SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Mistrzostwa Warszawy
IV Turniej o puchar Lwa Lechistanu - 2014 (rocznik 2002)
Turniej Finałowy
29/30-11-2014
Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego, 02-952 Warszawa, ul Wiertnicza 26
  Drużyna  
1 Pogoń Siedlce
2 Unia Warszawa I
3 Młode Orły Pułtusk
4 Unia Warszawa II
5 Orlęta Radzyń Podlaski
6 K.S. Delta Warszawa II
7 Polonez Warszawa
8 Stal Stalowa Wola
9 Orzeł Sypniewo
10 SEMP Ursynów
11 Wilga Garwolin
12 Znicz Pruszków
13 Piotrcovia Piotrków Tryb.
14 K.S. Delta Warszawa I

Najlepszy zawodnik: Pazdyka Krystian (Pogoń Siedlce)
Król strzelców: Świerczyński Kacper (Pogoń Siedlce)
Najlepszy bramkarz: Łasicki Jakub (Unia Warszawa I)

Turniej zorganizowany wraz z władzami Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy. Dziękujemy Panu Ludwikowi Rakowskiemu Burmistrzowi Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy za patronat i pełną pomoc przy realizacji tego turnieju. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom, gratulujemy zwycięzcom.

kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie
  Data  
Turniej Eliminacyjny I 15-11-2014  
Turniej Eliminacyjny II 22-11-2014  
Turniej Finałowy 29/30-11-2014  
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
  Drużyna PKT BR
1 Pogoń Siedlce 16 11 :6
2 Unia Warszawa I 12 9 :3
3 K.S. Delta Warszawa II 11 6 :3
4 Znicz Pruszków 7 2 :2
5 Wilga Garwolin 6 5 :8
6 Stal Stalowa Wola 4 3 :6
7 Polonez Warszawa 1 1 :9

K.S. Delta Warszawa II - Polonez Warszawa 1 :0  
Znicz Pruszków - Unia Warszawa I 0 :0  
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 2 :1  
K.S. Delta Warszawa II - Wilga Garwolin 2 :1  
Polonez Warszawa - Stal Stalowa Wola 0 :2  
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0 :1  
K.S. Delta Warszawa II - Unia Warszawa I 0 :0  
Stal Stalowa Wola - Wilga Garwolin 0 :1  
Polonez Warszawa - Pogoń Siedlce 1 :2  
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0 :0  
Polonez Warszawa - Unia Warszawa I 0 :2  
Pogoń Siedlce - Wilga Garwolin 2 :1  
K.S. Delta Warszawa II - Znicz Pruszków 1 :1  
Polonez Warszawa - Wilga Garwolin 0 :2  
Pogoń Siedlce - Unia Warszawa I 3 :3  
Stal Stalowa Wola - K.S. Delta Warszawa II 0 :2  
Polonez Warszawa - Znicz Pruszków 0 :0  
Unia Warszawa I - Wilga Garwolin 3 :0  
K.S. Delta Warszawa II - Pogoń Siedlce 0 :1  
Znicz Pruszków - Wilga Garwolin 1 :0  
Unia Warszawa I - Stal Stalowa Wola 1 :0  
  Drużyna PKT BR
1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 9 :4
2 Unia Warszawa II 11 6 :4
3 Młode Orły Pułtusk 9 3 :5
4 Orzeł Sypniewo 8 7 :6
5 SEMP Ursynów 8 5 :4
6 Piotrcovia Piotrków Tryb. 5 2 :4
7 K.S. Delta Warszawa I 3 1 :6

Orzeł Sypniewo - SEMP Ursynów 1 :1  
Unia Warszawa II - Piotrcovia Piotrków Tryb. 0 :0  
Młode Orły Pułtusk - K.S. Delta Warszawa I 1 :0  
Orzeł Sypniewo - Orlęta Radzyń Podlaski 1 :1  
SEMP Ursynów - K.S. Delta Warszawa I 1 :0  
Unia Warszawa II - Młode Orły Pułtusk 0 :1  
Orzeł Sypniewo - Piotrcovia Piotrków Tryb. 1 :2  
K.S. Delta Warszawa I - Orlęta Radzyń Podlaski 0 :2  
SEMP Ursynów - Młode Orły Pułtusk 2 :0  
Unia Warszawa II - K.S. Delta Warszawa I 1 :0  
SEMP Ursynów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 0 :0  
Młode Orły Pułtusk - Orlęta Radzyń Podlaski 0 :1  
Orzeł Sypniewo - Unia Warszawa II 1 :2  
SEMP Ursynów - Orlęta Radzyń Podlaski 1 :2  
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młode Orły Pułtusk 0 :1  
Orzeł Sypniewo - K.S. Delta Warszawa I 1 :0  
SEMP Ursynów - Unia Warszawa II 0 :1  
Piotrcovia Piotrków Tryb. - K.S. Delta Warszawa I 0 :1  
Orzeł Sypniewo - Młode Orły Pułtusk 2 :0  
Unia Warszawa II - Orlęta Radzyń Podlaski 2 :2  
Piotrcovia Piotrków Tryb. - K.S. Delta Warszawa I 0 :1  
  Drużyna PKT BR
1 Stal Stalowa Wola 9 10 :0
2 SEMP Ursynów 6 2 :3
3 Znicz Pruszków 3 2 :2
4 K.S. Delta Warszawa I 0 0 :9

Znicz Pruszków - SEMP Ursynów 0 :1  
Stal Stalowa Wola - K.S. Delta Warszawa I 6 :0  
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0 :1  
SEMP Ursynów - K.S. Delta Warszawa I 1 :0  
Znicz Pruszków - K.S. Delta Warszawa I 2 :0  
SEMP Ursynów - Stal Stalowa Wola 0 :3  
  Drużyna PKT BR
1 Polonez Warszawa 7 2 :0
2 Orzeł Sypniewo 6 5 :4
3 Wilga Garwolin 3 4 :5
4 Piotrcovia Piotrków Tryb. 1 2 :4

Orzeł Sypniewo - Wilga Garwolin 3 :2  
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Polonez Warszawa 0 :0  
Orzeł Sypniewo - Piotrcovia Piotrków Tryb. 2 :1  
Wilga Garwolin - Polonez Warszawa 1 :0  
Orzeł Sypniewo - Polonez Warszawa 0 :1  
Wilga Garwolin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 2 :1  
  Drużyna PKT BR
1 Unia Warszawa I 10 4 :1
2 Młode Orły Pułtusk 8 6 :4
3 Pogoń Siedlce 7 7 :3
4 Unia Warszawa II 6 2 :3
5 Orlęta Radzyń Podlaski 6 1 :2
6 K.S. Delta Warszawa II 2 3 :10

Pogoń Siedlce - Młode Orły Pułtusk 1 :1  
Unia Warszawa I - Unia Warszawa II 0 :0  
K.S. Delta Warszawa II - Orlęta Radzyń Podlaski 0 :0  
Pogoń Siedlce - Unia Warszawa II 0 :1  
Młode Orły Pułtusk - Orlęta Radzyń Podlaski 0 :0  
Unia Warszawa I - K.S. Delta Warszawa II 2 :0  
Pogoń Siedlce - Orlęta Radzyń Podlaski 2 :0  
Unia Warszawa II - K.S. Delta Warszawa II 1 :1  
Młode Orły Pułtusk - Unia Warszawa I 0 :1  
Pogoń Siedlce - K.S. Delta Warszawa II 4 :0  
Unia Warszawa I - Orlęta Radzyń Podlaski 0 :1  
Młode Orły Pułtusk - Unia Warszawa II 2 :0  
Pogoń Siedlce - Unia Warszawa I 0 :1  
Młode Orły Pułtusk - K.S. Delta Warszawa II 3 :2  
Unia Warszawa II - Orlęta Radzyń Podlaski 0 :0  
E1-E4 Unia Warszawa I - Unia Warszawa II 1 :0  
E2-E3 Pogoń Siedlce - Młode Orły Pułtusk 2 :0  
13/14 K.S. Delta Warszawa I - Piotrcovia Piotrków Tryb. 0 :1  
11/12 Znicz Pruszków - Wilga Garwolin 0 :3  
9/10 SEMP Ursynów - Orzeł Sypniewo 0 :2  
7/8 Stal Stalowa Wola - Polonez Warszawa 1 :2  
3/4 Unia Warszawa II - Młode Orły Pułtusk 1 :2  
FINAŁ Pogoń Siedlce - Unia Warszawa I 0 :0 2:0 k.
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA