<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2010 09-05-2018
2010
Sparing z: Mecz wewnętrzny
13-05-2018 (niedziela) 12:00, Warszawa, ul. Worobczuka
Zbiórka 11:30, Warszawa, ul. Worobczuka , w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Barycza Mikołaj, Ignaszak Jerzy, Milo Marcel, Owoc Stefan, Sadowski Antoni, Zbrojski Juliusz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie  KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2010 Górny Mokotów 09-05-2018
Sparing z: Warszawska Akademia Futbolu
13-05-2018 (niedziela) 10:00, Warszawa, ul. Worobczuka

Zawodnicy: Bobiv Antonio, Dusiński Karol, Dymecki Adrian, Golema Adam, Pliszkiewicz Kajetan, Szurmak Maksymilian, Wiśniewski Franciszek, Zasuwik Piotr

2010
Mecz ligowy z: UKS Irzyk Warszawa
12-05-2018 (sobota) 12:00, Warszawa ul. Irzykowskiego 1a
Zbiórka 11:00, Warszawa ul. Irzykowskiego 1a, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ede Valantine, Jenda Stanisław, Karłowski Leon, Koczur Albert, Malesa Nikodem, Pliszkiewicz Kajetan, Stańczykowski Karol, Zegarowski Tymoteusz

Mecz ligowy z AP JŁ Wawer 09-05-2018

Za nami kolejny ligowy mecz. Tym razem zmierzyliśmy się z drużyną AP JŁ Wawer. Przed meczem przekazałem chłopcom na co w dzisiejszym meczu będziemy zwracać szczególną uwagę. Już od pierwszej minuty wykonywaliśmy wszystkie założenia przed meczowe jednak nie byliśmy w stanie przełamać głęboko cofniętej obrony drużyny gospodarzy. W końcu w dziewiątej minucie po składnej akcji i podaniu Leona pierwsza bramkę zdobył Serafim. Niestety po jedynej akcji ofensywnej i przeciwnik zdobył bramkę, na pierwszą przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. W drugiej kwarcie w dalszym ciągu utrzymywaliśmy się przy piłce jednak dokonywaliśmy tego na naszej połowie przez co przeciwnicy pojawiali się częściej w naszej strefie obronnej. To dzięki temu za ich plecami pozostawało bardzo dużo miejsca do naszych szybkich ataków które przynosiły doskonałe rezultaty. Druga połowa to w dalszym ciągu nasza dominacja w posiadaniu piłki. Niestety przydarzyły nam się także błędy w obronie dzięki którym gospodarze zdołali zdobyć dwie bramki w drugiej połowie. Jednak pomimo tych błędów jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców oraz z ich zaangażowania w grę. Brawo!  AM

AP JŁ Wawer - K.S. Delta Warszawa 3:10 (1:5)

Bramki: 9' Bakhno S. - Karłowski L., 17' Bakhno S. - Zegarowski T., 19' Zegarowski T. - Malesa N. 21' Zegarowski T., 24' Pliszkiewicz K., 31' Bakhno S. - Malesa N., 33' Zegarowski T., 40' Jenda S., 47' Malesa N., 50' Malesa N. - Bakhno S.

Skład: Stańczykowski K. - Karłowski L, - Bakhno S., Malesa N. - Zegarowski T.

Wchodzący: Koczur A., Pliszkiewicz K., Sadowski A., Owoc S., Jenda S.

Letnie obozy! 08-05-2018

Kończymy już zapisy na letnie obozy, mamy ostatnich kilka miejsc i zachęcamy do uczestnictwa w wielkiej letniej piłkarskiej przygodzie nad Bałtykiem w Niechorzu. Trenujemy, bawimy się, kąpiemy i mamy masę atrakcji. W zakładce „Obozy” można zobaczyć zdjęcia z poprzednich wyjazdów, lepszej rekomendacji nie potrzeba!

Powołania 2010 07-05-2018
2010
Mecz ligowy z: AP JŁ Wawer
09-05-2018 (Środa) 18:00, Warszawa, ul. Patriotów 90
Zbiórka 17:00, Warszawa, ul. Patriotów 90, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bakhno Serafim, Jenda Stanisław, Karłowski Leon, Koczur Albert, Malesa Nikodem, Owoc Stefan, Pliszkiewicz Kajetan, Sadowski Antoni, Stańczykowski Karol, Zegarowski Tymoteusz

Zgrupowanie Szkoleniowe - Zakopane 07-05-2018

Zbiórka dla chłopców wyjeżdżających 18-05-2018 (piątek), ul. Jeziorna 2 - 04:00

UWAGA ! Jedziemy jak na mecz ligowy czyli wszyscy w reprezentacyjnych strojach klubowych (nie treningowych)!!!

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulki wyjściowe z herbem, torba - tylko klubowa, worek na buty, ręcznik klubowy)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza trenongowa, spodnie treningowe, ortalion, korki, ochraniacze)
- Czerwone koszulki klubowe (z logo i/lub Powstaniem Warszawskim), na wyjeździe chodzimy tylko w tych koszulkach
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy ręcznik (klubowy), klapki, środki do higieny osobistej
- Suchy prowiant na drogę (nie słodycze), często się zdarza, że rodzice dają różne słodycze co jest zabronione i będzie rygorystycznie przestrzegane
- Napoje izotoniczne lub wodę na mecz
- Drobne na prywatne wydatki

Planowany powrót 20-05-2018 (niedziela), ul. Jeziorna 2 – około 23:30.
Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.

Okiem trenera Artura Michałowicza 01-05-2018

Za nami kolejny miesiąc wspólnej pracy. Poza wspólnymi treningami był to czas meczów ligowych w których chłopcy pokazali, że nasza praca przynosi pozytywne efekty. Zajęcia w tej grupie z treningu na trening przenoszą się na wyższy poziom a jest to zasługa chłopców którzy chcą czerpać z każdej minuty spędzonej na boisku jak najwięcej. Mam nadzieje, że kolejny miesiąc przyniesie jeszcze więcej bodźców do rozwoju dla każdego zawodnika naszej drużyny. AM

Mecz ligowy ze ZWAR-em Międzylesie 25-04-2018

W środowy wieczór rozegraliśmy trzecią już kolejkę ligową. Naszym przeciwnikiem była drużyna ZWAR-u. Od początku spotkania widać było że mecz ten będzie wymagał od nas nie tylko umiejętności technicznych ale przede wszystkim woli walki i zaangażowania. Nasi rywale od początku szybko doskakiwali gdy to my byliśmy w posiadaniu piłki. Jednak to my potrafiliśmy jako pierwsi umieścić piłkę w bramce. Szybko strzeliliśmy kolejną i wydawało sie, że dowieziemy zwycięstwo do końca kwarty. Niestety pod koniec tej części spotkania zdecydowanie straciliśmy skupienie, a przeciwnik tylko na to czekał i strzelił nam aż trzy bramki. Kolejne części spotkania to już bardzo wyrównana gra. Prowadzenie w meczu zmieniało sie wielokrotnie niestety przed ostatnią kwartą to nasz rywal prowadził jedną bramką. My jednak na ostatnią kwartę wyszliśmy pewni siebie i wiarą w końcowy sukces. Przyniosło to efekt i strzelając trzy bramki w ostatniej kwarcie wywieźliśmy trzy punkty z bardzo ciężkiego terenu. W tym meczu pokazaliśmy bardzo dużo zaangażowania i woli walki i to dzięki tym cechą daliśmy radę wygrać to spotkanie. Każdy z chłopców bez względu na liczbę rozegranych minut pokazał się z bardzo dobrej strony. Brawo drużyna! AM

ZWAR Międzylesie - K.S. Delta Warszawa 7:9 (4:4)

Bramki: 6' Malesa N. - Bakhno S., 8' Pliszkiewicz K., 18' Malesa N. - Bakhno S., 25' Barycza M. - Bakhno S., 37' Malesa N. - Bakhno S., 40' Zegarowski T. - Bakhno S., 50' Pliszkiewicz K. - Bakhno S., 53' Bramka samobójcza, 59' Bakhno S.

Skład: Stańczykowski K. - Ede V., Karłowski L, - Bakhno S., Malesa N.

Wchodzący: Barycza M., Koczur A., Zegarowski T., Pliszkiewicz K.