¿ idziemy w dobr± stronê ! |
| |
 |
64 rocznica Powstania Warszawskiego ! |
01-08-2008 |
|
Kolejna rocznica Powstania Warszawskiego, kolejne obchody, które z jednej strony s± radosne z drugiej smutne. ¯yjemy w pokoju i mo¿emy cieszyæ siê wolno¶ci± jednak w¶ród nas nie ma tych, którzy oddali za ni± swoj± krew. Pamiêtajmy, ¿e w tamtym zrywie uczestniczyli ¿o³nierze, którzy mieli tyle lat ile nasi zawodnicy. Nie dane im by³o jednak ¿yæ tak jak nam teraz. Dlatego te¿ robimy wszystko, aby im za to podziêkowaæ. Cze¶æ pamiêci tych, którzy polegli ! Tym, którzy byli z nami podziêkowali¶my osobi¶cie ! Warszawa by³a wielka i jest wielka, my postaramy siê, aby by³a jeszcze wiêksza i wspanialsza !
O godzinie 10.00 uczestniczyli¶my w Marszu Mokotowa i z³o¿eniu wieñców w Parku Dreszera. W imieniu klubu wieniec z³o¿y³ Prezes Zarz±du Andrzej Trzeciakowski, w imieniu M³odzie¿owej Rady Mokotowa radni Krzysztof Trzeciakowski i Filip Flisowski (reprezentuj±cy równie¿ Radê Mokotowa).
Nie wszyscy z nas mogli byæ obecni cia³em, duchem by³ ca³y nasz klub.
|
| |
 |
DLA CIEBIE WARSZAWO ! |
31-07-2008 |
Ju¿ trzeci raz z rzêdu zostali¶my zaproszeni przez ¿o³nierzy AK Batalion "Sokó³" do uczestnictwa w obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego. O godzinie 16.00 w Ko¶ciele ¦w. Aleksandra na Placu Trzech Krzy¿y odby³a siê Msza ¦wiêta w intencji bohaterskiego Batalionu "Sokó³" i jego ¿o³nierzy. Nastêpnie tak jak i w zesz³ym roku odby³ siê przemarsz miejscami pamiêci zwi±zanymi z jednostk±. Jeste¶my naprawdê dumni, ¿e mogli¶my w tym dniu byæ znowu razem, nie wyobra¿amy ju¿ sobie tego dnia inaczej. Dzisiaj ze wzglêdu na treningi w uroczysto¶ciach brali udzia³ tylko ch³opcy z rocznika 1992. Ju¿ trzeci raz mo¿emy z³o¿yæ meldunek Delta staje z Batalionem "Sokó³" do ka¿dej akcji ! Dziêkujemy Wam dzielni ¿o³nierze ! My te¿ kochamy Warszawê ! Zrobimy wszystko aby¶cie Wy Bohaterowie mogli byæ dumni z nas sportowców !
|
| |
 |
Pogoda nam sprzyja ! |
27-07-2008 |
|
Dopiero po³owa okresu regeneracyjnego naszego g³ównego placu a efekty s± piorunuj±ce. Na koniec czerwca jak co roku dokonali¶my wszystkich niezbêdnych robót. Jednak bez dogodnych warunków pogodowych by³o by to nie wszystko. Pada, ¶wieci s³oñce i tak na przemian. Na koniec sierpnia zosta³o wa³owanie i ju¿ bêdzie mo¿na trenowaæ i graæ ca³y rok. |
| |
 |
Koniec i Pocz±tek ! |
04-07-2008 |
Zapraszamy do lektury informacji zawartych na stronach poszczególnych naszych dru¿yn. Pozwolili¶my sobie na kilka s³ów podsumowania. Pozwolili¶my sobie na kilka s³ów o przysz³o¶ci.
Tu te¿, sobie pozwolimy. Krótko, bez zbêdnych s³ów. Jeste¶my zadowoleni, nasza Akademia rozwija siê prawid³owo. Nasi zawodnicy rozwijaj± siê w stopniu, który nas zadawala. Do klubu przychodzi coraz wiêcej "ciekawych" ch³opców. Wyniki rozgrywek ligowych, ogromna ilo¶æ ró¿nych akcji, które organizujemy pozwoli³y zapoznaæ siê z nami ju¿ dosyæ du¿ej ilo¶ci ludzi. W³a¶nie to procentuje. Jeste¶my postrzegani jako klub dobrze zorganizowany i z wizj± rozwoju. A wizjê mamy, zarêczmy ! W przygotowaniu znów mamy kilka niespodzianek. Do zobaczenia na boiskach !
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
ZAPISY
|