Kadra MZPN - 2012
Krośnicki Mateusz...
13-05-2024
Mini EURO
najmłodsi się bawią...
11-05-2024
Co w trawie piszczy - 2018 GM i 2012 GM
praca, praca i dużo zabawy...
10-05-2024
Święto Konstytucji
nasze prawa...
03-05-2024
|
|
|
|
Regulamin - modyfikacja |
01-07-2013 |
Z dniem wczorajszym nasz Regulamin uległ drobnej modyfikacji. Zmiana dotyczy opisu działania filii w klubie. Pozostałe tematy nie zostały zmienione. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nową wersją. |
|
|
Niechorze – dzień pierwszy |
01-07-2013 |
Dzisiaj od rana wszyscy mamy gorące głowy, przed nami obóz w Niechorzu. Pobudka, potem 10 godzin w autokarze i jesteśmy nad Bałtykiem. Przywitało nas słońce, potem burza a na koniec znów mieliśmy piękny wieczór. Byliśmy na spacerze i na plaży. Pierwsze obozowe organizacje za nami, za nami też pierwsze lody. Wszyscy z uśmiechami idziemy spać. Od jutra już prawdziwa treningowa praca. |
|
|
Terminy rozpoczęcia zajęć |
01-07-2013 |
Obecnie starsi cieszą się wakacjami, młodsi właśnie są w drodze na obóz do Niechorza. Przypominam, że roczniki 1998, 2000, 2001, 2002, 2003 wznawiają zajęcia w czwartek 01-08-2013, a roczniki 2004, 2005, 2006 wracają do treningów w poniedziałek 19-08-2013. Wszystkie szczegóły są oczywiście dostępne w zakładce „Treningi". Od początku września ruszają rozgrywki ligowe, chłopcy muszą się do nich przygotować. Apelujemy o takie planowanie urlopów aby w podanych terminach chłopcy byli do dyspozycji trenerów. |
|
|
|
|
2006
Mecz ligowy z Białe Orły Sp. z o.o., 03-397 Warszawa, ul. Łabiszyńska 20
15-05-2024 (środa) 15:00 | 2012 Wilanów
Mecz ligowy z Alfa Przymierze Rodzin, Warszawa, ul. Grzegorzewskiej 10
16-05-2024 (czwartek) 17:00 | 2013
Mecz ligowy z KS SEMP Ursynów, 02-792 Warszawa, ul. Ludwika Hirszfelda 11
16-05-2024 (czwartek) 17:30 | 2013
Mecz ligowy z BVB WBS Academy Warsaw, 02-967 Warszawa, ul. Uprawna 9/17
17-05-2024 (piątek) 19:30 | 2013
Turniej PRO Future Cup, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, aleja Mokronoskich 4
18-05-2024 (sobota) 9:00 | 2014
Mecz ligowy z FC Lesznowola, Warszawa, ul. Syta 123
18-05-2024 (sobota) 11:30 | 2015
Turniej Future Cup, 21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 105
19-05-2024 (niedziela) 9:40 | 2013 Praga-Południe
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
19-05-2024 (niedziela) 12:30 |
|
• |
La Liga (35. kolejka) |
14-05-2024 |
Deportivo Alavés - Girona FC 2:2 (1:2)
Guridi (12, 90+9) - Garcia (4), Herrera (44)
RCD Mallorca - UD Las Palmas 1:0 (1:0)
Gonzalez (29)
Villarreal CF - Sevilla FC 3:2 (1:2)
Sorloth (30, 90+7), Mosquera (84) - En Nesyri (26, 44)
Granada CF - Real Madryt 0:4 (0:2)
Garcia (38), Guler (45+2), Diaz (49, 58)
Athletic Bilbao - CA Osasuna 2:2 (0:1)
Williams (58), Villalibre (90+6) - Garcia (40, 47)
Cádiz CF - Getafe CF 1:0 (1:0)
Alcaraz (35)
Atlético Madryt - Celta Vigo 1:0 (0:0)
de Paul (84)
Valencia CF - Rayo Vallecano 0:0
Real Betis - UD Almería 3:2 (2:1)
Fornals (8), Isco (28), Perez (64) - Leo Baptistao (45+1), Romero (66)
FC Barcelona - Real Sociedad 2:0 (1:0)
Yamal (40), Raphinha (90+3)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Real Madryt |
90 |
35 |
74:22 |
2. FC Barcelona |
76 |
35 |
72:43 |
3. Girona FC |
75 |
35 |
75:44 |
4. Atlético Madryt |
70 |
35 |
64:39 |
5. Athletic Bilbao |
62 |
35 |
57:35 |
6. Real Betis |
55 |
35 |
46:41 |
7. Real Sociedad |
54 |
35 |
48:37 |
8. Valencia CF |
48 |
35 |
37:39 |
9. Villarreal CF |
48 |
35 |
56:60 |
10. Getafe CF |
43 |
35 |
41:48 |
11. Deportivo Alavés |
42 |
35 |
34:40 |
12. Sevilla FC |
41 |
35 |
47:49 |
13. CA Osasuna |
40 |
35 |
39:53 |
14. UD Las Palmas |
37 |
35 |
30:44 |
15. RCD Mallorca |
35 |
35 |
28:40 |
16. Rayo Vallecano |
35 |
35 |
27:43 |
17. Celta Vigo |
34 |
35 |
40:53 |
18. Cádiz CF |
29 |
35 |
24:49 |
19. Granada CF |
21 |
35 |
36:68 |
20. UD Almería |
17 |
35 |
35:70 |
1-4 Awans (LM), 5-6 Awans (LE), 7 Awans (LK), 18-20 Spadek (LaLiga2)
|
|
• |
Premier League (37. kolejka) |
14-05-2024 |
Fulham - Manchester City 0:4 (0:1)
Gvardiol (13, 71), Foden (59), Alvarez (90+6)
Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace 1:3 (0:2)
Cunha (66) - Olise (26), Mateta (28), Eze (73)
West Ham United - Luton Town 3:1 (0:1)
Ward-Prowse (54), Soucek (65), Earthy (76) - Lokonga (6)
Tottenham Hotspur - Burnley 2:1 (1:1)
Porro (32), van de Ven (82) - Bruun Larsen (25)
Newcastle United - Brighton & Hove Albion 1:1 (1:1)
Longstaff (45+5) - Veltman (18)
Everton - Sheffield United 1:0 (1:0)
Doucoure (31)
Bournemouth - Brentford 1:2 (0:0)
Solanke (89) - Mbeumo (86), Wissa (90+5)
Nottingham Forest - Chelsea 2:3 (1:1)
Boly (16), Hudson-Odoi (74) - Mudryk (8), Sterling (80), Jackson (82)
Manchester United - Arsenal 0:1 (0:1)
Trossard (20)
Aston Villa - Liverpool 3:3 (1:2)
Tielemans (12), Duran (85, 88) - Martinez (BS) (2), Gakpo (23), Quansah (48)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Arsenal |
86 |
37 |
89:28 |
2. Manchester City |
85 |
36 |
91:33 |
3. Liverpool |
79 |
37 |
84:41 |
4. Aston Villa |
68 |
37 |
76:56 |
5. Tottenham Hotspur |
63 |
36 |
71:59 |
6. Newcastle United |
57 |
36 |
79:57 |
7. Chelsea |
57 |
36 |
73:61 |
8. Manchester United |
54 |
36 |
52:56 |
9. West Ham United |
52 |
37 |
59:71 |
10. Brighton & Hove Albion |
48 |
36 |
54:58 |
11. Bournemouth |
48 |
37 |
53:65 |
12. Crystal Palace |
46 |
37 |
52:58 |
13. Wolverhampton Wanderers |
46 |
37 |
50:63 |
14. Fulham |
44 |
37 |
51:59 |
15. Everton |
40 |
37 |
39:49 |
16. Brentford |
39 |
37 |
54:61 |
17. Nottingham Forest |
29 |
37 |
47:66 |
18. Luton Town |
26 |
37 |
50:81 |
19. Burnley |
24 |
37 |
40:76 |
20. Sheffield United |
16 |
37 |
35:101 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 18-20 Spadek (Championship)
|
|
• |
Ekstraklasa (32. kolejka) |
14-05-2024 |
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 0:2 (0:0)
Baranski (62), Vlkanova (90+3)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Jagiellonia Białystok |
59 |
32 |
73:44 |
2. Śląsk Wrocław |
57 |
32 |
46:30 |
3. Legia Warszawa |
53 |
32 |
48:38 |
4. Górnik Zabrze |
52 |
32 |
44:39 |
5. Lech Poznań |
52 |
32 |
45:38 |
6. Raków Częstochowa |
52 |
32 |
53:35 |
7. Pogoń Szczecin |
51 |
32 |
58:38 |
8. Zagłębie Lubin |
44 |
32 |
40:47 |
9. Piast Gliwice |
42 |
32 |
37:33 |
10. Widzew Łódź |
42 |
32 |
41:44 |
11. Stal Mielec |
42 |
32 |
40:45 |
12. Radomiak Radom |
38 |
32 |
40:53 |
13. Warta Poznań |
37 |
32 |
33:39 |
14. Puszcza Niepołomice |
36 |
32 |
37:48 |
15. Cracovia |
36 |
32 |
43:44 |
16. Korona Kielce |
32 |
32 |
36:43 |
17. Ruch Chorzów |
29 |
32 |
38:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
32 |
30:71 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
Bundesliga (33. kolejka) |
13-05-2024 |
FC Augburg - VFB Stuttgart 0:1 (0:0)
Guirassy (48)
SC Freiburg - Heindenheim 1:1 (1:1)
Doan (29) - Sessa (38)
RB Lipsk - Werder Brema 1:1 (0:1)
Sesko (61) - Seiwald (BS) (36)
Borussia Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:1)
Hack (9) - Dina Ebimbe (35)
1. FC Koeln - 1. FC Union Berlin 3:2 (1:2)
Kainz (45), Tigges (87), Downs (90+2) - Knoche (15), Volland (19)
1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 3:0 (3:0)
Barreiro (12), Lee Jae-Sung (19, 23)
Darmstadt - TSG Hoffenheim 0:6 (0:5)
Bebou (2, 51), Beier (6, 44), Kaderabek (22), Kabak (26)
Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 2:0 (2:0)
Zvonarek (4), Goretzka (13)
Bochum - Bayer Leverkusen 0:5 (0:2)
Schick (41), Boniface (45+2), Adli (76), Stanisic (86), Grimaldo (90+3)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Bayer Leverkusen |
87 |
33 |
87:23 |
2. Bayern Monachium |
72 |
33 |
92:41 |
3. VFB Stuttgart |
70 |
33 |
74:39 |
4. RB Lipsk |
64 |
33 |
75:37 |
5. Borussia Dortmund |
60 |
33 |
64:43 |
6. Eintracht Frankfurt |
46 |
33 |
49:48 |
7. TSG Hoffenheim |
43 |
33 |
62:64 |
8. SC Freiburg |
42 |
33 |
44:56 |
9. Heindenheim |
39 |
33 |
46:54 |
10. FC Augburg |
39 |
33 |
49:58 |
11. Werder Brema |
39 |
33 |
44:53 |
12. VfL Wolfsburg |
37 |
33 |
40:53 |
13. Borussia Moenchengladbach |
34 |
33 |
56:63 |
14. Bochum |
33 |
33 |
41:70 |
15. 1. FSV Mainz 05 |
32 |
33 |
36:50 |
16. 1. FC Union Berlin |
30 |
33 |
31:57 |
17. 1. FC Koeln |
27 |
33 |
27:56 |
18. Darmstadt |
17 |
33 |
30:82 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 16 Baraż, 17-18 Spadek (2. Bundesliga)
|
|
• |
Ligue 1 (33. kolejka) |
13-05-2024 |
OGC Nice - Le Havre AC 1:0 (1:0)
Boga (12)
Stade Brestois 29 - Stade de Reims 1:1 (1:1)
Brassier (45+1) - Munetsi (25)
RC Strasbourg - FC Metz 2:1 (2:1)
Emegha (89), Andrey Santos (90+1) - Mikautadze (54)
Stade Rennais - RC Lens 1:1 (0:0)
Salah (82) - Fulgini (48)
Paris Saint-Germain F.C. - Toulouse FC 1:3 (1:1)
Mbappe (8) - Dallinga (13), Gboho (68), Magri (90+4)
FC Nantes - LOSC Lille 1:2 (0:2)
Abline (54) - David (8, 11)
Montpellier HSC - AS Monaco FC 0:2 (0:0)
Ouattara (52), Fofana (65)
Olympique Marsylia - FC Lorient 3:1 (2:1)
Aubameyang (36, 54), Gigot (41) - Mendy (43)
Clermont Foot 63 - Olympique Lyon 0:1 (0:0)
Mangala (53)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Paris Saint-Germain F.C. |
70 |
32 |
77:32 |
2. AS Monaco FC |
64 |
33 |
64:42 |
3. LOSC Lille |
58 |
33 |
50:32 |
4. Stade Brestois 29 |
58 |
33 |
50:34 |
5. OGC Nice |
54 |
32 |
37:25 |
6. RC Lens |
50 |
33 |
43:35 |
7. Olympique Lyon |
50 |
33 |
47:54 |
8. Olympique Marsylia |
47 |
32 |
50:39 |
9. Stade Rennais |
46 |
33 |
52:44 |
10. Toulouse FC |
43 |
33 |
42:43 |
11. Stade de Reims |
41 |
32 |
39:46 |
12. Montpellier HSC |
40 |
33 |
41:46 |
13. RC Strasbourg |
39 |
33 |
37:48 |
14. FC Nantes |
33 |
33 |
30:51 |
15. Le Havre AC |
32 |
33 |
33:43 |
16. FC Metz |
29 |
33 |
35:56 |
17. FC Lorient |
26 |
33 |
38:66 |
18. Clermont Foot 63 |
25 |
33 |
26:55 |
1-4 Awans (LM), 5 Awans (LE), 6 Awans (LK), 16 Baraż, 17-18 Spadek (Ligue 2)
|
|
• |
Ekstraklasa (32. kolejka) |
13-05-2024 |
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Walski (51)
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:3 (0:2)
Ciganiks (49) - Wdowiak (27), Chodyna (29), Poletanovic (90+1)
Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2 (0:2)
Pereira (83) - Blazic (BS) (15), Salamon (BS) (45)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Jagiellonia Białystok |
59 |
32 |
73:44 |
2. Śląsk Wrocław |
57 |
32 |
46:30 |
3. Legia Warszawa |
53 |
32 |
48:38 |
4. Górnik Zabrze |
52 |
32 |
44:39 |
5. Lech Poznań |
52 |
32 |
45:38 |
6. Raków Częstochowa |
52 |
32 |
53:35 |
7. Pogoń Szczecin |
51 |
32 |
58:38 |
8. Zagłębie Lubin |
44 |
32 |
40:47 |
9. Piast Gliwice |
42 |
32 |
37:33 |
10. Widzew Łódź |
42 |
32 |
41:44 |
11. Stal Mielec |
42 |
32 |
40:45 |
12. Radomiak Radom |
38 |
31 |
40:51 |
13. Warta Poznań |
37 |
32 |
33:39 |
14. Puszcza Niepołomice |
36 |
32 |
37:48 |
15. Cracovia |
36 |
32 |
43:44 |
16. Korona Kielce |
32 |
32 |
36:43 |
17. Ruch Chorzów |
26 |
31 |
36:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
32 |
30:71 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
Ekstraklasa (32. kolejka) |
12-05-2024 |
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1:1 (0:0)
Pacheco (47) - Wolsztyński (90+2)
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 3:0 (2:0)
Pululu (7, 34), Hansen (90+2)
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 2:1 (2:0)
Papanikolaou (8), Crnac (20) - Grosicki (74)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Jagiellonia Białystok |
59 |
32 |
73:44 |
2. Śląsk Wrocław |
57 |
32 |
46:30 |
3. Górnik Zabrze |
52 |
32 |
44:39 |
4. Lech Poznań |
52 |
31 |
44:36 |
5. Raków Częstochowa |
52 |
32 |
53:35 |
6. Pogoń Szczecin |
51 |
32 |
58:38 |
7. Legia Warszawa |
50 |
31 |
46:37 |
8. Piast Gliwice |
42 |
32 |
37:33 |
9. Widzew Łódź |
42 |
31 |
40:41 |
10. Stal Mielec |
42 |
32 |
40:45 |
11. Zagłębie Lubin |
41 |
31 |
37:46 |
12. Radomiak Radom |
38 |
31 |
40:51 |
13. Warta Poznań |
37 |
31 |
33:38 |
14. Cracovia |
36 |
32 |
43:44 |
15. Puszcza Niepołomice |
33 |
31 |
36:48 |
16. Korona Kielce |
32 |
32 |
36:43 |
17. Ruch Chorzów |
26 |
31 |
36:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
32 |
30:71 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
Ekstraklasa (32. kolejka) |
11-05-2024 |
Piast Gliwice - ŁKS Łódź 4:0 (0:0)
Ameyaw (48), Wilczek (73), Felix (76, 88)
Śląsk Wrocław - Cracovia 4:0 (3:0)
Petrov (2), Exposito (34), Samiec-Talar (43), Żukowski (88)
DRUŻYNA |
PKT |
M |
+/- |
1. Śląsk Wrocław |
57 |
32 |
46:30 |
2. Jagiellonia Białystok |
56 |
31 |
70:44 |
3. Lech Poznań |
52 |
31 |
44:36 |
4. Pogoń Szczecin |
51 |
31 |
57:36 |
5. Górnik Zabrze |
51 |
31 |
43:38 |
6. Legia Warszawa |
50 |
31 |
46:37 |
7. Raków Częstochowa |
49 |
31 |
51:34 |
8. Piast Gliwice |
42 |
32 |
37:33 |
9. Widzew Łódź |
42 |
31 |
40:41 |
10. Stal Mielec |
41 |
31 |
39:44 |
11. Zagłębie Lubin |
41 |
31 |
37:46 |
12. Radomiak Radom |
38 |
31 |
40:51 |
13. Warta Poznań |
37 |
31 |
33:38 |
14. Cracovia |
36 |
32 |
43:44 |
15. Puszcza Niepołomice |
33 |
31 |
36:48 |
16. Korona Kielce |
32 |
31 |
36:40 |
17. Ruch Chorzów |
26 |
31 |
36:53 |
18. ŁKS Łódź |
21 |
32 |
30:71 |
1 Kwalifikacje (LM), 2-3 Eliminacje (LK), 16-18 Spadek (1 Liga)
|
|
• |
Liga Europy - półfinał |
10-05-2024 |
Atalanta BC - Olympique Marsylia 3:0 (1:0)
Lookman (30), Ruggeri (52), Toure (90+5)
Wynik pierwszego spotkania: 1:1, awans Atalanta BC
Bayer Leverkusen - AS Roma 2:2 (0:1)
Mancini (BS) (82), Stanisic (90+7) - Paredes (43, 66)
Wynik pierwszego spotkania: 2:0, awans Bayer Leverkusen
|
|
|
|
|