SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Delta CUP
Delta Cup CVI
2005
22-11-2014
Hala Warszawianka, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
  Drużyna
1 UKS 9 Siedlce
2 Błyskawica Warszawa I
3 K.S. Delta Warszawa I
4 KS Ursynów
5 Piast Piastów
6 SEMP Ursynów
7 WAF
8 Szkoła Brytyjska
9 K.S. Delta Warszawa II
10 UKS Bródno
11 FC Lesznowola
12 Błyskawica Warszawa II


Najlepszy zawodnik: Szczepanik Jakub (Błyskawica Warszawa I)
Król strzelców: Strzyżewski Kacper (UKS 9 Siedlce)
Najlepszy bramkarz: Zbieć Ernest (UKS 9 Siedlce)

Bardzo mocny turniej za nami. Dzisiaj można było zobaczyć wiele gry na wysokim poziomie. Nas cieszy, że potrafiliśmy w takie sytuacji być na podium i pokazać się z niezłej strony. Kolejny raz zapewniliśmy uczestnikom dobrą zabawę połączoną z edukacją.

kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
  Drużyna PKT BR
1 Błyskawica Warszawa I 13  10  : 0
2 KS Ursynów 12  4  : 4
3 Piast Piastów 9  4  : 3
4 K.S. Delta Warszawa II 4  2  : 3
5 UKS Bródno 2  0  : 5
6 FC Lesznowola 2  0  : 5

 K.S. Delta Warszawa II - Błyskawica Warszawa I 0 : 1  
 KS Ursynów - UKS Bródno 1 : 0  
 Piast Piastów - FC Lesznowola 1 : 0  
 K.S. Delta Warszawa II - UKS Bródno 2 : 0  
 Błyskawica Warszawa I - FC Lesznowola 3 : 0  
 KS Ursynów - Piast Piastów 1 : 0  
 K.S. Delta Warszawa II - FC Lesznowola 0 : 0  
 UKS Bródno - Piast Piastów 0 : 2  
 Błyskawica Warszawa I - KS Ursynów 4 : 0  
 K.S. Delta Warszawa II - Piast Piastów 0 : 1  
 KS Ursynów - FC Lesznowola 1 : 0  
 Błyskawica Warszawa I - UKS Bródno 0 : 0  
 K.S. Delta Warszawa II - KS Ursynów 0 : 1  
 Błyskawica Warszawa I - Piast Piastów 2 : 0  
 UKS Bródno - FC Lesznowola 0 : 0  
  Drużyna PKT BR
1 UKS 9 Siedlce 11  8  : 0
2 K.S. Delta Warszawa I 9  4  : 1
3 SEMP Ursynów 6  2  : 1
4 WAF 6  1  : 4
5 Szkoła Brytyjska 5  4  : 7
6 Błyskawica Warszawa II 2  0  : 6

 Błyskawica Warszawa II - SEMP Ursynów 0 : 2  
 WAF - UKS 9 Siedlce 0 : 3  
 K.S. Delta Warszawa I - Szkoła Brytyjska 3 : 1  
 Błyskawica Warszawa II - UKS 9 Siedlce 0 : 2  
 SEMP Ursynów - Szkoła Brytyjska 0 : 0  
 WAF - K.S. Delta Warszawa I 0 : 0  
 Błyskawica Warszawa II - Szkoła Brytyjska 0 : 2  
 UKS 9 Siedlce - K.S. Delta Warszawa I 0 : 0  
 SEMP Ursynów - WAF 0 : 0  
 Błyskawica Warszawa II - K.S. Delta Warszawa I 0 : 0  
 WAF - Szkoła Brytyjska 1 : 1  
 SEMP Ursynów - UKS 9 Siedlce 0 : 0  
 Błyskawica Warszawa II - WAF 0 : 0  
 SEMP Ursynów - KS Ursynów 0 : 1  
 UKS 9 Siedlce - Szkoła Brytyjska 3 : 0  
A1 - B2 Błyskawica Warszawa I - K.S. Delta Warszawa I 3 : 0  
A2 - B1 KS Ursynów - UKS 9 Siedlce 0 : 1  
o miejsce 3/4 K.S. Delta Warszawa I - KS Ursynów 0 : 0 4:3 k.
FINAŁ UKS 9 Siedlce - Błyskawica Warszawa I 0 : 0 2:1 k.
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA