Wewnętrzna Liga Młodzików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
1. |
K.S. Delta Warszawa WI |
15 |
6 |
5 |
0 |
1 |
42 |
: 19 |
23 |
|
2. |
KS Ursynów Warszawa |
9 |
6 |
3 |
0 |
3 |
26 |
: 27 |
-1 |
|
3. |
SEMP Ursynów |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
17 |
: 26 |
-9 |
|
4. |
K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
24 |
: 37 |
-13 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Baryga Jakub |
0 |
2 |
|
2. |
Jamróz Antoni |
5 |
0 |
|
3. |
Motyl Witold |
1 |
1 |
|
4. |
Osipowicz Andrzej |
1 |
0 |
|
5. |
Piasecki Jan |
6 |
1 |
|
6. |
Pieńczuk Michał |
1 |
2 |
|
7. |
Tikhomiroff Wiktor |
6 |
4 |
|
8. |
Winnicki Jan |
1 |
4 |
|
9. |
Wrzosek Krzysztof |
0 |
1 |
|
Kolejka I |
10/11-04-2021 |
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
|
Kolejka II |
26-06-2021 (14:00) sobota |
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
: 4 |
(3:2) |
|
|
SEMP Ursynów |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
|
Kolejka III |
24/25-04-2021 |
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
SEMP Ursynów |
- KS Ursynów Warszawa |
7 |
: 5 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
|
Kolejka IV |
08-05-2021 (11:30) sobota |
K.S. Delta Warszawa GM |
- SEMP Ursynów |
5 |
: 7 |
(3:3) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
8 |
: 5 |
|
|
|
|
Kolejka V |
12-05-2021 (19:00) środa |
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM |
15 |
: 3 |
(7:0) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
|
|
Kolejka VI |
22/23-05-2021 |
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- SEMP Ursynów |
7 |
: 3 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
|
Kolejka VII |
30-05-2021 (11:00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
5 |
: 3 |
(5:2) |
|
|
SEMP Ursynów |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
|
Kolejka VIII |
12/13-06-2021 |
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- SEMP Ursynów |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
|
Kolejka IX |
19/20-06-2021 |
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa GM |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- KS Ursynów Warszawa |
6 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka X |
25-06-2021 (18:30) piątek |
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
4 |
: 6 |
(1:1) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
|
Wewnętrzna Liga Młodzików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
1. |
K.S. Delta Warszawa WI |
24 |
10 |
8 |
0 |
2 |
92 |
: 44 |
48 |
|
2. |
KS Ursynów Warszawa |
23 |
10 |
7 |
2 |
1 |
63 |
: 35 |
28 |
|
3. |
UKS Wilanowskie Wilki |
16 |
10 |
5 |
1 |
4 |
96 |
: 41 |
55 |
|
4. |
SEMP Ursynów |
11 |
10 |
3 |
2 |
5 |
56 |
: 54 |
2 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
10 |
2 |
0 |
8 |
35 |
: 89 |
-54 |
|
6. |
UKS 141 Warszawa |
4 |
10 |
1 |
1 |
8 |
25 |
: 110 |
-85 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Baryga Jakub |
1 |
1 |
|
2. |
Dondalski Aleksander |
0 |
1 |
|
3. |
Grzywiński Ignacy |
1 |
0 |
|
4. |
Motyl Witold |
1 |
0 |
|
5. |
Osipowicz Andrzej |
0 |
1 |
|
6. |
Piasecki Jan |
9 |
3 |
|
7. |
Pieńczuk Michał |
0 |
4 |
|
8. |
Skiba Oliwier |
1 |
0 |
|
9. |
Tikhomiroff Wiktor |
8 |
6 |
|
10. |
Usiński Kuba |
0 |
1 |
|
11. |
Winnicki Jan |
3 |
3 |
|
12. |
Wojciechowski Alan |
11 |
2 |
|
|
Kolejka I |
05-09-2020 (09:00) sobota |
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
3 |
: 13 |
(1:7) |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- SEMP Ursynów |
6 |
: 3 |
|
|
|
UKS 141 Warszawa |
- UKS Wilanowskie Wilki |
0 |
: 25 |
|
|
|
|
Kolejka II |
15-09-2020 (17:00) wtorek |
UKS Wilanowskie Wilki |
- K.S. Delta Warszawa GM |
20 |
: 0 |
(13:0) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
4 |
: 9 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- UKS 141 Warszawa |
6 |
: 6 |
|
|
|
|
Kolejka III |
08-11-2020 (09:00) niedziela |
K.S. Delta Warszawa GM |
- UKS 141 Warszawa |
2 |
: 4 |
(2:0) |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- UKS Wilanowskie Wilki |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
KS Ursynów Warszawa |
- SEMP Ursynów |
10 |
: 8 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
19-09-2020 (14:00) sobota |
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa GM |
7 |
: 3 |
(3:0) |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- UKS 141 Warszawa |
17 |
: 2 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- UKS Wilanowskie Wilki |
4 |
: 4 |
|
|
|
|
Kolejka V |
27-09-2020 (12:30) niedziela |
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa GM |
12 |
: 1 |
(6:1) |
|
|
SEMP Ursynów |
- UKS Wilanowskie Wilki |
15 |
: 5 |
|
|
|
UKS 141 Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
2 |
: 6 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
07-10-2020 (19:00) środa |
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
7 |
: 1 |
(4:1) |
|
|
SEMP Ursynów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
4 |
: 10 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- UKS 141 Warszawa |
10 |
: 3 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
03-10-2020 (10:30) sobota |
K.S. Delta Warszawa GM |
- UKS Wilanowskie Wilki |
2 |
: 11 |
(1:6) |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- KS Ursynów Warszawa |
4 |
: 5 |
|
|
|
UKS 141 Warszawa |
- SEMP Ursynów |
4 |
: 10 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
11-10-2020 (12:00) niedziela |
UKS 141 Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
: 12 |
(1:5) |
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- K.S. Delta Warszawa WI |
19 |
: 4 |
|
|
|
SEMP Ursynów |
- KS Ursynów Warszawa |
1 |
: 1 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
17-10-2020 (14:00) sobota |
K.S. Delta Warszawa GM |
- SEMP Ursynów |
6 |
: 2 |
(5:0) |
|
|
UKS 141 Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
1 |
: 16 |
|
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
- KS Ursynów Warszawa |
2 |
: 7 |
|
|
|
|
Kolejka X |
25-10-2020 (16:45) niedziela |
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
5 |
: 11 |
(1:8) |
|
|
UKS Wilanowskie Wilki |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- UKS 141 Warszawa |
6 |
: 1 |
|
|
|
|
|
Malicki Kacper
Trener | Goryca Damian
Trener Asystent | Krzyśków Piotr
Trener Asystent | Zgódka Sebastian
Trener Bramkarzy |
| |
|
|
Baryga Jakub |
(KPT I)
|
|
|
|
Borczon Artur |
|
|
|
|
Dondalski Aleksander |
|
|
|
|
Grzywiński Ignacy |
|
|
|
|
Jamróz Antoni |
|
|
|
|
Kijkowski Jerzy |
|
|
|
|
Klimecki Dominik |
(KPT II)
|
|
|
|
Michalczyk Igor |
|
|
|
|
Motyl Witold |
|
|
|
|
Osipowicz Andrzej |
|
|
|
|
Padabed Aliaksandr |
|
|
|
|
Pasek Patryk |
|
|
|
|
Piasecki Jan |
|
|
|
|
Pieńczuk Michał |
|
|
|
|
Rafalski Gustaw |
|
|
|
|
Skiba Oliwier |
|
|
|
|
Szczepański Piotr |
|
|
|
|
Szuta Paweł |
|
|
|
|
Tikhomiroff Wiktor |
|
|
|
|
Usiński Kuba |
|
|
|
|
Winnicki Jan |
|
|
|
|
Wojciechowski Alan |
|
|
|
|
Wrzosek Krzysztof |
|
|
|
|
Zapora Igor |
|
|
|