SEKCJA TENISA ZIEMNEGO

Delta CUP
Delta Cup CLXXX
2012
27-02-2021
Warszawianka, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
  Drużyna
1 BKS Lublin I
2 K.S. Delta W-wa I
3 FC Lesznowola
4 Górnik Łęczna
5 Hutnik Warszawa
6 APN Hattrick Białystok
7 K.S. Delta W-wa II
8 KS Ursynów
9 UKS Wilanowskie Wilki II
10 AP Żyrardowianka
11 Legionovia Legionowo
12 BKS Lublin II
13 Unia Skierniewice
14 UKS Wilanowskie Wilki I
15 KAS Konstantynów Łódzki
16 K.S. Delta W-wa III


Najlepszy zawodnik: Kwiatkowski Franciszek (BKS Lublin I)
Król strzelców: Gryzio Bartosz (Górnik Łęczna)
Najlepszy bramkarz: Dąbrowski Filip (K.S. Delta W-wa I)

Za nami 180. turniej Delta Cup, w którym rywalizowały drużyny z rocznika 2012. Nasze turniejowe progi odwiedziły nie tylko ekipy z Warszawy i Mazowsza, ale również reprezentanci innych regionów Polski. Wielkie emocje mieliśmy gwarantowane od pierwszej minuty, aż do ostatniego gwizdka sędziego. Gratulujemy zwycięzcom, zdobywcom nagród indywidualnych, ale pamiętajmy, że liczy się przede wszystkim spełnianie swojej pasji oraz nauka piłkarskich umiejętności. Do tego ostatniego okazji nam dziś nie zabrakło! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rywalizację!

kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie
Vipol Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
  Drużyna PKT BR
1 FC Lesznowola 9 12 :0
2 Hutnik Warszawa 6 7 :5
3 Unia Skierniewice 3 3 :8
4 K.S. Delta W-wa III 0 0 :9

 FC Lesznowola - Unia Skierniewice 6 :0  
 K.S. Delta W-wa III - Hutnik Warszawa 0 :5  
 FC Lesznowola - Hutnik Warszawa 4 :0  
 K.S. Delta W-wa III - Unia Skierniewice 0 :2  
 FC Lesznowola - K.S. Delta W-wa III 2 :0  
 Hutnik Warszawa - Unia Skierniewice 2 :1  
  Drużyna PKT BR
1 Górnik Łęczna 7 9 :2
2 K.S. Delta W-wa II 5 6 :2
3 UKS Wilanowskie Wilki II 4 3 :6
4 AP Żyrardowianka 0 2 :10

 Górnik Łęczna - AP Żyrardowianka 4 :1  
 UKS Wilanowskie Wilki II - K.S. Delta W-wa II 1 :1  
 Górnik Łęczna - K.S. Delta W-wa II 1 :1  
 UKS Wilanowskie Wilki II - AP Żyrardowianka 2 :1  
 Górnik Łęczna - UKS Wilanowskie Wilki II 4 :0  
 K.S. Delta W-wa II - AP Żyrardowianka 4 :0  
  Drużyna PKT BR
1 K.S. Delta W-wa I 9 11 :1
2 KS Ursynów 4 6 :3
3 BKS Lublin II 4 2 :1
4 UKS Wilanowskie Wilki I 0 1 :15

 K.S. Delta W-wa I - UKS Wilanowskie Wilki I 7 :1  
 KS Ursynów - BKS Lublin II 0 :0  
 K.S. Delta W-wa I - BKS Lublin II 1 :0  
 KS Ursynów - UKS Wilanowskie Wilki I 6 :0  
 K.S. Delta W-wa I - KS Ursynów 3 :0  
 BKS Lublin II - UKS Wilanowskie Wilki I 2 :0  
  Drużyna PKT BR
1 BKS Lublin I 9 6 :2
2 APN Hattrick Białystok 6 4 :3
3 Legionovia Legionowo 3 8 :9
4 KAS Konstantynów Łódzki 0 0 :8

 Legionovia Legionowo - BKS Lublin I 2 :3  
 APN Hattrick Białystok - KAS Konstantynów Łódzki 2 :0  
 Legionovia Legionowo - KAS Konstantynów Łódzki 5 :0  
 APN Hattrick Białystok - BKS Lublin I 0 :2  
 Legionovia Legionowo - APN Hattrick Białystok 1 :2  
 KAS Konstantynów Łódzki - BKS Lublin I 0 :1  
  Drużyna PKT BR
1 AP Żyrardowianka 7 6 :1
2 BKS Lublin II 4 3 :1
3 Unia Skierniewice 4 2 :5
4 KAS Konstantynów Łódzki 1 2 :6

 Unia Skierniewice - AP Żyrardowianka 0 :4  
 BKS Lublin II - KAS Konstantynów Łódzki 3 :0  
 Unia Skierniewice - KAS Konstantynów Łódzki 2 :1  
 BKS Lublin II - AP Żyrardowianka 0 :1  
 Unia Skierniewice - BKS Lublin II 0 :0  
 KAS Konstantynów Łódzki - AP Żyrardowianka 1 :1  
  Drużyna PKT BR
1 UKS Wilanowskie Wilki II 7 11 :4
2 Legionovia Legionowo 7 13 :5
3 UKS Wilanowskie Wilki I 3 3 :8
4 K.S. Delta W-wa III 0 3 :13

 K.S. Delta W-wa III - UKS Wilanowskie Wilki II 1 :4  
 UKS Wilanowskie Wilki I - Legionovia Legionowo 1 :3  
 K.S. Delta W-wa III - Legionovia Legionowo 1 :7  
 UKS Wilanowskie Wilki I - UKS Wilanowskie Wilki II 0 :4  
 K.S. Delta W-wa III - UKS Wilanowskie Wilki I 1 :2  
 UKS Wilanowskie Wilki II - Legionovia Legionowo 3 :3  
  Drużyna PKT BR
1 K.S. Delta W-wa I 7 7 :2
2 FC Lesznowola 4 4 :5
3 APN Hattrick Białystok 2 1 :2
4 K.S. Delta W-wa II 2 2 :5

 FC Lesznowola - K.S. Delta W-wa II 3 :0  
 K.S. Delta W-wa I - APN Hattrick Białystok 1 :0  
 FC Lesznowola - APN Hattrick Białystok 1 :1  
 K.S. Delta W-wa I - K.S. Delta W-wa II 2 :2  
 FC Lesznowola - K.S. Delta W-wa I 0 :4  
 APN Hattrick Białystok - K.S. Delta W-wa II 0 :0  
  Drużyna PKT BR
1 BKS Lublin I 7 6 :2
2 Górnik Łęczna 6 9 :3
3 Hutnik Warszawa 4 4 :5
4 KS Ursynów 0 0 :9

 Hutnik Warszawa - Górnik Łęczna 0 :4  
 KS Ursynów - BKS Lublin I 0 :2  
 Hutnik Warszawa - BKS Lublin I 1 :1  
 KS Ursynów - Górnik Łęczna 0 :4  
 Hutnik Warszawa - KS Ursynów 3 :0  
 BKS Lublin I - Górnik Łęczna 3 :1  
o miejsce 3/4 FC Lesznowola - Górnik Łęczna 3 :3 3:1 k.
FINAŁ K.S. Delta W-wa I - BKS Lublin I 0 :1  
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA