SEKCJA TENISA ZIEMNEGO

Święto Konstytucji
nasze prawa...
03-05-2024

Święto Flagi
nasze barwy...
02-05-2024

Święto Pracy
nasze święto...
01-05-2024

Kadra MZPN - 2013
kolejny krok do przodu...
30-04-2024

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] >>>

 
Kadra Polski - 1996 01-03-2012
Reprezentacja Polski U-16 zakończyła udział w turnieju na Słowacji na najniższym stopniu podium. W meczu o trzecie miejsce nasi zawodnicy pokonali gospodarzy imprezy. Całe spotkanie na pozycji lewego pomocnika rozegrał Arkadiusz Madeński. Jego występ można zaliczyć do udanych. Dwie z czterech bramek dla reprezentacji padły po podaniach kapitana najstarszego rocznika naszej Akademii. SG

Słowacja - Polska 1:4 (1:1)

Bramki: ’13 Zawada O., ’50 Zawada O., ’58 Chouwer B., ’61 Tomasiewicz G.
 
Kadra Polski - 1996 27-02-2012
W pierwszym meczu podczas turnieju na Słowacji reprezentacja Polski U-16 zmierzyła się z Czechami. Niestety mimo prowadzenia Polaków do przerwy dwoma bramki to rywale cieszyli się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku. Jedną z bramek w tym spotkaniu strzelił Arkadiusz Madeński skutecznie egzekwując rzut karny. Szkoda straconej szansy na awans do finału, ale pamiętajmy, że najważniejsza impreza tego roku dopiero przed naszą reprezentacją, a trwający turniej jest tylko etapem przygotowań do Eliminacji Mistrzostw Europy. SG

Czechy - Polska 3:2 (0:2)

Czechy: Vojtěch Vorel - Patrik Červeňák, Václav Kule, Martin Toml, Šimon Otta (41 Oskar Fotr) - Petr Rys, Lukáš Buchvaldek, Ondřej Bláha, Aleš Matějů - Štefan Danis, Petr Galuška (56 Jakub Yunis).

Polska: Maksymilian Stryjek - Adrian Bielawski, Karol Hallmann, Przemysław Szarek (61 Daniele Iraci), Paweł Bochniewicz, Krzysztof Szewczyk, Michał Gałecki, Błażej Chouwer, Kamil Anczewski, Arkadiusz Madeński (56 Kamil Kuczak), Grzegorz Tomasiewicz (64 Oskar Zawada).

Bramki: ’27 Tomasiewicz G., ’32 Madeński A.
 
LXIII Delta Cup – 2001 rocznik 26-02-2012
W dzisiejszym naszym turnieju Delta Cup podopieczni trenera Sebastiana Gmurka musieli uznać wyższość tylko jednego z przeciwników i to dopiero po serii rzutów karnych. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do zakładki „Delta Cup". Jak zawsze tak i dzisiejszego dnia mieliśmy komplet uczestników a to dowód, że na naszych turniejach warto jest bywać.
 
Spacerkiem po Warszawie - 21 25-02-2012
Warszawa – stolica naszego kraju, największe miasto Państwa, ale również skryta i nieznana wielu osobom historia. Piękne kamienice, budynki, fasady niegdyś zdobiły większość ulic „małego Paryża”, Niestety losy historii potoczyły się w bardzo smutny dla naszego miasta sposób. Jak wiadomo Niemcy nie tylko naruszyli naszą niepodległość, ale również zabrali nam o wiele więcej. Niegdyś piękne miasto w ciągu kilku tygodni zostało z premedytacją bez militarnego sensu zamienione w ruinę. Ponieważ już niewielu pamięta jak wyglądała Warszawa przed 1939 rokiem, cofniemy się dzisiaj kolejny raz wstecz. W dzisiejszym odcinku odwiedzimy ulicę Stalową.

Zdjęcie 1. Na zdjęciu widnieje charakterystyczny krajobraz ulic Nowej Pragi, do której zaliczała się również ulica Stalowa. Widoczna typowa długa ulica wybrukowana "kocimi łbami" oraz płytkie rynsztoki, które nie były niestety zdolne do opanowania wody większych burz.

Zdjęcie 2. Przy ulicy Stalowej zachowały się najdłużej autentyczne "drewniane kamieniczki" z początku XX wieku.

Zdjęcie 3. Większość ulic wspomnianej wcześniej Nowej Pragi kończyła się na wschodzie nasypem kolei Nadwiślańskiej (trasa tej linii łączyła Kowel, przez Chełm i Lublin z Warszawą, a dalej biegła przez Modlin do Mławy, gdzie na granicy z Prusami łączyła się z linią kolejową prowadzącą do Gdańska). Przy nasypie Rosjanie stawiali domy ze służbowymi mieszkaniami dla kolejarzy, taki jak ten widoczny na zdjęciu. Warto wspomnieć jeszcze o największym dworcu tej linii, który mieścił się właśnie na Pradze. Niestety jak większość budynków nie przetrwał zniszczeń wojennych.

Zdjęcie 4. Ulica Stalowa swoją nazwę wzięła od odlewni stali, która funkcjonowała na obrzeżach Nowej Pragi w latach 1879-1889. Później odlewnia zamieniła się w zbrojownię rosyjskiego okręgu wojskowego.

Zdjęcie 5. Na jednym z wewnętrznych podwórek przy ulicy Stalowej jeszcze długo po wojnie zachowała się drewniana galeria z czasów, gdy wśród mieszkańców przeważali Żydzi. Ich religia nakazywała oddzielać kobiety podczas wspólnych modłów.

Zdjęcie 6. Zdjęcie ukazujące charakterystyczny dla budownictwa Nowej Pragi szczegół. Ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowego, klatki schodowe budynków z tej części dzielnicy budowano na zewnątrz kamienicy od strony podwórza.
 
Zajęcia "Orlika" ruszają ! 24-02-2012
Od najbliższego poniedziałku wznawiamy zajęcia zimowe „Przedszkola Orlika” i „Szkoły Orlika". Zapraszamy wszystkie dzieci na treningi. Grafik w stosunku do zeszłego roku praktycznie się nie zmienił. Spotykamy się w tej samej hali na ul. Uprawnej. Na początku kwietnia podamy grafiki na wiosnę, lato i jesień. W tym okresie zajęcia wracają oczywiście na boiska „Orlik 2012”. Zainteresowanych zapraszamy do zakładki „Orliki” gdzie znajdują się wszystkie informacje.
 
LXI Delta Cup 20-02-2012
Od wczoraj na klubowym kanale na portalu YouTube, dostępny jest najnowszy film z 61. turnieju Delta Cup. Turniej odbył się 11.02.2012, a rywalizowały w nim zespoły złożone z chłopców urodzonych w 2002 roku. Szczegółowe informacje o turnieju znajdziecie w zakładce "Delta Cup".

 
Kluby Warszawskie - WKS Głuchoniemych 16-02-2012
Warszawa jako największe Polskie miasto ma bardzo bogatą historię. Niegdyś piękne kamienice, teatry, a nawet cyrk w stałym budynku. Oprócz pięknej infrastruktury, stolica była jednym z motorów napędowych sportu w kraju. Artykuły z serii Kluby warszawskie będą ukazywały tę inną, lecz równie piękną oraz prężną stronę naszego miasta. Spis klubów będzie dotyczył organizacji powstałych przed wybuchem drugiej wojny światowej. Dziś bliżej poznamy Warszawski Klub Sportowy Głuchoniemych.

WKS Głuchoniemych powstał w 1922 roku przy Państwowym Instytucie Głuchoniemych. Początkowo jako Koło Sportowe zrzeszał zaledwie kilkunastu podopiecznych i wychowanków zakładu, jednak w latach trzydziestych liczba członków wzrosła do 75. Zadaniem klubu było przełamanie izolacji ludzi niesłyszących, jaką mogło nieść ich inwalidztwo. "Głuchoniemi" brali udział w rozgrywkach ogólnowarszawskich.

Ważnymi imprezami dla głuchoniemych sportowców były Mistrzostwa Polski Głuchoniemych. Warszawski klub do połowy lat trzydziestych był bezkonkurencyjny, zdecydowanie pokonując rywali, do których zaliczali się m.in. okręgi poznański, łódzki czy lwowski. Ci ostatni pod koniec lat trzydziestych urośli w siłę i wraz z WKS toczyli zacięte boje o prymat w rywalizacji sportowej. Od 1924 roku Warszawiacy uczestniczyli w igrzyskach olimpijskich głuchoniemych.

Warto podkreślić solidarną postawę sportowców głuchoniemych, którzy sprzeciwili się objawom antysemityzmu w Polskim Związku Głuchoniemych. W 1927 roku z inicjatywy dwóch warszawskich klubów głuchoniemych powstał Polski Związek Sportowy Głuchoniemych. Jakie to były kluby i jak ze sobą współpracowały dowiecie się w następnym odcinku.

Członkowie Warszawskiego Klubu Sportowego Głuchoniemych mogli uprawiać sporty w sekcjach: tenisa, piłki nożnej, łyżwiarstwa, szachów, tenisa stołowego, strzeleckiej i lekkoatletycznej. Kobiece sekcje powstały dopiero w połowie lat trzydziestych.

Najliczniejszą i najlepiej działającą sekcją była piłka nożna. Piłkarze głuchoniemych zostali zgłoszeni do C-klasy jednak nie odnosili w tych rozgrywkach większych sukcesów. Po niepowodzeniach w rywalizacji ligowej futboliści skupili się na grze w meczach towarzyskich z podobnymi stowarzyszeniami z Polski lub Europy.

Drugą wiodącą dyscypliną klubu była lekkoatletyka. Sekcja często brała udział w zawodach stołecznych. Podobnie jak piłkarze lekkoatleci należeli do słabszych drużyn C-klasy, jednak w przypadku WKSu nie wyniki były najważniejsze. Dlatego też klub bez kompleksów przystępował do drużynowych meczów lekkoatletycznych, w których trafiali na takich przeciwników jak np. Skra. Warszawiacy względem innych drużyn głuchoniemych należeli do ścisłej czołówki. Na uwagę zasługuje wyniki tyczkarza Mariana Popławskiego, którego wynik 2,72 z 1929 roku był przez kilka lat rekordem świata głuchoniemych. Warszawscy lekkoatleci w 1924 roku wystąpili na igrzyskach olimpijskich głuchych, podczas których ich zespół w sztafecie 4x400 zdobył srebrny medal.

Pozostałe sekcje były mniej liczne i uaktywniały się głównie podczas różnych jubileuszów lub igrzysk ogólnopolskich.

Siedziba klubu mieściła się w Państwowym Instytucie Głuchoniemych (PIG) na placu Trzech Krzyży. Tam też WKS posiadał własną salę sportową. Klub istniał do wybuchu II Wojny Światowej, lecz niestety po jej zakończeniu nie został już reaktywowany.
 
LX Delta Cup - rocznik 2001 14-02-2012
Niedawno podziwialiśmy nasze obozowe wyczyny, a już dziś możecie obejrzeć skrót spotkań, które obyły się podczas 60. turnieju z serii Delta Cup. W rywalizacji brały udział zespoły złożone z chłopców urodzonych w 2001 roku. Wszystkie informacje o turnieju znajdziecie w zakładce "Delta Cup". Oczywiście film dostępny jest również na naszym kanale na portalu YouTube - DeltaWarszawaTV.

 
LXI i LXII Delta Cup - 2002 i 2000 12-02-2012
Wczoraj nasza impreza ostatni raz tej zimy gościła w hali na ul. Narbutta. Dzisiaj pierwszy raz w tym roku rywalizowaliśmy w hali OSiR Włochy na ul. Gładkiej. Obiekt znany nam jest z Halowych Mistrzostw Warszawy jakie organizujemy właśnie wraz z OSiR Włochy. W ten sposób w jeden weekend zorganizowaliśmy dwa turnieje Delta Cup i były to 61 i 62 w cyklu. W sobotę rywalizowali chłopcy z rocznika 2002 a dzisiaj podopieczni trenera Artura Woźniaka z rocznika 2000. Oba turnieje to komplet uczestników i wspaniała rywalizacja. Zapewniliśmy wielu chłopcom niezapomniane sportowe wrażenia i to nas cieszy najbardziej. Zainteresowanych zapraszamy do zakładki „Delta Cup” gdzie są wszystkie wyniki i zdjęcia z obu imprez.
 
Kadra Polski - 1996 09-02-2012
Zaledwie dwa dni temu Arkadiusz Madeński wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski U-16, która odbywała się w Kleszczowie, a dzisiaj otrzymał kolejne powołanie. Tym razem w dniach 23.02 – 01.03.2012 kadra weźmie udział w konsultacji szkoleniowej połączonej z turniejem na Słowacji. Po paru dniach treningów w Woli Chorzelowskiej nasi reprezentanci będą mieli możliwość pierwszy raz w tym roku rozegrać mecze międzypaństwowe. Dla trenera Roberta Wójcika będzie to kolejna szansa na przyjrzenie się zawodnikom, którzy od pewnego czasu znajdują uznanie w jego oczach i być może będą stanowić o sile reprezentacji Polski rocznika 1996 podczas eliminacji do Mistrzostw Europy. SG

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] >>>

 Sezon 2023/2024
 Sezon 2022/2023
 Sezon 2021/2022
 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
SENIORZY
Mecz ligowy z Legionovia Legionowo, 05-120 Legionowo, ul. Parkowa 27
05-05-2024 (niedziela) 13:00
2008
Mecz ligowy z Płomień Dębe Wielkie, ul. Szkolna 5, 05-311 Ruda
05-05-2024 (niedziela) 15:00
2016
Mecz ligowy z KS Raszyn '15, 02-147 Warszawa, ul. Wieżowa 5
06-05-2024 (poniedziałek) 18:15
2016
Turniej Bellsport Cup, 34-500 Zakopane, ul. Pardałówka 9
10-05-2024 (piątek) 8:36
2014 Wilanów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 14:30
2014 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 16:00
2013 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, 02-793 Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 17:30
2013 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa II, 02-793 Warszawa, ul. Lokajskiego 3
11-05-2024 (sobota) 18:45
<<<   [1]  [2]  [3]   >>>
Ligi mazowieckie (27-29.04.2024) 30-04-2024

I Liga - kolejka 30

Polonia Warszawa - GKS Katowice 1:2 (1:0)
Michalski (7) - Jedrych (90+1), Arak (90+4)

Miedź Legnica - Znicz Pruszków 1:2 (0:0)
Mansfeld (90) - Nagamatsu (48), Moskwik (54)

Chrobry Głogów - Wisła Płock 0:2 (0:1)
Haglind-Sangre (33), Kocyła (67)

III Liga - Grupa I - kolejka 27

Legia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:3 (2:1)
Gieroba (17), Adkonis (34), Vasiliadis (56, 76) - Gajgier (10), Lis (89), Odolak (90)

Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:0)
Sionkowski (62), Makarski (90+3) - Niesluchowski (84)

KS Legionovia Legionowo - GKS Wikielec 4:0 (2:0)
Radionov (12, 35), Biegański (71), Mitura (90)

GKS Bełchatów - Victoria Sulejówek 1:1 (0:0)
Skórecki (59) - Wilanowski (67)

Broń Radom - Pilica Białobrzegi 2:1 (0:1)
Szymczak (48), Buczek (90) - Wojtysiak (26) 

Serie A (34. kolejka) 30-04-2024

Frosinone Calcio - US Salernitana 1919 3:0 (2:0)
Soule (10), Brescianini (25), Zortea (85)

US Lecce - AC Monza 1:1 (0:0)
Krstovic (90+2) - Pessina (90+6)

Juventus F.C. - AC Milan 0:0

S.S. Lazio - Hellas Verona 1:0 (0:0)
Zaccagni (72)

Inter - Torino FC 2:0 (0:0) 
Calhanoglu (56, 60) 

Bologna FC 1909 - Udinese Calcio 1:1 (0:1) 
Saelemaekers (78) - Payero (45+1) 

SSC Napoli - AS Roma 2:2 (0:0) 
Olivera (65), Osimhen (84) - Dybala (59), Abraham (89) 

Atalanta BC - Empoli FC 2:0 (1:0) 
Pasalic (42), Lookman (51) 

ACF Fiorentina - US Sassuolo Calcio 5:1 (1:0) 
Sottil (17), Martinez Quarta (54), Gonzalez (58, 66), Barak (62) - Thorstvedt (57) 

Genoa CFC - Cagliari Calcio 3:0 (2:0) 
Thorsby (17), Frendrup (27), Gudmundsson (63)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Inter 89 34 81:18
2. AC Milan 70 34 64:39
3. Juventus F.C. 65 34 47:26
4. Bologna FC 1909 63 34 49:27
5. AS Roma 59 34 61:41
6. Atalanta BC 57 33 61:37
7. S.S. Lazio 55 34 43:35
8. ACF Fiorentina 50 33 50:37
9. SSC Napoli 50 34 52:43
10. Torino FC 46 34 31:31
11. AC Monza 44 34 36:44
12. Genoa CFC 42 34 38:40
13. US Lecce 36 34 31:49
14. Cagliari Calcio 32 34 36:59
15. Hellas Verona 31 34 31:45
16. Frosinone Calcio 31 34 43:63
17. Empoli FC 31 34 26:50
18. Udinese Calcio 29 34 32:51
19. US Sassuolo Calcio 26 34 40:70
20. US Salernitana 1919 15 34 26:73


1-4 Awans (LM)5-6 Awans (LE)7 Awans (LK)18-20 Spadek (Serie B)

La Liga (33. kolejka) 30-04-2024

Real Sociedad - Real Madryt 0:1 (0:1)
Guler (29)

UD Las Palmas - Girona FC 0:2 (0:1)
Lopez (26), Dovbyk (57)

UD Almería -  Getafe CF 1:3 (1:1)
Lozano (41) - Greenwood (27, 48), Mata (61)

Deportivo Alavés - Celta Vigo 3:0 (0:0)
Simeone (48), Guridi (54), Benavidez (86)

Atlético Madryt - Athletic Bilbao 3:1 (1:1)
de Paul (15), Correa (52),  Simon (BS) (80) - Williams (45)

Cádiz CF - RCD Mallorca 1:1 (0:1)
Mascarell (59) - Muriqi (12)

Granada CF - CA Osasuna 3:0 (1:0)
Pellistri (29), Uzuni (48), Boye (90+4)

Villarreal CF - Rayo Vallecano 3:0 (1:0)
Sorloth (18, 74), Mosquera (69)

Real Betis - Sevilla FC 1:1 (1:0)
Isco (38) - Salas (56)

FC Barcelona - Valencia CF 4:2 (1:2)
Lopez (22), Lewandowski (49, 82, 90+3) - Duro (27), Pepelu (38)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Real Madryt 84 33 71:22
2. FC Barcelona  73 33 68:39
3. Girona FC 71 33 69:40
4. Atlético Madryt 64 33 62:39
5. Athletic Bilbao 58 33 53:33
6. Real Sociedad 51 33 46:35
7. Real Betis 49 33 41:39
8. Valencia CF 47 33 37:38
9. Villarreal CF 45 33 54:55
10. Getafe CF 43 33 41:45
11. CA Osasuna 39 33 37:49
12. Deportivo Alavés 38 33 31:38
13. Sevilla FC 38 33 42:46
14. UD Las Palmas 37 33 30:41
15. Rayo Vallecano 34 33 27:42
16. RCD Mallorca 32 33 27:39
17. Celta Vigo 31 33 37:50
18. Cádiz CF 26 33 23:46
19. Granada CF 21 33 36:61
20. UD Almería 14 33 32:67


1-4 Awans (LM)5-6 Awans (LE)7 Awans (LK)18-20 Spadek (LaLiga2)

Ekstraklasa (30. kolejka) 30-04-2024

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 1:1 (1:0)
Yakuba (18) - Remacle (54)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Jagiellonia Białystok 56 30 68:41
2. Lech Poznań 52 30 43:34
3. Górnik Zabrze 51 30 43:33
4. Śląsk Wrocław 51 30 40:29
5. Legia Warszawa 50 30 46:34
6. Raków Częstochowa 49 30 51:32
7. Pogoń Szczecin 48 30 56:36
8. Widzew Łódź 42 30 39:39
9. Piast Gliwice 38 30 32:32
10. Stal Mielec 38 30 36:42
11. Zagłębie Lubin 38 30 35:46
12. Radomiak Radom 35 30 37:51
13. Warta Poznań 34 30 31:37
14. Puszcza Niepołomice 33 30 36:47
15. Cracovia 33 30 38:40
16. Korona Kielce 31 30 35:39
17. Ruch Chorzów 23 30 34:52
18. ŁKS Łódź 21 30 29:65


1 Kwalifikacje (LM) 2-3 Eliminacje (LK)16-18 Spadek (1 Liga)

Bundesliga (31. kolejka) 29-04-2024

Bochum - TSG Hoffenheim 3:2 (2:0)
Stoger (34, 64), Passlack (45+2) - Kramaric (73, 84)

SC Freiburg - VfL Wolfsburg 1:2 (1:0)
Bornauw (42) - Arnold (82), Lacroix (90)

RB Lipsk - Borussia Dortmund 4:1 (2:1)
Openda (23), Sesko (45+2), Simakan (46), Baumgartner (80) - Sancho (20)

FC Augburg - Werder Brema 0:3 (0:0)
Schmid (52), Ducksch (61), Deman (90)

Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt  2:1 (1:1)
Kane (9, 61) - Ekitike (23)

Bayer Leverkusen - VFB Stuttgart 2:2 (0:0)
Adli (61), Andrich (90+6) - Fuhrich (47), Undav (57)

Borussia Moenchengladbach - 1. FC Union Berlin 0:0

1. FSV Mainz 05 - 1. FC Koeln 1:1 (1:0)
Barreiro (29) - Kainz (90+5)

Darmstadt - Heindenheim 0:1 (0:0)
Dovedan (90)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Bayer Leverkusen 81 31 77:22
2. Bayern Monachium 69 31 89:38
3. VFB Stuttgart 64 31 70:38
4. RB Lipsk 62 31 73:35
5. Borussia Dortmund 57 31 59:39
6. Eintracht Frankfurt  45 31 47:42
7. SC Freiburg 40 31 43:55
8. FC Augburg 39 31 48:52
9. TSG Hoffenheim 39 31 55:63
10. Heindenheim 37 31 44:52
11. Werder Brema 37 31 41:50
12. VfL Wolfsburg 34 31 37:51
13. Borussia Moenchengladbach 32 31 53:60
14. 1. FC Union Berlin 30 31 26:50
15. Bochum 30 31 37:62
16. 1. FSV Mainz 05 28 31 32:49
17. 1. FC Koeln 23 31 24:54
18. Darmstadt 17 31 30:73


1-4 Awans (LM)5 Awans (LE)6 Awans (LK)16 Baraż, 17-18 Spadek (2. Bundesliga) 

Ligue 1 (31. kolejka) 29-04-2024

Montpellier HSC - FC Nantes 1:1 (1:1)
Adams (2) - Abline (7)

Paris Saint-Germain F.C. - Le Havre AC 3:3 (1:2)
Barcola (29), Hakimi (78), Ramos (90+4) - Operi (19), Ayew (38), Toure (61)

FC Metz - LOSC Lille 1:2 (1:2)
Mikautadze (23) - Ismaily (31), Yazici (44)

RC Strasbourg - OGC Nice 1:3 (1:1)
Bakwa (18) - Guessand (44), Dante (52), Sanson (84)

FC Lorient - Toulouse FC 1:2 (1:0)
Ponceau (19) - Dallinga (59), Cissoko (83)

Clermont Foot 63 - Stade de Reims 4:1 (1:1)
Muhammed Cham (31, 56), Rashani (79, 90) - Nakamura (33)

Stade Rennais - Stade Brestois 29 4:5 (2:1)
Kalimuendo (4, 9), Theate (68), Terrier (79) - Mounie (11), Omari (48), Satriano (54), Camara (66), Brassier (90+5)

Olympique Lyon - AS Monaco FC 3:2 (2:1)
Lacazette (22), Benrahma (26), Fofana (84) - Ben Yedder (1, 60)

Olympique Marsylia - RC Lens  2:1 (1:0)
Aubameyang (1), Gueye (85) - Said (77)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Paris Saint-Germain F.C. 70 31 76:29
2. AS Monaco FC 58 31 58:41
3. Stade Brestois 29 56 31 49:33
4. LOSC Lille 55 31 45:27
5. OGC Nice 51 31 36:25
6. RC Lens  46 31 40:34
7. Olympique Marsylia 44 31 47:38
8. Olympique Lyon 44 31 42:51
9. Stade Rennais 42 31 48:41
10. Toulouse FC 40 31 38:40
11. Stade de Reims 40 31 38:45
12. Montpellier HSC 37 31 39:43
13. RC Strasbourg 36 31 34:44
14. FC Nantes 32 31 29:49
15. Le Havre AC 29 31 30:41
16. FC Metz 29 31 32:51
17. FC Lorient 26 31 37:61
18. Clermont Foot 63 25 31 25:50

 

1-4 Awans (LM)5 Awans (LE)6 Awans (LK)16 Baraż, 17-18 Spadek (Ligue 2)

Premier League (35. kolejka) 29-04-2024

West Ham United - Liverpool 2:2 (1:0)
Bowen (43), Antonio (77) - Robertson (48), Areola (BS) (65)

Wolverhampton Wanderers - Luton Town 2:1 (1:0)
Hwang Hee-Chan (39), Toti (50) - Morris (80)

Newcastle United - Sheffield United 5:1 (1:1)
Isak (26, 61), Guimaraes (54), Osborn (BS) (65), Wilson (72) - Ahmedhodzic (5)

Manchester United - Burnley 1:1 (0:0)
Antony (79) - Amdouni (88)

Fulham - Crystal Palace 1:1 (0:0)
Rodrigo Muniz (52) - Schlupp (87)

Everton - Brentford 1:0 (0:0)
Gueye (60)

Aston Villa - Chelsea 2:2 (2:0)
Cucurella (4), Rogers (42) - Madueke (63), Gallagher (81)

Tottenham Hotspur - Arsenal 2:3 (0:3)
Romero (64), Son Heung-Min (87) - Hojbjerg (BS) (15), Saka (27), Havertz (38)

Bournemouth - Brighton & Hove Albion 3:0 (1:0)
Senesi (13), Unal (52), Kluivert (87)

Nottingham Forest - Manchester City 0:2 (0:1)
Gvardiol (32), Haaland (71)   
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Arsenal 80 35 85:28
2. Manchester City 79 34 82:32
3. Liverpool 75 35 77:36
4. Aston Villa 67 35 73:52
5. Tottenham Hotspur 60 33 67:52
6. Manchester United 54 34 52:51
7. Newcastle United 53 34 74:55
8. West Ham United 49 35 56:65
9. Chelsea 48 33 63:59
10. Bournemouth 48 35 52:60
11. Wolverhampton Wanderers 46 35 48:55
12. Brighton & Hove Albion 44 34 52:57
13. Fulham 43 35 51:55
14. Crystal Palace 40 35 45:57
15. Everton 36 35 37:48
16. Brentford 35 35 52:60
17. Nottingham Forest 26 35 42:62
18. Luton Town 25 35 48:77
19. Burnley 24 35 38:70
20. Sheffield United 16 35 34:97


1-4 Awans (LM)5 Awans (LE)6 Awans (LK)18-20 Spadek (Championship)

Ekstraklasa (30. kolejka) 29-04-2024

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin 3:4 (0:3)
Vagner (51), Grzesik (74), Abramowicz (86) - Kurminowski (20, 39, 53), Ławniczak (30)

Stal Mielec - Legia Warszawa 1:3 (1:1)
Shkurin (39) - Josue (21), Kapustka (76), Rosołek (90+4)

Lech Poznań - Cracovia 0:0
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Jagiellonia Białystok 56 30 68:41
2. Lech Poznań 52 30 43:34
3. Górnik Zabrze 51 30 43:33
4. Śląsk Wrocław 51 30 40:29
5. Legia Warszawa 50 30 46:34
6. Raków Częstochowa 49 30 51:32
7. Pogoń Szczecin 48 30 56:36
8. Widzew Łódź 42 30 39:39
9. Piast Gliwice 38 30 32:32
10. Stal Mielec 38 30 36:42
11. Zagłębie Lubin 38 30 35:46
12. Radomiak Radom 35 30 37:51
13. Warta Poznań 34 30 31:37
14. Cracovia 33 30 38:40
15. Puszcza Niepołomice 32 29 35:46
16. Korona Kielce 30 29 34:38
17. Ruch Chorzów 23 30 34:52
18. ŁKS Łódź 21 30 29:65


1 Kwalifikacje (LM) 2-3 Eliminacje (LK)16-18 Spadek (1 Liga)

Ekstraklasa (30. kolejka) 28-04-2024

Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 4:1 (2:0)
Czyż (25), Ennali (35), Lukoszek (63), Nascimento (90) - Dani Ramirez (85)

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2:3 (0:2)
Exposito (86), Matsenko (90+2) - Novothny (11), Wójtowicz (27), Feliks (75)

Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Kochergin (81)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Jagiellonia Białystok 56 30 68:41
2. Górnik Zabrze 51 30 43:33
3. Śląsk Wrocław 51 30 40:29
4. Lech Poznań 51 29 43:34
5. Raków Częstochowa 49 30 51:32
6. Pogoń Szczecin 48 30 56:36
7. Legia Warszawa 47 29 43:33
8. Widzew Łódź 42 30 39:39
9. Piast Gliwice 38 30 32:32
10. Stal Mielec 38 29 35:39
11. Zagłębie Lubin 35 29 31:43
12. Radomiak Radom 35 29 34:47
13. Warta Poznań 34 30 31:37
14. Puszcza Niepołomice 32 29 35:46
15. Cracovia 32 29 38:40
16. Korona Kielce 30 29 34:38
17. Ruch Chorzów 23 30 34:52
18. ŁKS Łódź 21 30 29:65


1 Kwalifikacje (LM) 2-3 Eliminacje (LK)16-18 Spadek (1 Liga)


<<<   [1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA