|
Przypominamy, że już są wakacje! W związku z tym wznawiamy naszą akcję ZDJĘCIA Z WAKACJI. Zachęcamy wszystkich do pokazania w jaki sposób spędzacie wakacje, co widzicie, co wam się podoba. W zeszłych latach dostaliśmy bardzo dużo wspaniałych zdjęć, w tym roku znów wypada to godnie i wytrwale kontynuować. Jak zawsze czekamy na fotki pod adresem delta@delta.warszawa.pl (prosimy o podanie nazwiska zawodnika, jego drużyny i nazwy miejscowości gdzie zostało zrobione zdjęcie), a publikacja będzie na naszej stronie klubowej i na portalu społecznościowym FB od początku do końca wakacji. Prosimy o fotki w poziomie, łatwiej nam jest takie publikować. Dzisiaj zaczynamy od właśnie otrzymanego zdjęcia z Warmii gdzie nad jeziorem Dłużek wypoczywa trener Tomasz Trzewik zawiadujący zespołem 2009 i wieloma klubowymi projektami. Życzymy trenerowi i wszystkim udanych wakacji i już nie możemy doczekać się kolejnych wakacyjnych obrazów!
|
Nowy sezon, mamy drobne nowe drużyny, mamy nowych trenerów, są też zmiany w drabince kompetencji. Kierownikiem Zintegrowanego Dziennika zostaje trener Tomasz Rydelin. Dziękujemy trenerowi Tomaszowi Trzewikowi za bardzo trudny czas kiedy wprowadzaliśmy nowy system zarządzania w klubie, wszystko pracuje wzorowo i teraz tylko dalej zostaje to pieścić. Kolejna zmiana to skoncentrowanie całego procesu gier w jednym ręku i to zadanie będzie pełnić Dyrektor Sportowy naszej organizacji trener Sebastian Gmurek. Dotychczas zadanie to było nieco rozproszone, obecnie scalamy to, aby lepiej zarządzać tym jak, gdzie i z kim gramy. Ostatnia zmiana to witamy w Radzie Trenerów nowego, a zarazem starego kolegę, pracował będzie z nami trener Piotr Zabielski, który już ma przez rok przetarte też szlaki nie tylko trenerskie w naszym klubie. O zmianach trenerów i ich przydziałów informować będziemy w zakładkach drużyn.
|