<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
>>>

Deszczowy tydzień... 05-10-2016

W tym roku na pogodę dotychczas nie mogli¶my narzekać. Teraz niestety mamy fatalny, deszczowy tydzień. W przyszłym tygodniu ma być już lepiej. Wszyscy starsi chłopcy wiedz±, że niezależnie od pogody trenujemy, młodsi będ± mogli to teraz też do¶wiadczyć. Prosimy pamiętać tylko aby zakładać ortaliony, czapki i co¶ cieplejszego pod spód. Prawdziwi sportowcy nie odpuszczaj±!

Okiem trenera Joachima Kopcika 03-10-2016

Za nami pierwszy miesi±c wspólnej, bardzo udanej pracy na Górnym Mokotowie. Do drużyny doł±czyło wielu nowych chłopców, którzy podnie¶li poziom i wzmocnili rywalizację. Na treningach panuje atmosfera pracy i rado¶ci. Nasze młode diabełki z u¶miechami na twarzach i zaangażowaniem wykonuj± ćwiczenia i podnosz± swoje umiejętno¶ci. Co więcej, grupa bardzo pozytywnie zaprezentowała się w rozgrywkach ligowych. To wszystko bardzo cieszy mnie jako trenera i liczę na to, ze w kolejnym miesi±cu utrzyma się dobra frekwencja, a chłopcy z równie wielk± ochot± będ± podchodzić do zajęć. Widzę w naszej drużynie duży potencjał, lecz żeby go pokazać musimy solidnie trenować, skupić się na naszych celach oraz na tym co chcemy osi±gn±ć. Z wiar± i optymizmem na pewno nam się to uda, tak więc krok po kroczku idziemy dalej i szlifujemy poszczególne elementy piłkarskiego rzemiosła. JK

Mecz ligowy z ATP Warszawa 01-10-2016

Za nami mecz ligowy z drużyn± ATP Warszawa. Dzi¶ mierzyli¶my się z zespołem, którego poszczególni zawodnicy dysponowali znaczn± sił± fizyczn±, co zapowiadało trudne dla nas spotkanie. Od pocz±tku pierwszej kwarty próbowali¶my się temu, z różnym skutkiem, przeciwstawiać. Rywale stworzyli w tym czasie kilka sytuacji podbramkowych, jednak to my schodzili¶my na przerwę z przewag± jednego gola. Druga i trzecia kwarta to wyrównana walka na boisku, próbowali¶my konstruować akcje i byli¶my stron± przeważaj±ca, lecz to zespół ATP zdobył bramkę po naszym prostym błędzie. Przed ostatni± kwart± na tablicy wyników widniał więc wynik remisowy. W ci±gu końcowych 15 minut, mimo naszej gigantycznej przewagi w posiadaniu piłki, to rywale zdobyli gola, który przechylił szalę zwycięstwa na ich korzy¶ć. Mieli¶my bardzo dużo okazji podbramkowych, jednak grali¶my zbyt nerwowo, co powodowało, że często w ostatniej fazie akcji popełniali¶my proste błędy lub podejmowali¶my nietrafione decyzje. Na pewno dzi¶ muszę pochwalić drużynę za wielk± ambicję i walkę do ostatniej sekundy meczu. Cieszy to, że coraz lepiej ustawiamy się na boisku oraz ciekawiej operujemy piłk± tworz±c składne akcje. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że to spotkanie pokazało również mankamenty w naszej grze, nad którymi musimy ciężko pracować. Nie ma co załamywać r±k i zwieszać głów, ponieważ porażki s± nieodł±czn± czę¶ci± sportu, a wyniki na typ etapie szkolenia nie s± najważniejsze. Pamiętajmy też, że tak jak wygrywali¶my wszyscy razem, tak też za niekorzystne rezultaty odpowiadamy wspólnie. Jeste¶my drużyn± i musimy się wzajemnie wspierać oraz motywować do systematycznego i dokładnego treningu. JK

K.S. Delta Warszawa - ATP Warszawa 1:2 (1:1)

Skład: Urbaniak P. - Stefański M., Zieliński - B±bka A. - Wilczyński J., Ciempiel V., Kierepka W. - Mierzwa F.

Wchodz±cy: Łapiński J., Piotrkowicz K., Goł±b K., Bojanowski J., Filipiak M.

Bramki: 12' Mierzwa F. - Ciempiel V.

Galas Franciszek 29-09-2016
Dzi¶ urodziny obchodzi Galas Franciszek

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczę¶cia i spełnienia marzeń życz± wszystkie diabełki duże i małe.

Powołania 2009 Górny Mokotów 28-09-2016
Mecz ligowy z: ATP Warszawa
Zbiórka 10:45 w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)
01-10-2016 (sobota) 12:00, Warszawa, ul. Syta 123

Zawodnicy: Bojanowski Jan, Ciempiel Victor, Filipiak Maciej, Goł±b Kajetan, Kierepka Wiktor, Łapiński Jan, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-B±bka Aleksander

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kapieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z Be a Star FA Warszawa 27-09-2016

Dzisiejszego wieczora rozegrali¶my zaległe spotkanie pierwszej kolejki rozgrywek ligowych, w którym to na własnym boisku podejmowali¶my drużynę Be a Star FA Warszawa. Już przed meczem wiedzieli¶my, że rywal zawiesi nam poprzeczkę bardzo wysoko i tak też się stało. Pierwsze pół godziny rywalizacji było niezwykle wyrównane, jednak to my byli¶my skuteczniejsi i na przerwę schodzili¶my z jednobramkowym prowadzeniem. Już na pocz±tku drugiej połowy zdobyli¶my kolejnego gola, grali¶my bardzo dobrze i na 8 minut przed końcem to nadal my byli¶my na prowadzeniu, wydawało się więc, że nikt i nic nie zabierze nam kompletu punktów. Jednak jak wiadomo wszem i wobec, piłka nożna to sport nieprzewidywalny, co niestety dzi¶ znalazło potwierdzenie na boisku. Rywale skrzętnie wykorzystali nasze dwa proste błędy w defensywie i mimo tego, że do ostatniej sekundy próbowali¶my wyrównać, to oni zgarnęli dzi¶ z boiska pełn± pulę. Cóż, taki moment musiał nadej¶ć, nigdy nie jest tak, że odnosi się same zwycięstwa. Dzi¶ widziałem, że nasza drużyna pracowała na sto procent, a każdy zawodnik dał z siebie tyle ile mógł. Wydaje się, że jako zespół mieli¶my nieco gorszy dzień, jednak nie poddajemy się, wyci±gamy potrzebne wnioski i następnym razem już na pewno nie wypu¶cimy 3 punktów z r±k. Mecz ten pokazał też, jak wiele jeszcze pracy przed nami, musimy więc na każdym treningu dawać z siebie wszystko i skoncentrować się na tym co chcemy osi±gn±ć. Jedyne co mogę zarzucić dzi¶ drużynie, to zachowanie przedmeczowe, które bardzo mi się nie podobało. Na rozgrzewce byli¶my nieskoncentrowani, ćwiczenia wykonywali¶my niedokładnie i niechlujnie, co niestety negatywnie zaprocentowało w czasie spotkania. Teraz czeka nas troszkę odpoczynku, podnosimy głowy do góry i z optymizmem wracamy do treningów. JK

K.S. Delta Warszawa - Be a Star FA Warszawa 3:4 (2:1)

Skład: Urbaniak P. - Stefański M., Zieliński - B±bka A. - Wilczyński J., Ciempiel V., Piotrkowicz K. - Mierzwa F.

Wchodz±cy: Owczarek I., Łapiński J., Kierepka W.

Bramki: 2' Ciempiel V., 8' Ciempiel V. - Mierzwa F., 35' Zieliński - B±bka A.

Mecz ligowy z KS Drukarz Warszawa 25-09-2016

Dzisiejszego popołudnia zmierzyli¶my się w Parku Skaryszewskim z drużyn± Drukarza Warszawa. Do spotkania podeszli¶my należycie skoncentrowani, już od pierwszych minut wykazuj±c wielk± ochotę do gry. Dzięki bardzo udanej pierwszej kwarcie mogli¶my kontrolować rywalizację i spokojnie próbować realizować założenia przedmeczowe. Pragnę pochwalić cały zespół za dobry występ, gdyż grali¶my odpowiedzialnie w defensywie, a także stworzyli¶my kilka bardzo ciekawych akcji ofensywnych. Od jutra wracamy do treningów, aby być jeszcze lepszym w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Gratuluję drużynie, a rodzicom dziękuję za żywiołowy doping. JK

KS Drukarz Warszawa - K.S. Delta Warszawa 0:7 (0:5)

Skład: Goł±b K. - Kierepka W., Zieliński - B±bka A. - Bojanowski J., Mierzwa F., Piotrkowicz K. - Filipiak M.

Wchodz±cy: Barysz F., Lah J., Galas F.

Bramki: 3' Mierzwa F., 4' Mierzwa F., 6' Piotrkowicz K., 11' Mierzwa F., 26' Mierzwa F., 34' Mierzwa F. - Kierepka W., 44' Filipiak M. - Barysz F.

Powołania 2009 Górny Mokotów 25-09-2016
Mecz ligowy z: Be a Star FA Warszawa
27-09-2016 (wtorek) 18:30, Warszawa, ul. Syta 123

Zawodnicy: Ciempiel Victor, Kaczorek Mateusz, Kierepka Wiktor, Łapiński Jan, Mierzwa Franciszek, Owczarek Ignacy, Piotrkowicz Kacper, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan, Zieliński-B±bka Aleksander

Powołania 2009 Górny Mokotów 23-09-2016
Mecz ligowy z: Drukarz Warszawa
25-09-2016 (niedziela) 13:00, Warszawa, al. Zieleniecka 2

Zawodnicy: Barysz Filip, Bojanowski Jan, Filipiak Maciej, Galas Franciszek, Goł±b Kajetan, Kierepka Wiktor, Lah Julian, Mierzwa Franciszek, Piotrkowicz Kacper, Stankiewicz Bartłomiej, Zieliński-B±bka Aleksander

Powołania 2009 23-09-2016
2009
Mecz ligowy z: KOSA Konstancin
25-09-2016 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Syta 123

Zawodnicy: Ciempiel Victor, Fijołek Paweł, Kaczorek Mateusz, Łapiński Jan, Owczarek Ignacy, Probosz Wojciech, Stefański Michał, Urbaniak Paweł, Wilczyński Jan