<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2010 11-10-2019
2010
Mecz ligowy z AP Żyrardowianka

12-10-2019 (sobota) 10:00, Żyrardów, ul. Rotmistrza Witolda Pieleckiego 25
Zbiórka 12-10-2019 (sobota) 9:00, Żyrardów, ul. Rotmistrza Witolda Pieleckiego 25, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Ignaszak Jerzy, Karłowski Leon, Malesa Nikodem, Milo Marcel, Pliszkiewicz Kajetan, Stempowicz Kacper, Suchan Jan, Szczepaniak Kacper, Zabrzeski Maksymilian

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2009 10-10-2019
2009
Mecz ligowy z KS Drukarz Warszawa

12-10-2019 (sobota) 12:30, Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 12-10-2019 (sobota) 11:30, Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ciempiel Victor, Konieczny Franciszek, Kurabiowski Michał, Rączka Antoni, Szczepkowski Igor, Średziński Stanisław, Woźniak Szymon, Zawisza Krystian, Zieliński Bąbka Aleksander, Żmuda Jan

Nowy cennik sprzętu klubowego 10-10-2019

Od dzisiaj obowiązuje nowy cennik na produkty odzieżowe. Nowy cennik jest do pobrania na stronie w zakładce Klub i bezpośrednio dostępny jest też w klubie. W cenniku mamy kosmetyczne zmiany kliku cen z uwagi na wzrost kursu EUR. Co ważniejsze mamy nowe produkty. Wprowadzamy koszulki polo z logiem klubu (reprezentacyjne), nowe koszulki T-shirt (o większej gramaturze i lepszej jakości materiału i nadruku) oraz czapka z daszkiem będzie miała nowe logo 3D. Jesteśmy pewni, że nasze nowości będą się wszystkim podobały!

Prosimy aby zgodnie z zasadami zaopatrywać się odpowiedni sprzęt. W przypadku pierwszych zespołów niebawem jest kilka zagranicznych wyjazdów dlatego też proszę nie czekać do ostatniej chwili. Ponieważ mamy już koszulki polo to stają się one obowiązkowe na wszelkie mecze i wyjazdy. Prosimy też uwzględnić zakup kurtek zimowych, zespoły 2004 i 2006 mają ten zakup jako obowiązkowy.

Mecz ligowy z MKS Ząbkovia Ząbki 05-10-2019

Dzisiejszego poranka zmierzyliśmy się z zespołem Ząbkovii. Pełna kontrola – tak można w dwóch słowach opisać to spotkanie. Od pierwszego gwizdka arbitra do ostatniego nasze diabełki dominowały na murawie. Utrzymywaliśmy się przy piłce i konsekwentnie budowaliśmy akcje ofensywne. Bardzo dobra organizacja w grze obronnej pozwoliła nam na większą swobodę na połowie przeciwnika, co prowadziło do zdobywania następnych trafień. Szybko naprawialiśmy swoje błędy i podejmowaliśmy kolejne próby w ataku pozycyjnym. Chłopcy zrealizowali większość założeń na ten mecz, a to cieszy najbardziej. Dzisiejsze spotkanie było ostatnim prze rundą rewanżową. Przed nami kolejny tydzień ciężkiej pracy i nauki. TT

MKS Ząbkovia Ząbki – K.S. Delta Warszawa 1:11 (1:6)

Bramki: 4’ Konieczny F. – Średziński S., 12’ Ciempiel V. – Zawisza K., 18’ Szczepkowski I. – Ciempiel V., 20’ Zawisza K. – Woźniak Sz., 23’ Zawisza K. – Ciempiel V., 25’ Żmuda J. – Ciempiel V., 34’ Ciempiel V. – Żmuda J., 36’ Żmuda J., 52’ Średziński S., 54’ Konieczny F., 57’ Średziński S. – Szczepkowski I.

Skład: Zieliński-Bąbka A. - Kurabiowski M., Średziński S. - Ciempiel V., Żmuda J., Szczepkowski I. – Konieczny F.

Wchodzący: Zawisza K., Woźniak Sz., Rączka A,

Powołania 2009 03-10-2019
2009
Mecz ligowy z MKS Ząbkovia Ząbki

05-10-2019 (sobota) 11:30, Ząbki, ul. Stefana Batorego 37
Zbiórka 05-10-2019 (sobota) 10:30, Ząbki, ul. Stefana Batorego 37, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Kadra MZPN - 2009 02-10-2019

We wtorkowy poranek odbyła się konsultacja Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dla rocznika 2009. Nasz klub reprezentowali Krystian Zawisza, Igor Szczepkowski i Victor Ciempiel. Chłopcy dzielnie rywalizowali z najlepszymi zawodnikami z Warszawy i okolic i udowodnili, że zasługują na kolejne powołania. Gratulacje!!

Okiem trenera Joachima Kopcika i Tomasza Trzewika 01-10-2019

Jako, że wrzesień był dla mnie ostatnim miesiącem pracy w K.S. Delta Warszawa, to korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować całej drużynie oraz rodzicom za kilka wspólnych, cudownych, pełnych emocji lat. Praca z naszymi Diabełkami była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Osobne podziękowania kieruje w stronę Prezesa Andrzeja Trzeciakowskiego, Pani Anny Trzeciakowskiej, Dyrektora Sportowego Sebastiana Gmurka, członków Rady Trenerów oraz wszystkich szkoleniowców tworzących na co dzień nasz klub. Jestem Wam bardzo wdzięczny za zaufanie, docenienie, wsparcie w trudnych chwilach oraz wspólną radość w momentach sukcesu. Jesteście i zawsze będziecie dla mnie rodziną – dziękuję! JK

Za nami pierwszy miesiąc - szkoły, meczów ligowych, ale i mojej współpracy z zespołem 2009. Na wstępie chciałbym podziękować trenerowi Joachimowi za przygotowanie zespołu. Widać ogrom pracy i jej jakość w każdym aspekcie. Moje pierwsze odczucia po wejściu do drużyny były bardzo pozytywne. Zawodnicy prezentują wysoki poziom sportowy, ale stanowią również bardzo interesujący kolektyw. We wrześniu ruszyliśmy z rozgrywkami ligowymi. Nie możemy powiedzieć, że weszliśmy w nie bez problemów. Pierwsze dwie kolejki nie dostarczyły nam punktów, mimo zadowalającego stylu gry. Jednak myślę, że dostarczyły doświadczeń i możliwości wyciągnięcia wniosków. I tak też zrobiliśmy. Kolejne dwa spotkania, z KS Halinów i STF Champion należy już postrzegać jako dobre mecze, a efekty to zwycięstwo i remis. Przed nami wciąż dużo pracy, ale jesteśmy na nią gotowi. Październik zapowiada mnogość emocji związanych z rozgrywkami ligowymi, a postawa zespołu napawa nadzieją na kolejne dobre występy. TT

Sparing z STF Champion 08' 29-09-2019

Dziś rozegraliśmy mecz towarzyski z STF-em Champion rocznika 2008, a więc przeciwnicy byli nieco starsi od naszych diabełków. Umiejętności piłkarskie natomiast bezsprzecznie były na wyższym poziomie w naszym zespole. Od pierwszej do ostatniej minuty dominowaliśmy i tworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Zrealizowaliśmy większość założeń dotyczących gry ofensywnej. Dla części zawodników była to dobra okazja to sprawdzenia się na nowych pozycjach i nabrania doświadczenia. Należy postrzegać dzisiejsze spotkanie jako dobry trening. TT

STF Champion 08' – K.S. Delta Warszawa  2:14 (2:4)

Bramki: 1’ Siwko Sz. – Tarkowski A., 4’ Siwko Sz. – Tarkowski A., 5’ Tarkowski A., 10’ Siwko Sz. – Mach D., 38’ Kornacki I. – Filipiak M., 41’ Zieliński-Bąbka A. – Siwko Sz., 45’ Zieliński-Bąbka A., 46’ Zieliński-Bąbka A., 53’ zaw. testowany – Siwko Sz., 55’ Tarkowski A., 57’ Siwko Sz. – zaw. testowany, 58’ zaw. testowany - Zieliński-Bąbka A., 59’ Tarkowski A.  - Zieliński-Bąbka A., 60’ Zieliński-Bąbka A – Siwko Sz.

Skład: Rączka A. -  Mach D., Kaczorek M. - Zieliński-Bąbka A., Kornacki I., Tarkowski A. – Siwko Sz.

Wchodzący: Filipiak M., zaw. testowany

Mecz ligowy z STF Champion 28-09-2019

Dziś po południu rozegraliśmy spotkanie IV kolejki I Ligi Okręgowej  Orlików. Podejmowaliśmy na własnym boisku STF Champion. Od pierwszych minut zawodnicy Championa dali nam do zrozumienia, że nie będzie to łatwa przeprawa. Pierwszej kwarcie towarzyszyła szarpana gra i nie padła w niej żadna bramka. W drugiej kwarcie zostaliśmy zepchnięci na swoją połowę, a inicjatywę w pełni przejęli goście. Udało nam się wyjść na prowadzenie po sprawnie przeprowadzonym kontrataku w 18 minucie. Na 5 minut przed przerwą drużyna gości wyrównała i do przerwy mieliśmy remis. W trzeciej części  meczu mimo, że udało nam się zacząć prowadzić bardziej otwartą grę, to kilka naszych błędów doprowadziło do dwubramkowej przewagi zespołu przyjezdnych. Po 45 minutach meczu chyba nikt nie spodziewał się tylu emocji w ostatnim kwadransie spotkania. Szczególnie, że już 2 min po gwizdku wznawiającym grę STF dołożył kolejne trafienie. Zadziałało ono na nas jak płachta na byka i diametralnie obraz gry się zmienił. Zaczęliśmy konstruować akcje w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika. Nasze szybkie reakcje na straty piłki uniemożliwiły przeciwnikom wyprowadzenie jakiejkolwiek akcji. Strzelenie bramki było kwestią czasu. I tak się stało, na 6 minut przed końcem rozpoczęliśmy serię. Strzeliliśmy 3 bramki doprowadzając do remisu. Trzeba oddać naszym oponentom, że w tym sezonie nikt nam tak wysoko poprzeczki nie zawiesił i trzeba szanować 1pkt. Spotkanie zdecydowanie zapadnie nam w pamięć i wyciągniemy z niego naukę. TT

K.S. Delta Warszawa – STF Champion 4:4 (1:1)

Bramki: 18’ Konieczny F. – Woźniak Sz., 54’ Szczepkowski I. – Zawisza K., 56’ Ciempiel V. – Woźniak Sz., 59’ Ciempiel V. – Woźniak Sz.

Skład: Zieliński-Bąbka A. - Kurabiowski M., Średziński S. - Ciempiel V., Żmuda J., Szczepkowski I. – Zawisza K.

Wchodzący: Konieczny F., Woźniak Sz., Rączka A.

Powołania 2009 26-09-2019
2009
Sparing z STF Champion II

29-09-2019 (niedziela) 15:00, Warszawa, ul. Sarabandy 16/22
Zbiórka 29-09-2019 (niedziela) 14:15, Warszawa, ul. Sarabandy 16/22, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka z herbem)

Zawodnicy: Filipiak Maciej, Kaczorek Mateusz, Kierepka Wiktor, Kornacki Igor, Mach David, Rączka Antoni, Siwko Szymon, Szostak Jakub, Tarkowski Adam, Zieliński Bąbka Aleksander, jeden zawodnik testowany