20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Wewnętrzna Liga Orlików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
WAF Warszawa II |
15 |
6 |
5 |
0 |
1 |
49 |
:29 |
20 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
12 |
5 |
4 |
0 |
1 |
53 |
:28 |
25 |
|
3. |
K.S. Delta Warszawa PP |
9 |
4 |
3 |
0 |
1 |
47 |
:24 |
23 |
|
4. |
WAF Warszawa |
6 |
4 |
2 |
0 |
2 |
36 |
:32 |
4 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa WI |
6 |
4 |
2 |
0 |
2 |
27 |
:26 |
1 |
|
6. |
Futgol Warszawa |
6 |
5 |
2 |
0 |
3 |
38 |
:52 |
-14 |
|
7. |
RKS 1923 Mirków Konstancin |
3 |
5 |
1 |
0 |
4 |
24 |
:40 |
-16 |
|
8. |
Białe Orły Sp. z o.o. |
0 |
5 |
0 |
0 |
5 |
12 |
:55 |
-43 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Barnes-Lusing Vusi |
2 |
1 |
|
2. |
Bryszewski Leon |
2 |
0 |
|
3. |
Czeredys Antoni |
0 |
1 |
|
4. |
Czuba Paweł |
4 |
2 |
|
5. |
Daniewski Kamil |
2 |
6 |
|
6. |
Iwaniak Tymon |
1 |
0 |
|
7. |
Izydorczyk Stanisław |
0 |
1 |
|
8. |
Kamiński Feliks |
2 |
1 |
|
9. |
Lompert Miłosz |
1 |
0 |
|
10. |
Mauduit Paul |
0 |
1 |
|
11. |
Niedzielski Soley Antoni |
7 |
1 |
|
12. |
Putts Michael |
2 |
1 |
|
13. |
Rogowski Olivier |
3 |
1 |
|
14. |
Urbański Adam |
1 |
0 |
|
Kolejka I |
07-04-2024 (14:30) niedziela |
|
WAF Warszawa II |
- K.S. Delta Warszawa WI |
8 |
:5 |
(3:3) |
|
|
WAF Warszawa |
- Futgol Warszawa |
13 |
:6 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
13 |
:1 |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:15 |
|
|
|
|
Kolejka II |
21-04-2024 (15:10) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
11 |
:6 |
(4:2) |
|
|
WAF Warszawa II |
- K.S. Delta Warszawa PP |
3 |
:11 |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
4 |
:7 |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
10 |
:13 |
|
|
|
|
Kolejka III |
28-04-2024 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
7 |
:5 |
(3:3) |
|
|
WAF Warszawa |
- WAF Warszawa II |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- Futgol Warszawa |
3 |
:9 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
12 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
12-05-2024 (16:45) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
6 |
:5 |
(4:3) |
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
10 |
:9 |
|
|
|
WAF Warszawa II |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
9 |
:3 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
3 |
:15 |
|
|
|
|
Kolejka V |
18/19-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- Futgol Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa II |
5 |
:9 |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VI |
25/26-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa II |
- Futgol Warszawa |
14 |
:3 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VII |
08/09-06-2024 |
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- WAF Warszawa |
0 |
:14 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- WAF Warszawa II |
2 |
:6 |
|
|
|
Wewnętrzna Liga Orlików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa PP |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60 |
:47 |
13 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60 |
:27 |
33 |
|
3. |
Futgol Warszawa |
10 |
6 |
3 |
1 |
2 |
48 |
:41 |
7 |
|
4. |
KS Ursynów Warszawa |
9 |
6 |
3 |
0 |
3 |
26 |
:35 |
-9 |
|
5. |
WAF Warszawa |
7 |
6 |
2 |
1 |
3 |
41 |
:41 |
0 |
|
6. |
Junior Józefosław Julianów |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
28 |
:61 |
-33 |
|
7. |
K.S. Delta Warszawa WI |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
44 |
:55 |
-11 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Antosiak Jakub |
3 |
0 |
|
2. |
Barnes-Lusing Vusi |
1 |
2 |
|
3. |
Bryszewski Leon |
1 |
1 |
|
4. |
Czeredys Antoni |
1 |
1 |
|
5. |
Czuba Paweł |
5 |
1 |
|
6. |
Gospodarek Piotr |
1 |
1 |
|
7. |
Kamiński Feliks |
2 |
3 |
|
8. |
Kobosko Jakub |
2 |
0 |
|
9. |
Kozak Michał |
3 |
1 |
|
10. |
Krzemiński Jan |
1 |
0 |
|
11. |
Lompert Miłosz |
10 |
6 |
|
12. |
Mauduit Paul |
1 |
0 |
|
13. |
Niedzielski Soley Antoni |
3 |
2 |
|
14. |
Ostaszewski Franciszek |
3 |
0 |
|
15. |
Putts Michael |
1 |
0 |
|
16. |
Retajczyk Szymon |
1 |
0 |
|
17. |
Urbański Adam |
3 |
2 |
|
18. |
Wójcik Tymon |
1 |
1 |
|
19. |
Zdziechowski Jakub |
1 |
1 |
|
Kolejka I |
16-09-2023 (14:00) sobota |
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
2 |
:12 |
(0:6) |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
WAF Warszawa |
- Futgol Warszawa |
7 |
:7 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Junior Józefosław Julianów |
14 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka II |
