20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
AP Żyrardowianka |
21 |
8 |
7 |
0 |
1 |
25 |
:8 |
17 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa |
20 |
8 |
6 |
2 |
0 |
23 |
:10 |
13 |
|
3. |
Radomiak SA |
12 |
7 |
3 |
3 |
1 |
20 |
:16 |
4 |
|
4. |
APN Talent Radom |
12 |
7 |
4 |
0 |
3 |
17 |
:14 |
3 |
|
5. |
Pogoń Grodzisk Maz. |
10 |
7 |
3 |
1 |
3 |
16 |
:17 |
-1 |
|
6. |
Enea Energia Kozienice |
6 |
8 |
2 |
0 |
6 |
11 |
:19 |
-8 |
|
7. |
MKS Piaseczno |
4 |
7 |
1 |
1 |
5 |
7 |
:15 |
-8 |
|
8. |
Płomień Dębe Wielkie |
1 |
8 |
0 |
1 |
7 |
8 |
:28 |
-20 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Brodowicz Kamil |
0 |
2 |
|
2. |
Dziurla Szymon |
2 |
1 |
|
3. |
Jackowski Fabian |
3 |
0 |
|
4. |
Kosicki Igor |
1 |
1 |
|
5. |
Lourenco Aleksander |
3 |
2 |
|
6. |
Małkiewicz Jakub |
3 |
1 |
|
7. |
Matuszewski Dawid |
0 |
1 |
|
8. |
Mikołajuk Maksymilian |
1 |
1 |
|
9. |
Pietraszek Bartłomiej |
3 |
0 |
|
10. |
Pilarski Sebastian |
1 |
0 |
|
11. |
Sidorczuk Adrian |
0 |
1 |
|
12. |
Szulc Aleksander |
1 |
3 |
|
13. |
Tomczuk Radosław |
3 |
0 |
|
14. |
Urbanek Tymon |
0 |
3 |
|
15. |
Wydmański Igor |
0 |
1 |
|
16. |
Zychowicz Wojciech |
2 |
1 |
|
Kolejka I |
16-03-2024 (16:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Płomień Dębe Wielkie |
2 |
:0 |
(0:0) |
|
|
Radomiak SA |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
2 |
:2 |
|
|
|
APN Talent Radom |
- MKS Piaseczno |
3 |
:1 |
|
|
|
Enea Energia Kozienice |
- AP Żyrardowianka |
1 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka II |
23-03-2024 (16:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- APN Talent Radom |
4 |
:1 |
(1:1) |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
- AP Żyrardowianka |
1 |
:5 |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- Radomiak SA |
1 |
:4 |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- Enea Energia Kozienice |
3 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka III |
28-03-2024 (15:00) czwartek |
|
Radomiak SA |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:3 |
(2:2) |
|
|
APN Talent Radom |
- Płomień Dębe Wielkie |
2 |
:1 |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
3 |
:1 |
|
|
|
Enea Energia Kozienice |
- MKS Piaseczno |
3 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
07-04-2024 (13:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Enea Energia Kozienice |
2 |
:1 |
(0:1) |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
1 |
:6 |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- AP Żyrardowianka |
1 |
:3 |
|
|
|
APN Talent Radom |
- Radomiak SA |
1 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka V |
13-04-2024 (15:30) sobota |
|
AP Żyrardowianka |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:3 |
(2:2) |
|
|
Radomiak SA |
- Płomień Dębe Wielkie |
4 |
:4 |
|
|
|
Enea Energia Kozienice |
- APN Talent Radom |
0 |
:3 |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- MKS Piaseczno |
1 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
21-04-2024 (10:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
3 |
:1 |
(2:0) |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
- MKS Piaseczno |
0 |
:2 |
|
|
|
Radomiak SA |
- Enea Energia Kozienice |
3 |
:2 |
|
|
|
APN Talent Radom |
- AP Żyrardowianka |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
28-04-2024 (10:00) niedziela |
|
MKS Piaseczno |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:1 |
(1:0) |
|
|
AP Żyrardowianka |
- Radomiak SA |
3 |
:0 |
|
|
|
Enea Energia Kozienice |
- Płomień Dębe Wielkie |
2 |
:0 |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- APN Talent Radom |
2 |
:6 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
05-05-2024 (15:00) niedziela |
|
Płomień Dębe Wielkie |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
:5 |
(0:0) |
|
|
MKS Piaseczno |
- APN Talent Radom |
_ |
:_ |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- Enea Energia Kozienice |
1 |
:0 |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- Radomiak SA |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka IX |
12-05-2024 (17:00) niedziela |
|
APN Talent Radom |
- K.S. Delta Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
Radomiak SA |
- MKS Piaseczno |
_ |
:_ |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- Płomień Dębe Wielkie |
_ |
:_ |
|
|
|
Enea Energia Kozienice |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka X |
18/19-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Radomiak SA |
_ |
:_ |
|
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
- APN Talent Radom |
_ |
:_ |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- Enea Energia Kozienice |
_ |
:_ |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- AP Żyrardowianka |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka XI |
25/26-05-2024 |
|
Enea Energia Kozienice |
- K.S. Delta Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
Radomiak SA |
- APN Talent Radom |
_ |
:_ |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- MKS Piaseczno |
_ |
:_ |
|
|
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- Płomień Dębe Wielkie |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka XII |
01/02-06-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa |
- AP Żyrardowianka |
_ |
:_ |
|
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
- Radomiak SA |
_ |
:_ |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
_ |
:_ |
|
|
|
APN Talent Radom |
- Enea Energia Kozienice |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
09-06-2024 (12:00) niedziela |
|
Pogoń Grodzisk Maz. |
- K.S. Delta Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
MKS Piaseczno |
- Płomień Dębe Wielkie |
_ |
:_ |
|
|
|
AP Żyrardowianka |
- APN Talent Radom |
_ |
:_ |
|
|
|
Enea Energia Kozienice |
- Radomiak SA |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
15/16-06-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKS Piaseczno |
_ |
:_ |
|
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
- Enea Energia Kozienice |
_ |
:_ |
|
|
|
Radomiak SA |
- AP Żyrardowianka |
_ |
:_ |
|
|
|
APN Talent Radom |
- Pogoń Grodzisk Maz. |
_ |
:_ |
|
|
|
Ekstraliga Juniorów Młodszych |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
MKS Polonia Warszawa |
36 |
14 |
11 |
3 |
0 |
55 |
:10 |
45 |
|
2. |
Legia Warszawa SA |
35 |
14 |
11 |
2 |
1 |
57 |
:13 |
44 |
|
3. |
Escola Varsovia |
22 |
14 |
7 |
1 |
6 |
44 |
:26 |
18 |
|
4. |
Varsovia Warszawa |
21 |
14 |
6 |
3 |
5 |
37 |
:25 |
12 |
|
5. |
SSM Wisła Płock |
21 |
14 |
7 |
0 |
7 |
35 |
:41 |
-6 |
|
6. |
AP Brychczy |
19 |
14 |
5 |
4 |
5 |
42 |
:28 |
14 |
|
7. |
K.S. Delta Warszawa |
7 |
14 |
2 |
1 |
11 |
19 |
:75 |
-56 |
|
8. |
MO Nadnarwianki Pułtusk |
0 |
14 |
0 |
0 |
14 |
10 |
:81 |
-71 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Jackowski Fabian |
8 |
3 |
|
2. |
Kosicki Igor |
1 |
1 |
|
3. |
Lourenco Aleksander |
1 |
0 |
|
4. |
Małkiewicz Jakub |
5 |
2 |
|
5. |
Sidorczuk Adrian |
0 |
2 |
|
6. |
Urbanek Tymon |
1 |
0 |
|
7. |
Wydmański Igor |
0 |
3 |
|
8. |
Wysocki-Wódka Szymon |
1 |
0 |
|
9. |
Zychowicz Wojciech |
0 |
1 |
|
10. |
Żek Marcel |
1 |
1 |
|
11. |
Żurawski Jakub |
1 |
0 |
|
Kolejka I |
12-08-2023 (11:00) sobota |
|
Escola Varsovia |
- K.S. Delta Warszawa |
7 |
:1 |
(3:1) |
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
3 |
:1 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
7 |
:1 |
|
|
|
Legia Warszawa SA |
- AP Brychczy |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka II |
19-08-2023 (14:30) sobota |
|
SSM Wisła Płock |
- K.S. Delta Warszawa |
10 |
:1 |
(5:1) |
|
|
Escola Varsovia |
- Legia Warszawa SA |
0 |
:2 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:4 |
|
|
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- AP Brychczy |
0 |
:11 |
|
|
|
|
Kolejka III |
25-08-2023 (13:30) piątek |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:6 |
(0:1) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- SSM Wisła Płock |
6 |
:0 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
2 |
:0 |
|
|
|
AP Brychczy |
- Escola Varsovia |
1 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
01-09-2023 (08:30) piątek |
|
MKS Polonia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
9 |
:0 |
(5:0) |
|
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- Escola Varsovia |
0 |
:6 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- AP Brychczy |
1 |
:4 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
1 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka V |
10-09-2023 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
4 |
:1 |
(1:0) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- MKS Polonia Warszawa |
1 |
:4 |
|
|
|
AP Brychczy |
- Varsovia Warszawa |
3 |
:0 |
|
|
|
Escola Varsovia |
- SSM Wisła Płock |
2 |
:0 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
16-09-2023 (10:00) sobota |
|
Legia Warszawa SA |
- K.S. Delta Warszawa |
6 |
:1 |
(4:0) |
|
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- SSM Wisła Płock |
0 |
:5 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- AP Brychczy |
3 |
:0 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- Escola Varsovia |
1 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
23-09-2023 (16:00) sobota |
|
AP Brychczy |
- K.S. Delta Warszawa |
6 |
:4 |
(3:1) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
15 |
:0 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- Varsovia Warszawa |
3 |
:2 |
|
|
|
Escola Varsovia |
- MKS Polonia Warszawa |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka VIII |
01-10-2023 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Escola Varsovia |
1 |
:7 |
(1:1) |
|
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- Varsovia Warszawa |
1 |
:2 |
|
|
|
AP Brychczy |
- Legia Warszawa SA |
3 |
:5 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- MKS Polonia Warszawa |
1 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka IX |
07-10-2023 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
2 |
:4 |
(1:3) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- Escola Varsovia |
3 |
:2 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Varsovia Warszawa |
2 |
:2 |
|
|
|
AP Brychczy |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
6 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka X |
14-10-2023 (18:00) sobota |
|
Varsovia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
:0 |
(2:0) |
|
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:9 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- Legia Warszawa SA |
0 |
:5 |
|
|
|
Escola Varsovia |
- AP Brychczy |
5 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka XI |
21-10-2023 (13:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:9 |
(0:5) |
|
|
Legia Warszawa SA |
- Varsovia Warszawa |
3 |
:1 |
|
|
|
AP Brychczy |
- SSM Wisła Płock |
1 |
:2 |
|
|
|
Escola Varsovia |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
4 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka XII |
29-10-2023 (13:30) niedziela |
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
:3 |
(1:1) |
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
1 |
:1 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- Escola Varsovia |
4 |
:2 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- AP Brychczy |
2 |
:2 |
|
|
|
|
Kolejka XIII |
04-11-2023 (10:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
0 |
:3 |
(0:1) |
|
|
AP Brychczy |
- MKS Polonia Warszawa |
0 |
:0 |
|
|
|
SSM Wisła Płock |
- MO Nadnarwianki Pułtusk |
3 |
:2 |
|
|
|
Escola Varsovia |
- Varsovia Warszawa |
0 |
:1 |
|
|
|
|
Kolejka XIV |
11-11-2023 (13:00) sobota |
|
K.S. Delta Warszawa |
- AP Brychczy |
2 |
:2 |
(1:1) |
|
|
MO Nadnarwianki Pułtusk |
- Legia Warszawa SA |
0 |
:4 |
|
|
|
MKS Polonia Warszawa |
- Escola Varsovia |
5 |
:3 |
|
|
|
Varsovia Warszawa |
- SSM Wisła Płock |
9 |
:1 |
|
|
|
|
|
Złotnik Robert
Trener Złotnik Robert | Boguszewski Jakub
Trener Asystent Boguszewski Jakub | Corbo Antonio
Trener Asystent Corbo Antonio | Kłosek Michał
Trener Asystent Kłosek Michał | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert | Zgódka Sebastian
Trener Bramkarzy Zgódka Sebastian |
| |
|
|
Wysocki-Wódka Szymon |
29-07-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Wysocki-Wódka Szymon
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Powołania 2008 |
28-07-2023 |
2008 Sparing z Pelikan Łowicz
29-07-2023 (sobota) 10:30, 99-311 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3
Zbiórka 29-07-2023 (sobota)
9:30, 99-311 Łowicz, ul. Jana Pawła II 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bernat Stefan, Brodowicz Kamil, Gadomski Mikołaj, Jackowski Fabian, Kępiński Kacper, Kobla Marcel, Kokociński Jakub, Kosicki Igor, Kosim Artur, Lourenco Aleksander, Małkiewicz Jakub, Mikołajuk Maksymilian, Pietraszek Bartłomiej, Pilarski Sebastian, Szulc Aleksander, Urbanek Tymon, Wydmański Igor, Wysocki-Wódka Szymon, Żek Marcel, Żurawski Jakub, dwóch zawodników testowanych
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Bernat Stefan |
27-07-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Bernat Stefan
Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.
|
|
|
Sparing z Pogonią Grodzisk Maz. '07 |
23-07-2023 |
W pierwszym meczu przygotowań do sezonu 2023/2024 graliśmy w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Pogonią. Od samego początku narzuciliśmy swój styl gry. Dosyć szybko objęliśmy prowadzenie, a chwile później prowadziliśmy już dwiema bramkami. Pod koniec pierwszej połowy dołożyliśmy jeszcze jedno trafienie. Dobrze się zaprezentowaliśmy realizując konkretne elementy gry. Po zmianie stron poprzez dużą liczbę zmian, wdarł się lekki chaos w nasze poczynania. Gospodarze szybko to wykorzystali strzelając dwie bramki. Na szczęście potrafiliśmy wrócić do lepszej gry z pierwszej połowy i po jednej z akcji podwyższyliśmy prowadzenie. Na kwadrans przed końcem po stałym fragmencie gry goście zdobyli bramkę kontaktową. Do samego końca próbowaliśmy jeszcze podwyższyć prowadzenie ale ostatecznie żadna bramka już nie padła. Było sporo pozytywów w dzisiejszym meczu, ale też bardzo dużo rzeczy do poprawy. KM
Pogoń Grodzisk Maz. '07 - K.S. Delta Warszawa 3:4 (0:3)
Bramki: 6' Brodowicz K. - Kosicki I., 12' Jackowski F. - Lourenco A., 40' Mikołajuk M. - Urbanek T., 58' Gadomski M. - Pilarski S.
Skład: Kobla M. - Wysocki-Wódka S., Brodowicz K. (45' Bernat S.), Szulc A. (46' zawodnik testowany) - Lourenco A. (22' Pilarski S.), Żek M., Wydmański I., Urbanek T.(46' Kokociński J.), Kosicki I. (30' Mikołajuk M.) - Małkiewicz J. (46' Pietraszek B.), Jackowski F. (46' Gadomski M.)
|
|
|
Powołania 2008 |
21-07-2023 |
2008 Sparing z Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23-07-2023 (niedziela) 12:00, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Mokronoskich 4
Zbiórka 23-07-2023 (niedziela)
11:00, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Mokronoskich 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Bernat Stefan, Brodowicz Kamil, Gadomski Mikołaj, Jackowski Fabian, Kobla Marcel, Kokociński Jakub, Kosicki Igor, Lourenco Aleksander, Małkiewicz Jakub, Mikołajuk Maksymilian, Pietraszek Bartłomiej, Pilarski Sebastian, Szulc Aleksander, Urbanek Tymon, Wydmański Igor, Wysocki-Wódka Szymon, Żek Marcel, jeden zawodnik testowany
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Niechorze (POS) |
20-07-2023 |
Zbiórka dla wyjeżdżających 31-07-2023 (poniedziałek), ul. Jeziorna 2 - 4:30
Wyjazd na obóz jest możliwy tylko i wyłącznie dla zawodników posiadających ważne badania dopuszczające do uprawiania sportu oraz przekazaną trenerowi kartę obozową.
UWAGA ! Wszyscy jedziemy w bawełnianych czerwonych koszulkach klubowych (z ogonkami na plecach)!!!
Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze) w odpowiednich ilościach gwarantujących chłopcom normalne trenowanie gdyż w innym sprzęcie nie wolno wchodzić na zajęcia
- Bawełniane czerwone koszulki klubowe z ogonkami na plecach (różne wzory - minimum 7 sztuk)
- Sprzęt reprezentacyjny (torba, plecak, dres reprezentacyjny, szara/czarna bluza z kapturem, koszulka polo, worek treningowy, skarpetki i inne – kto co ma)
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Bidon
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo gdyż czytamy na obozie
- Suchy prowiant na drogę (przyjeżdżamy dopiero na kolację), nie dajemy słodyczy tylko kanapki i owoce!
- Drobne na prywatne wydatki oraz na zakup wody na treningi.
Planowany powrót 09-08-2023 (środa), ul. Jeziorna 2 – około godziny 23:30
Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.
|
|
|
Jackowski Fabian |
18-07-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Jackowski Fabian
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Niechorze (POS) |
14-07-2023 |
Przypominamy, że do 21-07-2023 roku wszyscy zawodnicy udający się na Piłkarski Obóz Szkoleniowy do Niechorza muszą dokonać płatności za wyjazd. Warto nie zapomnieć też o uzupełnieniu sprzętu, który będzie potrzeby na obozie oraz o dopuszczających badaniach lekarskich bez których nie można trenować i uczestniczyć w obozach i zgrupowaniach.
|
|