SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Mistrzostwa Warszawy
XIII Halowe Mistrzostwa Warszawy - 2018 (rocznik 2009)
Turniej Finałowy
08-12-2018
Warszawianka, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
  Drużyna  
1 Naki Olsztyn Halowy Mistrz Warszawy 2018
2 UKS MDK Płock
3 UKS Irzyk
4 Błękitni Stargard
5 K.S. Delta W-wa I
6 Lechia Tomaszów Maz.
7 Widok Skierniewice
8 DUSSH Kobryń
9 DAP Kielce
10 Górnik Łęczna
11 Widzew Łódź
12 ŁKS Łódź
13 FFA Warszawa
14 Brzeski Okręg PN
15 K.S. Delta W-wa II
16 APMM Falubaz ZG

Najlepszy zawodnik: Kuliś Aleksy (UKS Irzyk)
Król strzelców: Olesiński Michał (UKS MDK Płock)
Najlepszy bramkarz: Olsztyn Aleksander (Naki Olsztyn

Zakończyliśmy Halowe Mistrzostwa Warszawy 2018. To już trzynasta edycja tej wspaniałej imprezy dla chłopców, którą organizuje nasz klub. Dzisiejszy finał to olbrzymi sukces organizacyjny, gościliśmy wiele zespołów z różnych stron kraju. Nasi chłopcy też pokazali się z dobrej strony więc i mamy sukces sportowy. Dziękujemy Pani Hannie Gronkiewicz-Waltz Prezydent m. st. Warszawy za patronat nad Mistrzostwami. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu  Województwa Mazowieckiego, dziękujemy za pomoc. Do zobaczenia za rok!

kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie kliknij, aby zobaczyć powiększenie
kliknij, aby zobaczyć powiększenie
  Data  
Turniej Kwalifikacyjny I 24-11-2018  
Turniej Kwalifikacyjny II 01-12-2018  
Turniej Finałowy 08-12-2018  
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
  Drużyna PKT BR
1 UKS MDK Płock 21 26  : 2
2 K.S. Delta W-wa I 16 25  : 8
3 Widok Skierniewice 14 14  : 10
4 Błękitni Stargard 8 9  : 12
5 Górnik Łęczna 6 15  : 18
6 Widzew Łódź 5 7  : 17
7 FFA Warszawa 5 7  : 18
8 K.S. Delta W-wa II 4 5  : 23

Błękitni Stargard - K.S. Delta W-wa I 0 : 3  
UKS MDK Płock - Widzew Łódź 3 : 0  
Górnik Łęczna - FFA Warszawa 1 : 2  
Widok Skierniewice - K.S. Delta W-wa II 2 : 2  
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 3 : 3  
K.S. Delta W-wa I - FFA Warszawa 2 : 1  
UKS MDK Płock - K.S. Delta W-wa II 4 : 1  
Górnik Łęczna - Widok Skierniewice 1 : 2  
Błękitni Stargard - FFA Warszawa 1 : 1  
Widzew Łódź - K.S. Delta W-wa II 2 : 0  
K.S. Delta W-wa I - Widok Skierniewice 2 : 2  
UKS MDK Płock - Górnik Łęczna 3 : 1  
Błękitni Stargard - K.S. Delta W-wa II 1 : 0  
FFA Warszawa - Widok Skierniewice 1 : 3  
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 1 : 3  
K.S. Delta W-wa I - UKS MDK Płock 0 : 3  
Błękitni Stargard - Widok Skierniewice 1 : 2  
K.S. Delta W-wa II - Górnik Łęczna 0 : 6  
FFA Warszawa - UKS MDK Płock 0 : 8  
Widzew Łódź - K.S. Delta W-wa I 0 : 4  
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 3 : 1  
Widok Skierniewice - UKS MDK Płock 0 : 3  
K.S. Delta W-wa II - K.S. Delta W-wa I 0 : 7  
FFA Warszawa - Widzew Łódź 1 : 1  
Błękitni Stargard - UKS MDK Płock 0 : 2  
Górnik Łęczna - K.S. Delta W-wa I 2 : 7  
Widok Skierniewice - Widzew Łódź 3 : 0  
K.S. Delta W-wa II - FFA Warszawa 2 : 1  
  Drużyna PKT BR
1 Lechia Tomaszów Maz. 16 18  : 7
2 UKS Irzyk 16 14  : 4
3 Naki Olsztyn 15 15  : 4
4 DUSSH Kobryń 14 12  : 3
5 DAP Kielce 10 20  : 17
6 ŁKS Łódź 4 7  : 19
7 Brzeski Okręg PN 4 6  : 24
8 APMM Falubaz ZG 0 7  : 21