24-09-2023 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Futgol Warszawa |
6 |
:11 |
(4:7) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa |
11 |
:4 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
13 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka III |
15-09-2023 (18:45) piątek |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:15 |
(3:5) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
WAF Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
17 |
:3 |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
4 |
:11 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
07/08-10-2023 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- Futgol Warszawa |
1 |
:8 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- WAF Warszawa |
7 |
:9 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
4 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka V |
14-10-2023 (16:30) sobota |
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
12 |
:3 |
(5:2) |
|
|
Futgol Warszawa |
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
:4 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
1 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
22-10-2023 (12:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
12 |
:6 |
(6:3) |
|
|
WAF Warszawa |
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:14 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
1 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
14-10-2023 (10:00) sobota |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:10 |
(0:5) |
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
|
|
Futgol Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
11 |
:2 |
|
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
:18 |
|
|
|
|
|
Rydelin Tomasz
Trener Rydelin Tomasz | Kaczmarczyk Mateusz
Trener Praktykant Kaczmarczyk Mateusz | Olszewski Filip
Trener Praktykant Olszewski Filip | Pelypas Sviatoslav
Trener Praktykant Pelypas Sviatoslav | Sikora Filip
Trener Praktykant Sikora Filip | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert |
| |
|
|
Perek Aleksander |
28-01-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Perek Aleksander
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Putts Michael |
18-01-2024 |
Dziś urodziny obchodzi Putts Michael
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Powołania 2014 Wilanów |
04-01-2024 |
2014 Wilanów Turniej kontrolny z K.S. Delta Warszawa 2014 GM
06-01-2024 (sobota) 09:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 06-01-2024 (sobota)
08:55, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Biadała Tymon, Castellanos-Pawlak Samuel, Ciesielski Stanisław, Cipiur Antoni, Coimbra Da Cunha Santiago, Coimbra Da Cunha Vicente, Daniewski Kamil, De Virion Filip, Harasiewicz Ignacy, Iwaniak Tymon, Jakowiec Miłosz, Jasiński Johnny, Kacperek Nikodem, Kaczmarek Oscar, Karwowski-Pluta Dariusz, Kępa Krzysztof, Kozłowski Stanisław, Krysiak Aleksander, Libera Piotr, Marciniak Stanisław, Mauduit Paul, Możdżyński Miron, Nikulin Mykhailo, Nosiński Jerzy, Ochmański Maksymilian, Oziemski Detko Leo, Prudyvus Makary, Rafalski Gabriel, Rocztejn Aleksander, Rogowski Olivier, Schlitner Jonathan, Stachura Maksymilian, Sulik Ignacy, Szewczak Tymon, Szopa Marcel, Szymański Wojciech, Śmietański Franciszek, Święcki Mateusz, Wójcik Franciszek, Wrzesiński Aleksander, Zajkowski Ignacy, Zasimowicz Stanisław
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Szklarska Poręba) |
02-01-2024 |
Zbiórka 14-01-2024 (niedziela) ul. Jeziorna 2, godzina 05:00
Wyjazd na obóz jest możliwy tylko i wyłącznie dla zawodników posiadających ważne badania dopuszczające do uprawiania sportu oraz przekazaną trenerowi kartę obozową.
UWAGA! Wszyscy jedziemy w bawełnianych czerwonych koszulkach klubowych (z ogonkami na plecach), drużyny reprezentacyjne w strojach reprezentacyjnych!
Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na halę (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, buty na halę, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Bawełniane czerwone koszulki klubowe z ogonkami na plecach (minimum 4 sztuki)
- Sprzęt reprezentacyjny (kurtka, ortalion, czapka, rękawiczki, komin, worek treningowy, torba, plecak, dres reprezentacyjny, koszulki polo, szara/czarna bluza z kapturem, szare/czarne koszulki, skarpetki i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania (przede wszystkim ciepła kurtka, czapka i rękawiczki)
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Bidon
- Suchy prowiant na drogę, nie dajemy słodyczy tylko kanapki i owoce!
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody czy napojów na treningi.
Planowany powrót 20-01-2024 (sobota) ul. Jeziorna 2, około godziny 23:00
Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.
|
|
|
Zimowe obozy (Szklarska Poręba i Darłowo) |
29-12-2023 |
Przypominamy wszystkim, którzy wybierają się na zimowe wyjazdy do Szklarskiej Poręby (Piłkarski Obóz Przygotowawczy) i do Darłowa (Piłkarski Obóz Szkoleniowy), że termin kiedy zobaczymy się wchodząc do autokarów zbliża się milowymi krokami. Bardzo ważne jest aby wcześniej dokonać zapłaty końcowej za wyjazd, aby wznowić ważność dopuszczających badań lekarskich jeżeli jest taka potrzeba, uzupełnić sprzęt niezbędny na obozie. Już niebawem w zakładkach drużyn pojawią się informacje wyjazdowe zawierające więcej szczegółów.
|
|
|
Okiem trenera Tomasza Rydelina |
22-12-2023 |
Przed chwilą rozpoczynaliśmy nowy sezon, a już w zasadzie jesteśmy prawie na jego półmetku. W ostatnim miesiącu zaangażowanie Diabełków na treningach było ogromne, dzielenie wykonywali powierzone im zadania, a co najważniejsze robili to z uśmiechem na twarzy. W grudniu wzięliśmy udział w turnieju WAF Cup oraz rozegraliśmy sparing z drużyną FC Bobrowiec. Przed nami okres odpoczynku oraz spędzenie czasu w gronie najbliższych. Do zobaczenia w styczniu. Wesołych Świąt! TR
|
|
|
Powołania 2013 |
14-12-2023 |
2013 Turniej Delta Cup
16-12-2023 (sobota) 10:15, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
Zbiórka 16-12-2023 (sobota)
9:45, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Antosiak Jakub, Bęcek Bartosz, Burzyński Oskar, Chmielewski Mikołaj, Czuba Paweł, Flago Sebastian, Golema Antoni, Kubieniec Filip, Majewski Jakub, Płocica Aleksander, Rose Heidryan, Rybak Dominik, Sobociński Ludwik
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Czeredys Antoni |
13-12-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Czeredys Antoni
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Powołania 2013 Wilanów |
12-12-2023 |
2013 Wilanów Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa 2013 GM, K.S. Delta Warszawa 2013 PP
16-12-2023 (sobota) 09:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 16-12-2023 (sobota)
08:55, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Barnes-Lusing Vusi, Białkowski Dominik, Bryszewski Leon, Czeredys Antoni, Daniewski Kamil, Iwaniak Tymon, Izydorczyk Stanisław, Kamiński Feliks, Kobosko Jakub, Kozak Michał, Lompert Miłosz, Matysiak-Mesquita Adam, Mauduit Paul, Niedzielski Soley Antoni, Perek Aleksander, Putts Michael, Rajtar Oskar, Retajczyk Szymon, Rogowski Olivier, Rozpendowski Tymon, Schlitner Aviv, Święcicki Stanisław, Urbański Adam, Wielądek Gustaw
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Szklarska Poręba) |
11-12-2023 |
Szanowni rodzice, zawodnicy zbliżamy się powoli do zimowego obozu w Szklarskiej Porębie. Bardzo prosimy o wpłaty zgodnie z informacją poniżej, w przypadku pytań trenerzy pozostają do dyspozycji.
Zadatek 520,00 (do 01-12-2023), zapłata końcowa 1.600,00 (do 08-01-2024) = razem 2.120,00
Wpłat dokonujemy na konto, na które wpłacane są składki, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Szklarska Poręba.
Bardzo prosimy też aby wszyscy wyjeżdzający na obóz wcześniej uzupełnili niezbędny sprzęt. Często rodzice zakupy robią tuż przed samym wyjazdem i jak czegoś zabraknie to nie mamy możliwości na uzupełnienie magazynu.
UWAGA! Do dnia wyjazdu muszą zostać dokonane i zarejestrowane wszelkie wpłaty, oraz wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne badania lekarskie. Niezależnie od wpłaty brak ważnych badań wyklucza zawodnika z udziału w obozie bez zwrotu poniesionych opłat. W przypadku jeżeli zawodnik mieć podawane leki przez Panią pielęgniarkę to rodzice muszą dostarczyć zaświadczenie lekarskie z określeniem leku i sposobu jego dawkowania.
Piłkarski Obóz Przygotowawczy (Szklarska Poręba)
drużyny: 2009 WI, 2010 GM, 2010 O, 2011 WI, 2011 PP, 2012 WI, 2012 GM, 2012 O, 2013 WI, 2013 GM, 2013 PP, 2014, 2014 WI, 2014 GM, 2015, 2015 WI, 2015 GM, 2015 PP, 2015 O, 2016, 2016 WI, 2016 GM, 2017, 2017 WI, 2017 GM, 2017 PP, 2017 O, 2018, 2018 WI, 2018 GM, 2018 WA, 2019 O
wyjazd 14-01-2024 (niedziela) - przyjazd 20-01-2024 (sobota)
|
|