8

[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]   >>>

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 23-06-2018

Za nami czerwiec, ostatni miesiąc, w którym trenowaliśmy oraz graliśmy w lidze. W ciągu tych dni, jak zwykle na treningach pracowaliśmy z dużym zaangażowaniem. Niestety frekwencja nie była dobra, a wynikało to często występujących w tym okresie różnych szkolnych wyjazdów. Brakowało też w czerwcu koncentracji, trenując musimy dokładać większego starania, aby ona była gdyż wtedy przychodzą efekty treningowe. Podobnie można odnieść się do zakończonych rozgrywek ligowych gdzie ten element szwankował. Mimo to z naszej ligowej postawy możemy być zadowoleni. Dołączył ostatnio też do nas nowy kolega. Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Taka sytuacja jest bardzo korzystna dla samych zawodników jak i trenera. Przed nami kolejny sezon, który zapowiada się niezwykle interesująco. Dziękuje zawodnikom i rodzicom za wszystkie te miesiące i cieszę się na następne. JK

Podsumowanie rozgrywek 2005 (rocznik 2005) 22-06-2018

Za nami koniec rozgrywek w sezonie 2017/18. W związku z tym, czas na małe podsumowanie. Miniona runda była dla nas dość kontrastowa, i można ją określić powiedzeniem „z piekła do nieba”. Jej pierwsza część przyniosła nam wyniki poniżej naszych oczekiwań, ale i umiejętności. W pierwszej części rundy, w spotkaniach przypadających naszemu udziałowi, brakowało w wykonaniu zespołu w większości meczy charakteru i walki, na przeszkodzie ku odniesieniu dobrego wyniku stawała też mała ilość zmian. Meczem przełomowym było zwycięstwo z zespołem KS Ursynów. W drugiej części rundy, zespół „odżył” i zaczął prezentować się na boisku dużo lepiej. W meczowych poczynaniach wyglądaliśmy pewniej niż wcześniej. W ciągu całej rundy rewanżowej nasza ekipa nie poniosła żadnej porażki. „U siebie” zaś, przez całą rundę byliśmy niepokonani! Cechowała nas dobra mentalność, oraz twarda gra obronna. Wpływ na nasze dobre wyniki uzyskane w drugiej części rundy, miała również pomoc w niektórych spotkaniach zawodników z drużyny 2006. W naszej grupie pierwsze miejsce i awans uzyskała drużyna STF Champion. Drugie miejsce zajął zespół WBS Warszawa. Trzecie miejsce zdobyła drużyna KS Ursynów. Czwarte miejsce przypadło udziałem naszej drużyny. Z ligi spadła ekipa Agrykoli Warszawa i Mazura Karczew. JK

Edukacja w klubie! 20-06-2018

Kolejny etap prac zawiązany z tworzeniem naszych szkół za nami. Mamy już zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ramowy system szkolenia dla Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie, niebawem spodziewamy się podobnego zatwierdzenia dla Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Delta w Warszawie. W dniu dzisiejszym złożyliśmy już oficjalne pismo do Zarządu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy o wieloletnie udostępnienie nam obiektu szkolnego przy ul. Chełmskiej 23. Wcześniej pismo o wyłączenie tego obiektu ze Szkoły Podstawowej Nr 260 złożyła jej dyrekcja. Cały czas przygotowywane są dokumenty, które musimy złożyć do Biura Edukacji m. st. Warszawy po wakacjach. Idziemy do przodu i na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępie prac.

Powołania 2006 Górny Mokotów 19-06-2018
Mecz ligowy z: KS Ursynów
21-06-2018  (czwartek) 18:30, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 17:30, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bobrowski Mateusz, Datczuk Mikołaj, Gruszczyński Robert, Haber Wiktor, Hofmokl Tomasz, Jarosiewicz Oliwier, Kaczmarski Jan, Kosiński Szymon, Motyka Jakub, Świdziński Filip, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z LKS Mazur Karczew 16-06-2018

Dzisiejszego południa rozegraliśmy ostatnie spotkanie ligowe w rundzie wiosennej. Naszym przeciwnikiem był zespół Mazura Karczew. Wynik tego meczu nie zmieniał już nic w końcowej klasyfikacji, jednakże samo spotkanie miało dla nas znaczenie z paru innych względów. W związku z tym, podeszliśmy do niego tak samo umotywowani, jak do naszych poprzednich spotkań w tej rundzie. Jak zwykle przed meczem, w szatni, przed naszą drużyną zostały nakreślone pewne wytyczne do spełnienia. Pierwsza połowa rozpoczęła się od naszych ataków, przeciwnik oddał nam całkowicie inicjatywę, i ustawił się na własnej połowie oczekując na okazję do ataku szybkiego. W tej części gry, byliśmy stroną dominującą na boisku. Stworzyliśmy sobie kilka okazji, jednakże problemem naszego zespołu był brak finalizacji. Goście w pierwszych trzydziestu minutach, nie stworzyli sobie ani jednej sytuacji. Zespół dobrze wypełnił przedmeczowe instrukcje dotyczące defensywny, troszkę gorzej szło nam z ofensywą. Druga połowa przyniosła poprawę naszej gry w ofensywie. Zaczęliśmy grać szybciej piłką oraz mniej angażować się w niepotrzebne pojedynki jeden na jeden w środku pola. W pierwszych dziesięciu minutach drugiej połowy, zrobiło się trochę nerwowo w naszym polu karnym. W 41 minucie bramkę zdobył Michał Jerke. Przy stanie jeden do zera dla nas, w pozornie nie głupiej sytuacji, popełniliśmy błąd, który mógłby nas kosztować utratę bramki, gdybyśmy mierzyli się z lepszym przeciwnikiem. Siedem minut po zdobyciu pierwszego gola, po dobrej zespołowej akcji, zakończonej udanym dryblingiem oraz podaniem wszerz boiska Alexa Woźniaka, do piłki znowu dopadł Michał.  Jego strzał na bramkę, wewnętrzną częścią stopy, dał nam dwubramkowe prowadzenie. Minutę później, nasz etatowy golkiper 2006 strzelił swojego trzeciego gola w tym meczu! Tym razem po podaniu od Jakuba Wróbla. Dzisiaj zespół dobrze zaprezentował się w ofensywie jak i defensywie. Udanie wzięliśmy rewanż za spotkanie w Karczewie, w którym to graliśmy bez zmian. Po meczu, dodatkowo, cieszy nas podtrzymanie passy pięciu ostatnich meczy bez porażki. Warto też odnotować, że na własnym obiekcie, w rundzie wiosennej nie ponieśliśmy porażki! JK

K.S. Delta Warszawa  - LKS Mazur Karczew 3:1 (0:0)

Bramki: 41’ Jerke M, 48’ Jerke M. – Woźniak A., 49’ Jerke M – Wróbel J.

Skład: Ziburske N. – Ślażyński A., Konanau M., Sidelnik J. – Kamiński W., Wróbel J., Mackiewicz M., Juraś A. – Sałach J.

Wchodzący: Jerke M, Lubelski M, Osuch M, Woźniak A.

Grafik sezonu 2017/2018 16-06-2018

Zajęcia w sezonie 2017/2018

Zakończenie zajęć sezonu 2017/2018
24-06-2018 (niedziela)

Zajęcia w sezonie 2018/2019

Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Niechorze)
drużyny: 2006 GM, 2007 GM, 2007 PP2009, 2009 WI, 2009 GM, 2009 PP, 2010, 2010 WI, 2010 GM, 2010 O, 2011, 2011 WI, 2011 GM, 2011 PP, 2012, 2012 WI, 2012 GM, 2012 PP, 2012 O, 2012 WA
wyjazd 25-06-2018 (poniedziałek) przyjazd 04-07-2018 (środa)

Rozpoczęcie zajęć (grafik letni i grafik jesienny sezonu 2018/2019)
30-07-2018 zespoły: 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008
20-08-2018 zespoły: 2009, 2010, 2011, 2012
03-09-2018 zespoły: 2013, Filia Wilanów, Filia Górny Mokotów, Filia Praga-Południe, Filia Ochota, Filia Wawer

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Niechorze)
drużyny: 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2008 WI2008 GM
wyjazd 06-08-2018 (poniedziałek) przyjazd 15-08-2018 (środa)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Brześć - Białoruś)
drużyny: 2006, 2007
wyjazd 20-08-2018 (poniedziałek) przyjazd 25-08-2018 (sobota)

Zgrupowanie Szkoleniowe (Częstochowa)
drużyny: 2008, 2009
wyjazd 23-08-2018 (czwartek) przyjazd 26-08-2018 (niedziela)

Dni wolne od zajęć
01-11-2018 (czwartek) i 02-11-2018 (piątek)

Rozpoczęcie zajęć (grafik zimowy sezonu 2018/2019):
05-11-2018 (poniedziałek): wszystkie zespoły

Przerwa świąteczno-noworoczna
od 17-12-2018 (poniedziałek) do 01-01-2019 (wtorek)

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Mielno)
drużyny: 200420062007
wyjazd 12-01-2019 (sobota) przyjazd 18-01-2019 (piątek)

Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Sobolew)
roczniki: 2009, 2010, 2011 oraz 2012 i młodsi
wyjazd 26-01-2019 (sobota) przyjazd 01-02-2019 (piątek)

Piłkarski Obóz Szkoleniowy (Sobolew)
rocznik: 2002, 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008
wyjazd 01-02-2019 (piątek) przyjazd 10-02-2019 (niedziela)

Przerwa Wielkanocna
od 20-04-2019 (sobota) do 22-04-2019 (poniedziałek)

od 29-04-2019 (poniedziałek) do 05-05-2019 (niedziela)
od 20-06-2019 (czwartek) do 21-06-2019 (piątek)

Zakończenie zajęć sezonu 2018/2019
23-06-2019 (niedziela)

Powołania 2006 Górny Mokotów 15-06-2018
Mecz ligowy z: UKS 141 Warszawa
18-06-2018 (poniedziałek) 18:30, Warszawa, ul. Biedronki
Zbiórka 18:00, Warszawa, ul. Biedronki, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bobrowski Mateusz, Datczuk Mikołaj, Gruszczyński Robert, Haber Wiktor, Jarosiewicz Oliwier, Kaczmarski Jan, Kosiński Szymon, Mańk Krzysztof, Motyka Jakub, Sergiel Aleksander, Świdziński Filip, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2005 15-06-2018
2005
Mecz ligowy z: LKS Mazur Karczew
16-06-2018 (sobota) 13:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 11:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Gawarecki Kacper, Jerke Michał, Juraś Andrzej, Kamiński Wojciech, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Lubelski Maciej, Mackiewicz Mikołaj, Osuch Mateusz, Sałach Janusz, Sidelnik Jan, Ślażyński Andrzej, Woźniak Alex, Wróbel Jakub, Ziburske Nicolas

Powołania 2006 Górny Mokotów 13-06-2018
Mecz ligowy z: TS Falenica
17-06-2018 (niedziela) 11:30, Warszawa, ul. Chełmska 23
Zbiórka 10:30, Warszawa, ul. Chełmska 23, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Datczuk Mikołaj, Gruszczyński Robert, Haber Wiktor, Hofmokl Tomasz, Jarosiewicz Oliwier, Kosiński Szymon, Mańk Krzysztof, Sergiel Aleksander, Wiśniewski Filip, Zimoląg Maciej

Odwołanie zajęć 12-06-2018

W dniu 19-06-2018 (wtorek) z uwagi na mecz reprezentacji Polski z Senegalem na Mistrzostwach Świata wszystkie zajęcia są odwołane. Zapraszamy do kibicowania, mamy nadzieję na komplet punktów!