<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2007 17-06-2020
2007
Sparing z KS Ożarowianka

21-06-2020 (niedziela) 15:00, Kaputy, ul. Sochaczewska 218
Zbiórka 21-06-2020 (niedziela) 14:30, Kaputy, ul. Sochaczewska 218, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Banaś Stanisław, Bernaś Kajetan, Bodnaruś Maciej, Boguta Xawery, Kubak Maciej, Kurabiowski Michał, Mikołajuk Maksymilian, Olech Maciej, Olszewski Filip, Pilarski Sebastian, Pomarański Jan, Sobierajski Krzysztof, Sobota Michał, Szombara Bartosz, Zawada Gustaw, Zawisza Krystian, Żmuda Jan

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2010 17-06-2020
2010
Sparing z STF Champion

21-06-2020 (niedziela) 8:45, Warszawa, ul. Baletowa 164
Zbiórka 21-06-2020 (niedziela) 8:00, Warszawa, ul. Baletowa 164, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Barycza Mikołaj, Ede Valantine, Karłowski Leon, Malesa Nikodem, Milo Marcel, Pisarewicz Daniel, Pliszkiewicz Kajetan, Sieradzki Tymon, Stempowicz Kacper, Suchan Jan, Zabrzeski Maksymilian

Zakupy sprzętu klubowego 17-06-2020

W związku z wyjazdami na obozy mamy zwiększoną ilość zakupów sprzętu. Informujemy, że w sprzęt można się zaopatrzyć poprzez trenera lub osobiście w klubie. Wejście do klubu jest otwarte i każdy zainteresowany może przyjść do biura na zakupy. Zapraszamy zawsze od 10:00 do 18:30, w innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym (bez weekendów).

Sparing z Wichrem Kobyłka 14-06-2020

W niedzielne ciepłe popołudnie przybyliśmy do Kobyłki, by zmierzyć się z miejscowym Wichrem. Początek meczu był bardzo pozytywny. Dominowaliśmy na boisku i byliśmy przeważającą stroną w każdej fazie gry. Dobra postawa chłopców pozwoliła na stwarzanie licznych sytuacji, czego efektem było piękne trafienie Victora Ciempiela w dwudziestej minucie. Od przerwy w spotkaniu dzieliła nas zaledwie minuta kiedy rywale wyrównali. Niestety budowanie ataków na własnej połowie niesie za sobą ryzyko straty piłki blisko swojej bramki. Tak było i tym razem. Na drugą połowę meczu wyszliśmy z nowymi zadaniami i wprowadziliśmy pewne rotacje na pozycjach. W fazie ataku nadal wyglądało to dobrze. Tworzyliśmy sobie klarowne sytuacje na zdobycie kolejnych bramek, jednak rażąca nieskuteczność nam to uniemożliwiła. Ponadto błędy jakie popełnialiśmy przy wyprowadzaniu piłki ze swojej połowy i brak reakcji na działania rywali sprawiły, że Wicher notował kolejne trafienia. W dzisiejszym meczu przeciwnicy byli znacznie skuteczniejsi i to przyniosło im zwycięstwo. Była to bardzo wartościowa gra kontrolna i mam nadzieję, że wszyscy pojawimy się na poniedziałkowych zajęciach świadomi ogromu pracy jaki nas czeka. TT

MKS Wicher Kobyłka - K.S. Delta Warszawa 5:1 (1:1)

Bramki: 20’ Ciempiel V. – Szczepkowski I.

Skład: Rączka A. - Zieliński-Bąbka A., Średziński S., Kurabiowski M. – Żmuda J., Zawisza K., Ciempiel V., Tarkowski A. – Szczepkowski I

Wchodzący: Gągór T., Kornacki I, Konieczny F., Król R.

Testy motoryczne 12-06-2020

Podajemy terminy testów motorycznych, które są jednostką treningową. W zestawieniu podana godzina jest godziną rozpoczęcia testów. Przychodzimy oczywiście odpowiednio wcześniej aby przebrać się i przygotować do zajęć.

Zawodnicy na testy przychodzą tak jak na trening, nie zapominając o ochraniaczach i odpowiednich butach - lanki.

14-06-2020 (niedziela) 18:00, Kobyłka, ul. Napoleona 2A
Zbiórka 14-06-2020 (niedziela) 17:30, Kobyłka, ul. Napoleona 2A, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ciempiel Victor, Gągór Tymon, Konieczny Franciszek, Kornacki Igor, Król Radosław, Kurabiowski Michał, Rączka Antoni, Szczepkowski Igor, Średziński Stanisław, Tarkowski Adam, Zawisza Krystian, Zieliński Bąbka Aleksander, Żmuda Jan, jeden zawodnik testowany

Sparing z FFA Warszawa 07-06-2020

W niedzielę na warszawskim Targówku rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny. Rywalizowaliśmy z drużyną FFA Warszawa. Słoneczne i upalne popołudnie było dość trudnymi warunkami do gry, oddychało się ciężej. Mimo to nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, a wysoka skuteczność pozwoliła nam szybko wyjść na prowadzenie. Pierwsze trafienie zanotował Igor Szczepkowski, a zaledwie dwie minuty później, kapitalnym uderzeniem z dystansu, wynik podwyższył Victor Ciempiel. Dominowaliśmy na boisku i dyktowaliśmy tempo gry. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem diabełków. Tak jak w sobotnim spotkaniu, tu też naszym celem głównym był powrót do optymalnej formy. Jesteśmy na dobrej drodze. TT

FFA Warszawa - K.S. Delta Warszawa 1:7 (0:4)

Bramki: 7’ Szczepkowski I., 9’ Ciempiel V. – Szczepkowski I., 11’ zaw. testowany, 13’ zaw. testowany – Zawisza K., 42’ Ciempiel V. – Tarkowski A., 48’ zaw. testowany – Zieliński-Bąbka A.

Skład: Rączka A., Zieliński-Bąbka A., Kurabiowski M., Szczepkowski I. – Zawisza K., Średziński S., Ciempiel V., Malesa N. – zaw. testowany

Wchodzący: Gągór T., Kornacki I, Żmuda J., Tarkowski A.

Sparing z PKS Radość 06-06-2020

W sobotni poranek rozegraliśmy pierwszy mecz po powrocie na boisko. Naszym rywalem był zespół PKS Radość. Głównym celem na to spotkanie był powrót do optymalnej kondycji fizycznej chłopców po długiej boiskowej absencji. U wielu zawodników dostrzegalne były znaczne braki w wytrzymałości, jednak same działania techniczno-taktyczne były na zadowalającym poziomie. Wynik otworzył Franciszek Konieczny już w szóstej minucie. Było to jedyne trafienie naszego zespołu w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem. Druga połowa była dość wyrównana i mimo odmiennego stylu gry obydwu drużyn, ciężko stwierdzić kto wiódł w niej prym. Sprawnie operowaliśmy piłką na połowie przeciwnika, jednak nadmiar naszych błędów indywidualnych pozwolił oponentom na tworzenie sobie kolejnych sytuacji, które skrupulatnie zamieniali na bramki. Mimo porażki postrzegam dzisiejszą rozgrywkę jako dobry i kompletny trening. Chłopcy wybiegali swoje i jestem pewien, że przy sumiennej pracy jaką wykonujemy podczas zajęć szybko wrócimy do pożądanej formy. TT

PKS Radość - K.S. Delta Warszawa 4:2 (1:1)

Bramki: 6’ Konieczny F., 36’ Król R. – Żmuda J.

Skład: Rączka A., Kornacki I., Gągór T., Mach D., Król R., Kurabiowski M., Żmuda J., Kaczorek M., Konieczny F.

Wchodzący: Cichacki M., Kwaczyński L., Tarkowski A.

Powołania 2009 04-06-2020
2009
Sparing z PKS Radość

06-06-2020 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Rusałki
Zbiórka 06-06-2020 (sobota) 9:30, Warszawa, ul. Rusałki, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Cichacki Maksymilian, Gągór Tymon, Kaczorek Mateusz, Konieczny Franciszek, Kornacki Igor, Król Radosław, Kurabiowski Michał, Kwaczyński Leon, Mach David, Rączka Antoni, Tarkowski Adam, Żmuda Jan

2009
Sparing z FFA Warszawa

07-06-2020 (niedziela) 13:30, Warszawa, ul. Kołowa 18
Zbiórka 07-06-2020 (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Kołowa 18, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Ciempiel Victor, Gągór Tymon, Kornacki Igor, Kurabiowski Michał, Malesa Nikodem, Rączka Antoni, Szczepkowski Igor, Średziński Stanisław, Tarkowski Adam, Zawisza Krystian, Zieliński Bąbka Aleksander, Żmuda Jan, dwóch zawodników testowanych