SEKCJA TENISA ZIEMNEGO

Kadra MZPN - 2012
Krośnicki Mateusz...
13-05-2024

Mini EURO
najmłodsi się bawią...
11-05-2024

Co w trawie piszczy - 2018 GM i 2012 GM
praca, praca i dużo zabawy...
10-05-2024

Święto Konstytucji
nasze prawa...
03-05-2024

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] >>>

 
Batalion Sokół 31-07-2011

Kolejny już rok nasi chłopcy wraz z żołnierzami Batalionu Sokół spotykają się na placu Trzech Krzyży aby uczcić pamięć tych, którzy odeszli. Dzień poprzedzający wybuch Powstania Warszawskiego był niesamowity i inny niż te następne, które zajęte były trudem wojskowym. Dlatego też zawsze spotykamy się w ten dzień "przed", kiedy inaczej się myśli niż dnia następnego. Pogoda w tym roku troszkę nam przeszkodziła w uroczystym pochodzie po miejscach walk, ale liczy się serce, które było wszędzie tam gdzie nam w deszczu nie udało się być. Cześć ich pamięci !!!

 
XXI Bieg Powstania Warszawskiego 31-07-2011
Z okazji zbliżającej się 67. Rocznicy Powstania Warszawskiego wczoraj wieczorem został zorganizowany XXI Bieg Powstania Warszawskiego, w którym wystąpiło około 4000 osób. Wśród nich w biegu brały udział osoby bliskie naszemu klubowi - Szef Gabinetu Ministra Sportu i Turystyki Adama Giersza, Pan Michał Czaykowski, Przewodniczący Komisji Sportu Rady m. st. Warszawa Pan Paweł Lech oraz członkowie Komisji Sportu Rady m.st. Warszawy Pani Aleksandra Gajewska oraz Pan Piotr Kalbarczyk. Poprzez uczestnictwo w biegu nasi przyjaciele pokazali jak w sportowy sposób można czcić tą ważną dla naszego miasta rocznicę.

Krótko całą imprezę podsumował Przewodniczący Komisji Sporu Rady m.st. Warszawy Pan Paweł Lech: "Cztery tysiące zawodników, niepowtarzalna atmosfera biegu wśród płonących zniczy i inscenizacji walk powstańczych oraz coraz wyższy poziom imprez organizowanych przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach cyklu "Zabiegaj o Pamięć". Należy podkreślić, iż Bieg Powstania Warszawskiego to największa impreza organizowana przez Miasto Stołęczne Warszawa dla uczczenia tego heroicznego zrywu wolnościowego. Jestem przekonany, że wszyscy którzy dobiegli do mety, biegli nie tylko po to, aby uzyskać jak najlepszy wynik, ale także po to aby uczcić pamięć Tych, którzy polegli w walkach w Powstaniu Warszawskim".
 
Tydzień treningów za nami 31-07-2011
W piątek minął pierwszy tydzień treningów sezonu 2011/2012. Za naszymi zawodnikami liczne testy sprawnościowe oraz zajęcia przygotowujące do rozpoczynającego się w poniedziałek obozu w Niechorzu. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z ostatnich zajęć.

 
Co nam zostało - 1 28-07-2011
Warszawa była niegdyś niezwykłym miastem nazywanym „małym Paryżem”. Piękne kamienice zdobiły ulice naszej stolicy i zapierały dech w piersiach przyjezdnym. Niestety wiele z nich nie przetrwało zniszczeń II Wojny Światowej. Na szczęście znajdują się w naszym mieście jeszcze miejsca, w których odnajdziemy czar dawnej Warszawy. Budynki które niegdyś były wizytówką Warszawy są nią również dzisiaj. W serii artykułów pod tytułem "Co nam zostało" specjalnie odnaleźliśmy te obiekty, abyśmy wspólnie mogli podziwiać ich piękno. Zapraszamy zatem na spacerek po przedwojennej, ocalałej Warszawie, która ukryta w cieniu nowoczesnych budynków nadal zachwyca ludzkie oczy. W drogę wyruszymy od ulicy Kredytowej.

Zdjęcia 1-3. W kamienicy na ulicy Kredytowej 1 znajduje się obecnie Państwowe Muzeum Etnograficzne. Znalazło się ono tam jednak dopiero w 1949 roku. Przed wojną swoją siedzibę miało tam Towarzystwo Kredytowe Ziemskie w Królestwie Polskim. Była to pierwsza instytucja bankowa w naszym kraju, która wspierała polskich właścicieli ziemskich.

Zdjęcia 4-6. Tuż za byłym Towarzystwem Kredytowym Ziemskim swoje miejsce miał gmach Towarzystwa Zakładów Gazowych. Modernistyczno - secesyjny projekt wykonany przez Karola Jankowskiego oraz Franciszka Lilpopa. Budynek wzniesiony został w latach 1905-1907 i dotrwał do dziś praktycznie bez żadnych zmian. Obecnie gmach przechodzi rewitalizację.
 
Moja drużyna - Andrzej Spelak 28-07-2011
Po krótkiej przerwie związanej z aktywnością w innej dziedzinie wracamy do prezentacji mojej drużyny. Kolejny gracz to gracz wszechstronny gdyż mający kwalifikacje w praktycznie każdej sferze życia. Jak myślę o Andrzeju Spelaku to od razu staje mi przed oczami nasza znana aktorka Irena Kwiatkowska jako „kobieta pracująca”. Umieć dużo to ważne, należy jednak jeszcze się pilnować, aby nie rozmienić czasu na drobne. W naszym klubie Andrzej wystartował nieźle i mimo, że ostatni sezon nie był najsympatyczniejszy to podstawą oceny niech będzie rozwój najlepszych zawodników. W tej dziedzinie osiągnięcia są ogromne. Już wiadomo, że kilku z nich będzie dosyć często reprezentować nas w rywalizacji ligowej rocznika 1998. Przed trenerem są też inne wyzwania a jak się z nich wywiąże opowiem za rok. Dzisiaj życzę koledze "Hilaremu" więcej spokoju aby nie pytał się nas w klubie gdzie są jego klucze, trzymając je w dłoni !
 
Macron 27-07-2011
Wraz z rozpoczęciem zajęć wydawany jest sprzęt treningowy i reprezentacyjny według zamówień. Przypominamy, że aby uniknąć pomyłek należy odzież podpisać na metce lub zaznaczyć w inny dowolny sposób. Proponujemy zawsze dawać inicjały i końcówkę roku drużyny. Dla przykładu Adam Kowalski z rocznika 2000 będzie miał AK-00. Prawidłowe oznaczenie sprzętu zapobiega przyszłym nerwom i kłopotom związanym z niemożnością ustalenia do kogo coś należy.
 
Wiesław Wilczyński o warszawskim sporcie 27-07-2011
Niedawno podpisaliśmy długoterminową umowę dzierżawy klubowej bazy szkoleniowej przy ulicy Jeziornej. Jak już wcześniej pisaliśmy, umowa ta otworzyła przed naszym klubem drzwi do wielkiego rozwoju. Nie mielibyśmy na to żadnych szans, gdyby nie działania osób związanych z warszawskim sportem. Rozmowę z Przewodniczącym Komisji Sportu w Radzie m.st. Warszawy Panem Pawłem Lechem mogliście przeczytać parę dni temu, a dziś zamieszczamy wywiad z Dyrektorem Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy Panem Wiesławem Wilczyńskim. To właśnie dzięki niemu powstał program rewitalizacji klubów sportowych, w którym uczestniczy nasz klub. Serdecznie zapraszamy na rozmowę z Panem Dyrektorem, człowiekiem, który zmienił oblicze warszawskiego sportu.

Krzysztof Trzeciakowski - Właśnie w siedzibie Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy podpisana została umowa wieloletniej dzierżawy terenu dla Klubu Sportowego Delty Warszawa w ramach projektu rewitalizacji klubów sportowych. Panie Dyrektorze czy to już sukces, czy jest jeszcze coś więcej do zrobienia?


Wiesław Wilczyński - Jest to kolejna umowa, ale to spotkanie jest też pewnym symbolem, że zakończyliśmy najtrudniejszy etap związany z porządkowaniem spraw formalno-prawnych dotyczących funkcjonowania na naszych terenach klubów sportowych. Myślę że wielką determinację wykazały tutaj kluby jak i przede wszystkim urząd. Projekt ten jest niezwykle trudny. Zaczęliśmy go realizować w 2008 roku jako wsparcie udzielane klubom, które prowadziły działalność w postaci centrów szkolenia. Dzisiaj podpisujemy umowy, zaraz będą kolejne i myślę że jest to powód do zadowolenia ponieważ projekt ten był realizowany w trudnych okolicznościach, ze względu na regulacje prawne. Wspólnie wypracowaliśmy sobie formułę, która była w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi i dała możliwość wspierania klubów, które są znaczące dla warszawskiego sportu. Myślę zatem, że jest to powód do zadowolenia, że ten etap mamy już za sobą.

Delta Warszawa uczestniczy w programie rewitalizacji, w ramach którego prowadzi Centrum Sportowo-Szkoleniowe. Jakie jest Pana zdanie o takich obiektach? Czy prowadzenie takich centrów jest lepsze niż utrzymywanie drogich OSiRów?

Nie wykazywałbym porównania tych dwóch podmiotów prawnych, ponieważ OSiRy w swoim statucie mają zapis, że mają świadczyć usługi dla ludności. Szczególnie są to obiekty przeznaczone dla osób, które uprawiają sport dla siebie, dla zdrowia. Z drugiej strony Centrum Sportowo-Szkoleniowe, czyli inaczej mówiąc klub nastawiony jest na szkolenie sportowe. Widać zatem różnice jakie dzielą OSiRy i Centra, dlatego myślę, że nie da się tego porównać w prosty sposób i nie chciałbym tego robić. Widzę więcej różnic co do funkcji społecznych, sportowych jak i co do podstawy prawnej.

Od czasu objęcia przez Pana stanowiska Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji w warszawskim sporcie dzieje się bardzo dużo. Europejska Stolica Sportu, różne programy ze "Sportowym Talentem" na czele, aż dochodzimy do programu rewitalizacji klubów sportowych. Jaką ma Pan dalszą wizję rozwoju sportu w Warszawie?

Ta wizja określana jest w strategii sportu. Przede wszystkim musimy wzmacniać kluby sportowe i dlatego też chcielibyśmy rozszerzyć program rewitalizacji. Odnośnie rozwoju sportu w Warszawie mam jedno określenie, z ilości musimy przechodzić w jakość. Wyraźnie widzimy, że zbudowaliśmy solidne podstawy w sporcie powszechnym. Dla przykładu kilka lat temu biegi w Warszawie skupiały tysiąc uczestników, dzisiaj nikogo już nie dziwi jak na starcie staje 15 tysięcy. To jest ta jakościowa zmiana w zakresie sportu powszechnego. W sporcie dzieci i młodzieży dużo się zmieniło. Powstaje olbrzymia infrastruktura czego przykładem jest budowa około 100 boisk czy zakup 15 lodowisk. Odkąd pełnię urząd powstało również 340 nowych klubów sportowych. Jest to oddolny sygnał, który świadczy o tym, że jest zaufanie dla władzy i że są stworzone warunki, aby te kluby powstawały. Jest jeszcze wiele do zrobienia w warszawskim sporcie, jednak trzeba pamiętać, że cztery lata temu były olbrzymie zaległości. Wiele z nich udało nam się odrobić, jednak nadal pozostało trochę do zrobienia. Patrząc na ostatni okres czasu myślę, że są powody do satysfakcji. Chcemy, aby sport pełnił rolę służebną dla społeczeństwa. Obecnie stwarza się warunki do uprawiania sportu powszechnego, dla sportu dzieci, młodzieży, dla sportu w każdym wieku i bez ograniczeń. Myślę, że jest to dobra strategia i w takim kierunku powinniśmy zmierzać dalej.

Dziękuję bardzo za rozmowę i wierzę, że wszystkie plany dotyczące rozwoju warszawskiego sportu zostaną zrealizowane, a nasz klub będzie Panu w tym pomagał.

Dziękuję.
 
Piłkarski Obóz Szkoleniowy - Niechorze II 27-07-2011
UWAGA ! Wszyscy obowiązkowo jedziemy ubrani tak jak na mecz ligowy – pełen strój reprezentacyjny !!!

Zbiórka dla wyjeżdżających - poniedziałek 01.08.2011, obiekt K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 - godzina 4.30

Przypominamy, że należy zabrać ze sobą:
- Sprzęt reprezentacyjny (dres, koszulki polo, spodenki hotelowe, adidasy, skarpetki, torba, inne)
- Sprzęt treningowy na boisko (getry, spodenki, koszulki, bluza, spodnie treningowe, ortalion, buty do biegania, korki, ochraniacze)
- Odzież pozostała według uznania
- Obowiązkowo zabieramy dwa ręczniki, klapki, środki do higieny osobistej
- Książka (nie komiks) – obowiązkowo
- Suchy prowiant na drogę (przyjeżdżamy dopiero na kolację)
- Drobne na prywatne wydatki i wodę na treningi

Planowany powrót z obozu w środę 10.08.2011, chłopców odbieramy z obiektów klubu K.S. Delta Warszawa ul. Jeziorna 2 – około godziny 23.00

Prosimy w przypadku wątpliwości i pytań o kontakt z bezpośrednim trenerem lub z innym przedstawicielem klubu.
 
Nowy sezon zainaugurowany 25-07-2011
Kilka tygodni wakacji za nami. Dzisiejszy poniedziałek rozpoczyna sezon 2011/2012. W pierwszej kolejności rano starsi potem po południu młodsi startują testami biegowymi. W ramach treningów są też pierwsze zajęcia z piłką. Ten tydzień trenujemy w Warszawie a już od następnego tygodnia na pierwszym z obozów letnich w Niechorzu. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam dopisywać i będziemy mogli łączyć pracę z przyjemnościami morza.
 
Kluby warszawskie - Klub Sportowy Ascola 24-07-2011
Warszawa jako największe Polskie miasto ma bardzo bogatą historię. Niegdyś piękne kamienice, teatry, a nawet cyrk w stałym budynku. Oprócz pięknej infrastruktury, stolica była jednym z motorów napędowych sportu w kraju. Artykuły z serii Kluby warszawskie będą ukazywały tę inną, lecz równie piękną oraz prężną stronę naszego miasta. Spis klubów będzie dotyczył organizacji powstałych przed wybuchem drugiej wojny światowej. Ten odcinek poświęcony będzie Klubowi Sportowemu Ascola.

Klub Sportowy Ascola powstał w 1922 roku i zrzeszał uczniów Gimnazjum Męskiego Towarzystwa "Ascola" (z aramejskiego - "oświata"). Kilkanaście miesięcy od rozpoczęcia działalności klub zrzeszał również coraz więcej młodzieży pozaszkolnej, choć nadal organizował głównie zawody międzyszkolne. Sportowcy Ascoli, którzy chcieli na studiach kontynuować uprawianie sportu, mogli bez przeszkód robić to w ZAWF. Aby ułatwić to zadanie w 1928 roku doszło do zjednoczenia Ascoli z ZAWF. Również od tego roku sportowcy obu klubów występowali pod wspólną nazwą ŻASS. Wyjątkiem w tym przypadku byli piłkarze, którzy zachowali autonomię pod względem nazewnictwa do końca 1929 roku.

W klubie zrzeszonych było kilkudziesięciu sportowców, w tym około 60 kobiet. Ascola posiadała wiele różnych sekcji, a tymi dominującymi były: Piłka Nożna, Lekkoatletyka, Pływanie, Tenis stołowy, oraz Szachy.

W całej historii klubu nie było wielkich sportowych sukcesów. Sportowcy zrzeszeni w tej organizacji prezentowali niski poziom i w rywalizacji z innymi warszawskimi klubami znacznie przegrywali. Najlepsze wyniki Ascola osiągała w szachach, w głównej mierze dzięki jednemu zawodnikowi - Aronsztajnowi.

Klub Sportowy Ascola istniał od 1922 do 1929 roku. W czasie swojej krótkiej historii trzykrotnie zmieniał siedzibę. Za każdym razem mieściła się ona w dzielnicy żydowskiej przy ulicach: Tłomackie, Nowolipie czy Długiej. Klub nie posiadał swoich obiektów sportowych. KT

zdjęcie: www.wikipedia.org

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] >>>

 Sezon 2023/2024
 Sezon 2022/2023
 Sezon 2021/2022
 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
2012 Wilanów
Mecz ligowy z Alfa Przymierze Rodzin, Warszawa, ul. Grzegorzewskiej 10
16-05-2024 (czwartek) 17:00
2013
Mecz ligowy z KS SEMP Ursynów, 02-792 Warszawa, ul. Ludwika Hirszfelda 11
16-05-2024 (czwartek) 17:30
2013
Mecz ligowy z BVB WBS Academy Warsaw, 02-967 Warszawa, ul. Uprawna 9/17
17-05-2024 (piątek) 19:30
2013
Turniej PRO Future Cup, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, aleja Mokronoskich 4
18-05-2024 (sobota) 9:00
2014
Mecz wewnętrzny z 2014, Warszawa, ul. Syta 123
18-05-2024 (sobota) 10:00
2015
Turniej Future Cup, 21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 105
19-05-2024 (niedziela) 9:40
2017 Wilanów
Sparing z Real Varsovia, Warszawa, Park Olszyna (Zbieg ul.Gąbińskiej i ul.Romaszewskiego
19-05-2024 (niedziela) 12:00
2013 Praga-Południe
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Lokajskiego 3
19-05-2024 (niedziela) 12:30
2012 Górny Mokotów
Mecz ligowy z WAF Warszawa, ul. Wawelska 3, Ogród Jordanowski
19-05-2024 (niedziela) 14:30
2012 Górny Mokotów
Mecz ligowy z Alfa Przymierze Rodzin, ul. Wawelska 3, Ogród Jordanowski
19-05-2024 (niedziela) 16:00
[1]  [2]  [3]   >>>
Ligi mazowieckie (06-14.05.2024) 15-05-2024

I Liga - kolejka 32

Motor Lublin - Znicz Pruszków 3:3 (1:2)
Ceglarz (45), Scalet (59), Ndiaye (80) - Majewski (12), Tabara (25), Stanclik (74)

Odra Opole - Wisła Płock 3:0 (3:0)
Sarmiento (28, 40), Galan (45+4)

Polonia Warszawa - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
Młyński (39), Warchol (56)  

II Liga - kolejka 32

Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 3:4 (1:0)
Szuprytowski (24), Mis (53), Pyrdol (74) - Chmarek (71, 76), Bednarski (90+3), Walczak (BS) (90+7)

III Liga - Grupa I - kolejka 29

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (2:0)
Ciach (31, 57), Wisniewski (36) - Gambka (89)

Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bago Timite (90) - Zinkewycz (22)

Legia Warszawa - Victoria Sulejówek 1:0 (1:0)
Ryczkowski (3)

Mławianka Mława - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
Markowicz (52)

Jagiellonia Białystok - KS Legionovia Legionowo 4:0 (1:0)
Polkowski (17), Wojdakowski (60), Matheus (89, 90+4)

Serie A (36. kolejka) 15-05-2024

Frosinone Calcio - Inter 0:5 (0:1)
Frattesi (19), Arnautovic (60), Buchanan (77), Martinez (80), Thuram (84)

SSC Napoli - Bologna FC 1909 0:2 (0:2)
Ndoye (9), Posch (12)

AC Milan - Cagliari Calcio 5:1 (1:0)
Bennacer (35), Pulisic (59, 86), Reijnders (74), Leao (83) - Nandez (63)

S.S. Lazio - Empoli FC 2:0 (1:0)
Patric (45+3), Vecino (89)

Hellas Verona - Torino FC 1:2 (0:0)
Świderski (67) - Savva (77), Pellegri (83)

Genoa CFC - US Sassuolo Calcio 2:1 (0:1)
Badelj (56), Kumbulla (BS) (63) - Pinamonti (31)

Juventus F.C. - US Salernitana 1919 1:1 (0:1)
Rabiot (90+1) - Pierozzi (27)

Atalanta BC - AS Roma 2:1 (2:0)
De Ketelaere (18, 20) - Pellegrini (66)

US Lecce - Udinese Calcio 0:2 (0:1)
Lucca (36), Samardzic (85)

ACF Fiorentina - AC Monza 2:1 (1:1)
Gonzalez (32), Arthur Melo (78) - Djuric (9)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Inter 92 36 86:19
2. AC Milan 74 36 72:43
3. Bologna FC 1909 67 36 51:27
4. Juventus F.C. 67 36 49:28
5. Atalanta BC 63 35 65:39
6. AS Roma 60 36 63:44
7. S.S. Lazio 59 36 47:37
8. ACF Fiorentina 53 35 53:40
9. SSC Napoli 51 36 53:46
10. Torino FC 50 36 33:32
11. Genoa CFC 46 36 43:44
12. AC Monza 45 36 39:48
13. US Lecce 37 36 32:52
14. Hellas Verona 34 36 34:48
15. Udinese Calcio 33 36 35:52
16. Cagliari Calcio 33 36 38:65
17. Frosinone Calcio 32 36 43:68
18. Empoli FC 32 36 26:52
19. US Sassuolo Calcio 29 36 42:72
20. US Salernitana 1919 16 36 28:76


1-4 Awans (LM)5-6 Awans (LE)7 Awans (LK)18-20 Spadek (Serie B)

La Liga (35. kolejka) 14-05-2024

Deportivo Alavés - Girona FC 2:2 (1:2)
Guridi (12, 90+9) - Garcia (4), Herrera (44)

RCD Mallorca - UD Las Palmas 1:0 (1:0)
Gonzalez (29)

Villarreal CF - Sevilla FC 3:2 (1:2)
Sorloth (30, 90+7), Mosquera (84) - En Nesyri (26, 44)

Granada CF - Real Madryt 0:4 (0:2)
Garcia (38), Guler (45+2), Diaz (49, 58)

Athletic Bilbao - CA Osasuna 2:2 (0:1)
Williams (58), Villalibre (90+6) - Garcia (40, 47)

Cádiz CF - Getafe CF 1:0 (1:0)
Alcaraz (35)

Atlético Madryt - Celta Vigo 1:0 (0:0)
de Paul (84)

Valencia CF - Rayo Vallecano 0:0

Real Betis - UD Almería 3:2 (2:1)
Fornals (8), Isco (28), Perez (64) - Leo Baptistao (45+1), Romero (66)

FC Barcelona - Real Sociedad 2:0 (1:0)
Yamal (40), Raphinha (90+3)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Real Madryt 90 35 74:22
2. FC Barcelona 76 35 72:43
3.  Girona FC 75 35 75:44
4. Atlético Madryt 70 35 64:39
5. Athletic Bilbao 62 35 57:35
6. Real Betis 55 35 46:41
7. Real Sociedad 54 35 48:37
8. Valencia CF 48 35 37:39
9. Villarreal CF 48 35 56:60
10. Getafe CF 43 35 41:48
11. Deportivo Alavés 42 35 34:40
12. Sevilla FC 41 35 47:49
13. CA Osasuna 40 35 39:53
14. UD Las Palmas 37 35 30:44
15. RCD Mallorca 35 35 28:40
16. Rayo Vallecano 35 35 27:43
17. Celta Vigo 34 35 40:53
18. Cádiz CF 29 35 24:49
19. Granada CF 21 35 36:68
20. UD Almería 17 35 35:70


1-4 Awans (LM)5-6 Awans (LE)7 Awans (LK)18-20 Spadek (LaLiga2)

Premier League (37. kolejka) 14-05-2024

Fulham - Manchester City 0:4 (0:1)
Gvardiol (13, 71), Foden (59), Alvarez (90+6)

Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace 1:3 (0:2)
Cunha (66) - Olise (26), Mateta (28), Eze (73)

West Ham United - Luton Town 3:1 (0:1)
Ward-Prowse (54), Soucek (65), Earthy (76) - Lokonga (6)

Tottenham Hotspur - Burnley 2:1 (1:1)
Porro (32), van de Ven (82) - Bruun Larsen (25)

Newcastle United - Brighton & Hove Albion 1:1 (1:1)
Longstaff (45+5) - Veltman (18)

Everton - Sheffield United 1:0 (1:0)
Doucoure (31) 

Bournemouth - Brentford 1:2 (0:0)
Solanke (89) - Mbeumo (86), Wissa (90+5)

Nottingham Forest - Chelsea 2:3 (1:1)
Boly (16), Hudson-Odoi (74) - Mudryk (8), Sterling (80), Jackson (82)

Manchester United - Arsenal 0:1 (0:1)
Trossard (20)

Aston Villa - Liverpool 3:3 (1:2)
Tielemans (12), Duran (85, 88) - Martinez (BS) (2), Gakpo (23), Quansah (48)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Arsenal 86 37 89:28
2. Manchester City 85 36 91:33
3. Liverpool 79 37 84:41
4. Aston Villa 68 37 76:56
5. Tottenham Hotspur 63 36 71:59
6. Newcastle United 57 36 79:57
7. Chelsea 57 36 73:61
8. Manchester United 54 36 52:56
9. West Ham United 52 37 59:71
10. Brighton & Hove Albion 48 36 54:58
11. Bournemouth 48 37 53:65
12. Crystal Palace 46 37 52:58
13. Wolverhampton Wanderers 46 37 50:63
14. Fulham 44 37 51:59
15. Everton 40 37 39:49
16. Brentford 39 37 54:61
17. Nottingham Forest 29 37 47:66
18. Luton Town 26 37 50:81
19. Burnley 24 37 40:76
20. Sheffield United 16 37 35:101


1-4 Awans (LM)5 Awans (LE)6 Awans (LK)18-20 Spadek (Championship)

Ekstraklasa (32. kolejka) 14-05-2024

Radomiak Radom - Ruch Chorzów 0:2 (0:0)
Baranski (62), Vlkanova (90+3)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Jagiellonia Białystok 59 32 73:44
2. Śląsk Wrocław 57 32 46:30
3. Legia Warszawa 53 32 48:38
4. Górnik Zabrze 52 32 44:39
5. Lech Poznań 52 32 45:38
6. Raków Częstochowa 52 32 53:35
7. Pogoń Szczecin 51 32 58:38
8. Zagłębie Lubin 44 32 40:47
9. Piast Gliwice 42 32 37:33
10. Widzew Łódź 42 32 41:44
11. Stal Mielec 42 32 40:45
12. Radomiak Radom 38 32 40:53
13. Warta Poznań 37 32 33:39
14. Puszcza Niepołomice 36 32 37:48
15. Cracovia 36 32 43:44
16. Korona Kielce 32 32 36:43
17. Ruch Chorzów 29 32 38:53
18. ŁKS Łódź 21 32 30:71


1 Kwalifikacje (LM) 2-3 Eliminacje (LK)16-18 Spadek (1 Liga)

Bundesliga (33. kolejka) 13-05-2024

FC Augburg - VFB Stuttgart 0:1 (0:0)
Guirassy (48)

SC Freiburg - Heindenheim 1:1 (1:1)
Doan (29) - Sessa (38)

RB Lipsk - Werder Brema 1:1 (0:1)
Sesko (61) - Seiwald (BS) (36)

Borussia Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:1)
Hack (9) - Dina Ebimbe (35)

1. FC Koeln - 1. FC Union Berlin 3:2 (1:2)
Kainz (45), Tigges (87), Downs (90+2) - Knoche (15), Volland (19)

1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 3:0 (3:0)
Barreiro (12), Lee Jae-Sung (19, 23)

Darmstadt - TSG Hoffenheim 0:6 (0:5)
Bebou (2, 51), Beier (6, 44), Kaderabek (22), Kabak (26)

Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 2:0 (2:0)
Zvonarek (4), Goretzka (13)

Bochum - Bayer Leverkusen 0:5 (0:2)
Schick (41), Boniface (45+2), Adli (76), Stanisic (86), Grimaldo (90+3)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Bayer Leverkusen 87 33 87:23
2. Bayern Monachium 72 33 92:41
3. VFB Stuttgart 70 33 74:39
4. RB Lipsk 64 33 75:37
5. Borussia Dortmund 60 33 64:43
6. Eintracht Frankfurt  46 33 49:48
7. TSG Hoffenheim 43 33 62:64
8. SC Freiburg 42 33 44:56
9. Heindenheim 39 33 46:54
10. FC Augburg 39 33 49:58
11. Werder Brema 39 33 44:53
12. VfL Wolfsburg 37 33 40:53
13. Borussia Moenchengladbach 34 33 56:63
14. Bochum 33 33 41:70
15. 1. FSV Mainz 05 32 33 36:50
16. 1. FC Union Berlin 30 33 31:57
17. 1. FC Koeln 27 33 27:56
18. Darmstadt 17 33 30:82


1-4 Awans (LM)5 Awans (LE)6 Awans (LK)16 Baraż, 17-18 Spadek (2. Bundesliga) 

Ligue 1 (33. kolejka) 13-05-2024

OGC Nice - Le Havre AC 1:0 (1:0)
Boga (12)

Stade Brestois 29 - Stade de Reims 1:1 (1:1)
Brassier (45+1) - Munetsi (25)

RC Strasbourg - FC Metz 2:1 (2:1)
Emegha (89), Andrey Santos (90+1) - Mikautadze (54)

Stade Rennais - RC Lens 1:1 (0:0)
Salah (82) - Fulgini (48)

Paris Saint-Germain F.C. - Toulouse FC 1:3 (1:1)
Mbappe (8) - Dallinga (13), Gboho (68), Magri (90+4)

FC Nantes - LOSC Lille 1:2 (0:2)
Abline (54) - David (8, 11)

Montpellier HSC - AS Monaco FC 0:2 (0:0)
Ouattara (52), Fofana (65)

Olympique Marsylia - FC Lorient 3:1 (2:1)
Aubameyang (36, 54), Gigot (41) - Mendy (43)

Clermont Foot 63 - Olympique Lyon 0:1 (0:0)
Mangala (53)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Paris Saint-Germain F.C. 70 32 77:32
2. AS Monaco FC 64 33 64:42
3. LOSC Lille 58 33 50:32
4. Stade Brestois 29 58 33 50:34
5. OGC Nice 54 32 37:25
6. RC Lens  50 33 43:35
7. Olympique Lyon 50 33 47:54
8. Olympique Marsylia 47 32 50:39
9. Stade Rennais 46 33 52:44
10. Toulouse FC 43 33 42:43
11. Stade de Reims 41 32 39:46
12. Montpellier HSC 40 33 41:46
13. RC Strasbourg 39 33 37:48
14. FC Nantes 33 33 30:51
15. Le Havre AC 32 33 33:43
16. FC Metz 29 33 35:56
17. FC Lorient 26 33 38:66
18. Clermont Foot 63 25 33 26:55

 

1-4 Awans (LM)5 Awans (LE)6 Awans (LK)16 Baraż, 17-18 Spadek (Ligue 2)

Ekstraklasa (32. kolejka) 13-05-2024

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Walski (51)

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:3 (0:2)
Ciganiks (49) - Wdowiak (27), Chodyna (29), Poletanovic (90+1)

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2 (0:2)
Pereira (83) - Blazic (BS) (15), Salamon (BS) (45)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Jagiellonia Białystok 59 32 73:44
2. Śląsk Wrocław 57 32 46:30
3. Legia Warszawa 53 32 48:38
4. Górnik Zabrze 52 32 44:39
5. Lech Poznań 52 32 45:38
6. Raków Częstochowa 52 32 53:35
7. Pogoń Szczecin 51 32 58:38
8. Zagłębie Lubin 44 32 40:47
9. Piast Gliwice 42 32 37:33
10. Widzew Łódź 42 32 41:44
11. Stal Mielec 42 32 40:45
12. Radomiak Radom 38 31 40:51
13. Warta Poznań 37 32 33:39
14. Puszcza Niepołomice 36 32 37:48
15. Cracovia 36 32 43:44
16. Korona Kielce 32 32 36:43
17. Ruch Chorzów 26 31 36:53
18. ŁKS Łódź 21 32 30:71


1 Kwalifikacje (LM) 2-3 Eliminacje (LK)16-18 Spadek (1 Liga)

Ekstraklasa (32. kolejka) 12-05-2024

Górnik Zabrze - Stal Mielec 1:1 (0:0)
Pacheco (47) - Wolsztyński (90+2)

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 3:0 (2:0)
Pululu (7, 34), Hansen (90+2)

Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 2:1 (2:0)
Papanikolaou (8), Crnac (20) - Grosicki (74)
 

DRUŻYNA PKT M +/-
1. Jagiellonia Białystok 59 32 73:44
2. Śląsk Wrocław 57 32 46:30
3. Górnik Zabrze 52 32 44:39
4. Lech Poznań 52 31 44:36
5. Raków Częstochowa 52 32 53:35
6. Pogoń Szczecin 51 32 58:38
7. Legia Warszawa 50 31 46:37
8. Piast Gliwice 42 32 37:33
9. Widzew Łódź 42 31 40:41
10. Stal Mielec 42 32 40:45
11. Zagłębie Lubin 41 31 37:46
12. Radomiak Radom 38 31 40:51
13. Warta Poznań 37 31 33:38
14. Cracovia 36 32 43:44
15. Puszcza Niepołomice 33 31 36:48
16. Korona Kielce 32 32 36:43
17. Ruch Chorzów 26 31 36:53
18. ŁKS Łódź 21 32 30:71


1 Kwalifikacje (LM) 2-3 Eliminacje (LK)16-18 Spadek (1 Liga)


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA