Powołania 2005 18-09-2019
2005
Mecz ligowy z ŁKS Jedność Żabieniec

19-09-2019 (czwartek) 18:30, Żabieniec, ul. Leśna 20
Zbiórka 19-09-2019 (czwartek) 17:30, Żabieniec, ul. Leśna 20, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bernaś Kosma, Ekiert Ernest, Gawarecki Kacper, Juraś Andrzej, Kostrzeba Filip, Łączyński Kacper, Mackiewicz Mikołaj, Mańk Krzysztof, Piślewski Maciej, Shamaryn Siarhei, Szatkowski Karol, Woźniak Alex, Wróbel Jakub

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z Gwardią Warszawa 14-09-2019

Dzisiejszego dnia przyszło nam zagrać z faworytem naszej grupy Gwardią Warszawa. Zespół ten w poprzednim sezonie grał w drugiej lidze, w której zajął wysokie trzecie miejsce. Mecz rozpoczęliśmy dobrze, i w pierwszych minutach gra była dość wyrównana. Obydwie drużyny starały się budować grę w oparciu o grę piłką. Pierwszą bramkę straciliśmy w piątej minucie, po dośrodkowaniu z bocznego sektora. W dalszej części gry, prowadziliśmy wyrównaną walkę z przeciwnikiem, grając dobry i otwarty mecz. W 21’ straciliśmy drugą bramkę, tym razem po stałym fragmencie gry. Kilka minut później stworzyliśmy groźną sytuację, przy której niestety zabrakło nam wykończenia. Na siedem minut przed końcem, straciliśmy trzecią bramkę, tym razem po wręcz kuriozalnym błędzie w obronie, podczas rzutu rożnego. Z początkiem drugiej połowy to przeciwnik mocniej nacisnął, a my długo byliśmy w defensywie. Wreszcie gdy wydawało, że jesteśmy blisko strzelenia bramki, a gra przeniosła się na połowę przeciwnika, straciliśmy kolejnego gola. Tym razem po kontrataku. Na dwie minuty przed końcem meczu, znowu po stałym fragmencie gry, przeciwnik zdobył ostatnią bramkę. Mimo niekorzystnego wyniku, chłopcy w dniu dzisiejszym, zaprezentowali się na tle naszego przeciwnika bardzo dobrze. Wielokrotnie grali z nim jak równy z równym. Cieszyć może, że zrealizowali oni także większość założeń przedmeczowych. Z naszych błędów wyciągniemy wnioski i już w kolejnym spotkaniu postaramy się je wcielić w życie. JK

K.S. Delta Warszawa – Gwardia Warszawa 0: 5 (0:3)

Skład: Gawarecki K. – Szatkowski K., Ekiert E., Szerenkowski O. – Kosma Bernaś., Wróbel J., Trepka M., Piślewski M . – Dylicki K. – Matusiak J., Łączyński K.

Wchodzący: Juraś A., Mackiewicz M., Mańk K.

Powołania 2005 12-09-2019
2005
Mecz ligowy z Gwardia Warszawa

14-09-2019 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 14-09-2019 (sobota) 8:45, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bernaś Kosma, Dylicki Kamil, Ekiert Ernest, Gawarecki Kacper, Juraś Andrzej, Łączyński Kacper, Mackiewicz Mikołaj, Mańk Krzysztof, Matusiak Jakub, Piślewski Maciej, Szatkowski Karol, Szerenkowski Oskar, Trepka Mariusz, Wróbel Jakub

Składki miesięczne! 12-09-2019

Przypominamy wszystkim, że składki miesięczne płacimy maksymalnie do dziesiątego każdego miesiąca. Bardzo prosimy o regularne i terminowe dokonywanie opłat co umożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie. Trenerzy na bieżąco informują wszystkich o stanie opłat, w klubie też można uzyskać takie informacje. Od tego sezonu niestety zmuszeni jesteśmy bardziej rygorystycznie pilnować aby wpłaty były terminowe, prosimy zatem nie mieć pretensji do trenerów jeżeli działają w tym zakresie zgodnie z regulaminem klubu.

Mecz ligowy z Balkan Team 07-09-2019

Dzisiejszego dnia rozegraliśmy nasze pierwsze spotkanie ligowe. W mecz weszliśmy znakomicie, bo już w pierwszej minucie udało nam się wyjść na prowadzenie. W kolejnych dwóch minutach obydwa zespoły cechowała chaotyczna gra.  Około czwartej minuty, po faulu w naszym polu karnym, przeciwnik otrzymał rzut karny. Na szczęście, dzięki Krzysztofowi udało nam się wyjść cało z tej opresji. Po nerwowym początku, gra diabełków znacznie poprawiła się. Zespół zaczął coraz śmielej poczynać sobie na boisku.  Efektem dobrej postawy drużyny, było strzelenie aż czterech bramek do trzydziestej minuty. Na dziesięć minut przed końcem połowy, po momencie gapiostwa z naszej strony, przeciwnik uzyskał honorowe trafienie. Po tym golu, obraz meczu jednak nie uległ zmianie, na boisku nadal przeważała nasza ekipa. W samej końcówce swoją dominację udokumentowaliśmy zdobyciem jeszcze trzech bramek. W drugiej części, zespół nadal przeważał nad rywalem, w konsekwencji czego, w naszym wykonaniu było dużo dobrych fragmentów utrzymania. Kreowaliśmy także wiele sytuacji strzeleckich. W tej odsłonie gry zdobyliśmy jeszcze siedem bramek, choć przy lepszej skuteczności moglibyśmy pokusić się o większe zwycięstwo. W meczu w zadowalającym stopniu realizowaliśmy nasze założenia, ofensywne. Nie mieliśmy za to zbyt dużo okazji, aby popracować nad naszymi wytycznymi defensywnymi. Gratulację drużyna! JK

Balkan Team - K.S. Delta Warszawa 1:15 (1:8)

Bramki: 1’ Matusiak J., 9’ Juraś A. – Matusiak J., 13’ Szatkowski K. – Mackiewicz M., 20’ Juraś A. – Piślewski M., 25’ Juraś A. – Mackiewicz M., 33’ Matusiak J. – Juraś A., 35’ Mackiewicz M., 40’ Wróbel J. – Matusiak J., 42’ Matusiak J., 46’ Matusiak J. – Wróbel J., 62’ Trepka M., 65’ Szatkowski K. – Wróbel J., 72’ Szatkowski K., 73’ Matusiak J., 75’ Ekiert E. – Matusiak J.

Skład: Rychlica K. – Szatkowski K., Ekiert E., Szerenkowski O. – Sikorski F., Wróbel J., Trepka M., Piślewski M . – Mackiewicz M. – Matusiak J., Juraś A.

Wchodzący: Dylicki K, Mańk K.

Powołania 2005 06-09-2019
2005
Mecz ligowy z Balkan Team

07-09-2019 (sobota) 16:00, Warszawa, ul. Strażacka 121
Zbiórka 07-09-2019 (sobota) 14:45, Warszawa, ul. Strażacka 121, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Dylicki Kamil, Ekiert Ernest, Juraś Andrzej, Mackiewicz Mikołaj, Mańk Krzysztof, Matusiak Jakub, Piślewski Maciej, Rychlica Krzysztof, Sikorski Filip, Szatkowski Karol, Szerenkowski Oskar, Trepka Mariusz, Wróbel Jakub

Aktualizacja danych kontaktowych 02-09-2019

Wiele osób raz na jakiś czas zmienia numery telefonów czy adresy mailowe. Aby nie zaistniała sytuacja, że trener lub ktoś inny z klubu musi się pilnie skontaktować z którymś z rodziców i nie ma takiej możliwości prosimy o uaktualnienie kontaktów. Chodzi nam o telefony i adresy mailowe, które podane są w deklaracjach zawodników a nie te, które ewentualnie są u trenerów. Zapraszamy zatem rodziców podczas treningów do sprawdzenia danych i ich ewentualnej korekty. Nowe numery i adresy można przesłać też na klubowy adres mailowy lub załatwić to telefonicznie. Oczywiście jeżeli w ciągu roku nie nastąpiły zmiany numerów czy adresów powyższą wiadomość należy zignorować.

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-09-2019

Kolejny miesiąc minął w „oka mgnieniu”. Sierpień rozpoczęliśmy od treningów w Warszawie, żeby później wyjechać na Piłkarski Obóz Przygotowawczy do Niechorza. Następnie, końcówka przygotowań do rozpoczęcia sezonu, to znowu zajęcia domowe. Oceniając cały ten cykl myślę, że w kwestii obecności „po obozowej” na treningach, mamy jeszcze duże rezerwy do poprawy. O ile na obóz pojechaliśmy całą drużyną i jestem pewien, że przygotowaliśmy się tam dobrze do jesiennych zmagań ligowych, tak po powrocie z obozu, wielu z nas wróciło na wakacje. Dla tych zawodników praca obozowa została zniwelowana, i teraz będą wchodzić oni na nowo w rytm treningowy i meczowy. Życzyłbym nam i sobie aby w kolejnym sezonie, lipiec przypadał na wypoczywanie, zaś sierpień na trenowanie. W minionym miesiącu na treningach pracowaliśmy z dużym zaangażowaniem. Chłopcy pracowali na wysokich obrotach. W sierpniu, na obozie rozegraliśmy kilka wartościowych sparingów. Wszystkie one dały nam dużo materiału do analizy, a wynik tych meczy był kwestią drugorzędną. Wreszcie ostatniego dnia, tego drugiego letniego miesiąca, rozpoczęliśmy zmagania ligowe. Niestety mecz rozegrany został jednak tylko na „papierze”. Przeciwnik nie zdołał dotrzeć na spotkanie z nami.  Tym samym na prawdziwą inaugurację ligi musimy poczekać do kolejnej soboty. JK

Mecz ligowy z FCG Playmaker 31-08-2019

W dniu dzisiejszym domowym meczem z zespołem  FCG Playmaker, nasza drużyna miał zainaugurować rozgrywki ligowe w tym sezonie. Niestety przeciwnik nie zjawił się w wyznaczonym terminie. W związku z tym, ekipa diabełków wygrała to spotkanie walkowerem. Ligowe zmagania rozpoczniemy tydzień później. Przeciwnikiem z którym  się zmierzymy będzie zespół  Balkan Team-uJK

K.S. Delta Warszawa – FCG Playmaker 3:0 (vo.)

Skład: Rychlica K. – Adamowski F., Konanau M., Ekiert E. – Szatkowski K., Juraś A., Krzeczunowicz A., Sikorski F . – Piślewski M. – Matusiak J., Gawarecki K.

Powołania 2005 30-08-2019
2005
Mecz ligowy z FCG Playmaker

31-08-2019 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2

Zawodnicy: Adamowski Franciszek, Dylicki Kamil, Ekiert Ernest, Gawarecki Kacper, Juraś Andrzej, Konanau Maksim, Krzeczunowicz Antoni, Matusiak Jakub, Piślewski Maciej, Rychlica Krzysztof, Sikorski Filip, Szatkowski Karol