20172017 Konstancin-Jeziorna 20192019 Konstancin-Jeziorna
| 

| Warszawska Liga M³odzików |
| |
Dru¿yna |
PKT |
M |
Z |
R |
P |
B |
R |
BIL |
|
| 1. |
Polonia Warszawa |
61 |
22 |
20 |
1 |
1 |
98 |
: 19 |
79 |
|
| 2. |
Legia Warszawa SA |
53 |
22 |
17 |
2 |
3 |
99 |
: 29 |
70 |
|
| 3. |
MKS Piaseczno |
46 |
22 |
13 |
7 |
2 |
84 |
: 20 |
64 |
|
| 4. |
KOSA Konstancin |
43 |
22 |
14 |
1 |
7 |
70 |
: 37 |
33 |
|
| 5. |
K.S. Delta Warszawa |
36 |
22 |
11 |
3 |
8 |
56 |
: 47 |
9 |
|
| 6. |
KS Drukarz Warszawa |
33 |
22 |
10 |
3 |
9 |
52 |
: 47 |
5 |
|
| 7. |
OKS Start Otwock |
25 |
22 |
8 |
1 |
13 |
38 |
: 50 |
-12 |
|
| 8. |
Unia Boryszew |
25 |
22 |
8 |
1 |
13 |
72 |
: 99 |
-27 |
|
| 9. |
WOSiR Wyszków |
22 |
22 |
7 |
1 |
14 |
40 |
: 87 |
-47 |
|
| 10. |
OSiR ¯yrardów |
19 |
22 |
6 |
1 |
15 |
51 |
: 72 |
-21 |
|
| 11. |
SMP Bródno Warszawa |
11 |
22 |
3 |
2 |
17 |
21 |
: 60 |
-39 |
|
| 12. |
Mazowsze Miêtne |
10 |
22 |
3 |
1 |
18 |
35 |
: 149 |
-114 |
|
| |
Pi³karz |
Bramki |
Asysty |
|
|
| 1. |
Filipek Damian |
11 |
6 |
|
| 2. |
Gutowski £ukasz |
0 |
1 |
|
| 3. |
Idzikowski Przemys³aw |
1 |
0 |
|
| 4. |
Laskowski-Fabisiewicz Tomasz |
1 |
7 |
|
| 5. |
Magre Marin |
2 |
0 |
|
| 6. |
Ofat Dominik |
2 |
0 |
|
| 7. |
Pikus Krzysztof |
4 |
6 |
|
| 8. |
Pop³awski Micha³ |
1 |
0 |
|
| 9. |
Ptaszek Filip |
0 |
3 |
|
| 10. |
Radzikowski Mateusz |
12 |
7 |
|
| 11. |
Siekierko Patryk |
8 |
4 |
|
| 12. |
Smêtek Bart³omiej |
2 |
0 |
|
| 13. |
Sujecki Micha³ |
1 |
0 |
|
| 14. |
Szkatulnik Micha³ |
0 |
1 |
|
| 15. |
Trojan Tomasz |
2 |
0 |
|
| 16. |
Trzmiel Konrad |
1 |
3 |
|
| 17. |
Wszo³a Mateusz |
2 |
0 |
|
| 18. |
Wyszomierski Arkadiusz |
1 |
1 |
|

| Kolejka I |
31-08-2010 (16.30) wtorek |
| K.S. Delta Warszawa |
- Unia Boryszew |
7 |
: 3 |
(2:1) |
|
|
| Legia Warszawa SA |
- WOSiR Wyszków |
10 |
: 3 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- SMP Bródno Warszawa |
3 |
: 3 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- OSiR ¯yrardów |
3 |
: 1 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- OKS Start Otwock |
2 |
: 2 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- KOSA Konstancin |
5 |
: 1 |
|
|
|
|
| Kolejka II |
04-09-2010 (16.00) sobota |
| Legia Warszawa SA |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
: 0 |
(1:0) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- KOSA Konstancin |
2 |
: 3 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 2 |
|
|
|
| OSiR ¯yrardów |
- Mazowsze Miêtne |
12 |
: 0 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- MKS Piaseczno |
2 |
: 2 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- KS Drukarz Warszawa |
2 |
: 5 |
|
|
|
|
| Kolejka III |
12-09-2010 (13.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- WOSiR Wyszków |
6 |
: 2 |
(3:1) |
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
2 |
: 2 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- Unia Boryszew |
4 |
: 0 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- SMP Bródno Warszawa |
2 |
: 4 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- OSiR ¯yrardów |
10 |
: 2 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- OKS Start Otwock |
3 |
: 0 |
|
|
|
|
| Kolejka IV |
18-09-2010 (10.00) sobota |
| K.S. Delta Warszawa |
- KS Drukarz Warszawa |
3 |
: 2 |
(1:1) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- OKS Start Otwock |
2 |
: 0 |
|
|
|
| OSiR ¯yrardów |
- KOSA Konstancin |
2 |
: 7 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 3 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- Mazowsze Miêtne |
14 |
: 3 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- MKS Piaseczno |
1 |
: 0 |
|
|
|
|
| Kolejka V |
26-09-2010 (12.30) niedziela |
| MKS Piaseczno |
- K.S. Delta Warszawa |
0 |
: 0 |
(0:0) |
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- WOSiR Wyszków |
6 |
: 1 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- Legia Warszawa SA |
0 |
: 11 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- Unia Boryszew |
8 |
: 0 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- SMP Bródno Warszawa |
5 |
: 4 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- OSiR ¯yrardów |
1 |
: 3 |
|
|
|
|
| Kolejka VI |
03-10-2010 (10.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- Mazowsze Miêtne |
6 |
: 4 |
(5:2) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- OSiR ¯yrardów |
1 |
: 4 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- OKS Start Otwock |
1 |
: 2 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- KOSA Konstancin |
1 |
: 9 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- Polonia Warszawa |
3 |
: 1 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- MKS Piaseczno |
0 |
: 4 |
|
|
|
|
| Kolejka VII |
10-10-2010 (15.00) niedziela |
| Polonia Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
: 0 |
(2:0) |
|
|
| MKS Piaseczno |
- WOSiR Wyszków |
9 |
: 1 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- KS Drukarz Warszawa |
3 |
: 4 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- Legia Warszawa SA |
0 |
: 1 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- Unia Boryszew |
6 |
: 3 |
|
|
|
| OSiR ¯yrardów |
- SMP Bródno Warszawa |
0 |
: 2 |
|
|
|
|
| Kolejka VIII |
17-10-2010 (10.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- KOSA Konstancin |
0 |
: 5 |
(0:2) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- SMP Bródno Warszawa |
1 |
: 0 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- OSiR ¯yrardów |
6 |
: 4 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- OKS Start Otwock |
3 |
: 1 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 3 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- Mazowsze Miêtne |
14 |
: 2 |
|
|
|
|
| Kolejka IX |
24-10-2010 (14.30) niedziela |
| OKS Start Otwock |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 1 |
(1:1) |
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- WOSiR Wyszków |
3 |
: 2 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- MKS Piaseczno |
0 |
: 0 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- KS Drukarz Warszawa |
0 |
: 2 |
|
|
|
| OSiR ¯yrardów |
- Legia Warszawa SA |
1 |
: 4 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- Unia Boryszew |
1 |
: 2 |
|
|
|
|
| Kolejka X |
31-10-2010 (10.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- OSiR ¯yrardów |
2 |
: 2 |
(0:1) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- Unia Boryszew |
4 |
: 3 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- SMP Bródno Warszawa |
7 |
: 1 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- OKS Start Otwock |
1 |
: 0 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- KOSA Konstancin |
1 |
: 1 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- Polonia Warszawa |
2 |
: 7 |
|
|
|
|
| Kolejka XI |
06-11-2010 (12.00) sobota |
| SMP Bródno Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 0 |
(2:0) |
|
|
| Polonia Warszawa |
- WOSiR Wyszków |
4 |
: 1 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- Mazowsze Miêtne |
13 |
: 0 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- MKS Piaseczno |
1 |
: 3 |
|
|
|
| OSiR ¯yrardów |
- KS Drukarz Warszawa |
3 |
: 2 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- Legia Warszawa SA |
1 |
: 9 |
|
|
|
|
| Kolejka XII |
03-04-2011 (12.30) niedziela |
| Unia Boryszew |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
: 4 |
(1:3) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- Legia Warszawa SA |
0 |
: 6 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- KS Drukarz Warszawa |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
| OSiR ¯yrardów |
- MKS Piaseczno |
1 |
: 3 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- Mazowsze Miêtne |
7 |
: 0 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 4 |
|
|
|
|
| Kolejka XIII |
10-04-2011 (11.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
5 |
: 3 |
(1:1) |
|
|
| KOSA Konstancin |
- WOSiR Wyszków |
2 |
: 0 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- OKS Start Otwock |
3 |
: 2 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- OSiR ¯yrardów |
2 |
: 3 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- SMP Bródno Warszawa |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
| KS Drukarz Warszawa |
- Unia Boryszew |
4 |
: 7 |
|
|
|
|
| Kolejka XIV |
17-04-2011 (10.00) niedziela |
| WOSiR Wyszków |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 3 |
(0:1) |
|
|
| Legia Warszawa SA |
- KS Drukarz Warszawa |
5 |
: 4 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- MKS Piaseczno |
2 |
: 8 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- Mazowsze Miêtne |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
| OSiR ¯yrardów |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 5 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- KOSA Konstancin |
1 |
: 2 |
|
|
|
|
| Kolejka XV |
21-04-2011 (10.00) czwartek |
| KS Drukarz Warszawa |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 0 |
(2:0) |
|
|
| OKS Start Otwock |
- WOSiR Wyszków |
2 |
: 1 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- OSiR ¯yrardów |
5 |
: 1 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- SMP Bródno Warszawa |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
| Mazowsze Miêtne |
- Unia Boryszew |
1 |
: 4 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- Legia Warszawa SA |
2 |
: 2 |
|
|
|
|
| Kolejka XVI |
30-04-2011 (13.00) sobota |
| K.S. Delta Warszawa |
- MKS Piaseczno |
2 |
: 2 |
(1:0) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- KS Drukarz Warszawa |
2 |
: 1 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- Mazowsze Miêtne |
15 |
: 1 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 7 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- KOSA Konstancin |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
| OSiR ¯yrardów |
- OKS Start Otwock |
0 |
: 1 |
|
|
|
|
| Kolejka XVII |
07-05-2011 (10.00) sobota |
| Mazowsze Miêtne |
- K.S. Delta Warszawa |
2 |
: 6 |
(0:2) |
|
|
| OSiR ¯yrardów |
- WOSiR Wyszków |
3 |
: 4 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- SMP Bródno Warszawa |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
| KOSA Konstancin |
- Unia Boryszew |
3 |
: 2 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
3 |
: 1 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- KS Drukarz Warszawa |
0 |
: 0 |
|
|
|
|
| Kolejka XVIII |
15-05-2011 (16.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- Polonia Warszawa |
0 |
: 2 |
(0:2) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- MKS Piaseczno |
0 |
: 9 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- Mazowsze Miêtne |
3 |
: 1 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- KOSA Konstancin |
3 |
: 1 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- OKS Start Otwock |
6 |
: 1 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- OSiR ¯yrardów |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
|
| Kolejka XIX |
21-05-2011 (10.00) sobota |
| KOSA Konstancin |
- K.S. Delta Warszawa |
3 |
: 2 |
(3:1) |
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- WOSiR Wyszków |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
| OSiR ¯yrardów |
- Unia Boryszew |
3 |
: 4 |
|
|
|
| OKS Start Otwock |
- Legia Warszawa SA |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
| Polonia Warszawa |
- KS Drukarz Warszawa |
2 |
: 1 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- MKS Piaseczno |
0 |
: 5 |
|
|
|
|
| Kolejka XX |
29-05-2011 (13.00) niedziela |
| K.S. Delta Warszawa |
- OKS Start Otwock |
3 |
: 0 |
(2:0) |
|
|
| WOSiR Wyszków |
- Mazowsze Miêtne |
3 |
: 1 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 2 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- KOSA Konstancin |
0 |
: 3 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- OSiR ¯yrardów |
4 |
: 0 |
|
|
|
| Unia Boryszew |
- SMP Bródno Warszawa |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
|
| Kolejka XXI |
04-06-2011 (12.00) sobota |
| OSiR ¯yrardów |
- K.S. Delta Warszawa |
1 |
: 3 |
(1:0) |
|
|
| Unia Boryszew |
- WOSiR Wyszków |
5 |
: 5 |
|
|
|
| SMP Bródno Warszawa |
- Legia Warszawa SA |
0 |
: 3 |
|
vo. |
|
| OKS Start Otwock |
- KS Drukarz Warszawa |
2 |
: 3 |
|
|
|
| KOSA Konstancin |
- MKS Piaseczno |
1 |
: 3 |
|
|
|
| Polonia Warszawa |
- Mazowsze Miêtne |
14 |
: 0 |
|
|
|
|
| Kolejka XXII |
11/12-06-2011 |
| K.S. Delta Warszawa |
- SMP Bródno Warszawa |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
| WOSiR Wyszków |
- Polonia Warszawa |
1 |
: 7 |
|
|
|
| Mazowsze Miêtne |
- KOSA Konstancin |
3 |
: 0 |
|
|
|
| MKS Piaseczno |
- OKS Start Otwock |
8 |
: 1 |
|
|
|
| KS Drukarz Warszawa |
- OSiR ¯yrardów |
3 |
: 1 |
|
|
|
| Legia Warszawa SA |
- Unia Boryszew |
3 |
: 0 |
|
vo. |
|
|
|
 Harasimiuk Przemys³aw
Trener (wiosna) |  Kaptur Bart³omiej
Trener (jesieñ) |
|  |
 |
 |
Babicz Maciej |
18
|
|
 |
 |
Filipek Damian |
9
|
|
 |
 |
Gutowski £ukasz |
3
|
|
 |
 |
Idzikowski Przemys³aw |
16
|
|
 |
 |
Magre Marin |
21
|
|
 |
 |
Ofat Dominik |
20
|
|
 |
 |
Paw³owski Marcin |
6
|
|
 |
 |
Pikus Krzysztof |
7 (KPT)
|
|
 |
 |
Ptaszek Filip |
8
|
|
 |
 |
Radzikowski Mateusz |
11
|
|
 |
 |
Siekierko Patryk |
10
|
|
 |
 |
Smêtek Bart³omiej |
15
|
|
 |
 |
Sujecki Micha³ |
19
|
|
 |
 |
Szkatulnik Micha³ |
1
|
|
 |
 |
Trojan Tomasz |
5
|
|
 |
 |
Trzmiel Konrad |
4
|
|
 |
 |
Wysocki Adrian |
17
|
| | | |

| |
 |
Turniej - AMPLUS £uków |
25-06-2011 |
W dniu wczorajszym udali¶my siê do £ukowa na IV Miêdzynarodowy Turniej Pi³ki No¿nej Ch³opców Memoria³ im. Antoniego Trybonia. W zmaganiach rocznika 1998 / 1999 udzia³ wziê³o 12 dru¿yn z czterech krajów. K.S. Delta Warszawa zmierzy³a siê w grupie B z Radomiakiem 1910 Radom, Pogoni± Siedlce oraz TOP – 54 Bia³a Podlaska. Dwie pierwsze dru¿yny prawdopodobnie bêd± naszymi przeciwnikami w zbli¿aj±cym siê sezonie Mazowieckiej Ligi Trampkarzy. W pierwszym spotkaniu z Pogoni± Siedlce odnie¶li¶my pewne zwyciêstwo w stosunku 2:0. Strzelcami bramek byli Konrad Trzmiel oraz Mateusz Radzikowski. W kolejnym meczu wygrali¶my 1:0 z Radomiakiem po bramce Krzysztofa Pikusa. W ostatnim meczu grupowym podejmowali¶my teoretycznie najs³absz± dru¿ynê i po raz kolejny niestety okaza³o siê, ¿e nie potrafimy utrzymaæ koncentracji i odpowiednio zmobilizowaæ siê na tego typu spotkania. Pewni wyj¶cia z grupy jedynie zremisowali¶my 0:0 z dru¿yn± TOP – 54 Bia³a Podlaska. W kolejnej rundzie trafili¶my do grupy drugiej wraz w Wis³± P³ock oraz gospodarzami turnieju AMPL’usem £uków. W starciu z p³ock± Wis³± mimo wielu dogodnych sytuacji niestety dajemy siê pokonaæ 1:0. W meczu z £ukowem kolejny raz nie potrafili¶my udokumentowaæ ogromnej przewagi zdobyciem bramki, przez co zakoñczyli¶my drug± rundê grupow± tylko z jednym punktem. W ostatnim meczu niespodziewanie gospodarze pokonali Wis³ê P³ock 1:0 i to my niestety odpadli¶my z walki o czo³owe miejsca. W meczu o pi±te miejsce podejmowali¶my znajomych ze stolicy – warszawsk± Uniê. Kolejny raz pokazali¶my bardzo dobr± grê, jednak bardzo nieskuteczn±. Przeciwnicy przeprowadzili jedn± gro¼n± akcjê, któr± zamienili na bramkê i prowadzenia nie oddali ju¿ do koñcowego gwizdka. W przekroju ca³ego turnieju mogê powiedzieæ, ¿e prezentowali¶my naprawdê bardzo ciekaw±, ³adn± dla oka i przemy¶lan± grê. Najwiêksz± zmor± tego dnia by³a nasza nieskuteczno¶æ. Gdyby¶my zachowali choæ 50 % skuteczno¶æ z tych kluczowych akcji, których nie wykorzystali¶my to zapewne walczyliby¶my w finale. Kolejna sprawa to koncentracja, któr± trzeba zachowaæ przez ca³e spotkanie. Chwila zapomnienia mo¿e mieæ niemi³e konsekwencje o czym zd±¿yli¶my siê przekonaæ. Na koniec chcia³bym jeszcze raz podziêkowaæ Filipowi Ptaszkowi, dla którego by³ to ostatni wystêp w barwach naszego klubu. Dziêkujê w imieniu ca³ej dru¿yny za ca³y wk³ad pracy, za serce, za wszystkie dobre momenty, które razem mogli¶my prze¿yæ na boisku, w szatni, na obozach i turniejach. Miejmy nadziejê, ¿e Filip nadal bêdzie rozwija³ swoj± pasjê, a umiejêtno¶ci jakie naby³ podczas gry w K.S Delta Warszawa zapewni± mu pewne miejsce w podstawowym sk³adzie nowej dru¿yny. PH
K. S. Delta Warszawa – Pogoñ Siedlce 2:0
K. S. Delta Warszawa - Radomiak 1910 Radom 1:0
K. S. Delta Warszawa – Top – 54 Bia³a Podlaska 0:0
K. S. Delta Warszawa – Wis³a P³ock 0:1
K. S. Delta Warszawa – AMPlus £uków 0:0
K. S. Delta Warszawa – Unia Warszawa 0:1
Sk³ad: Szkatulnik M. – Trzmiel K., Wysocki A., Gutowski £. – zawodnik testowany, Ofat D., Siekierko P. – Radzikowski M.
Ponadto grali: Ptaszek F., zawodnik testowany, zawodnik testowany |
| |
 |
Karpaty Lwów uczestnik HMW |
23-06-2011 |
| Kolejna nowa informacja w sprawie naszej wspó³pracy z Karpatami Lwów. Zespó³ rocznika 1998 z Ukrainy przyje¿d¿a do nas na nasz± najwiêksz± imprezê zimow± – Halowe Mistrzostwa Warszawy. Dziêki temu pierwszy raz bêdzie to turniej miêdzynarodowy. Mistrzostwa tego roku zapowiadaj± siê, wiêc coraz bardziej atrakcyjnie. Przyjazd ch³opców z Karpat jest kolejn± wspóln± inicjatyw±, która rozwija nasz± wspóln± drogê. Przypominamy, ¿e ju¿ nied³ugo w sierpniu to my wybieramy siê do Lwowa i to liczn± grup±. Szczegó³y dotycz±ce Mistrzostw w zak³adce "HMW" na naszej stronie. |
| |
 |
Okiem trenera Przemys³awa Harasimiuka |
21-06-2011 |
Koniec czerwca to czas podsumowañ, zarówno tych szkolnych jak sportowych. Wszyscy zawodnicy ¿egnaj± siê ze swoimi szko³ami podstawowymi, by od wrze¶nia tworzyæ jedn± z klas sportowych w Gimnazjum nr 10 przy ulicy Limanowskiego 9. Czerwiec to równie¿ zakoñczenie rozgrywek ligowych oraz wakacyjna przerwa w treningach, podczas której ³adujemy akumulatory na zbli¿aj±ce siê obozy. Ta runda by³a dla mnie i dla zawodników wyj±tkowa. Ja – nowy trener, który dosta³ zadanie prowadzenia tego rocznika oraz Wy – nowi zawodnicy, których obj±³em w nowym klubie. Spotkali¶my siê w do¶æ specyficznych okoliczno¶ciach. Koñcówka rundy jesiennej nie nale¿a³a do udanych, a w czasie okresu zimowego z gry zrezygnowa³o kilku zawodników. Pocz±tki czêsto bywaj± ciê¿kie i choæ czasami za³amywa³em rêce nigdy nie zw±tpi³em w Was. Przyznam, ¿e na pocz±tku mojej pracy mia³em w±tpliwo¶ci czy dogadam siê ze wszystkimi zawodnikami, czy znajdziemy wspólny jêzyk, który jest niezmiernie istotny przy pracy w grupie. Pocz±tek naszej wspólnej drogi by³ krêty i z licznymi wybojami. Jednak uda³o nam siê szybko wyj¶æ na prost± i teraz mogê ¶mia³o powiedzieæ, ¿e czujê siê ¶wietnie w¶ród Was i bardzo bym ¿a³owa³, gdybym podda³ siê ju¿ na pocz±tku. Stworzyli¶my kapitaln± atmosferê, która zdecydowanie u³atwi³a nam wspóln± pracê. I poczynaj±c od zimowych obozów, które by³y podwalin± pod nasz± formê i dyspozycjê na wiosnê, trzeba przyznaæ, ¿e mozolnie ma³ymi krokami idziemy do przodu. Widaæ, ¿e te godziny na treningach nie id± na marne, choæ czasami chcia³oby siê czego¶ wiêcej (frekwencja i koncentracja na zajêciach). Dobrze przepracowany okres przygotowawczy do rundy rewan¿owej pokazuj± liczby. Na wiosnê zdobyli¶my 22 punkty, czyli o 8 oczek wiêcej w stosunku do jesieni. Z tej puli 12 punktów s± wywalczone na boiskach rywali, a to by³o nasz± najwiêksz± zmor± w poprzedniej rundzie (tylko 1 pkt.). Zdobyli¶my 31 bramek trac±c przy tym 19. I tu nale¿y powiedzieæ, i¿ mimo sporej liczby straconych goli, nasza defensywa gra pewniej. Nadal bêdziemy ciê¿ko pracowaæ nad wyeliminowaniem b³êdów, jakie nam nadal zdarzaj± siê i miejmy nadziejê, ¿e w przysz³ym sezonie nasi bramkarze nie bêd± musieli tak czêsto wyci±gaæ pi³ki z siatki. Naszym planem minimum na zakoñczony sezon by³o zajêcie 5. miejsca i plan ten zrealizowali¶my. Patrz±c na wyniki oraz grê jak± prezentowali¶my z dru¿ynami z pierwszej czwórki, mogê byæ zadowolony. Zdobyli¶my w tych meczach 4 punkty, choæ w meczu z KOS¡ Konstancin mogli¶my pokusiæ siê pokusiæ, co najmniej o remis, a w potyczce z Piasecznem pomy³ka arbitra odebra³a nam komplet punktów. Gorzej bywa³o z zespo³ami ni¿ej notowanymi od nas. Mecz z Drukarzem Warszawa by³ najgorszym w naszym wykonaniu. Wielokrotnie go omawiali¶my i wspominali¶my w rozmowach i s±dzê, ¿e wyci±gnêli¶my z tej lekcji odpowiednie wnioski. Z pozosta³ymi ekipami wygrywali¶my, choæ nasza gra pozostawia³a wiele do ¿yczenia. Miewali¶my problemy z koncentracj±, co zazwyczaj skutkowa³o tym, ¿e pierwsi tracili¶my bramkê i musieli¶my goniæ wynik. Niejednokrotnie podnosili¶my siê z kolan i pokazywali¶my charakter. Najlepszym spotkaniem, jakie zagrali¶my w minionej rundzie by³ mecz z KS Piaseczno. Mimo zdecydowanej przewagi fizycznej, brutalnej gry przeciwników, pokazali¶my kawa³ bardzo dobrego futbolu. Mecz móg³ przypominaæ starcie Dawida z Goliatem, tam jednak Goliatowi nikt nie pomóg³... Reasumuj±c rundê uwa¿am za udan±. Teraz przyszed³ upragniony przez wielu czas odpoczynku. Wykorzystajmy go jak najlepiej, by z pierwszymi zajêciami, pe³ni zapa³u, jak najlepiej przygotowaæ siê do nowego sezonu. A nowy sezon znów niesie za sob± nowe wyzwania. Czeka nas du¿y przeskok i aby znów walczyæ o najwy¿sze cele musimy daæ z siebie jeszcze wiêcej ni¿ dotychczas. Ja jednak wierzê, ¿e wspólnie podo³amy temu zadaniu.
W zakoñczonym sezonie zwyciêstwo w rozgrywkach zapewni³ sobie zespó³ Poloni Warszawa. Dru¿yna ta by³a bezapelacyjnie najlepszym teamem w minionym roku. Wraz z kolegami z Konwiktorskiej do Ligi Mazowieckiej awansowa³y wszystkie dru¿yny z miejsc od 2 do 10. Do tej grupy zwi±zek w przysz³ym sezonie dokooptuje zwyciêzców z lig okrêgowych. Pe³ny sk³ad Ligi Mazowieckiej poznamy niebawem. Dzisiaj mo¿emy z dum± powiedzieæ jak ju¿ wcze¶niej wspomina³em, ¿e znajdujemy siê w¶ród tych zespo³ów. PH |
| |
 |
O diabe³kach - Krzysztof Pikus |
17-06-2011 |
Krzysztof Trzeciakowski – Zapraszam na dzisiejsz± rozmowê, w której moim go¶ciem jest kapitan 1998 rocznika. Cze¶æ, od kiedy trenujesz pi³kê no¿n± i co ciê do tego sk³oni³o ?
Krzysztof Pikus – Pi³kê no¿n± trenujê od przedszkola. Ogl±da³em mecze w telewizji i ci±gn±³ mnie ten sport.
KT - Czy chcesz w przysz³o¶ci byæ pi³karzem ?
KP – Tak, poniewa¿ lubiê pi³kê, a przy okazji pi³karze du¿o zarabiaj±.
KT - Na jakiej grasz pozycji ?
KP – W ¶rodku pomocy.
KT – Podoba Ci siê ta pozycja czy wola³by¶ graæ na innej ?
KP – Podoba mi siê.
KT – Gdyby¶ dosta³ zadanie, aby zakwalifikowaæ swojego trenera na jak±¶ pozycjê na boisku, która by³aby to pozycja i dlaczego ?
KP - Na bramce, poniewa¿ siê dobrze rzuca i jest skoczny.
KT – Zamieni³by¶ siê rolami z Twoim trenerem ?
KP – Nie.
KT – Który element z ca³ego treningu sprawia Ci najwiêksz± przyjemno¶æ ?
KP – Zwyk³a gra, gra na utrzymanie i w "dziadka".
KT – Jaka rzecz, któr± oferuje Ci nasz klub podoba Ci siê najbardziej ?
KP – Atmosfera w klubie i warunki treningowe.
KT - Jaki jest Twój pi³karski idol ?
KP - Messi, poniewa¿ jest najlepszym pi³karzem ¶wiata, ¶wietnym dryblerem.
KT - Lubisz jakie¶ inne sporty poza pi³k± no¿n± ?
KP - Siatkówkê i koszykówkê.
KT - Co lubisz robiæ w wolnym czasie ?
KP - Ogl±daæ telewizjê.
KT - W jaki sposób odpoczywasz ?
KP - Le¿ê i czytam ksi±¿kê.
KT - Jakie s± twoje ulubione potrawy ?
KP - Pizza i lody.
KT - A jakie ulubione napoje ?
KP – Powerade.
KT - Czy lubisz chodziæ do szko³y ?
KP - Nie.
KT - Jaki jest twój ulubiony przedmiot ?
KP – Historia.
KT - Jaki jest twój cel na przysz³o¶æ ?
KP - Zostaæ zawodowym pi³karzem.
KT – Dziêkujê za rozmowê.
KP – Dziêkujê. |
| |
 |
Zajêcia na basenie 18/19-06-2011 |
14-06-2011 |
Podajemy grafik zajêæ na basenie na najbli¿szy weekend.
Sobota 18-06-2011
9.00 – 1996,
10.00 – 1997, 1998
Niedziela 19-06-2011
9.00 – 1999, 2000
10.00 – 2001, 2002, 2003
UWAGA, zajêcia te s± ostatnimi przed wakacjami. Nastêpny raz spotkamy siê na basenie we wrze¶niu ! |
| |
 |
Obserwacja bramkarza - Micha³ Szkatulnik |
12-06-2011 |
| Sobota 11 maja godzina 11.00 ostatni mecz ligowy rocznika 1996 z M³odzikiem Radom. Miêdzy s³upkami Delty kolejny raz o dwa lata m³odszy ni¿ reszta zawodników Micha³ Szkatulnik. Du¿o nie mo¿na napisaæ o tym meczu wynik spotkania (8:2 dla Delty) mówi sam za siebie i odzwierciedla to co siê dzia³o na boisku. Nasi ch³opcy byli zdecydowanie lepsz± dru¿yn± i skuteczniejsz±. Mecz szybko u³o¿y³ i ju¿ oko³o 25 minuty prowadzili¶my czterema bramkami. Micha³ w ca³ym meczu pu¶ci³ dwie bramki, przy których nie mia³ za du¿o do powiedzenia. Pierwsza, gdy przeciwnicy wyszli z nim 2 na 1 a druga karny. W przeci±gu ca³ego meczu „Szkati” nie ustrzeg³ siê drobnych b³êdów, o których ju¿ z nim rozmawia³em ale ogólnie ca³e spotkanie w jego wykonaniu trzeba oceniæ bardzo pozytywnie. Na pochwa³ê zas³uguje gra na przedpolu. Tego dnia Micha³ rozgrywa³ niekiedy jako ostatni stoper, obroñcy mogli z nim wymieniaæ podania i tym samym uspokoiæ grê w defensywie. Pamiêtam te¿ dwa sta³e fragmenty w drugiej po³owie, gdy „Szatki” odwa¿nie wychodzi³ do górnych pi³ek i zapobiega³ niebezpieczeñstwu pod w³asn± bramk±. W trakcie ca³ego meczu Micha³ wykona³ oko³o 9 chwytów pi³ki, 8 razy rozpoczyna³ atak od w³asnej bramki zagrywaj±c pi³kê nog± i 6 razy rêk±. Trzeba pamiêtaæ tak¿e o dwóch udanych pi±stkowaniach w drugiej po³owie. Jak pisa³em wcze¶niej ten mecz Micha³a oceniam bardzo dobrze i dodatkowym plusem dla niego jest fakt ¿e gra³ w roczniku 1996 i by³ solidn± postaci± spotkania. MB |
| |
 |
O diabe³kach - Konrad Trzmiel |
08-06-2011 |
Krzysztof Trzeciakowski – Go¶ciem w mojej dzisiejszej rozmowie jest jeden z obroñców rocznika 1998. Cze¶æ, od kiedy trenujesz pi³kê no¿n± i co ciê do tego sk³oni³o ?
Konrad Trzmiel – Pi³kê no¿n± trenujê od sze¶ciu lat. Ogl±da³em mecze w telewizji i podoba³a mi siê pi³ka no¿na, wiêc tata zapisa³ mnie do klubu.
KT - Czy chcesz w przysz³o¶ci byæ pi³karzem ?
KT – Oczywi¶cie, poniewa¿ lubiê graæ w pi³kê no¿n±.
KT - Na jakiej grasz pozycji ?
KT – Na lewej obronie.
KT – Podoba Ci siê ta pozycja czy wola³by¶ graæ na innej ?
KT – Podoba mi siê.
KT – Gdyby¶ dosta³ zadanie, aby zakwalifikowaæ swojego trenera na jak±¶ pozycjê na boisku, która by³aby to pozycja i dlaczego ?
KT - Na ¶rodku pomocy, poniewa¿ jest kreatywny.
KT – Zamieni³by¶ siê rolami z Twoim trenerem ?
KT – Nie.
KT – Który element z ca³ego treningu sprawia Ci najwiêksz± przyjemno¶æ ?
KT – Gierka i rzuty karne.
KT – Jaka rzecz, któr± oferuje Ci nasz klub podoba Ci siê najbardziej ?
KT – Trenerzy, sprzêt i atmosfera w klubie.
KT - Jaki jest Twój pi³karski idol ?
KT - Messi, poniewa¿ z ³atwo¶ci± mija przeciwników.
KT - Lubisz jakie¶ inne sporty poza pi³k± no¿n± ?
KT - Siatkówkê.
KT - Co lubisz robiæ w wolnym czasie ?
KT - Spaæ i ogl±daæ telewizjê.
KT - W jaki sposób odpoczywasz ?
KT - ¦piê.
KT - Jakie s± twoje ulubione potrawy ?
KT - Spaghetti.
KT - A jakie ulubione napoje ?
KT – Woda niegazowna.
KT - Czy lubisz chodziæ do szko³y ?
KT - Nie, poniewa¿ nie lubiê niektórych nauczycielek.
KT - Jaki jest twój ulubiony przedmiot ?
KT – Historia.
KT - Jaki jest twój cel na przysz³o¶æ ?
KT - Zostaæ pi³karzem.
KT – Dziêkujê za rozmowê.
KT – Dziêkujê. |
| |
 |
Zajêcia na basenie 11/12-06-2011 |
08-06-2011 |
Podajemy grafik zajêæ na basenie na najbli¿szy weekend.
Sobota 11-06-2011
9.00 – 1999, 2000
10.00 – 2002, 2003
Niedziela 12-06-2011
9.00 – 1996, 1997
10.00 – 1998, 2001 |
| |
 |
Mecz ligowy z OSiR ¯yrardów |
04-06-2011 |
Jeszcze nie tak dawno wznawiali¶my ligowe zmagania, a tu nadszed³ czas na ostatni± dawkê boiskowych emocji. Wczorajszy mecz wyjazdowy do ¯yrardowa by³ dla nas koñcz±cym sezon 2010 / 2011 spotkaniem Warszawskiej Ligi M³odzików. Wydawa³oby siê, ¿e potyczka z ni¿ej notowanym rywalem nie powinna sprawiæ nam wiêkszego problemu w zdobyciu kompletu punktów. Pal±ce s³oñce, nagrzana sztuczna nawierzchnia nie zachêca³y do biegania, a niewymiarowy plac gry (za ma³e boisko) sprzyja³o bronieniu siê ni¿ grze ofensywnej i utrzymywaniu siê przy pi³ce. Pierwsza po³owa zdecydowanie nam nie wysz³a i jedyne, co chcia³bym powiedzieæ na temat pierwszych 35 minut spotkania to, ¿e siê po prostu odby³y. Choæ próbowali¶my utrzymywaæ siê przy pi³ce, to przy tak biernej postawie mieli¶my problem z wymian± kilku podañ. W tumulcie zawodników OSiR-u ¯yrardów, którzy starali siê stosowaæ wysoki pressing, notowali¶my du¿o niedok³adnych podañ i strat pi³ki. Po jednej z nich tracimy bramkê i od 12 minuty musieli¶my „goniæ” wynik. Do przerwy jednak ¿adna ze stron nie mia³a ju¿ klarownych sytuacji do zmiany rezultatu. Przerwa by³a dla nas zbawiennym okresem. Mogli¶my och³on±æ, daæ odpocz±æ nogom i g³owom, a przede wszystkim wyci±gn±æ wnioski z naszej gry i odpowiednio nastawiæ siê na drug± po³owê. I trzeba przyznaæ, ¿e ta czê¶æ by³a zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. To my starali¶my siê dyktowaæ warunki przeciwnikowi spychaj±c go do defensywy. Zagrali¶my zdecydowanie odwa¿niej, bli¿ej rywali, dziêki czemu szybciej wchodzili¶my w posiadanie pi³ki. Lepiej operowali¶my pi³k±, przez co gospodarze tracili wiêcej si³ na gonitwê za jej odbiorem. Z ka¿d± up³ywaj±c± minut± widoczne by³o jak pi³karze z ¯yrardowa opadali z si³. Rezultatem naszej dobrej gry by³a bramka wyrównuj±ca ju¿ w 9 minucie drugiej po³owy. Bramka samobójcza, jednak po sk³adnej akcji naszej dru¿yny, widocznie o¿ywi³a nas. Id±c za ciosem w 58 minucie wyszli¶my na prowadzenie. Po ¶wietnej akcji ca³ej dru¿yny zwieñczenia dokona³ Tomek Trojan. Sytuacji do zmiany wyniku mieli¶my jeszcze kilka, niestety zabrak³o nam odrobinê zimnej krwi pod bramk± gospodarzy. W ostatnich piêciu minutach rywale poderwali siê do walki o remis. Zaskoczeni trochê takim obrotem spraw pozwolili¶my sobie na niema³e zamieszanie pod nasz± bramk±, z którego wyszli¶my obronn± rêk±. Nie broni±cy ju¿ w³asnej bramki zawodnicy ¯yrardowa pozwolili nam na przeprowadzenie szybkiej kontry, któr± skoñczy³ Krzysiek Pikus. Mecz wyra¼nie mia³ dwa oblicza i jak ju¿ zd±¿yli¶my siê do tego przyzwyczaiæ pierwsi tracimy bramkê. Cieszy mnie, ¿e takie drobne pora¿ki motywuj± nas do wiêkszego wysi³ku i zaanga¿owania. Potrafimy podnie¶æ siê z kolan po zadanym ciosie i skontrowaæ rywala. ¯yczy³bym jednak sobie i Wam, ¿eby¶my takich scenariuszy mieli w przysz³o¶ci zdecydowanie mniej.
PH
OSiR ¯yrardów – K.S. Delta Warszawa 1:3 (1:0)
Sk³ad: Szkatulnik M. – Trzmiel K., Wysocki A., Gutowski £. –Trojan T., Pikus K., Smêtek B., Ofat D. – Siekierko P.
Ponadto zagrali: Paw³owski M., Babicz M., Sujecki M., Ptaszek F.
Bramki: 44’ samobójcza, 58’ Trojan Tomasz – Pikus Krzysztof, 69’ Pikus Krzysztof – Ptaszek Filip |
| |
 |
O diabe³kach - Bart³omiej Smêtek |
02-06-2011 |
Krzysztof Trzeciakowski – Serdecznie zapraszam na mój kolejny wywiad, którym poznamy bli¿ej jednego z podopiecznych trenera Przemys³awa Harasimiuka. Cze¶æ, od kiedy trenujesz pi³kê no¿n± i co ciê do tego sk³oni³o ?
Bart³omiej Smêtek – Pi³kê no¿n± trenujê od siedmiu lat. Od dziecka chcia³em graæ w pi³kê no¿n± i to sk³oni³o mnie do rozpoczêcia treningów w klubie.
KT - Czy chcesz w przysz³o¶ci byæ pi³karzem ?
BS – Chcia³bym byæ pi³karzem, poniewa¿ zawodnicy du¿o zarabiaj± i dlatego, ¿e bardzo lubiê graæ w pi³kê.
KT - Na jakiej grasz pozycji ?
BS – Gram na pomocy.
KT – Podoba Ci siê ta pozycja czy wola³by¶ graæ na innej ?
BS – Podoba mi siê ta pozycja.
KT – Gdyby¶ dosta³ zadanie, aby zakwalifikowaæ swojego trenera na jak±¶ pozycjê na boisku, która by³aby to pozycja i dlaczego ?
BS - Ustawi³bym go na ¶rodku pomocy, poniewa¿ jest kreatywny.
KT – Zamieni³by¶ siê rolami z Twoim trenerem ?
BS – Tak, poniewa¿ chcia³bym pokierowaæ dru¿yn±.
KT – Który element z ca³ego treningu sprawia Ci najwiêksz± przyjemno¶æ ?
BS – Gra wewnêtrzna, gra na utrzymanie oraz "dziadek".
KT – Jaka rzecz, któr± oferuje Ci nasz klub podoba Ci siê najbardziej ?
BS – Atmosfera w klubie oraz trenerzy.
KT - Jaki jest Twój pi³karski idol ?
BS - Lionel Messi, poniewa¿ znakomicie drybluje.
KT - Lubisz jakie¶ inne sporty poza pi³k± no¿n± ?
BS - Lubiê graæ w pi³kê rêczn± oraz w ping-ponga.
KT - Co lubisz robiæ w wolnym czasie ?
BS - W wolnym czasie lubiê ogl±daæ telewizjê oraz wychodziæ na dwór z kolegami.
KT - W jaki sposób odpoczywasz ?
BS - Le¿ê w ³ó¿ku i gram na PSP.
KT - Jakie s± twoje ulubione potrawy ?
BS - Pizza oraz krewetki.
KT - A jakie ulubione napoje ?
BS – Powerade.
KT - Czy lubisz chodziæ do szko³y ?
BS - Nie, poniewa¿ jest tam nudno.
KT - Jaki jest twój ulubiony przedmiot ?
BS – Moim ulubionym przedmiotem jest Historia.
KT - Jaki jest twój cel na przysz³o¶æ ?
BS - Chcia³bym zostaæ pi³karzem oraz zwiedziæ ca³y ¶wiat.
KT – Dziêkujê za rozmowê.
BS – Dziêkujê. |
|