<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]   >>>

Okiem Prezesa 02-10-2011
Miniony miesiąc to miesiąc w którym w zespole dokonała się rzecz najważniejsza. Urodził się duch, urodziła się siła, która jest początkiem wielkiej drogi. Zlepiając kilka elementów przekonaliśmy się wszyscy jaki mamy potencjał. Teraz już będzie tylko do przodu. Pierwsza zmiana nastąpi już w poniedziałek, zajęcia poprowadzi trener Jarosław Otłowski, który ma postawione określone cele i znając go będzie je realizował z żelazną dyscypliną. Kolejna nowość to proces badawczy, który również rozpocznie się od poniedziałku. Tak jak obiecywałem, zrobimy wszystko, aby wykorzystać potencjał, który mamy dla chwały chłopców i klubu. Tyle z mojej strony, za miesiąc przeczytamy pierwsze opinie trenera Jarka, teraz życzę wszystkim dobrej pracy i pogody ducha. AT

Mecz ligowy z KS Warszawski APN 01-10-2011
Późnym popołudniem w sobotę naszym kolejnym rywalem byli zawodnicy z Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej. Wydawało się że w tym spotkaniu Delta jest zdecydowanym faworytem a jedynym znakiem zapytania będzie ilość bramek jakie strzelimy w tym spotkaniu. Od początku meczu nasz zespół ruszył zdecydowanie do ataku, stwarzając wiele dogodnych sytuacji. Niestety my stwarzaliśmy okazje bramkowe, ale to Akademia Warszawska strzelała bramki w tej części. W odstępie 5 minut straciliśmy niemal dwie identyczne bramki. Precyzyjnymi strzałami tuż obok słupka popisał się napastnik gości, i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:2. Druga część rozpoczęła się niemal identycznie jak pierwsza. To my byliśmy drużyną dominującą, niemal każda przeprowadzona przez nas akcja kończyła się okazją bramkową. Tak jak w poprzednim meczu z Hutnikiem, tak i w tym jedynym mankamentem w naszej grze okazała się skuteczność. Niestety i ta kwarta zakończyła się naszą porażką 0:2, mimo zdecydowanej naszej przewagi. Zawodnicy mieli świadomość swojej dobrej gry, ale każda kolejna zmarnowana przez nich sytuacja powodowała większą niepewność pod bramką przeciwnika. Na drugą połowę wyszliśmy z mocnym postanowieniem zmiany wyniku. Przy takim rezultacie trzeba było postawić wszystko na jedną kartę. Dobrze spisujący się w destrukcji Daniel Gąsiorek powędrował na prawe skrzydło i razem z Łukaszem Rodakiem miał napędzać ataki naszej drużyny. Szalejący na prawej pomocy Daniel co rusz ogrywał obrońców gości, niestety albo jego strzały były niecelne, albo nie zauważał lepiej ustawionych partnerów. W końcówce 3 kwarty po zamieszaniu w polu bramkowym, bardzo dobrze grający w tym spotkaniu Łukasz Rodak precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę zmniejszył rozmiary porażki. W ostatniej części meczu graliśmy już tylko z jednym obrońcą, wszystkie siły zostały rzucone do ataku. Niestety zawodnikom przeciwnika wyszły strzały życia, i po dwóch kapitalnych lobach Zan Luk musiał wyciągać piłkę z siatki. Na osłodę Mateusz Bukowski zdobył pięknym strzałem drugą naszą bramkę, ale mimo wszystko pozostał spory niedosyt po tym spotkaniu. Mimo przegranej jestem bardzo zadowolony z postawy całej drużyny, która mimo traconych bramek, grała cały czas tak jak sobie to zakładaliśmy przed meczem. Czasami przychodzą takie spotkania, że piłka za żadne skarby nie chce wpaść do bramki. W tym meczu tak nie było, ale równie dobrze zamiast dwóch bramek mogliśmy zdobyć dziesięć. Wszyscy jednak którzy oglądali ten mecz chyba nie mają wątpliwości kto był lepszy w tym spotkaniu. RP

K.S. Delta Warszawa – KS Warszawska APN 2:6 (0:4)

Grali: Przepiórkowski D.- Gąsiorek D., Zan Luk L..- Pstrong Ł., Rodak Ł., Piechociński Ł.- Bukowski M.

Wchodzili: Kowalski G., Dudaref K., Chrołowski M., Lambryczak O., Szumowski J., Domański F.

Bramki: 40' Rodak Ł., 50' Bukowski M.- Szumowski J.

Sparing ze Szkołą Brytyjską 29-09-2011
Dzisiaj w ramach treningu rozegraliśmy sparing z zaprzyjaźnioną z naszym klubem Szkołą Brytyjską. Była to okazja aby przećwiczyć nowe ustawienia i warianty gry. Możliwość debiutu w barwach Delty mieli dzisiaj Antoni Michałowski oraz Kacper Wojtal. Chłopcy zaprezentowali się dobrze i mieli spory wpływ na końcowy rezultat meczu. W pierwszej kwarcie przewaga naszej drużyny nie ulegała żadnej dyskusji a pięknymi prostopadłymi podaniami popisywał się wspomniany wcześniej Antoni Michałowski. Po jednym z takich zagrań w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Bukowski i nie zmarnował sytuacji. Ostatecznie pierwsze 15 minut zakończyło się naszym prowadzeniem 2:1. Druga kwarta to nasza gra w innym ustawieniu, gra była o wiele bardziej wyrównana a bramki zdobywali przeciwnicy. Co ciekawe, oba gole zostały zdobyte bezpośrednio z rzutów rożnych przy sporym udziale naszych obrońców. Trzecia część spotkania zakończyła się naszą wygraną 2:1 po bardzo ładnych trafieniach Grześka Kowalskiego oraz Łukasza Rodaka. Pierwszy po ładnej indywidualnej akcji nie dał szans bramkarzowi gospodarzy, z kolei Łukasz precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę skopiował wyczyn Grzesia. Na ostatnią kwartę mieliśmy do odrobienia 2 bramki, aby doprowadzić do remisu. W tym czasie chłopcy stworzyli mnóstwo sytuacji do ich zdobycia, i gdyby wykorzystali chociaż połowę z nich moglibyśmy cieszyć się drugim z kolei zwycięstwem w ciągu tygodnia. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 6:6, a bramkę wyrównującą w ostatnich sekundach meczu strzelił Kacper Wojtal, który zachował zimną krew w sytuacji oko w oko z bramkarzem. Cieszy bardzo udany debiut w naszych barwach Antka oraz Kacpra, a także to że zawodnicy potrafili ze stanu 3:6 doprowadzić do wyniku 6:6. Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz w lidze, i miejmy nadzieję kolejne zwycięstwo. RP

Szkoła Brytyjska - K. S. Delta Warszawa 6:6 (3:2)

Grali: Prokopczuk M.- Szumowski J., Chrołowski M.- Pstrong Ł., Rodak Ł., Michałowski A.- Bukowski M.

Wchodzili: Burakowski K., Dudaref K., Lambryczak O., Zan Luk L., Przepiórkowski D., Wojtal K., Kowalski G.

Bramki: 8' Bukowski M., 13' Pstrong Ł., 40' Kowalski G., 43' Rodak Ł., 51' Dudaref K., 60' Wojtal K.

Bukowski Mateusz 29-09-2011
Dziś urodziny obchodzi Bukowski Mateusz

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad jeziorka.

Zajęcia na basenie 01/02-10-2011 26-09-2011
Podajemy grafik zajęć na basenie na najbliższy weekend.

Mecz ligowy z Hutnikiem Warszawa 24-09-2011

W piątej kolejce przyszło się nam zmierzyć na wyjeździe z drużyną z Bielan - Hutnikiem Warszawa. Sądząc po wcześniejszych wynikach w lidze uzyskanych przez naszego dzisiejszego przeciwnika, to my byliśmy zdecydowanym faworytem tego spotkania. Spotkanie zaczęło się od szybkich ataków naszej drużyny. Niestety mimo wielu sytuacji do zdobycia bramki, przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy. W zmarnowanych okazjach brylował przede wszystkim nasz najlepszy strzelec, czyli Mateusz Bukowski. W drugiej połowie pierwszej kwarty Łukasz Piechociński zastąpił wracającego po długiej przerwie bez gry w lidze Lebana Zan Luka. I trzeba przyznać że był to strzał w dziesiątkę. Już pierwszy strzał w jego wykonaniu dał nam jakże upragnione prowadzenie w tym meczu, a jego kolejne dwa gole dały nam wynik 3:1. Przeciwnicy przy stanie 2:0 po wrzucie z autu i bardzo dużym zamieszaniu w polu karnym strzelili nam dosyć przypadkowo bramkę. Jak się później okazało było to honorowe trafienie dla Hutnika. Drugą część meczu rozpoczęliśmy zupełnie w innym zestawieniu, a dużą aktywnością wykazywał się zwłaszcza Konrad Dudaref, który co chwilę nękał swoimi akcjami obrońców gospodarzy. Jego dobra gra została nagrodzona pięknym golem zdobytym strzałem z dystansu. Bramkę zdobył również Oskar Lambryczak i były to premierowe trafienia obydwu naszych chłopców w lidze. W drugiej połowie spotkania grało się nam o wiele łatwiej, w naszych akcjach było o wiele mniej przypadku niż wcześniej, ale niestety nie przekładało się to na gole. Pisząc o 3 i 4 kwarcie ciężko jest nie wspomnieć o skuteczności całej drużyny. Liczbą sytuacji 100% które stworzyli nasi zawodnicy można by obdzielić co najmniej dwa mecze. W końcówce czwartej części udało jednak zdobyć się trzy bramki, i tym samym zmazać po części te niekorzystne wrażenie, ale mimo wszystko na treningach trzeba będzie zwrócić uwagę na ten element rzemiosła piłkarskiego. Podsumowując, cieszy zwycięstwo i trzy punkty, cieszy gra w niektórych momentach spotkania i liczba stwarzanych sytuacji, miejmy nadzieję że i podobnie będzie w następnym meczu. RP

Hutnik Warszawa - K. S. Delta Warszawa 1:10 (1:5)

Grali: Domański F.- Rodak Ł., Szumowski J.- Zan Luk L., Pstrong Ł., Gąsiorek D.- Bukowski M.

Wchodzili: Kowalski G., Dudaref K., Piechociński Ł., Prokopczuk M., Lambryczak O., Chrołowski M.

Bramki: 9' Piechociński Ł.- Gąsiorek D., 12' Piechociński Ł.- Gąsiorek D., 15' Piechociński- Pstrong Ł., 18' Dudaref K., 30' Lambryczak O.- Zan Luk L., 36' Bukowski M.- Pstrong Ł., 44' Zan Luk L.- Bukowski M., 55' Piechociński Ł.- Bukowski M., 57' Bukowski M.- Piechociński Ł., 60' Piechociński Ł.- Pstrong Ł.