SEKCJA TENISA ZIEMNEGO

1,5%  z podatku PIT - KRS 0000111565
prosimy o wsparcie...
23-04-2024

Co w trawie piszczy - 2012 WI
wspaniałe wilanowskie chłopaki
18-04-2024

Co w trawie piszczy - 2018 WI
Wilanowskie maluchy...
​11-04-2024

Co w trawie piszczy - 2010 O i 2015 O i 2017 O
już na świeżym powietrzu...
​02-04-2024

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] >>>

 
Święto Niepodległości 10-11-2011
Jutro kolejny ważny dzień dla naszego kraju. Obchodzimy Święto Niepodległości. W panteonie świąt jest to jedno z najważniejszych. Nasz kraj w swojej historii doświadczył tak wiele, że ten dzień ma dla nas kolosalne znaczenie. Nasze przywiązanie do ojczyzny i walka o nią stały się przysłowiowe na całym świecie. Warto jednak czasami podczas takiego dnia pomyśleć. Miłość do ojczyzny to nie tylko umieranie za nią, nie tylko jednoczenie się w chwilach kryzysowych. Miłość do ojczyzny to dzień powszedni, dzień naszej pracy. W przypadku Diabełków znad Jeziorka to wylewanie potu na treningach, które ma doprowadzić do gry z ORZEŁKIEM na piersi. To jest także nauka, którą potem przekujemy w pracę dla siebie i ojczyzny. Ja dodam jeszcze, że jest to też przywiązanie do kraju i jego wytworów. Kupujmy polskie produkty, oglądajmy polskie kino, jedzmy polską żywność. Po prostu postępujmy tak abyśmy naszej niepodległości już nigdy nie stracili. Jeżeli będziemy tak postępować, to Święto Niepodległości za lat 50 czy 100 będzie takie jak w wielu innych krajach wesołe i radosne, a nie jak jutro nad Wisłą smutne i nostalgiczne. AT
 
Spacerkiem po Warszawie - 16 10-11-2011
Warszawa – stolica naszego kraju, największe miasto Państwa, ale również skryta i nieznana wielu osobom historia. Piękne kamienice, budynki, fasady niegdyś zdobiły większość ulic „małego Paryża”, Niestety losy historii potoczyły się w bardzo smutny dla naszego miasta sposób. Jak wiadomo Niemcy nie tylko naruszyli naszą niepodległość, ale również zabrali nam o wiele więcej. Niegdyś piękne miasto w ciągu kilku tygodni zostało z premedytacją bez militarnego sensu zamienione w ruinę. Ponieważ już niewielu pamięta jak wyglądała Warszawa przed 1939 rokiem, cofniemy się dzisiaj kolejny raz wstecz. W dzisiejszym odcinku zobaczymy dawne warszawskie Powiśle.

Zdjęcie 1. U podnóża skarpy, w dawnych ogrodach przy pałacu Gozdzickich-de Nassau, Warszawskie Towarzystwo Cyklistów urządziło wyścigowy tor kolarski wokół sadzawki. Obok wzniesiona została rotunda z panoramą Tatr, w której w późniejszych latach występował Teatr Żydowski. Dziś nie znajdziemy już ani rotundy, ani sadzawki a na ich miejscu pozostał park oraz siedziba m.in. Biura Sportu m.st. Warszawy.

Zdjęcie 2. Nowy Zjazd zbudowany w 1846 roku służył początkowo jako zjazd dla furmanek konnych do wodopoju. Później połączony został z mostem Aleksandryjskim (Kierbedzia) przerzuconym przez rzekę w latach 1859-1864. Obecnie w miejscu widocznym na fotografii znajduje się tunel Trasy W-Z.

Zdjęcie 3. Piesza kładka nad Mariensztatem łącząca Nowy Zjazd z kompleksem wielopiętrowych kamienic. Od strony Wisły kompleks zakończony budynkiem Schichta. Warto wspomnieć iż budynek ten istnieje do dziś, a znajduje się w nim Wojewódzkie Centrum Stomatologii. Ciekawostką jest iż pierwszym przeznaczeniem tej budowli była łaźnia.

Zdjęcie 4. Fotografia z pierwszych lat XX wieku ukazująca Nowy Zjazd z widocznym mostem Aleksandryjskim. W głębi widać panoramę Pragi z kościołem św. Floriana i cerkwią św. Magdaleny. Po lewej stronie pałac Pod Blachą oraz fragment Zamku Królewskiego.

Zdjęcie 5. Zdjęcie wykonane w 1915 roku tuż przed wkroczeniem Niemców do Warszawy. Fotografia ukazuje normalny, dwukierunkowy ruch na moście Aleksandryjskim, który na potrzeby propagandy niemieckiej opisany został jako odwrót Rosjan ze stolicy. Most Aleksandryjski doszczętnie zniszczony został podczas odwrotu Niemców w 1944 roku. Na pozostałościach filarów starego mostu, wybudowany został most Śląsko-Dąbrowski, który istnieje do dziś.
 
Okiem trenera Michała Bigajskiego 07-11-2011
W ostatnim miesiącu pisałem moim zdaniem o jednej z najważniejszych cech przyszłego sportowca – charakterze. Teraz chciałbym rozwinąć swoje rozważania na ten temat gdyż słowo charakter ma w naszym przypadku bardzo szerokie pojęcie i łączy się z innymi zagadnieniami. Mam tu na myśli samodyscyplinę lub jak inni po prostu wolą dyscyplinę. Ja widzę ją jako podejście do tego co robimy i w jaki sposób to robimy. Szczególnie w sporcie ale i w innych dziedzinach życia ważna jest samodyscyplina w tym co chcemy osiągnąć i czym szybciej to sobie uświadomimy tym lepiej dla nas. Każdy ma jakieś cele, marzenia które chciałby zrealizować w krótszym bądź dłuższym okresie czasu. Jako młody początkujący zawodnik oglądamy zawody sportowe (w naszym przypadku na myśl przychodzi mi od razu Liga Mistrzów bądź Liga Europejska) i rozmyślamy, tam bym chciał grać. Wiele osób mówi: mi by pasowała liga hiszpańska bądź francuska ale najbardziej widzę siebie w angielskiej. W tych wszystkich rozważaniach trzeba obrać drogę ciężkiej pracy oraz dyscyplinowania tego co robimy na co dzień. Wracając do sedna swoich rozmyślań chciałbym podkreślić wagę naszego codziennego postępowania, które może nas doprowadzić do upragnionego celu. Odpowiedniego podejścia do treningu, przygotowania się psychicznego i fizycznego do każdego następnego meczu. Bez tego nie da rady osiągnąć zadowalającego wyniku. Dyscyplina ma także duże znaczenie w zaufaniu w umiejętności kadry szkoleniowej. Zdarza się zapewne, że podczas treningu zastanawiamy się po co mi to ćwiczenie przecież ja to już robiłem i umiem. Albo dlaczego mam to robić tak jak trener chce a w telewizji czy internecie widziałem inaczej. Trzeba tu poddać się wskazówkom prowadzącego zajęcia i samodyscyplinować się do poprawnej pracy. Rdzeń moich rozważań ma także znaczenie w każdym pojedynczym dniu aby utrzymywać codzienną dyscyplinę w zachowaniu równowagi między treningiem a odpoczynkiem. Należy odmówić sobie niektórych uciech aby podnosić swoją formę sportową. Ktoś kiedyś mi powiedział, że gdy każdego następnego dnia nie starasz się być lepszy w tym co robisz to znaczy, że cofasz się w rozwoju. Pamiętajmy aby się tego trzymać i dyscyplinować samego siebie na różnych horyzontach życia do dalszej pracy nad swoimi marzeniami. MB
 
LV Delta Cup - 2001 rocznik 06-11-2011
Wczorajsza sobota to pierwszy dzień rywalizacji w ramach cyklu turniejowego Delta Cup. Tej zimy mamy zaplanowanych 9 imprez każda dla 12 zespołów. Zakończony wczorajszy turniej rocznika 2001 z jednej strony był pierwszy z drugiej to już 55 organizowany przez nasz klub. Jak zawsze uczestnicy dopisali, a rywalizacja była na wysokim poziomie. Nasi chłopcy pod wodzą nowego szkoleniowca stanęli na podium i pokazali, że drzemie w nich ogromny potencjał. Zapraszamy do zakładki „Delta Cup” gdzie są wszystkie wyniki, zdjęcia i inne informacje. Opis rywalizacji można zawsze też znaleźć w zakładce zespołu dla którego jest to impreza. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnej sportowej zabawy.
 
Okiem Prezesa 31-10-2011
Podstawą naszej pracy jest zaufanie rodziców. To zaufanie przeradza się z czasem w przywiązanie do barw klubowych. Czym w klubie jest lepsza praca, tym to zaufanie i przywiązanie jest większe. Dotychczas w Warszawie widać to było w przypadku transferów. Były kluby, z których notorycznie odchodzili chłopcy a były i takie, z których takie odejścia były sporadyczne. My nigdy na problem odpływu chłopców nie narzekaliśmy. Zarząd klubu i sztab szkoleniowy robił wszystko aby udowodnić, że zasługujemy na zaufanie rodziców, którzy powierzyli nam własne dzieci i chłopców, którzy powierzyli własne kariery.

Tej jesieni na naszym rynku sportowym wiele się zmieniło. Powstaje komercyjna, prywatna akademia jednej z bardziej znanych marek piłkarskich w Europie. Nie będę się tu rozpisywał nad tą inicjatywą , na to przyjdzie czas później. Dziwne jest to jednak jak można namówić kogoś na super hiszpańską kuchnię kiedy na zapleczu pichci zbieranina kucharzy z Warszawy. Wracając do sprawy, inicjatywa ta oprócz aspektów finansowo – komercyjnych miała za zadanie przechwycić najzdolniejszych chłopców z warszawskich klubów. Tu dopiero to zaufanie i przywiązanie, o którym pisałem wcześniej pokazało się w dobitny sposób.

Problem, który dla innych okazać się może poważny dla nas zaistniał marginalnie. Pomimo magii nazwy, nasi chłopcy okazali przywiązanie do barw klubowych a rodzice zaufanie. Bardzo za to dziękujemy, nie zawiedziemy. Te gesty dla nas znaczą bardzo wiele, dają nam dużo siły do dalszej pracy. Dają też potwierdzenie, że warto kierować się sercem, uczciwością a lojalność to coś co się opłaca. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dużym i małym DIABEŁKOM ZNAD JEZIORKA. Pozdrawiam, AT
 
Święto Zmarłych 28-10-2011
W przyszłym tygodniu we wtorek mamy jedno z ważniejszych świąt w naszym kraju. Święto Zmarłych to dzień, w którym „spotkamy” się z wszystkimi naszymi bliskimi, którzy już „odeszli”. Tak jak każdego roku odwiedzamy tego dnia nie tylko groby rodzinne, ale i tych, których z jakiegoś powodu darzymy szacunkiem. Polska przez ostatnie wieki nawiedzana był przez liczne wojny i kataklizmy dziejowe. Z tego powodu mamy dużo miejsc, w których należy zapalić znicz. Niestety bardzo często zdarza się tak, że takie miejsce pozostaje zapomniane. Szczęśliwie od lat widzimy, że istnieje zwyczaj zapalania lampek tam gdzie ich nie ma. W ten sposób oddajemy hołd tym, którzy odeszli a bardzo często odeszli abyśmy my mogli żyć. Klub nasz od kilku lat stara się propagować tą tradycję. Władze klubu, trenerzy, zawodnicy odwiedzając na cmentarzach swoich bliskich poświęcają jedną z lampek na groby różnych żołnierzy, powstańców i innych bohaterów. W tym roku również apelujemy do wszystkich chłopców, rodziców i przyjaciół aby ta tradycja była kontynuowana. AT
 
Kadra Polski - 1996 27-10-2011
W dniu dzisiejszym odbył się mecz rewanżowy pomiędzy reprezentacją Polski rocznika 1996, a Irlandią Północną. Po wtorkowym remisie obydwie ekipy liczyły na zwycięstwo. Mecz rozpoczął się bardzo podobnie do pierwszej konfrontacji. Kibice od początku mogli oglądać w miarę wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na podopiecznych Roberta Wójcika. W drugiej połowie z upływem czasu jednak przewaga Polaków była coraz bardziej widoczna i przełożyło się to na wynik. Ostatni kwadrans przyniósł aż trzy bramki i zdecydowane zwycięstwo zawodników znad Wisły. Arkadiusz Madeński rozegrał całe spotkanie i pokazał się z dobrej strony. Nie był może tak widoczny jak dwa dni wcześniej, ale wywiązał się z powierzonych mu zadań. Cieszymy się, że po raz kolejny nasi młodzi reprezentanci udanie zaprezentowali się na arenie międzynarodowej. Gratulujemy zawodnikom i całemu sztabowi szkoleniowemu. SG

Irlandia Północna - Polska 0:3 (0:0)
 
Spacerkiem po Warszawie - 15 27-10-2011
Warszawa – stolica naszego kraju, największe miasto Państwa, ale również skryta i nieznana wielu osobom historia. Piękne kamienice, budynki, fasady niegdyś zdobiły większość ulic „małego Paryża”, Niestety losy historii potoczyły się w bardzo smutny dla naszego miasta sposób. Jak wiadomo Niemcy nie tylko naruszyli naszą niepodległość, ale również zabrali nam o wiele więcej. Niegdyś piękne miasto w ciągu kilku tygodni zostało z premedytacją bez militarnego sensu zamienione w ruinę. Ponieważ już niewielu pamięta jak wyglądała Warszawa przed 1939 rokiem, cofniemy się dzisiaj kolejny raz wstecz. W dzisiejszym odcinku zobaczymy Plac Małachowskiego i łączącą się z nim ulicę Kredytową.

Zdjęcie 1. Fotografia wykonana w czasach kiedy ulicę Kredytową nazywano jeszcze imieniem cesarskiego namiestnika hrabiego Erywańskiego. Na rogu ulicy widoczny gmach Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego, które działało do 1939 roku. Dziś w tej pięknej kamienicy znajduje się Muzeum Etnograficzne.

Zdjęcie 2. Przed II Wojną Światową kamienice na ulicy Kredytowej wzbudzały zachwyt swoją wyniosłością i pięknym wykończeniem. Przykładem może być widoczna na zdjęciu narożna kamienica. Niestety po 1945 roku zostały one obniżone i pozbawione indywidualizmu.

Zdjęcie 3. Plac Małachowskiego w 1935 roku. Po prawej kamienica Raczyńskich, w której do 2001 roku znajdowało się Ministerstwo Łączności. W głębi pałac Leopolda Kronenberga. Niestety pałac nie przetrwał najpierw zniszczeń wojennych, a następnie braku prac konserwatorskich w związku z czym został rozebrany. Na miejscu zniszczonego pałacu wybudowano hotel "Victoria".

Zdjęcie 4. Gmach Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych wkrótce po otwarciu na początku XX wieku. Budynek przetrwał wojnę, a obecnie znajduje się w nim Zachęta Narodowa Galeria Sztuki. Współcześnie "Zachęta" otoczona jest specjalnie urządzonym placem.
 
