SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) dzień dziesiąty
wracamy...
05-07-2022

Niechorze (POP) dzień dziewiąty
nie ma to jak Bałtyk...
04-07-2022

Niechorze (POP) dzień ósmy
kibicujemy...
03-07-2022

Sprzątamy Polskę - EKO Delta
Diabełki w Niechorzu...
02-07-2022

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] >>>

 
Dyrektorskim okiem Damiana Szczygielskiego 01-12-2021

Listopad był dla naszych reprezentacji bardzo intensywny! Już na jego początku zgodnie z zapowiedzią kontynuowaliśmy nasze wyjazdy na treningi  do zespołów seniorskich. Tym razem swoją kolejną szansę w Skierniewicach dostali Kacper z drużyny 2005 oraz Paweł i Maks z drużyny trenera Krzysztofa Trzeciakowskiego. Kolejny tydzień w Radomiu spędził Michał Jerke, zebrał pozytywne opinie i już dostał zaproszenie na dalsze testy. W kolejnych tygodniach listopada starsi chłopcy z drużyny 2004 byli na treningach w drużynach KS Raszyn, Laura Chylice oraz oczywiście w zespole ze Skierniewic. Niektórzy z zawodników w Unii są już po raz kolejny, a w tle słychać już coraz poważniejsze rozmowy w ich kontekście. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, pracujemy dalej! Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe to listopad był miesiącem ich zakończenia. Swoje słowa gratulacji kieruje przede wszystkim do trenerów starszych zespołów. Daniel Ludynia wraz z drużyną 2004 zajął bardzo wysokie II miejsce w Ekstralidze. Patrząc na to, że naszym priorytetem są rozgrywki seniorskie jest to bardzo dobry rezultat! Drużyna 2005 trenerów Kacpra Malickiego i Jakuba Boguszewskiego wygrała dwa ostatnie mecze i zapewniła sobie utrzymanie w I lidze Wojewódzkiej. Poziom emocji na wspomnianych spotkaniach sięgał zenitu, cieszymy się z tych zwycięstw. Na koniec drużyna 2006 i duet trenerski Krzysztof Trzeciakowski - Michał Kłosek. W meczu decydującym o awansie z Gwardią Warszawa pokazujemy kulturę gry i pewnie wygrywamy. Cel na najbliższą rundę dla drużyny i trenerów jest jasny, gramy o jak najwyższe miejsce! Gratuluję również trenerom młodszych zespołów, ciągle się rozwijamy i nasz styl gry idzie do przodu, brawo! Czas po rozgrywkach ligowych nie jest dla nas odpoczynkiem, wręcz przeciwnie! Część zespołów rozgrywa sparingi, wystartowaliśmy także z naszymi turniejami HMW i LL CUP. Dla trenerów po sezonie znalazł się również czas na dokształcanie. Na szkoleniu wewnętrznym poruszyliśmy bardzo ważne sprawy dotyczące przepisów RODO i pierwszej pomocy, a trener Michał Kłosek i Tomasz Trzewik przedstawili prezentację dotyczące motoryki, a także systemu szkolenia na naszych filiach. Jak widać - pracy mamy co nie miara. Przed nami ostatni miesiąc treningów w tym roku kalendarzowym. DSZ

 
Okiem trenera Michała Kłoska 01-12-2021

Wszystkie nasze drużyny zakończyły już rozgrywki ligowe, w niektórych przypadkach emocje były do samego końca, ale to właśnie kochamy w piłce nożnej. Okres zimowy wiąże się z  treningami na hali, sztucznej trawie, co dla niektórych może wydawać się niewłaściwe. Po co trenować na twardej powierzchni skoro kiedyś będę grał na trawie? Piłka nożna jest złożonym sportem pod wieloma względami, zawodnicy podejmują bardzo dużo decyzji w krótkim czasie, biegają w różnym tempie, skaczą, przepychają się, zmieniają kierunek biegu. To pokazuję nam, że zawodnik powinien być gotowy na każdą ewentualność. W naszym klubie na pierwszych etapach kładziemy duży nacisk na fundamentalne umiejętności ruchowe oraz umiejętności koordynacyjne takie jak: skakanie, turlanie, łapanie, kopanie, szybkość reakcji itd., po to aby zawodnicy mieli solidny fundament do nauki bardziej złożonych ruchów, specyficznych dla sportu. Nasze drużyny pracują nad tym cały rok, ale treningi na hali są kolejnym cennym bodźcem. Im więcej ruchów się nauczymy, poznamy różne nawierzchnie, bo inaczej piłka odbiję się na hali, a inaczej na mokrej trawie, to tym łatwiej będzie nam w dalszej karierze. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty zajęć indywidualnych, które prowadzimy w dwóch blokach technicznym (Indywidualne Zajęcia Techniczne) i motorycznym (Indywidualne Zajęcia Motoryczne). Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie w zakładce IZT/IZM gdzie zapraszam. MK

 
LL Cup (2014) Turniej Eliminacyjny II 28-11-2021

Drugi z eliminacyjnych turniejów Lwy Lechistanu Cup za nami. Tydzień temu podczas rozgrywek mieliśmy wielkie emocje, dzisiaj nie było inaczej. Nasi podopieczni zaliczyli kolejny udany występ, co dobrze rokuje przed finałem, który odbędzie się za tydzień. Gratulujemy chłopcom, którzy dalej będą reprezentować nasz klub w imprezie i przeciwnikom, którzy awansowali do naszego finału. Bardzo dziękujemy władzom dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy za wsparcie turnieju, a szczególnie Panu Burmistrzowi Ludwikowi Rakowskiemu. Partnerem imprezy jest też Samorząd Województwa Mazowieckiego, któremu również dziękujemy. Jak zawsze wszystkie wyniki i fotografie dostępne sa w zakładce imprezy gdzie zapraszamy.

 
HMW (2012) Turniej Kwalifikacyjny II 27-11-2021

Za nami drugi turniej kwalifikacyjny Halowych Mistrzostw Warszawy. Podczas dzisiejszych rozgrywek jak zawsze emocji było bardzo dużo. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze, pozostałe zespoły też walczyły znakomicie. Gratulujemy tym, którzy uzyskali kwalifikację do następnego etapu czyli do naszego finału. Dziękujemy Panu Rafałowi Trzaskowskiemu Prezydentowi m. st. Warszawy za patronat nad Mistrzostwami. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, dziękujemy za pomoc.Wszystkie wyniki i fotografie dostępne są w zakładce imprezy gdzie zapraszamy.

 
Testy zawodników - 2004 27-11-2021

W dniu dzisiejszym zakończyli kilkudniowy pobyt w III ligowej Unii Skierniewice nasi zawodnicy zespołu 2004. Zwieńczeniem pobytu był sparing z ŁKS-em Łódź 2003, który zespół ze Skierniewic testując różnych zawodników przegrał. My wstydzić się nie musimy, więcej nasi chłopcy wypadli bardzo dojrzale, co cieszy. Kacper Choroszucha, Krystian Pudełek i Jakub Wiktorowski w Unii byli już nie pierwszy raz, dla Nikodema Hamulczuka był to pierwszy tu pobyt. Cieszymy się i czekamy na kolejne wyjazdy chłopców, które będą już niebawem.

 
Warszawskie Dni Sportu 2021 22-11-2021

Warszawskie Dni Sportu odwiedziły kolejną stołeczną placówkę edukacyjną. Tym razem nasz dzień sportu przeprowadziliśmy w Szkole Podstawowej nr 119 na Mokotowie. Za nami kilka godzin zmagań w różnych wymagających konkurencjach sportowych, oczywiście podczas, których nie tylko uczyliśmy się sprawności fizycznej, ale przede wszystkim rywalizacji Fair Play. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, do zobaczenia ponownie! Więcej informacji znajduje się w zakładce WDS. Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów, akcję wspiera również firma VIPOL - dziękujemy!

 
Sadzimy Drzewa - EKO Delta 22-11-2021

Powoli kończy się rok, my zaś chcieliśmy przypomnieć wszystkim, że działamy nie tylko sportowo. W ramach akcji – Sadzimy Drzewa, które jest częścią projektu EKO Delta na wiosną zasadziliśmy 8 sztuk dużych pięknych grabów. Tym razem jak już informowaliśmy wybraliśmy inne miejsce niż wcześniej i dzięki temu więcej drzew będzie za kanałkiem przy bocznym boisku. Pomiędzy dwoma wielkimi białymi topolami mamy teraz aleję grabową. Bardzo dziękujemy firmie VIPOL za pomoc. Obiecaliśmy, że posadzimy na terenie naszej bazy 100 drzew i nie zapominamy o tym. Na dzień dzisiejszy łącznie posadziliśmy już 19 dębów, 1 świerk i 8 grabów czyli mamy już 28 posadzonych nowych drzew! Do obiecanej setki jeszcze nam trochę brakuje. Już jednak wiemy, że kolejne nasadzenia będą wczesną wiosną i planujemy powiększyć nasza aleję grabów. Obiecujemy też, że na setce i na naszej klubowej działce się nie skończy. Sadzimy Drzewa to akcja, którą będziemy kontynuować do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

 
LL Cup (2014) Turniej Eliminacyjny I 21-11-2021

Pierwszy z eliminacyjnych turniejów Lwy Lechistanu Cup za nami. Wszyscy  nasi uczestnicy mieli dzisiaj dużo gry. Mieliśmy też wiele uśmiechów i wiele emocji. Za tydzień kolejny etap imprezy, a potem kolejny tydzień i finał. Gratulujemy wszystkim chłopcom, a w szczególności tym, którzy uzyskali awans do turnieju finałowego. Dziękujemy, za dzisiejszy udział i trud, bawiliśmy się przednio. Bardzo dziękujemy władzom dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy za wsparcie turnieju, a szczególnie Panu Burmistrzowi Ludwikowi Rakowskiemu. Partnerem imprezy był Samorząd Województwa Mazowieckiego, któremu również dziękujemy. Jak zawsze wszelkie szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się w zakładce turnieju.

 
HMW (2012) Turniej Kwalifikacyjny I 20-11-2021

Rozpoczynamy XVI już edycję Halowych Mistrzostw Warszawy. Pierwszy turniej kwalifikacyjny przyniósł nam kilka ciekawych niespodzianek i bardzo dużo emocji. Gratulujemy zwycięzcom, którzy uzyskali kwalifikację do następnego etapu. Dziękujemy Panu Rafałowi Trzaskowskiemu Prezydentowi m. st. Warszawy za patronat nad Mistrzostwami. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, bardzo dziękujemy za pomoc.Jak zawsze wszystkie informacje dotyczące turnieju znajdują się w zakładce imprezy gdzie zapraszamy.

 
Testy zawodników - 2004 19-11-2021

Wczorajszego dnia dnia dwójka naszych zawodników zespołu 2004 odbyła kolejne testy w dobrze nam znanych Chylicach (Liga Okręgowa). W klubach wraz z końcem rozgrywek następuje zmniejszenie obciążeń dzięki czemu chłopcy mogli pokazać się w większym wymiarze czasu w różnych grach. Widać było duże zaangażowanie oraz jakość piłkarską jakimi wykazali się Michał Jabłoński oraz Filip Krępicz. Chłopcy zebrali dobre oceny i zdobyli kolejne cenne doświadczenie, dziękujemy trenerom Laury za koleny czas poświęcony naszym chłopcom.

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] >>>

 Sezon 2022/2023
 Sezon 2021/2022
 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 20-06-2022

Polonia Warszawa wygrała na wyjeździe z Wissą Szczuczyn i zapewniła sobie awans do II ligi. Legionovia Legionowo odniosła zwycięstwo nad Błonianką Błonie. Zespół z Legionowa zakończył rozgrywki na drugim miejscu, a Błonianka zajęła bardzo dobre piąte miejsce. W ostatnim meczu tego sezonu - Legia II Warszawa, niespodziewanie przegrała wysoko ze Zniczem Biała Piska. Ursus Warszawa wygrał z Pelikanem Łowicz po dwóch bramkach Michała Strzałkowskiego, który został ostatecznie królem strzelców całych rozgrywek z 24 golami na koncie. 

Wissa Szczuczyn - Polonia Warszawa 1:3
Bramki: Wojciech Kukliński (3) - Wojciech Fadecki (28), (45) k., Szymon Lewicki (77)
 

Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie 2:1
Bramki: Bartosz Rymek (62), Artur Balicki (90) - Szymon Śmieciński (13)
 

Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 0:2
Bramki: Michał Strzałkowski (56), (60) k.
 

Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 2:6
Bramki: Jakub Jędrasik (82), Arkadiusz Ciach (87) - Łukasz Trąbka (19), Bartosz Giełażyn (62), (69), (84), Maciej Famulak (76), Oskar Kottlenga (90)

Liga Narodów 14-06-2022

Reprezentacja Polski przegrywa na Stadionie Narodowym z Belgią. Pogromu tak jak w pierwszym spotkaniu tych drużyn nie było, ale trzeba wspomnieć, że Belgowie przyjechali do Warszawy bez swoich największych gwiazd. Jedynego gola w meczu strzelił Michy Batshuayi, przy ogromnej bierności naszych zawodników, którzy zupełnie nie wywarli presji na będącym przed naszym polem karnym zawodnikiem gości. Za to spotkanie jak i za całe zgrupowanie warto wyróżnić Jakuba Kiwiora, który jak na swój młody wiek wykazał się dużym opanowaniem w wielu sytuacjach i udowodnił, że zasługuje na powołanie na mundial. Tym bardziej jeśli weźniemy pod uwagę fatalny dzisiejszy występ Mateusza Wieteski lub brak występu w żadnym z ostatnich czterech spotkań Marcina Kamińskiego. Polska po czterech spotkaniach ma cztery punkty i zajmuję trzecie miejse w tabeli. Ostatnie dwa spotkania w Lidze Narodów zagramy we wrześniu. W drugim spotkaniu naszej grupy - Holendrzy w dramatycznych okolicznośniach wydarli zwycięstwo w meczu z Walią.

Polska - Belgia 0:1 (0:1)
Bramka: Batshuayi (16)

Holandia - Walia 3:2 (2:1)
Bramki: Lang (17), Gakpo (23), Depay (90+3) - Johnson (26), Bale (90+2)
 

Zespół Pkt. Br.
1. Holandia 10 11:6
2. Belgia 7 9:6
3. Polska 4 5:10
4. Walia 1 5:8


1 - Awans - Liga Narodów (Liga A - Play Offy)
2 - Spadek - Liga Narodów (Liga B)

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 13-06-2022

Hit 37 kolejki nie zawiódł. Polonia Warszawa wygrała na własnym stadionie w dramatycznych okolicznościach z Legionovią Legionowo i jest o krok od awansu do II ligi. W meczu na Konwiktorskiej to goście jako pierwsi strzelili bramkę i prowadzili po pierwszej połowie. W drugą połowe lepiej weszli gospodarze, którzy w 4 minuty zdobyli dwa gole. Na 15 minut przed końcem Legionovia doprowadziła do remisu, który gwarantował jej pierwsze miejsce, ale ostatnie słowo należało ostatecznie do gospodarzy, którzy zdobyli zwycięskiego gola w 90 minucie spotkania. Tym samym zespół Polonii Warszawa zasiadł na pozycji lidera, a jego przewaga nad Legionovią wynosi zaledwie jeden punkt. Za tydzień ostatnia kolejka, w której Polonia zmierzy się z ostatnim zespołem tabeli - Wissą Szczuczyn. Natomiast Legionovia podejmie Błonianke Błonie, która w tej kolejce poniosła niespodziewaną porażkę w starciu z GKS-em Wikielec. 
 

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 1:1
Bramki: Kamil Szymczak (3) - Jakub Kwiatkowski (21)
 
Ursus Warszawa - Broń Radom 0:2
Bramki: Michał Kielak (15) k., Patryk Poręba (90)
 
Błonianka Błonie - GKS Wikielec 0:3
Bramki: Rafał Kujawa (3) k., Mateusz Jajkowski (33), Eduards Višņakovs (82) k.
 
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 3:2
Bramki: Krzysztof Koton (58), (62), Marcin Pieńkowski (90) - Karol Barański (38), Konrad Zaklika (74)
Liga Narodów 11-06-2022

Reprezentacja Polski zremisowała w trzecim meczu Ligi Narodów z liderem naszej grupy - Holandią. Po fatalnym występie w Brukseli nasza kadra w dzisiejszym meczu z mocną drużyną Holandii zaprezetowała się z bardzo dobrej strony. Wynik meczu otworzył Matty Cash, który rozegrał bardzo dobrą pierwszą połowe, ale w drugiej popełnił parę błedów między innymi przy straconych bramkach oraz po jego zagraniu ręką w polu karnym - Memphis Depay miał szansę dać swojej drużynie zwycięstwo, ale uderzył z jedenastego metra w słupek. Jednymi z najlepszych naszych piłkarzy w dniu dzisiejszym byli: Łukasz Skorupski, Nicola Zalewski oraz Jakub Kiwior, dla którego był to debiut w seniorskiej reprezentacji. W drugim meczu naszej grupy - Walia zremisowała z faworyzowaną reprezentacją Belgii.  

Holandia - Polska 2:2 (0:1)
Bramki: Klaasen (51), Dumfreis (54) - Cash (18), Zieliński (49)

Walia - Belgia 1:1 (0:0)
Bramki: Johnson (86) - Tielemans (51)

 

Zespół Pkt. Br.
1. Holandia 7 8:4
2. Belgia 4 8:6
3. Polska 4 5:9
4. Walia 1 3:5


1 - Awans - Liga Narodów (Liga A - Play Offy)
2 - Spadek - Liga Narodów (Liga B)

Liga Narodów 09-06-2022

Blamaż w Bruksesli. Belgia o dwie klasy lepsza od reprezentacji Polski w drugim meczu Ligi Narodów. Wynik spotkania otworzył Robert Lewandowski, który wykończył bardzo dobrą akcje kombinacyjną w naszym wykonaniu. Przez pierwsze 60 minut staraliśmy się utrzymać kontakt z przeciwnikiem. Gdyby nie świetne interwencje Barłomieja Drągowskiego to wynik spotkania po pierwszej połowie byłby zupełnie inny. W drugiej połowie Belgowie wrzucili drugi bieg, a my opadliśmy z sił. W 69 minucie meczu boisko opuścił nasz kapitan i zupełnie staneliśmy. Wiekszość naszych zawodników zagrała mocno poniżej oczekiwań. Mały plusik można postawić przy nazwisku Nicoli Zalewskiego, który dał bardzo optimstyczną zmianę na ostatnie dziesięć minut meczu. W najbliższą sobotę zagramy mecz z Holendrami w Rotterdamie. Drugi mecz naszej grupy zakończył się zwycięstwem reprezentacji Holandii nad Walią.


Belgia - Polska 6:1 (1:1)
Bramki: Witsel (42), De Bruyne (59), Trossard (73), Trossard (80), Dendoncker (83), Openda (90+3) - Lewandowski (28)

Walia - Holandia 1:2 (0:0)
Bramki: Norrington-Davies (90+2) - Koopmeiners (50), Weghorst (90+4)

 

Zespół Pkt. Br.
1. Holandia 6 6:2
2. Belgia 6 7:5
3. Polska 3 3:7
4. Walia 0 2:4


1 - Awans - Liga Narodów (Liga A - Play Offy)
2 - Spadek - Liga Narodów (Liga B)

Baraże do Mistrzostw Świata w Katarze 06-06-2022

W ostatnim meczu barażowym - Walia pokonała Ukraine i awansowała na Mistrzostwa Świata. Mecz był bardzo zacięty, ale ostatecznie to reprezentacja "Czerwonych Smoków" wyszła z tej rywalizacji zwycięsko. Jest to drugi awans w historii Walijczków na Mundial. Ostatni raz występowali na Mistrzostwach w 1958 roku. W Katarze będą rywalizować w grupie B. Zmierzą się ze Stanami Zjednoczonymi, Anglią oraz Iranem. 
 

Walia - Ukraina 1:0 (1:0)
Bramka: Yarmolenko (34) sam.

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 05-06-2022

Polonia Warszawa doznała niespodziewanej porażki z GKS-em Wikielec. Natomiast lider tabeli - Legionovia Legionowo zremisowała z Unią Skierniewice. Sędzia w Legionowie pokazał aż trzy czerwone kartki. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa, gdyż na dwie kolejki przed końcem - Polonia traci do Legionovii jedynie dwa punkty, a w najbliższy weekend dojdzie do bezpośredniego starcia między obiema drużynami, które może okazać się kluczowe w grze o awans. 
 

Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 1:1
Bramki: Bartosz Mroczek (40) - Kamil Sabiłło (48) k.
 

GKS Wikielec - Polonia Warszawa 2:1
Bramki: Kentarō Arai (21), Mateusz Jajkowski (72) - Adam Pazio (88)
 

ŁKS II Łódź - Błonianka Błonie 3:1
Bramki: Jakub Piotrowski (64), Błażej Radwanek (73), Artur Sójka (88) - Dawid Jarczak (90) k.
 

Mamry Giżycko - Ursus Warszawa 3:0
Bramki: Adrian Ratajczyk (15), Mariusz Bucio (25) k., Krystian Sadocha (60)
 

Legia II Warszawa - KS Kutno 2:2
Bramki: Arkadiusz Ciach (18), (43) - Maciej Kraśniewski (30) k., Marcin Kacela (59)

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 02-06-2022

W 35 kolejce III ligi, drużyny walczące o awans na wyższy poziom rozgrywkowy, zgodnie wygrały swoje spotkania. Polonia Warszawa pokonała ŁKS II Łódź, a Legionovia Legionowo wygrała z Wissą Szczuczyn. Wszystkie zespoły z Warszawy i okolic są już pewne utrzymania w lidzę. Najniżej w tabeli znajduję się drużyna Ursusa Warszawa, która zajmuję 8 miejsce. 
 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 0:1
Bramka: Jakub Kwiatkowski (77)
 

Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi 1:1
Bramki: Mikołaj Neuman (25) - Damian Winiarski (60)
 

Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz 3:1
Bramki: Yūdai Miyamoto (1), Marcin Szymczak (69), (88) - Szymon Sołtysiński (27)
 

Polonia Warszawa - ŁKS II Łódź 2:1
Bramki: Filip Arak (12), Krystian Pieczara (78) - Łukasz Dynel (53)
 

Wissa Szczuczyn - Legionovia Legionowo 0:3
Bramki: Konrad Zaklika (10), Grzegorz Wojdyga (18), (74)

Baraże do Mistrzostw Świata w Katarze 01-06-2022

Ukraina awansowała do finału baraży o awans do Mistrzostw Świata w Katarze i już za trzy dni zmierzy się w decydującym meczu z naszymi dzisiejszymi rywalami - Walią. Nie będzie to łatwe spotkanie dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Reprezentacja Walii z pewnością wyjdzie w swoim najmocniejszym składzie, na czele ze swoją gwiazdą - Garethem Bale'em, który w ubiegłym tygodniu świętował zwycięstwo Ligi Mistrzów z Realem Madryt, i który również zapewnił awans Walii do finału baraży, strzelając dwie bramki w meczu półfinałowym z Austrią.

Szkocja - Ukraina 1:3 (0:1)

Bramki: McGregor (79) - Yarmolenko (33), Yaremchuk (49), Dovbyk (90+5)


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA