Powołania 2015 Praga-Południe 15-11-2023
2015 Praga-Południe
Turniej Delta Cup

18-11-2023 (sobota) 11:52, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
Zbiórka 18-11-2023 (sobota) 11:15, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Brzozowski Ksawery, Bubicz Szymon, Francken Gustaw, Iwan Feliks, Korotko Krzysztof, Kozłowski II Kacper, Kozłowski Kamil, Lenkiewicz Marcel, Midziak Adam

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa GM 12-11-2023

W niedziele słoneczne, lecz chłodne południe przyszło nam rozegrać zaległy mecz w ramach Wewnętrznej Ligi Żaków. Przeciwnikiem byli nasi koledzy z Górnego Mokotowa. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Jedna jak i druga drużyna próbowała strzelić bramkę, lecz bramkarze jak i obrońcy okazywali się lepsi. Pierwsza bramka padła w 13 minucie meczu, a strzelili ją  klubowi rywale. To podziałało na nas bardzo motywująco, bo już w kolejnej akcji wyrównujemy, a w następnych wychodzimy na prowadzenie. Po przerwie nasi przeciwnicy od razu rzucili się do odrabiania strat. Tworzyli dobre akcje, szybko odbierali nam piłkę jak próbowaliśmy wyjść z własnej połowy, przez co straciliśmy dwie bramki. Nie podcięło to nam skrzydeł i w kolejnych minutach to znowu my zaczęliśmy prowadzić grę i strzelać bramki. Ostatecznie to my dziś schodzimy z boiska jako zwycięzcy. Dziś pokazaliśmy walkę, zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty. Mam nadzieję, że każdy kolejny mecz będzie tak wyglądał. Brawa należą się jednej jaki drugiej drużynie, bo stworzyli bardzo dobre widowisko. Była walka, piękne akcje oraz bramki. Dzieki!! DG

K.S. Delta Warszawa GMK.S. Delta Warszawa PP 5:8 (2:5)

Bramki: 14’ Kozłowski K. – Korotko K, 15’ Korotko K., 17’ Korotko K., 25’ Kozłowski K. – Korotko K., 28’ Kozłowski K. – Kozłowski I K., 43’ Kozłowski K. – Korotko K., 45’ Kozłowski K. – Korotko K., 48’ Kozłowski II K.

Skład: Bubicz Sz. – Komuda-Zieliński A., Kozłowski II K. – Mandakh T., Korotko K., Kozłowski I K. –Kozłowski K.

Wchodzący: Jaworski B., Wróblewski L.

Milczarski Jakub 12-11-2023

Dziś urodziny obchodzi Milczarski Jakub

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą wszystkie diabełki duże i małe.

Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki 11-11-2023

Dzisiejszego poranka wybraliśmy się na mecz do Wilanowa, aby rozegrać kolejny mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki. Już w drugiej minucie meczu otworzyliśmy wynik, a zdobywcą gola był Kamil. Co warto wspomnieć, był on strzelcem wszystkich naszych bramek. Niestety z każdą nastepną minutą meczu to przeciwnik przeważał i strzelał bramki. Popełnialiśmy błędy w budowaniu akcji, nie dawaliśmy wsparcie koledze, który miał piłkę, przez co traciliśmy ją, i co skutkowało utratę bramki. W końcówce meczu zagraliśmy bardziej agresywnie, z większym zaangażowaniem co przełożyło się na zdobycze bramkowe. Niestety za późno wzięliśmy się do odrabiania strat i nie starczyło już czasu na dogonienie rywala. Ten mecz był jednym ze słabszych jaki rozegraliśmy, lecz nie smucimy się wyciągamy wnioski i już jutro możemy się zrehabilitować na kolejnym meczu. Rywalom gratulujemy zwycięstwa. DG

UKS Wilanowski Wilki – K.S. Delta Warszawa PP 10:5 (4:1)

Bramki: 2’ Kozłowski K. – Komuda-Zieliński A., 40’ Kozłowski K. – Miłosek A., 53’ Kozłowski K., 59’ Kozłowski K – Korotko K., 60’ Kozłowski K – Korotko K

Skład: Bubicz Sz. – Komuda-Zieliński A., Kozłowski II K. – Miłosek A., Korotko K., Kozłowski I K. – Kozłowski K.

Wchodzący: Kiejna S.

Powołania 2015 Praga-Południe 09-11-2023
Mecz ligowy z UKS Wilanowskie Wilki

11-11-2023 (sobota) 09:10, 00-001 Warszawa, ul. Adama Worobczuka 491
Zbiórka 11-11-2023 (sobota) 08:45, 00-001 Warszawa, ul. Adama Worobczuka 491, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bubicz Szymon, Kiejna Stanisław, Komuda-Zieliński Aleksander, Korotko Krzysztof, Kozłowski I Kacper, Kozłowski II Kacper, Kozłowski Kamil, Mandakh Tenger, Miłosek Adam

Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa GM

12-11-2023 (niedziela) 12:30, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23
Zbiórka 12-11-2023 (niedziela) 12:10, 00-724 Warszawa, ul. Chełmska 23, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bubicz Szymon, Jaworski Bruno, Komuda-Zieliński Aleksander, Korotko Krzysztof, Kozłowski I Kacper, Kozłowski II Kacper, Kozłowski Kamil, Mandakh Tenger, Wróblewski Leon

Mecz ligowy z Junior Józefosław Julianów 05-11-2023

Dzisiejszego deszczowego popołudnie rozegraliśmy mecz z Juniorem Józefosław Julianów. Pierwsze minuty nie były dobre w naszym wykonaniu. Notowaliśmy dużo strat i był chaos, co przełożyło się, że to nie my strzeliliśmy pierwszą bramkę tylko goście. Z biegiem czasu nasza gra poprawiała się, dzięki czemu strzeliliśmy trzy bramki i schodziliśmy na przerwę prowadząc. W drugiej połowie to my prowadziliśmy grę, nasze akcje wyglądały dużo lepiej niż w pierwszej odsłonie meczu. Przydarzały nam się błędy, lecz było ich zdecydowanie mniej. Ostatecznie wygrywamy mecz dość pewnie. Dzikuję za walkę i zaangażowanie. Brawo! DG

K.S. Delta Warszawa PP – Juniorem Józefosław Julianów 7:4 (3:2)

Bramki: 13’ Francken G., 17’ Mandakh T., 23’ Wróblewski L. – Komuda-Zieliński A., 35’ Korotko K., 41’ Korotko K., 48’ Wróblewski L., 57’ Korotko K.

Skład: Bubicz Sz. – Komuda-Zieliński A., Lenarczyk J. – Jaworski B., Korotko K., Kozłowski I K. – Francken G.

Wchodzący: Mandakh T., Wróblewski L.

Powołania 2015 Praga-Południe 02-11-2023
Mecz ligowy z Junior Józefosław Julianów

05-11-2023 (niedziela) 13:50, 02-034 Warszawa, ul. Wawelska 3
Zbiórka 05-11-2023 (niedziela) 13:30, 02-034 Warszawa, ul. Wawelska 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bubicz Szymon, Francken Gustaw, Jaworski Bruno, Komuda-Zieliński Aleksander, Korotko Krzysztof, Kozłowski I Kacper, Lenarczyk Jędrzej, Mandakh Tenger, Wróblewski Leon

Okiem trenera Damiana Gorycy 01-11-2023

Październik za nami, tak więc przenosimy treningi pod dach. Miesiąc nie zwykle intensywny, oprócz pracy na treningach, rywalizowaliśmy w Wewnętrznej Lidze Żaków, w której idzie nam w kratkę. Lecz trzeba przyznać, że z każdym kolejnym meczem rozumiemy grę coraz lepiej. Jeszcze trochę meczy nam zostało do rozegrania, w których będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Na treningach skupialiśmy się głównie na budowaniu akcji od tyłu oraz grze w ustawieniu 7-osobowym. Widać było zaangażowanie i chęć rozwoju, co bardzo cieszy. Przypominam, że można jeszcze zapisywać się na obóz w Szklarskiej Porębie do czego gorąco zachęcam. DG

Mecz ligowy z K.S. Delta Warszawa WI 29-10-2023

W niedzielne słoneczne popołudnie rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Dzisiejszym rywalem byli nasi koledzy z Wilanowa. Mecz ułożył się dla nas dobrze, bo już w 4 minucie meczu zdobyliśmy bramkę a strzelcem był Krzysiek. Niestety z każdą kolejną minutą to drużyna z Wilanowa przejmowała kontrolę nad spotkaniem. Dobrze budowali swoje akcje, a także wykorzystywali nasze błędy co przełożyło się na strzeleniu kilku bramek i po pierwszej połowie przegrywaliśmy różnicą czterech goli. Druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu lepiej ustawialiśmy się, nie popełnialiśmy już tyle błędów i dobrze zakładaliśmy pressing, dzięki czemu drugą połowę to my wygraliśmy. Niestety, nie starczyło to na wygranie całego spotkania. Dziś schodzimy pokonani, lecz już za tydzień będziemy chcieli się pokazać lepiej i wygrać kolejne spotkanie. Głowa do góry, pracujemy dalej. DG

K.S. Delta Warszawa PP K.S. Delta Warszawa WI 4:7 (1:5)

Bramki: 4’ Korotko K., 33’ Kozłowski K. – Kozłowski I K., 54’ Kozłowski K., 58’ Bubicz Sz. – Kozłowski K.

Skład: Bubicz Sz. – Komuda-Zieliński A., Kozłowski II K. – Wróblewski G., Korotko K., Kozłowski I K. – Kozłowski K.

Wchodzący: Mandakh T., Ole S., Jaworski B.