Lechia Tomaszów Maz. - Naki Olsztyn 0 : 1  
ŁKS Łódź - DAP Kielce 0 : 2  
APMM Falubaz ZG - Brzeski Okręg PN 2 : 3  
UKS Irzyk - DUSSH Kobryń 1 : 0  
Lechia Tomaszów Maz. - DAP Kielce 3 : 2  
Naki Olsztyn - Brzeski Okręg PN 2 : 0  
ŁKS Łódź - DUSSH Kobryń 1 : 3  
APMM Falubaz ZG - UKS Irzyk 0 : 3  
Lechia Tomaszów Maz. - Brzeski Okręg PN 8 : 1  
DAP Kielce - DUSSH Kobryń 0 : 3  
Naki Olsztyn - UKS Irzyk 0 : 0  
ŁKS Łódź - APMM Falubaz ZG 4 : 2  
Lechia Tomaszów Maz. - DUSSH Kobryń 1 : 1  
Brzeski Okręg PN - UKS Irzyk 0 : 3  
DAP Kielce - APMM Falubaz ZG 4 : 2  
Naki Olsztyn - ŁKS Łódź 7 : 0  
Lechia Tomaszów Maz. - UKS Irzyk 2 : 1  
DUSSH Kobryń - APMM Falubaz ZG 4 : 0  
Brzeski Okręg PN - ŁKS Łódź 0 : 0  
DAP Kielce - Naki Olsztyn 3 : 3  
Lechia Tomaszów Maz. - APMM Falubaz ZG 1 : 0  
UKS Irzyk - ŁKS Łódź 2 : 1  
DUSSH Kobryń - Naki Olsztyn 0 : 0  
Brzeski Okręg PN - DAP Kielce 2 : 8  
Lechia Tomaszów Maz. - ŁKS Łódź 3 : 1  
APMM Falubaz ZG - Naki Olsztyn 1 : 2  
UKS Irzyk - DAP Kielce 4 : 1  
DUSSH Kobryń - Brzeski Okręg PN 1 : 0  
A1-B4 UKS MDK Płock - DUSSH Kobryń 2 : 0  
B1-A4 Lechia Tomaszów Maz. - Błękitni Stargard 0 : 1  
A2-B3 K.S. Delta W-wa I - Naki Olsztyn 0 : 1  
B2-A3 UKS Irzyk - Widok Skierniewice 1 : 0  
A1-B4/B1-A4 DUSSH Kobryń - Lechia Tomaszów Maz. 1 : 3  
A2-B3/B2-A3 K.S. Delta W-wa I - Widok Skierniewice 1 : 0  
A2-B3/B1-A4 UKS MDK Płock - Błękitni Stargard 4 : 0  
A2-B3/B2-A3 Naki Olsztyn - UKS Irzyk 2 : 1  
o miejsce 7/8 DUSSH Kobryń - Widok Skierniewice 0 : 3 vo.
o miejsce 5/6 K.S. Delta W-wa I - Lechia Tomaszów Maz. 2 : 2 3:2 k.
o miejsce 3/4 UKS Irzyk - Błękitni Stargard 1 : 0  
FINAŁ Naki Olsztyn - UKS MDK Płock 1 : 1 4:3 k.
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA