SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Święto Niepodległości
to już 100 lat..
11-11-2018

Lwy Lechistanu Cup (rocznik 2011)
Turniej Eliminacyjny I
04-11-2018

Halloween
dobrej i strasznej zabawy...
31-10-2018

Mini EURO
najmłodsi grają...
28-10-2018

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] >>>

 
DKDS - Praga-Południe 02-10-2018

Październikowe obrady Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Pradze-Południe za nami. Dużo czasu poświęciliśmy nadchodzącemu piknikowi naszych organizacji. Już bowiem w sobotę odbędzie się kolejna edycja Prasko-Południowych Prezentacji. Następnie omówiliśmy nadchodzące zmiany w przepisach dotyczące systemu grantowego. Jest obawa, że wprowadzanie zmian w gorącym momencie składania ofert na rok następny może spowodować wiele problemów. Obecnie trwają konsultacje społeczne i jak wiemy będzie sporo uwag do projektu. Na zakończenie omówiliśmy jeszcze różne drobne sprawy organizacyjne, kolejne obrady w listopadzie.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego 

 
Zgrupowania Szkoleniowe - Aachen i Bartysława 02-10-2018

Ostatnie majowe Zgrupowania Szkoleniowe już potwierdzone. Do Aachen w Niemczech jedzie zespół 2009, zaś chłopcy z 2004 i 2006 będą grać w Bratysławie na Słowacji. Mamy już zaplanowane bardzo ciekawe gry i wycieczki. Zyskamy sportowo i kulturalnie, co jest równie ważne. Będzie się działo, a pogoda pewnie jak zawsze będzie nam sprzyjać. Więcej szczegółów o wyjazdach jak zawsze znaleźć można w zakładce „Obozy”.

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 01-10-2018

Wrzesień dobiegł końca, a wiec pozwolę sobie na podsumowanie minionego miesiąca. Czas ten poświeciliśmy nad konkretnymi działaniami bramkarza zarówno w obronie jak i ataku. Proces szkoleniowy zakładający wykonanie ściśle określonych elementów jest ważny, ale z perspektywy gry bramkarza najważniejsze jest to by Ci młodzi chłopcy rozumieli to co robią, a przede wszystkim po co i co dalej mogą zrobić z bagażem zdobytych umiejętności. Żadnemu z bramkarzy w trenujących w naszym klubie nie można odmówić ambicji, zaangażowania, lecz to nie wszystko, bardzo ważne jest to jak spożytkujemy zdobyte umiejętności w treningu czy meczu. Zgodnie z zasadą jak trenujesz tak grasz, wykorzystujmy zdobyte umiejętności podczas treningów, doskonalmy się, ryzykujmy, popełniajmy błędy, wyciągajmy wnioski, nie idźmy drogą na skróty, tą najłatwiejszą. Wszystko to po to by mecz był dla nas nagrodą, możliwością zaprezentowania swoich wysokich umiejętności. Mam nadzieję, że kierunek, w którym podążamy będzie przynosił nam coraz więcej powodów do radości, dzięki czemu w przyszłości będziemy wspólnie odnosić wielkie sukcesy. SZ

 
Okiem Prezesa 01-10-2018

Pierwsze tygodnie zajęć za nami. Jak zawsze po wakacjach w nasze szeregi wstąpiło wielu nowych chłopców. Niezależnie od marzeń i umiejętności każdy z nich chce przeżyć wspaniałą przygodę i dobrze się bawić. Nie zawiedziemy, będziemy starali się aby ucząc zapewnić wszystkim wspaniałą fiestę. Dziękujemy za zaufanie tym starszym chłopcom, którzy już trenowali w innych klubach, a zasilili szeregi naszych pierwszych zespołów. Dziękujemy za zaufanie wszystkim pozostałym, którzy zaczynają przygodę z piłką. Będziemy wspólnie piąć się w górę, pokonywać własne słabości. Będziemy starać się też aby oprócz nauki piłki nożnej zaszczepić pozytywne wartości współczesnego cywilizowanego świata, tolerancji, przywiązania do Warszawy i kraju. Nie każdy będzie piłkarzem, każdy jednak musi być porządnym człowiekiem czułym na to co go otacza. Dlatego nasza praca jest tak ważna. AT

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 01-10-2018

Temat szkolenia w Polsce wraca jak bumerang i jest szeroki oraz głęboki jak wszystkie oceany razem wzięte. Ilość aspektów, które się na nie składają jest naprawdę duża. Nie chcę dzisiaj skupiać się nad metodami szkoleniowymi, środkami treningowymi czy szeroko pojętą filozofią piłki nożnej. Każdy ma prawo robić to w taki sposób jaki uznaje za słuszny, a efekty pracy będą wyznacznikiem czy wybrana droga była właściwa. Jednak na szkolenie wpływają także warunki w jakich pracujemy, jest ono wspierane również przez PZPN i związki regionalne. Właśnie na tym polu w ostatnim czasie bardzo mocno zderzamy się ze ścianą. Absurdów, które wpływają na szkolenie w naszym kraju jest naprawdę wiele, ale chciałbym tutaj wskazać trzy, które powodują, że zastanawiam się dokąd ono zmierza w Polsce.

Na początek dziedziczenie miejsc w centralnych ligach, gra w barażach drużyn starszych, które walczą o awans dla swoich młodszych kolegów oraz brak  ich ciągłości. W następstwie takiego regulaminu notorycznie dochodzi do sytuacji, że w rozgrywkach nie uczestniczą faktycznie najlepsze zespoły w danych kategoriach wiekowych. Wyniki niektórych drużyn wskazują jak dużo dzieli ich od wiodących drużyn. Trudno się jednak dziwić jeśli przed „awansem” nie występowały w Ekstralidze albo stanowiły w nich tło dla innych. Na koniec drużyny z ligi centralnej wracają na rok do lig wojewódzkich by sezonie ponownie zawitać na szczeblu centralnym.

Kolejny problem to choroba trawiąca rozgrywki od dłuższego czasu czyli sędziowanie. Nie chodzi jednak o jego poziom bo każdy ma prawo się pomylić, a na sędziach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Zastanawia mnie tylko, że arbitrów brakuje na meczach w ligach najwyższych, a obsadza się spotkania na najniższym szczeblu. W ten sposób ważne pojedynki tracą odpowiednią rangę, atmosfera na nich zbliża się do rywalizacji sparingowej. Cóż w końcu ligi dzieci i młodzieży według rządzących to zabawa, a zatem brak rozjemcy to pomniejszy problem. Dobrze, że przynajmniej trenerzy są bardziej dojrzali i świadomi zagrożeń co pozwala tonować często niezdrowe emocje rodzące się wśród kibiców, którzy wynik traktują jako priorytet. Oczywiście najlepiej byłoby żeby wszystkie mecze miały sędziów, ale jeśli to jest niemożliwe to warto zastosować prostą hierarchię i zaczynać obsadę od lig najwyższych.

Ostatnia kwestia, na którą chciałbym zwrócić uwagę to organizacja konsultacji kadr wojewódzkich. Nie mam tutaj na myśli klucza według jakiego powołuje się zawodników. Ufam, że trenerzy wybierają najlepszych. Jednak standardy tych spotkań pozostawiają wiele do życzenia. Ilość trenerów w stosunku do liczby powołanych zawodników, brak podstawowego sprzętu, nieprzygotowane boiska to nie wystawia najlepszego świadectwa organizatorom tych przedsięwzięć. Zawsze wydawało mi się, że kadry powinny być wizytówką. Patrzenie na ich funkcjonowanie tylko przez pryzmat wyników to krótkowzroczność. Zawodnik jadąc na kadrę powinien spotykać się z wysokim poziomem profesjonalizmu, powołanie powinno stanowić dla niego motywację do dalszej ciężkiej pracy, a nie pozostawiać wrażenie sympatycznego spotkania towarzyskiego o niskim poziomie organizacji. Wypowiadając swoją subiektywną opinię o niektórych realiach panujących w polskiej piłce mam nadzieję, że w świetle rosnącego poziomu pracy wykonywanej przez trenerów i zawodników na boiskach podniesie także organizacja, za którą odpowiadają włodarze siedzący w swoich gabinetach. SG

 
Kadra MZPN - 2009 27-09-2018

W środę i czwartek odbyły się konsultacje kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2009, w których uczestniczyło aż ośmiu zawodników naszego klubu: Ciempiel Victor, Horyń Wojciech, Lah Julian, Konieczny Franciszek, Lubieniecki Oskar, Michalski Wiktor, Woźniak Szymon oraz Zieliński-Bąbka Aleksander. Cieszymy się z występu naszych chłopców, którzy to pokazali się z bardzo dobrej strony. Obiecujemy, że będziemy dalej ciężko pracować, co mamy nadzieję zaowocuje kolejnymi powołaniami. JK

 
Kadra MZPN - 2008 26-09-2018

We wtorek i w środę odbyły się konsultacje kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2008. Wśród powołanych znaleźli się i zawodnicy K.S. Delta Warszawa: Grzegorz Rembacz, Patryk Łopong, Maciej Łatka, Dominik Thomas oraz Mikołaj Papaj. Nasi podopieczni mogą być zadowoleni z tego co zaprezentowali na boisku. Wszyscy pokazali się z dobrej strony i zdobyli kolejne doświadczenie, które będzie procentowało w przyszłości. Sami pracujemy dalej i liczymy na kolejne powołania. SG

 
Henryk Misiak 26-09-2018

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym  w wieku 89 lat odszedł od nas trener Henryk Misiak. W pierwszych latach istnienia naszego klubu jeszcze przed pierwszą fuzją trener Misiak grał w naszych barwach jako zawodnik. Po zakończeniu kariery piłkarskiej był potem przez dziesięć lat naszym trenerem. Z pod jego ręki wyszło wielu wspaniałych zawodników i porządnych ludzi. Cześć jego pamięci!

 
Wolontariat 2004 26-09-2018

Kolejny raz rusza nasza akcja wolontariatu. Tej jesieni zgłosiło się do niej dziesięciu wspaniałych zawodników z drużyny 2004. Chłopcy po swoich treningach w wyznaczonych dniach i godzinach będą pomagać młodszym kolegom. Będą asystentami trenerów naszych żaczków i orlików. Jest to wspaniała pomoc i jednocześnie nauka gdyż los piłkarza wielokrotnie kończy się na ławce trenerskiej. Brawo Panowie, a za rok postaramy się aby do akcji dołączyły następne roczniki klubowe.

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Berlin (Niemcy) 25-09-2018

Kolejne klubowe Zgrupowanie Szkoleniowe mamy już potwierdzone. W październiku na sparingi z Herthą Berlin jadą zespoły 2004 i 2006. Jest to kolejna wspaniała wiadomość dla naszego klubu. Rywalizować będziemy dzięki temu na najwyższym poziomie i poznamy kolejną stolicę naszego kontynentu. Więcej szczegółów jak zawsze znajduje się w zakładce „Obozy” gdzie serdecznie wszystkich zapraszamy.

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] >>>

 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2009 Praga Południe
Sparing z UKS Iwiczna, Mysiadło, ul.Kwiatowa 28
17-11-2018 (sobota) 10.00-11.00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 09.30, Mysiadło, ul.Kwiatowa 28
2010 Górny Mokotów
Turniej Delta Cup, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
17-11-2018 (sobota) 10:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 9:15, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
2008
Sparing z FA Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 10:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 09:15, Warszawa, ul. Syta 123
2010
Turniej Delta Cup , Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
17-11-2018 (sobota) 10:18. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 9:30, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
2008
Sparing z FA Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 11:30. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 11:45, Warszawa, ul. Syta 123
2009
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 13:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 12:15, Warszawa, ul. Syta 123
2005
Sparing z Sokół Kołbiel, Kołbiel, ul. Nauczycielska
17-11-2018 (sobota) 13:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 11:45, Kołbiel, ul. Nauczycielska
2009
Mecz wewnętrzny z 2009, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 14:30. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 14:00, Warszawa, ul. Syta 123
2004
Mecz ligowy z RTS Widzew Łódź, Łódź, ul. Małachowskiego 5
18-11-2018 (niedziela) 13:30. Zbiórka 18-11-2018  (niedziela) o godzinie 8:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
[1]  [2]  [3]   >>>
12. kolejka Premier League 12-11-2018

Wyniki 12. kolejki Premier League:
Cardiff City - Brighton & Hove Albion 2:1
Southampton - Watford 1:1
Newcaslte United - Bournemouth 2:1
Leicester City - Burnley FC 0:0
Huddersfield Town - West Ham United 1:1
Crystal Palace - Tottenham Hotspur 0:1
Liverpool - Fulham 2:0
Chelsea Londyn - Everton 0:0
Manchester City - Manchester United 3:1
Arsenal Londyn - Wolverhampton Wanderers 1:1


Tabela po 12. kolejce Premier League:

Zespół Pkt. Br.
1. Manchester City 32 36:5
2. Liverpool 30 23:6
3. Chelsea Londyn  28 27:8
4. Tottenham Hotspur 27 20:10
5. Arsenal Londyn 24 26:15
6. Bournemouth 20 21:16
7. Watford 20 17:14
8. Manchester United 20 20:21
9. Everton 19 19:15
10. Leicester City 17 17:16
11. Wolverhampton Wanderers 16 12:13
12. Brighton & Hove Albion  14 13:18
13. West Ham United 12 14:18
14. Newcastle United 9 9:15
15. Burnley FC 9 12:25
16. Crystal Palace 8 8:17
17. Southampton 8 9:21
18. Cardiff City 8 11:25
19. Huddersfield Town 7 6:22
20. Fulham 5 11:31


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

12. kolejka Primera Division 12-11-2018

Wyniki 12. kolejki Primera Division:
Levante UD - Real Sociedad 1:3
Real Valladolid - SD Eibar 0:0
Getafe CF - Valencia CF 0:1
Atletico Madryt - Athletic Bilbao 3:2
Girona - CD Leganes 0:0
Deportivo Alaves - SD Huesca 2:1
FC Barcelona - Real Betis Sewilla 3:4
Rayo Vallecano - Villarreal CF 2:2
Sevilla FC - Espanyol Barcelona 2:1
Celta Vigo - Real Madryt 2:4
 

Tabela po 12. kolejce Primera Divison:

Zespół Pkt. Br.
1. FC Barcelona 24 34:18
2. Atletico Madryt 23 16:8
3. Deportivo Alaves 23 17:12
4. Espanyol Barcelona 21 16:10
5. Levante UD 20 18:13
6. Real Madryt 20 20:16
7. Sevilla FC 20 18:14
8. Real Valladolid 17 9:9
9. Girona 17 13:14
10. Real Sociedad 16 15:14
11. Getafe CF 16 11:10
12. Real Betis Sewilla 16 12:15
13. SD Eibar 15 12:18
14. Celta Vigo 14 22:20
15. Valencia CF 14 8:9
16. Villarreal CF 11 11:13
17. Athletic Bilbao 10 13:19
18. CD Leganes 10 9:16
19. Rayo Vallecano 7 14:25
20. SD Huesca 6 10:25


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

12. kolejka Serie A 12-11-2018

Wyniki 12. kolejki Serie A:
Frosinone Calcio - ACF Fiorentina 1:1
Torino FC - Parma Calcio 1:2
SPAL Ferrara - Cagliari Calcio 2:2
Genoa CFC - SSC Napoli 1:2
Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 4:1
Chievo Verona - Bologna FC 2:2
Empoli - Udinese Calcio 2:1
AS Roma - Sampdoria Genua 4:1
US Sassuolo - SS Lazio Rzym 1:1
AC Milan - Juventus Turyn 0:2

Tabela po 12. kolejce Serie A:

Zespół Pkt. Br.
1. Juventus Turyn 34 26:8
2. SSC Napoli 28 26:13
3. Inter Mediolan 25 22:10
4. SS Lazio Rzym 22 18:14
5. AC Milan 21 21:16
6. AS Roma 19 22:15
7. US Sassuolo 19 20:17
8. Atalanta Bergamo 18 23:14
9. ACF Fiorentina 17 18:10
10. Torino FC 17 17:15
11. Parma Calcio 17 12:15
12. Sampdoria Genua 15 16:15
13. Cagliari Calcio 14 12:16
14. Genoa CFC 14 17:26
15. SPAL Ferrara 13 11:19
16. Bologna FC 10 11:18
17. Udinese Calcio 9 11:18
18. Empoli 9 12:21
19. Frosinone Calcio 7 10:25
20. Chievo Verona 3 10:30


1-3 - Liga Mistrzów, 4-5 - Liga Europy, 18-20 - spadek

13. kolejka Ligue 1 12-11-2018

Wyniki 13. kolejki Ligue 1:
Lille OSC - RC Strasbourg 0:0
Avant Guingamp - Olympique Lyon 2:4
Angers SCO - Montpellier 1:0
Toulouse FC - Amiens SC 0:1
AS Saint-Etienne - Stade de Reims 2:0
Nimes Olympique - OGC Nice 0:1
Girondins Bordeaux - SM Caen 0:0
Stade Rennais - FC Nantes 1:1
Olympique Marsylia - Dijon FCO 2:0
AS Monaco - Paris Saint Germain 0:4 

Tabela po 13. kolejce Ligue 1:

Zespół Pkt. Br.
1. Paris Saint Germain 39 45:7
2. Lille OSC 26 21:10
3. Montpellier 25 20:8
4. Olympique Lyon 24 23:16
5. Olympique Marsylia 22 24:21
6. AS Saint-Etienne 21 18:17
7. OGC Nice 20 10:14
8. RC Strasbourg 18 20:16
9. Stade de Reims 17 8:12
10. FC Nantes 16 20:18
11. Girondins Bordeaux 16 14:15
12. Stade Rennais 16 16:19
13. Angers SCO 15 17:19
14. Toulouse FC 15 11:20
15. Nimes Olympique 14 18:20
16. Amiens SC 13 13:21
17. SM Caen 12 11:16
18. Dijon FCO 11 12:23
19. AS Monaco 7 12:22
20. Avant Guingamp 7 9:28


1-3 Liga Mistrzów, 4 - Liga Europy, 18-20 - spadek

11. kolejka Bundesligi 12-11-2018

Wyniki 11. kolejki Bundesligi:
Hannover 96 - VfL Wolsfburg 2:1
Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin 4:1
SC Freiburg - FSV Mainz 05 1:3
TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg 2:1
FC Nurnberg - VfB Stuttgart 0:2
Werder Brema - Borussia Monchengladbach 1:3
Borussia Dortmund - Bayern Monachium 3:2
RB Lipsk - Bayer Leverkusen 3:0
Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0
 

Tabela po 11. kolejce Bundesligi:

Zespół Pkt. Br.
1. Borussia Dortmund 27 33:12
2. Borussia Monchengladbach 23 26:13
3. RB Lipsk 22 22:9
4. Eintracht Frankfurt 20 26:13
5. Bayern Monachium 20 20:14
6. TSG 1899 Hoffenheim 19 24:15
7. Werder Brema 17 19:19
8. Hertha Berlin 16 16:17
9. FSV Mainz 05 15 10:12
10. FC Augsburg 13 19:18
11. SC Freiburg 13 15:19
12. VfL Wolfsburg 12 15:17
13. Bayer Leverkusen 11 16:24
14. Schalke 04 Gelsenkirchen 10 8:15
15. FC Nurnberg 10 11:24
16. Hannover 96 9 14:22
17. Fortuna Dusseldorf 8 10:25
18. VfB Stuttgart 8 8:24


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 16 - baraż, 17-18 - spadeka

15. kolejka ekstraklasy 11-11-2018

Korona Kielce - Piast Gliwice 10 (1:0)
Bramka: Soriano (38)

Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:4 (0:1)
Bramki: Janota (10), Aankour (74), Jankowski (77), Zbozień (88)

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2 (1:2)
Bramki: Frankowski (21), Świderski (50) - Rogne (27), Wasielewski (33)

 

Zespół Pkt. Br.
1. Lechia Gdańsk 31 25:15
2. Jagiellonia Białystok 28 26:18
3. Legia Warszawa 26 25:18
4. Wisła Kraków 25 28:19
5. Piast Gliwice 25 21:18
6. Korona Kielce 25 18:15
7. Pogoń Szczecin 22 22:18
8. Lech Poznań 21 21:21
9. Arka Gdynia 20 21:17
10. Wisła Płock 18 23:24
11. Zagłębie Lubin 17 22:26
12. Śląsk Wrocław 16 24:22
13. Cracovia 14 11:18
14. Górnik Zabrze 13 15:25
15. Miedź Legnica 13 16:32
16. Zagłębie Sosnowiec 11 21:33


1- el. Ligi Mistrzów, 2-3 - el. Ligi Europy, 15-16 - spadek

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 11-11-2018

II liga:
Znicz Pruszków - Resovia 0:2 (0:2)
Bramki: Hass (22), Antonik (27)

III liga:
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Koziara (10) - Burkhardt (89)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Bajdur (52), Praszelik (74)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek 3:2 (1:1)
Bramki: Stankiewicz (43), Babul (60) i (73) - Świątek (1), Adison (64)

Polonia Warszawa - Huragan Morąg 6:0 (4:0)
Bramki: Sauczek (16), Szabat (23), Wilanowski (38), Pieczara (45 k.) i (84), Zembrowski (86)

Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Basiuk (4)

15. kolejka ekstraklasy 10-11-2018

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki: Ricardinho (31), Furman (90 k.)

Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (79)

Wisła Kraków - Zagłebie Lubin 3:2 (2:0)
Bramki: Ondrasek (9), Boguski (22), Brożek (90) - Starzyński (49 k.), Wasilewski (71 sam.)

W niedziele zagrają:
Korona Kielce - Piast Gliwice (15:30)
Miedź Legnica - Arka Gdynia (15:30)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00)

15. kolejka ekstraklasy 09-11-2018

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (2:1)
Bramki: Cotra (25 sam.), Jimenez (40) - Chrapek (22), Pich (60)

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Drygas (12), Kozulj (76) - Martins (90)

W sobotę zagrają:
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)
Lechia Gdańsk - Cracovia (18:00)
Wisła Kraków - Zagłebie Lubin (20:30)


[1]  [2]  [3]   >>>
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA