20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
|
Wewnętrzna Liga Orlików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa PP |
9 |
3 |
3 |
0 |
0 |
38 |
:14 |
24 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
9 |
3 |
3 |
0 |
0 |
33 |
:16 |
17 |
|
3. |
WAF Warszawa II |
9 |
4 |
3 |
0 |
1 |
26 |
:21 |
5 |
|
4. |
WAF Warszawa |
6 |
3 |
2 |
0 |
1 |
33 |
:17 |
16 |
|
5. |
K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
21 |
:21 |
0 |
|
6. |
RKS 1923 Mirków Konstancin |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
16 |
:25 |
-9 |
|
7. |
Futgol Warszawa |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
16 |
:26 |
-10 |
|
8. |
Białe Orły Sp. z o.o. |
0 |
5 |
0 |
0 |
5 |
12 |
:55 |
-43 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Barnes-Lusing Vusi |
2 |
0 |
|
2. |
Bryszewski Leon |
2 |
0 |
|
3. |
Czeredys Antoni |
0 |
1 |
|
4. |
Czuba Paweł |
4 |
2 |
|
5. |
Daniewski Kamil |
1 |
5 |
|
6. |
Iwaniak Tymon |
1 |
0 |
|
7. |
Kamiński Feliks |
2 |
1 |
|
8. |
Mauduit Paul |
0 |
1 |
|
9. |
Niedzielski Soley Antoni |
5 |
1 |
|
10. |
Rogowski Olivier |
3 |
1 |
|
11. |
Urbański Adam |
1 |
0 |
|
Kolejka I |
07-04-2024 (14:30) niedziela |
|
WAF Warszawa II |
- K.S. Delta Warszawa WI |
8 |
:5 |
(3:3) |
|
|
WAF Warszawa |
- Futgol Warszawa |
13 |
:6 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
13 |
:1 |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:15 |
|
|
|
|
Kolejka II |
21-04-2024 (15:10) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- WAF Warszawa |
11 |
:6 |
(4:2) |
|
|
WAF Warszawa II |
- K.S. Delta Warszawa PP |
3 |
:11 |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
4 |
:7 |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
10 |
:13 |
|
|
|
|
Kolejka III |
28-04-2024 (11:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
7 |
:5 |
(3:3) |
|
|
WAF Warszawa |
- WAF Warszawa II |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- Futgol Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
12 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
11/12-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
_ |
:_ |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa II |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
9 |
:3 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka V |
18/19-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- Futgol Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa II |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- WAF Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VI |
25/26-05-2024 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Białe Orły Sp. z o.o. |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa II |
- Futgol Warszawa |
_ |
:_ |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- RKS 1923 Mirków Konstancin |
_ |
:_ |
|
|
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
_ |
:_ |
|
|
|
|
Kolejka VII |
08/09-06-2024 |
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
_ |
:_ |
|
|
|
Białe Orły Sp. z o.o. |
- WAF Warszawa |
0 |
:14 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
_ |
:_ |
|
|
|
RKS 1923 Mirków Konstancin |
- WAF Warszawa II |
2 |
:6 |
|
|
|
Wewnętrzna Liga Orlików |
|
Drużyna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
BR |
BIL |
|
|
1. |
K.S. Delta Warszawa PP |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60 |
:47 |
13 |
|
2. |
K.S. Delta Warszawa GM |
12 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60 |
:27 |
33 |
|
3. |
Futgol Warszawa |
10 |
6 |
3 |
1 |
2 |
48 |
:41 |
7 |
|
4. |
KS Ursynów Warszawa |
9 |
6 |
3 |
0 |
3 |
26 |
:35 |
-9 |
|
5. |
WAF Warszawa |
7 |
6 |
2 |
1 |
3 |
41 |
:41 |
0 |
|
6. |
Junior Józefosław Julianów |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
28 |
:61 |
-33 |
|
7. |
K.S. Delta Warszawa WI |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
44 |
:55 |
-11 |
|
|
Piłkarz |
Bramki |
Asysty |
|
|
1. |
Antosiak Jakub |
3 |
0 |
|
2. |
Barnes-Lusing Vusi |
1 |
2 |
|
3. |
Bryszewski Leon |
1 |
1 |
|
4. |
Czeredys Antoni |
1 |
1 |
|
5. |
Czuba Paweł |
5 |
1 |
|
6. |
Gospodarek Piotr |
1 |
1 |
|
7. |
Kamiński Feliks |
2 |
3 |
|
8. |
Kobosko Jakub |
2 |
0 |
|
9. |
Kozak Michał |
3 |
1 |
|
10. |
Krzemiński Jan |
1 |
0 |
|
11. |
Lompert Miłosz |
10 |
6 |
|
12. |
Mauduit Paul |
1 |
0 |
|
13. |
Niedzielski Soley Antoni |
3 |
2 |
|
14. |
Ostaszewski Franciszek |
3 |
0 |
|
15. |
Putts Michael |
1 |
0 |
|
16. |
Retajczyk Szymon |
1 |
0 |
|
17. |
Urbański Adam |
3 |
2 |
|
18. |
Wójcik Tymon |
1 |
1 |
|
19. |
Zdziechowski Jakub |
1 |
1 |
|
Kolejka I |
16-09-2023 (14:00) sobota |
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
2 |
:12 |
(0:6) |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
|
|
WAF Warszawa |
- Futgol Warszawa |
7 |
:7 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- Junior Józefosław Julianów |
14 |
:7 |
|
|
|
|
Kolejka II |
24-09-2023 (13:00) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- Futgol Warszawa |
6 |
:11 |
(4:7) |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- WAF Warszawa |
11 |
:4 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
13 |
:4 |
|
|
|
|
Kolejka III |
15-09-2023 (18:45) piątek |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:15 |
(3:5) |
|
|
KS Ursynów Warszawa |
|
|
WAF Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
17 |
:3 |
|
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa GM |
4 |
:11 |
|
|
|
|
Kolejka IV |
07/08-10-2023 |
|
K.S. Delta Warszawa WI |
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- Futgol Warszawa |
1 |
:8 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- WAF Warszawa |
7 |
:9 |
|
|
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- KS Ursynów Warszawa |
4 |
:5 |
|
|
|
|
Kolejka V |
14-10-2023 (16:30) sobota |
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa WI |
12 |
:3 |
(5:2) |
|
|
Futgol Warszawa |
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
- K.S. Delta Warszawa GM |
6 |
:4 |
|
|
|
WAF Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
1 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VI |
22-10-2023 (12:30) niedziela |
|
K.S. Delta Warszawa GM |
- K.S. Delta Warszawa WI |
12 |
:6 |
(6:3) |
|
|
WAF Warszawa |
|
|
Futgol Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa PP |
7 |
:14 |
|
|
|
KS Ursynów Warszawa |
- Junior Józefosław Julianów |
1 |
:3 |
|
|
|
|
Kolejka VII |
14-10-2023 (10:00) sobota |
|
WAF Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa WI |
3 |
:10 |
(0:5) |
|
|
K.S. Delta Warszawa PP |
|
|
Futgol Warszawa |
- KS Ursynów Warszawa |
11 |
:2 |
|
|
|
Junior Józefosław Julianów |
- K.S. Delta Warszawa GM |
2 |
:18 |
|
|
|
|
|
Rydelin Tomasz
Trener Rydelin Tomasz | Kaczmarczyk Mateusz
Trener Praktykant Kaczmarczyk Mateusz | Olszewski Filip
Trener Praktykant Olszewski Filip | Pelypas Sviatoslav
Trener Praktykant Pelypas Sviatoslav | Sikora Filip
Trener Praktykant Sikora Filip | Jaoko Robert
Trener Bramkarzy Jaoko Robert |
| |
|
|
Białkowski Dominik |
14-09-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Białkowski Dominik
Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.
|
|
|
Powołania 2011 Praga-Południe |
13-09-2023 |
2011 Praga-Południe Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa 2012 Górny Mokotów
16-09-2023 (sobota) 11:30, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 16-09-2023 (sobota)
11:00, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Antosiak Jakub, Jabłoński Oskar, Jeżyński Franciszek, Kozieł Emil, Kozik Kacper, Majewski Jakub, Muczko Dymitr, Polak Kaj, Sobociński Franciszek, Szymanowski Filip, Urbański Adam, Yeats Olivier
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź) |
08-09-2023 |
Trenerzy naszych klubowych zespolów filii: 2011 WI, 2011 GM, 2011 PP, 2012 WI, 2012 GM, 2013 WI, 2013 GM, 2013 PP, 2014 WI, 2014 GM mają już wszelkie informacje dotyczące zgrupowania w Łodzi. Jak zawsze gramy sparingi jest zwiedzanie wspaniałej ul. Piotrkowskiej i najnowocześniejszego ZOO w naszym kraju.
Wyjazd 29-09-2023 (piątek), powrót 01-10-2023 (niedziela) - dokładne godziny tak wyjazdu jak i przyjazdu podamy niebawem.
Rodzice zawodników wyjeżdzających dokonują wpłat jak zawsze na konto, w treści przelewu podając: nazwisko chłopca, rocznik drużyny w której gra i dopisek Łódź.
Przypominamy, że wszyscy zawodnicy muszą mieć na wyjazd odpowiedni sprzęt treningowy dla tej pory roku oraz prosimy o zakup 2/3 koszulek klubowych (z herbem lub inne wersje) do chodzenia na co dzień.
Wpłata jednorazowa do 13-09-2023 w wysokości 620,00
|
|
|
Powołania 2014 Wilanów |
07-09-2023 |
2014 Wilanów Mecz ligowy z SEMP Ursynów
09-09-2023 (sobota) 11:30, Warszawa, ul. Hirszfelda 11
Zbiórka 09-09-2023 (sobota)
11:10, Warszawa, ul. Hirszfelda 11, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Cipiur Antoni, Iwaniak Tymon, Jakowiec Miłosz, Jasiński Johnny, Kacperek Nikodem, Kaczmarek Oscar, Kozłowski Stanisław, Krzemiński Jan, Perek Aleksander
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Powołania 2013 |
07-09-2023 |
2013 Sparing z OKS Otwock
09-09-2023 (sobota) 12:45, 05-400 Otwock, ul. Sportowa 1
Zbiórka 09-09-2023 (sobota)
12:30, 05-400 Otwock, ul. Sportowa 1, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Antosiak Jakub, Baran Aleksander, Chmielewski Mikołaj, Flago Sebastian, Golema Antoni, Gospodarek Piotr, Majewski Jakub, Maniewski Franciszek, Rybak Dominik, Sobociński Ludwik, Zdziechowski Jakub
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Grafiki aktywności! |
04-09-2023 |
Bardzo prosimy wszystkich rodziców i zawodników o zapoznawanie się z zamieszczanymi na naszej stronie grafikami wydarzeń, obozów, zgrupowań i turniejów oraz oczywiście samych treningów. Grafik zawsze zamieszczany jest w Wiadomościach czyli na stronie głównej i na stronach poszczególnych zespołów. Oprócz tego zbiorczo można zobaczyć obozy i zgrupowania w zakładce Obozy (bez turniejów te są w ogólnej informacji lub w oddzielnych zakładkach imprez). Grafik treningowy zawsze dostępny jest w zakładce Treningi. Bardzo ważne jest odpowiednie planowanie, terminy podajemy z dużym wyprzedzeniem więc nic nie powinno uniemożliwić chłopcom udziału. Warto pamiętać, że w przypadku zawodników z reprezentacji wyjazdy i treningi są obowiązkowe i brak udziału czy to w treningach (nawet w okresie letnim) czy wyjazdach będzie coraz częściej skutkował przesunięciem zawodnika do drużyn amatorskich. Aby zostać zawodowym piłkarzem potrzeba wiele poświęcenia, jeżeli ktoś ceni sobie bardziej wakacje niestety prawdopodobnie ogranicza do minimum fakt, że nim pozostanie.
|
|
|
Święcicki Stanisław |
31-08-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Święcicki Stanisław
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|
|
Dane kontaktowe rodziców - aktualizacja! |
30-08-2023 |
Wiele osób raz na jakiś czas zmienia numery telefonów czy adresy mailowe. Aby nie zaistniała sytuacja, że trener lub ktoś inny z klubu musi się pilnie skontaktować z którymś z rodziców i nie ma takiej możliwości prosimy o uaktualnienie kontaktów. Chodzi nam o telefony i adresy mailowe, które podane są w deklaracjach zawodników a nie te, które ewentualnie są u trenerów. Zapraszamy zatem rodziców podczas treningów do sprawdzenia danych i ich ewentualnej korekty. Nowe numery i adresy można przesłać też na klubowy adres mailowy lub załatwić to telefonicznie. Oczywiście jeżeli w ciągu roku nie nastąpiły zmiany numerów czy adresów powyższą wiadomość należy zignorować.
|
|
|
Powołania 2013 |
22-08-2023 |
2013 Sparing z KS Łomianki
27-08-2023 (niedziela) 13:00, 05-092 Łomianki, ul. Wiślana 69
Zbiórka 27-08-2023 (niedziela)
12:45, 05-092 Łomianki, ul. Wiślana 69, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)
Zawodnicy: Antosiak Jakub, Bęcek Bartosz, Burzyński Oskar, Chmielewski Mikołaj, Dawiczewski Kuba, Golema Antoni, Majewski Jakub, Maniewski Franciszek, Rybak Dominik, Sobociński Ludwik, Zdziechowski Jakub, Dwóch zawodników testowanych
Zabieramy:
LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie
KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia). |
|
|
Fraga Mateus |
19-08-2023 |
Dziś urodziny obchodzi Fraga Mateus
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.
|
|