20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Wewnętrzna Liga Orlików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa PP |
9 |
3 |
3 |
0 |
0 |
38 |
:14 |
24 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
9 |
3 |
3 |
0 |
0 |
33 |
:16 |
17 |
|
3. |
WAF Warszawa II |
9 |
4 |
3 |
0 |
1 |
26 |
:21 |
5 |
|
4. |
WAF Warszawa |
6 |
3 |
2 |
0 |
1 |
33 |
:17 |
16 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
21 |
:21 |
0 |
|
6. |
Futgol Warszawa |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
25 |
:29 |
-4 |
|
7. |
RKS 1923 Mirków Konstancin |
3 |
4 |
1 |
0 |
3 |
20 |
:33 |
-13 |
|
8. |
Białe Orły Sp. z o.o. |
0 |
5 |
0 |
0 |
5 |
11 |
:56 |
-45 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Arciszewski Tomasz |
1 |
1 |
|
2. |
Burzyński Oskar |
4 |
2 |
|
3. |
Butwiłowicz Jerzy |
1 |
0 |
|
4. |
Golema Antoni |
2 |
1 |
|
5. |
Komosiński Olivier |
1 |
0 |
|
6. |
Kraszewski Tymoteusz |
3 |
2 |
|
7. |
Król Tadeusz |
3 |
2 |
|
8. |
Kucharski Maciej |
0 |
3 |
|
9. |
Kulpa Antoni |
0 |
2 |
|
10. |
Płocica Aleksander |
9 |
3 |
|
11. |
Waszkiewicz Franciszek |
9 |
1 |
|
Kolejka I |
14-04-2024 (13:50) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
13 |
:1 |
(5:0) |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa II |
5 |
:8 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- Futgol Warszawa |
13 |
:6 |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:15 |
|
|
|
|
Kolejka II |
20/21-04-2024 |
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
10 |
:13 |
(4:11) |
|
|
WAF Warszawa II |
- K.S. Delta Warszawa PP |
3 |
:11 |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
3 |
:8 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
11 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka III |
28-04-2024 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
7 |
:5 |
(3:3) |
|
|
WAF Warszawa |
- WAF Warszawa II |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- Futgol Warszawa |
3 |
:9 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
12 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
11-05-2024 (17:30) sobota |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa II |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
9 |
:3 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka V |
11-05-2024 (18:45) sobota |
|
WAF Warszawa II |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- Futgol Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VI |
25/26-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa II |
- Futgol Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VII |
08/09-06-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- WAF Warszawa |
0 |
:14 |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- WAF Warszawa II |
2 |
:6 |
|
|
|
Wewnętrzna Liga Orlików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa PP |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60 |
:47 |
13 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60 |
:27 |
33 |
|
3. |
Futgol Warszawa |
10 |
6 |
3 |
1 |
2 |
48 |
:41 |
7 |
|
4. |
KS Ursynów Warszawa |
9 |
6 |
3 |
0 |
3 |
26 |
:35 |
-9 |
|
5. |
WAF Warszawa |
7 |
6 |
2 |
1 |
3 |
41 |
:41 |
0 |
|
6. |
Junior Józefosław Julianów |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
28 |
:61 |
-33 |
|
7. |
K.S. Delta Warszawa WI |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
44 |
:55 |
-11 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Arciszewski Tomasz |
2 |
1 |
|
2. |
Baran Aleksander |
4 |
4 |
|
3. |
Burzyński Oskar |
7 |
7 |
|
4. |
Dąbek Jan |
1 |
1 |
|
5. |
Golema Antoni |
15 |
4 |
|
6. |
Kraszewski Tymoteusz |
6 |
4 |
|
7. |
Król Tadeusz |
1 |
0 |
|
8. |
Kucharski Maciej |
2 |
2 |
|
9. |
Maniewski Franciszek |
1 |
4 |
|
10. |
Nowak Samuel |
3 |
1 |
|
11. |
Oracz Maciej |
1 |
0 |
|
12. |
Płocica Aleksander |
3 |
3 |
|
13. |
Sobociński Ludwik |
1 |
1 |
|
14. |
Stępień Franciszek |
0 |
1 |
|
15. |
Szkodziński Filip |
4 |
0 |
|
16. |
Waszkiewicz Franciszek |
10 |
2 |
|
Kolejka I |
16/17-09-2023 |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
WAF Warszawa |
- Futgol Warszawa |
7 |
:7 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Junior Józefosław Julianów |
14 |
:7 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
2 |
:12 |
|
|
|
|
Kolejka II |
08-10-2023 (10:15) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa |
11 |
:4 |
(5:2) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
13 |
:4 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Futgol Warszawa |
6 |
:11 |
|
|
|
|
Kolejka III |
01-10-2023 (09:00) niedziela |
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
4 |
:11 |
(2:4) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
WAF Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
17 |
:3 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:15 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
08-10-2023 (12:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
4 |
:5 |
(2:2) |
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- Futgol Warszawa |
1 |
:8 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- WAF Warszawa |
7 |
:9 |
|
|
|
|
Kolejka V |
05-11-2023 (16:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
:4 |
(1:3) |
|
|
Futgol Warszawa |
|
|
WAF Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
1 |
:3 |
|
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
12 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
22-10-2023 (12:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
12 |
:6 |
(6:3) |
|
|
WAF Warszawa |
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:14 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
1 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
28-10-2023 (15:30) sobota |
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
:18 |
(1:10) |
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
|
|
Futgol Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
11 |
:2 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
10 |
:3 |
|
|
|
|
|
Krzyśków Piotr
Trener Krzyśków Piotr | Michalak Wojciech
Trener Asystent Michalak Wojciech | Poleszak Filip
Trener Praktykant Poleszak Filip | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert |
| |
|
|
Komosiński Olivier |
24-09-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Komosiński Olivier
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź) |
22-09-2023 |
Zbiórka dla chłopców wyjeżdżających 29-09-2023 (piątek), ul. Jeziorna 2 - 13:30
UWAGA! Wszyscy jedziemy w bawełnianych czerwonych koszulkach klubowych (z ogonkami na plecach)!!!
Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, korki, ochraniacze)
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, plecak, dres reprezentacyjny, szara/czarna bluza z kapturem, koszulka polo, worek treningowy, skarpetki i inne – kto co ma, większość rzeczy nie jest bowiem obowiązkowa)
- Bawełniane czerwone koszulki klubowe z ogonkami na plecach (różne wzory - minimum 2 sztuki)
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy ręcznik, klapki, środki do higieny osobistej
- Bidon
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody czy napojów na mecze.
Planowany powrót 01-10-2023 (niedziela), ul. Jeziorna 2 – około 17:30
Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.
|
|
|
Powołania 2013 Praga-Południe |
20-09-2023 |
2013 Praga-Południe Mecz ligowy z K.S. Ursynów
24-09-2023 (niedziela) 14:30, Warszawa, ul. Małcużyńskiego 4
Zbiórka 24-09-2023 (niedziela)
14:10, Warszawa, ul. Małcużyńskiego 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Gospodarek Piotr, Iwiński Franciszek, Komosiński Olivier, Kraszewski Tymoteusz, Kucharski Maciej, Ostapiuk Jan, Rojek Olaf, Sasin Paweł, Sławiński Michał, Tarary Oskar
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Figurski Igor |
18-09-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Figurski Igor
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Powołania 2013 Praga-Południe |
14-09-2023 |
2013 Praga-Południe Mecz ligowy z Junior Józefosław Julianów
17-09-2023 (niedziela) 13:50, 02-034 Warszawa ul. Wawelska 3
Zbiórka 17-09-2023 (niedziela)
13:30, 02-034 Warszawa, ul. Wawelska 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Gospodarek Piotr, Iwiński Franciszek, Komosiński Olivier, Ostapiuk Jan, Paniushkin Yurii, Parafiński Krystian, Prudyvus Makary, Rojek Olaf, Sławiński Michał, Tarary Oskar
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Nie dla Plastików - EKO Delta |
14-09-2023 |
Kolejne uśmiechnięte twarze naszych zawodników z nowymi aluminiowymi bidonami, które mamy dzięki współpracy z firmą Vipol i firmą SKM. Jest to kolejna odsłona akcji Nie dla Plastików z cyklu EKO Delta. Chrońmy ziemię i używajmy jak najmniej plastikowych jednorazowych butelek! Tak będą robić chłopcy z zespołów: 2013 GM, 2015 WI, 2016 WI i 2017 GM.
|
|
|
Nawrocki Jakub |
10-09-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Nawrocki Jakub
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź) |
08-09-2023 |
Trenerzy naszych klubowych zespolów filii: 2011 WI, 2011 GM, 2011 PP, 2012 WI, 2012 GM, 2013 WI, 2013 GM, 2013 PP, 2014 WI, 2014 GM mają już wszelkie informacje dotyczące zgrupowania w Łodzi. Jak zawsze gramy sparingi jest zwiedzanie wspaniałej ul. Piotrkowskiej i najnowocześniejszego ZOO w naszym kraju.
Wyjazd 29-09-2023 (piątek), powrót 01-10-2023 (niedziela) - dokładne godziny tak wyjazdu jak i przyjazdu podamy niebawem.
Rodzice zawodników wyjeżdzających dokonują wpłat jak zawsze na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Łódź.
Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć na wyjazd odpowiedni sprzęt treningowy dla tej pory roku oraz prosimy o zakup 2/3 koszulek klubowych (z herbem lub inne wersje) do chodzenia na co dzień.
Wpłata jednorazowa do 13-09-2023 w wysokości 620,00
|
|
|
Powołania 2013 |
07-09-2023 |
2013 Sparing z OKS Otwock
09-09-2023 (sobota) 12:45, 05-400 Otwock, ul. Sportowa 1
Zbiórka 09-09-2023 (sobota)
12:30, 05-400 Otwock, ul. Sportowa 1, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Antosiak Jakub, Baran Aleksander, Chmielewski Mikołaj, Flago Sebastian, Golema Antoni, Gospodarek Piotr, Majewski Jakub, Maniewski Franciszek, Rybak Dominik, Sobociński Ludwik, Zdziechowski Jakub
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Co w trawie piszczy - 2013 GM |
06-09-2023 |
Pierwszy trening na Górnym Mokotowie drużyny 2013 GM po przerwie wakacyjnej za nami. Frekwencja była bardzo wysoka. Pojawiło się wiele nowych twarzy i co dla nas najważniejsze po zejściu z boiska wszystkie były uśmiechnięte. Trening obfitował w rywalizację i gry, a to chłopcy lubią najbardziej. Trenerzy stworzyli swoim podopiecznym bardzo wartościowe środowisko do rozwoju, a pogoda dopisała. Nic tylko trenować w tak doskonałych warunkach.
|
|