Zabój
Jacek

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]   >>>

Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź) 04-04-2024

Jedziemy na majowy wyjazd do Łodzi, ilość miejsc ograniczona (na dzień dzisiejszy zostały miejsca)! W związku z tym o zakwalifikowaniu na wyjazd decyduje kolejność wpłat. W chwili wyczerpania miejsc kolejne wpłaty będą zwracane.

Trenerzy prowadzący nasze klubowe zespoły: 2015 WI, 2015 GM, 2015 PP, 2015 O, 2016 WI, 2016 GM, 2017, 2017 WI, 2017 GM, 2017 PP, 2017 O, 2018 mają już wszelkie informacje dotyczące zgrupowania w Łodzi. Jak zawsze gramy sparingi jest zwiedzanie sławnej ul. Piotrkowskiej i o oczywiście jesteśmy w najwspanialszym ZOO w kraju!

Wyjazd 17-05-2024 (piątek), powrót 19-05-2024 (niedziela) - dokładne godziny tak wyjazdu jak i przyjazdu podamy niebawem.

Rodzice zawodników wyjeżdzających dokonują wpłat jak zawsze na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Łódź.

Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć na wyjazd odpowiedni sprzęt treningowy dla tej pory roku oraz prosimy o zakup 2/3 koszulek klubowych (z herbem lub inne wersje) do chodzenia na co dzień.

Wpłata jednorazowa do 21-04-2024 w wysokości 630,00

Co w trawie piszczy - 2010 O i 2015 O i 2017 O 03-04-2024

Wczoraj odwiedziliśmy nasze diabełki z Ochoty. Był to ich pierwszy trening na świeżym powietrzu w tym roku. Najpierw odbyły się zajęcia 2015 O  i 2017 O. Z uwagi na wolny dla szkoły dzień i pogodę frekwencja była daleka od kompletnej, ale obecni na pewno skorzystali. Chłopcy doskonalili element przyjęcia i podania piłki. Zadania, które trenerzy stawiali przed małymi piłkarzami były intensywne i wymagające, ale wykonalne. Jako kolejni na murawie przy ulicy Wawelskiej pojawili się chłopcy z zespołu 2010 O, którzy stanowią najstarszą grupę na Ochocie. Ich trening był bardzo ciekawy i każdy zszedł z niego zadowolony. Dobra robota!

Gwiazdowski Benjamin 01-04-2024

Dziś urodziny obchodzi Gwiazdowski Benjamin

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

Okiem trenera Damiana Starosty 01-04-2024

Przygotowania do startu Wewnętrznej Ligi Żaków wchodzą w decydującą fazę. Kończymy sezon halowy i wracamy do treningów na świeżym powietrzu. Czasu pozostało niewiele ponieważ zmagania ligowe zaczniemy nieco wcześniej niż inni, bo już w najbliższy weekend. Nie możemy się już doczekać, ponieważ chłopcy poczynili w ostatnich miesiącach duże postępy, co udowadniali w licznych sparingach w okresie zimowym. Najlepszym przykładem na to, że idziemy w dobrym kierunku jest rozegrany sparing z drużyną Futgol Warszawa. Na jesieni mierzyliśmy się z nimi w lidze i był to jeden z cięższych meczów, który przez większość czasu przebiegał remisowo i dopiero w ostatnich minutach udało nam się uzyskać korzystny wynik. Natomiast podczas zimowej gry zdominowaliśmy rywali praktycznie od pierwszych minut do ostatniej. Nasza dobra gra przełożyła się na jeszcze lepszy wynik i liczymy na kontynuacje zwycięskiej passy. W marcu rywalizowaliśmy jeszcze z drużyną Football Talents Warszawa oraz rozegraliśmy mecz wewnętrzny z kolegami z Górnego Mokotowa. Przypominam o wpłatach na Zgrupowanie Szkoleniowe w Łodzi oraz o już otwartych zapisach na obóz letni w NiechorzuDS

Rek Dominik 24-03-2024

Dziś urodziny obchodzi Rek Dominik

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Powołania 2015 Ochota 18-03-2024
2015 Ochota
Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa 2016 GM

24-03-2024 (niedziela) 12:30, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23
Zbiórka 24-03-2024 (niedziela) 12:10, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gwiazdowski Benjamin, Janiszewski Patryk, Krawczyk Tymon, Mianowski Jan, Rewski Juliusz, Rolewicz Ignacy, Sieradzki Teodor, Zabój Jacek

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Sparing Football Talents Warszawa 17-03-2024

W ramach przygotowań do sezonu ligowego rozegraliśmy dziś kolejny mecz towarzyski. Tym razem na boisku przy ul. Chełmskiej gościliśmy drużynę Football Talents Warszawa. Dobra dyspozycja naszego kapitana Gucia przełożyła się na szybko zdobyte trzy bramki. Kolejne minuty to głównie walka w środku pola. Niemoc strzelecką obu drużyn przerwał Leon Suszkiewicz, a wynik do przerwy ustalił Benjamin. Mimo przewagi bramkowej nasza gra w ataku nie wyglądała najlepiej. Mieliśmy problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, popełnialiśmy proste błędy, a także zbyt długo prowadziliśmy piłkę, co powodowało liczne straty. Cieszy czyste konto do przerwy, rywale nie stworzyli sobie wielu okazji do zdobycia bramki, a jeśli już takie mieli to świetnie interweniował bramkarz. W drugiej połowie kontynuowaliśmy powiększanie dorobku bramkowego. Trafienie honorowe goście uzyskali po rzucie wolnym, tuż sprzed pola karnego, następnie zanotowali kolejne po rzucie karnym. Stracone bramki wprowadzili nerwowość w naszych poczynaniach, zaczęliśmy nerwowo wybijać piłki, z czego skorzystali rywale, zdobywając kolejne dwa trafienia, tym razem już bezpośrednio z gry. Mimo wygranej i dość wysokiego wyniku to decydowały dziś o nim indywidualne przebłyski poszczególnych zawodników, a nie nasza dobra zespołowa gra. Mamy nad czym pracować na kolejnych treningach, a dziś gratuluje chłopcom zdobytych bramek i zaangażowania. DS

K.S. Delta Warszawa O - Football Talents Warszawa 16:4 (6:0)

Bramki: 4' Francken G. - Majstrewicz J., 5' Francken G., 7' Francken G. - Deryło M., 22' Suszkiewicz L., 24' Gwiazdowski B. - Deryło M., 28' Francken G., 30' Suszkiewicz L., 32' bramka samobójcza, 35' Majstrewicz J., 38' bramka samobójcza, 40' Majstrewicz J., 42' Miros L. - Rek D., 49' Francken G., 50' Francken G., 54' Iwan F., 57' Miros L.

Skład: Deryło M. - Miros L., Iwan F. - Gwiazdowski B., Francken G., Suszkiewicz L. - Majstrewicz J.

Wchodzący: Rek D., Sieradzki T.

Powołania 2015 Ochota 12-03-2024
2015 Ochota
Sparing z Football Talents

17-03-2024 (niedziela) 9:00, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23

Zawodnicy: Deryło Michał, Francken Gustav, Gwiazdowski Benjamin, Iwan Feliks, Majstrewicz Jan, Miros Leon, Rek Dominik, Sieradzki Teodor, Suszkiewicz Leon

Sparing z Futgol-em Warszawa 09-03-2024

W sobotni poranek stawiliśmy się na boisku przy ul. Sytej, aby rozegrać kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem był dobrze nam znany zespół Futgol Warszawa. Mieliśmy okazję wcześniej rywalizować ze sobą w ramach rozgrywek Wewnętrznej Ligi Żaków. Mimo wygranej w poprzednim meczu pamiętaliśmy, że był to wyrównany pojedynek i długo wynik oscylował w okolicy remisu. Pełni zapału do walki już od pierwszych minut ruszyliśmy odważnie do ataku. Wysoki pressing diabełków uniemożliwił gościom przedostanie się z piłką na naszą połowę, jednak my również mieliśmy problem, żeby wykorzystać go do zdobycia bramki. Jedna z prób wyjścia spod naszego pressingu kończy się sukcesem i zostaje zamieniona na bramkę otwierającą wynik spotkania. Goście jednak długo nie cieszyli się z prowadzenia. Po akcji Leona i Benjamina zdobywamy gola wyrównującego. Zaraz potem po bliźniaczej akcji Teodora i Kamila to my wychodzimy na prowadzenie. Goście nie odpuszczają i znów mamy remis. Po bardzo intensywnym początku spotkania zaczęło wychodzić zmęczenie, jednak to my byliśmy dużo lepiej przygotowaną fizycznie drużyną. Wykorzystujemy słabszy okres rywali zdobywając kolejne bramki. Nasza gra wyglądała coraz lepiej i mimo pojedynczych błędów zasłużenie osiągamy korzystny dla nas wynik. Traktujemy to jako dobry prognostyk przed powrotem rozgrywek ligowych. Brawo chłopcy! DS

K.S. Delta Warszawa O - Futgol Warszawa 15:5 (6:2)

Bramki: 11' Gwiazdowski B. - Miros L., 18' Kozłowski K. - Sieradzki T., 19' Suszkiewicz L., 22' Gwiazdowski B., 27' Suszkiewicz L., 35' Francken G., 49' Iwan F. - Francken G., 51' Majstrewicz J., 53' Iwan F. - Lenkiewicz M., 55' Iwan F., 57' Gwiazdowski B., 59' Lenkiewicz M., 65' Gwiazdowski B., 68' Iwan F., 72' Miros L.

Skład: Fadygowski K. - Lenkiewicz M., Iwan F. - Sieradzki T., Francken G., Suszkiewicz L. - Majstrewicz J.

Wchodzący: Gwiazdowski B., Kozłowski K., Miros L.

Powołania 2016 07-03-2024
2016
Mecz wewnętrzny z 2017

10-03-2024 (niedziela) 12:30, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23

Zawodnicy: Gwiazdowski Benjamin, Hołdak Stanisław, Kępa Jakub, Kozieł Ksawery, Lenarczyk Jędrzej, Młynarski Konstanty, Trzeciak Szymon