Kadra Polski -1996 25-10-2011

Jak wiemy nasza kadra rocznika 1996 przebywa na zgrupowaniu w Irlandii Północnej. W czasie tego pobytu zaplanowane były przez nasz sztab szkoleniowy dwa mecze sparingowe. W pierwszej potyczce pomiędzy reprezentacją Polski, a rówieśnikami z Irlandii Północnej padł wynik remisowy. Spotkanie toczyło się przy lekkiej przewadze zawodników znad Wisły, ale w kilku dogodnych sytuacjach brakowało skutecznego wykończenia akcji. Mimo to widać, że trener Robert Wójcik pracuje nad tym żeby gra Polaków opierała się na umiejętnym rozgrywaniu piłki, a nie jej przypadkowym kopaniu. Za to należą się słowa uznania. Gospodarze dla odmiany pokazali to z czego słyną ekipy z Wysp Brytyjskich, a mianowicie dobre przygotowanie fizyczne i nieustępliwość. Za to zostali nagrodzeni, mimo straty bramki udało im się doprowadzić do wyrównania. Prowadzenie dla reprezentacji Polski uzyskał Arkadiusz Madeński, który bardzo dobrze zachował się lobując bramkarza rywali po zagraniu Pawła Bochniewicza. Kapitan naszego klubu zdobył w ten sposób swoją pierwszą bramką w drużynie narodowej. Arek po raz kolejny pokazał się z dobrej strony na arenie międzynarodowej. Cieszy fakt, że Aro nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jego gra może się podobać, jest aktywny i wkłada w grę całe serce. Pojutrze odbędzie się mecz rewanżowy i liczymy na kolejny udany występ naszego zawodnika, a także na zwycięstwo podopiecznych trenera Wójcika. SG

Irlandia Północna - Polska 1:1 (0:0)

Irlandia Północna: Conor O'Hara (53' Conor Mitchell), George Gray, Craig Gardiner, Jack Graham, Ben McFadden, Loughlain Toland, Jamie McDonagg, Eoghan McCawi (61' Dale Gorman), Sean Mullan, Conal Crawford, Christian Steward (49' Conor Mallon).

Polska: Kuchta Mateusz, Bielawski Adrian, Hallmann Karol, Szarek Przemysław, Bochniewicz Paweł, Gałecki Michał (63' Grzejda Damian), Szewczyk Krzysztof, Kuczak Kamil (62' Robert Bartczak), Kołodziej Konrad (67' Dorian Buczek), Madeński Arkadiusz, Tomasiewicz Grzegorz.

Bramka: ’46 Madeński A. – Bochniewicz P.

 
Kluby Warszawskie - Klub Pływacki Delfin 19-10-2011
Warszawa jako największe Polskie miasto ma bardzo bogatą historię. Niegdyś piękne kamienice, teatry, a nawet cyrk w stałym budynku. Oprócz pięknej infrastruktury, stolica była jednym z motorów napędowych sportu w kraju. Artykuły z serii Kluby warszawskie będą ukazywały tę inną, lecz równie piękną oraz prężną stronę naszego miasta. Spis klubów będzie dotyczył organizacji powstałych przed wybuchem drugiej wojny światowej. Dziś przyjrzymy się bliżej Klubowi Pływackiemu Delfin.

Klub Pływacki Delfin powstał w 1928 roku i zrzeszał miłośników pływania oraz gry w piłkę wodną. Inicjatorem założenia klubu był Tadeusz Semadeni, były zawodnik oraz działacz AZS, który przez lata istnienia organizacji był jej prezesem. "Delfin" miał zapewnione poparcie PUWFiPW (Państwowego Urzędu Wychowania Fizycznego i Przysposobienia Wojskowego) i opinię klubu żywotnego, ambitnego i mogącego wykazać się pięknymi wynikami. Mokotowski klub z siedzibą przy ulicy Rakowieckiej, istniał do 1937 roku.

W klubie działały dwie sekcje: pływanie oraz piłka wodna. Dużo lepsze wyniki zawodnicy osiągali jednak w tej pierwszej. Od początku jej istnienia Delfin zaliczany był do ścisłej czołówki krajowych klubów pływackich. W 1933 roku w Mistrzostwach Polski, warszawski klub dzięki wyrównanemu składowi w drużynowej klasyfikacji zajął szóste miejsce. W następnych latach warszawski klub utrzymywał swój poziom, aż w 1936 roku zajął najlepszą, czwartą lokatę. Delfin organizował wiele zawodów pływackich m.in. na pływalni Oficerskiego Yacht Klubu. Czołowymi zawodnikami byli Renata Morawska, Jerzy Jurkowski i Kazimierz Bocheński. Ten ostatni w 1936 roku pojechał na olimpiadę w Berlinie właśnie jako reprezentant Klubu Pływackiego Delfin.

Warto podkreślić rolę założyciela klubu, Tadeusza Semadeniego, który jako Warszawiak brał udział nie tylko w sportowym życiu stolicy. Mimo pochodzenia szwajcarskiego Semadeni czuł się prawdziwym Polakiem. Podczas Powstania Warszawskiego był kierownikiem Obwodu Śródmieście Południowe i zginął podczas obrony Politechniki. Również podczas walk zginał jeden z jego synów. Drugi żyje do dziś, jest wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim i należy do najwybitniejszych polskich naukowców. KT

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] >>>

 Sezon 2023/2024
 Sezon 2022/2023
 Sezon 2021/2022
 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Towarzystwo Sportowe Falenica Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
2016
Turniej Bellsport Cup, 34-500 Zakopane, ul. Pardałówka 9
10-05-2024 (piątek) 8:36
<<<   [1]  [2]  [3]  
Liga Europy - ćwierćfinał 19-04-2024

Olympique Marsylia - SL Benfica 1:0 (0:0)
Moumbagna (79)
Po rzutach karnych: 4:2
Wynik pierwszego spotkania: 1:2, awans Olympique Marsylia

Atalanta BC - Liverpool 0:1 (0:1)
Salah (7)
Wynik pierwszego spotkania: 3:0, awans Atalanta BC

West Ham United F.C. - Bayer Leverkusen 1:1 (1:0)
Antonio (13) - Frimpong (89) 
Wynik pierwszego spotkania: 0:2, awans Bayer Leverkusen

AS Roma - AC Milan 2:1 (2:0)
Mancini (12), Dybala (22) - Gabbia (85)
Wynik pierwszego spotkania: 1:0, awans AS Roma 

Liga mistrzów - ćwierćfinał 18-04-2024

Bayern Monachium - Arsenal F.C. -  1:0 (0:0)
Kimmich (63)
Wynik pierwszego spotkania: 2:2, awans Bayern Monachium


Manchester City - Real Madryt 1:1 (0:1)
De Bruyne (76) - Rodrygo (12)
Po rzutach karnych: 3:4
Wynik pierwszego spotkania: 3:3, awans Real Madryt

Liga mistrzów - ćwierćfinał 17-04-2024

Borussia Dortmund - Atletico Madryt 4:2 (2:0)
Brandt (34), Maatsen (39), Fullkrug (71), Sabitzer (74) - Hummels (BS) (49), Correa (64)
Wynik pierwszego spotkania: 1:2, awans Borussia Dortmund


Barcelona - Paris Saint-Germain F.C. 1:4 (1:1)
Raphinha (12) - Dembele (40), Vitinha (54), Mbappe (61, 89)
Wynik pierwszego spotkania: 3:2, awans Paris Saint-Germain F.C.

Liga Konferencji Europy - ćwierćfinał 12-04-2024

FC Viktoria Plzeň - ACF Fiorentina 0:0

Olympiakos SFP - Fenerbahçe SK 3:2 (2:0)
Fortounis (8), Jovetic (32), Chiquinho (57) - Tadic (68), Kahveci (74)

Club Brugge - PAOK FC 1:0 (1:0)
Vetlese (6)

Aston Villa F.C. - Lille OSC 2:1 (1:0)
Watkins (13), McGinn (56) - Diakite (84)

Liga Europy - ćwierćfinał 12-04-2024

SL Benfica - Olympique Marsylia 2:1 (1:0)
Rafa Silva (16), Di Maria (52) - Aubameyang (67)

Liverpool - Atalanta BC 0:3 (0:1)
Scamacca (38, 60), Pasalic (83)

Bayer Leverkusen - West Ham United F.C. 2:0 (0:0)
Hofmann (83), Boniface (90+1)

AC Milan - AS Roma 0:1 (0:1)
Mancini (17)

Liga mistrzów - ćwierćfinał 11-04-2024

Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2:1 (2:0)
de Paul (4), Lino (32) - Haller (81)

Paris Saint-Germain F.C. - Barcelona 2:3 (0:1)
Dembélé (48), Vitinha (51) - Raphinha (37, 62), Christensen (77)


<<<   [1]  [2]  [3]  
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA