SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

klasa II D
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
 
8.00
- - - -
8.45
x matematyka rosyjski informtyka niemiecki x
8.50
- - - -
9.35
rosyjski historia fizyka polski polski
9:50
- - - -
10:35
matematyka biologia polski matematyka religia
10:45
- - - -
11:30
chemia chemia religia WOS matematyka
11:40
- - - -
12:25
angielski polski historia angielski geografia
12:45
- - - -
13:30
informatyka niemiecki GW biologia zajęcia artystyczne angielski
13:45
- - - -
14:30
x WF zajęcia artystyczne x WF
14:40
- - - -
15:25
x WF x x WF
 
klasa I D
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
 
8.00
- - - -
8.45
x x x matematyka plastyka
8:50
- - - -
9:35
angielski angielski informatyka angielski niemiecki
9:50
- - - -
10:35
polski matematyka fizyka polski polski
10:45
- - - -
11:30
muzyka matematyka polski polski historia
11:40
- - - -
12:25
religia geografia matematyka niemiecki biologia
12:45
- - - -
13:30
chemia historia geografia religia informatyka
13:45
- - - -
14:30
WF x GW WF x
14:40
- - - -
15:25
WF x x WF x
 
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa

Prawidłowy rozwój sportowca to kształtowanie fizyczne, psychiczne i edukacja. Myli się ten, kto powie, że wykształcenie sportowca nie ma wpływu na jego życie sportowe. Świadomy młody człowiek lepiej rozumie zasady funkcjonowania własnego organizmu i zasady taktyczne wpajane w procesie treningowym.

Rozwijając potencjał intelektualny budujemy mądrego człowieka, a mądry człowiek to mądry zawodnik. Niebagatelne znaczenie ma tu też przyszłość młodych sportowców. Nie wszystkim dane jest zostać zawodowymi graczami, prawidłowa edukacja zapewnia lepszą przyszłość. Ważne jest to również dla tych, którzy będą zarabiać dzięki dalszej profesjonalnej grze w piłkę. Dobrze wyedukowany człowiek mądrze zarządza swoimi kapitałami oraz ma lepsze możliwości dalszej pracy po zakończeniu kariery.

Jak widać ważną sprawą jest zatem, aby zapewnić młodym trenującym chłopcom przy odpowiednich obciążeniach treningowych adekwatne możliwości edukacyjne. Nie ma możliwości trenując wyczynowo uczęszczać do normalnej szkoły. Proces szkoleniowy musi być, skorelowany z procesem edukacyjnym. Odpowiednie współgranie nauki w szkole z zajęciami sportowymi powoduje też, że zostaje odpowiedni czas wolny, który można poświęcić na dokształcanie i odpoczynek.

W naszym klubie wszyscy zawodnicy od gimnazjum uczęszczają do jednej szkoły, co pozwala na realizację optymalnego szkolenia w interesujących nas sektorach. Chłopcy dzięki temu są pod stałym monitoringiem kadry szkoleniowej klubu. Nasi trenerzy są nauczycielami w klasach klubowych (gimnazjum), dlatego nic, co dzieje się w szkole nie umyka naszej uwadze. Lekcje dostosowywane są tak, aby z jednej strony zawodnicy mogli spokojnie rano dojechać na zajęcia, z drugiej zaś, aby szkoła i trening kończyły się wczesnym popołudniem a nie wieczorem.

Współpraca K.S. Delta Warszawa z placówkami, do których uczęszczają nasi chłopcy jest doskonała. Stoimy po tej samej stronie barykady i pomagamy sobie nawzajem. Wybraliśmy szkoły, których oferta jest atrakcyjna. Szkoły są: schludne i czyste, nie za duże i nie za małe a poziom edukacyjny ich jest stale rosnący.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych, w każdej chwili udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Do zobaczenie w klubie !

Gimnazjum Nr 10 im. Gen. Wł. Sikorskiego
02-943 Warszawa, ul. Limanowskiego 9
tel. (22) 842 42 76

Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA