SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Święto Niepodległości
to już 100 lat..
11-11-2018

Lwy Lechistanu Cup (rocznik 2011)
Turniej Eliminacyjny I
04-11-2018

Halloween
dobrej i strasznej zabawy...
31-10-2018

Mini EURO
najmłodsi grają...
28-10-2018

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] >>>

 
Sprzątamy Polskę! 24-09-2018

Nietypowo w dniu dzisiejszym odbyła się III edycja naszej akcji – Sprzątamy Polskę. Kadra klubu w ilości 3 trenerów wraz z 37 zawodnikami z zespołów 20052009 2010 zebrała z terenu wokół Jeziorka Czerniakowskiego 6 worków śmieci. Jak widać wszędzie jest pełno do zrobienia aby było czysto, my staramy się oprócz treningów aktywnie dbać o otoczenie. Cieszymy się, że mogliśmy być znów aktywni. Piłkarze Potrafią!

 
WRDPP - sesja 19-09-2018 19-09-2018

Wrześniowe posiedzenie Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończone. Na wstępie pozytywnie zaopiniowaliśmy przesunięcia środków w budżecie Biura Sportu i Rekreacji. Kwota przesunięcia powstała ze zwrotów z dotacji, a przesunięta będzie na bezpłatne zajęcia rekreacyjne dla mieszkańców. W dalszym ciągu obrad po dyskusji i wniesieniu uwag pozytywnie zaopiniowaliśmy projekty uchwał dotyczące programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021, programu Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2019-2021 oraz programu Przeciwdziałania Zakażeniom HIV na lata 2019-2021. Również pozytywnie Rada odniosła się do projektu uchwały dotyczącej odpłatności za pobyt w schroniskach dla bezdomnych. Wysłuchaliśmy dzisiaj również informacji dotyczącej wstępnego zarysu projektu związanego z dostępnością dla różnych grup o ograniczonym zakresie możliwości. Chodzi tu o dostępność w zakresie architektury, cyfryzacji, wydarzeń i dokumentacji. Niebawem projekt przechodził będzie różne konsultacje społeczne. Wygląda, że rodzi nam się kolejny sukces i to na skalę nie tylko krajową. Na zakończenie poruszyliśmy jeszcze kwestię zmiany dokumentów związanych z konkursami dotacyjnymi. Jest obawa, że druki nie są do końca dobrze dopracowane, a wejdą w życie w okresie bardzo newralgicznym dla organizacji pozarządowych. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Dleta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Powstanie Warszawskie 17-09-2018

Kolejny rok staramy się na różny sposób przybliżyć naszym chłopcom tragiczne losy Powstania Warszawskiego i Warszawy tamtych lat. Poprzednie lata to uwypuklenie roli dzieci. W tym roku skupiliśmy się na gigantycznych stratach w strukturze miejskiej. Jak wszyscy wiemy nasze miasto zostało praktycznie zrównane z ziemią. Zniszczono budynki i wszystko co się w nich znajdowało czyli całą kulturę materialną Warszawy. Chłopcy otrzymali koszulki ze zdjęciem przedstawiającym jedyny drapacz chmur przedwojennej stolicy – Prudential czyli późniejszy Hotel Warszawa w mgłach wybuchów. Mimo starań Niemców budynek był na tyle doskonale skonstruowany, że nie udało się go całkowicie zniszczyć. Prudential jest tu symbolem NAS - mieszkańców Warszawy, których też nie udało się pokonać. Wróciliśmy, odbudowaliśmy nasze domy, a miasto jest obecnie równie piękne jak było. Inny jest oczywiście jego duch ale serce bije to samo. Dzisiaj kolejny raz na znak pamięci ułożyliśmy tuż przy klubie nad Jeziorkiem Czerniakowskim znak Polski Walczącej. Jest to wyraz naszej pamięci dla wszystkich ofiar jakie poniosła Warszawa, ofiar ludzkich i materialnych. Ciężko pracując mamy nadzieję, że tak tragiczne dni nie wrócą nigdy. Dlatego też musimy pamiętać o tamtych latach aby wiedzieć jak ważna jest praca dla pokoju, przyjaźni i jak ważna jest w życiu tolerancja. Dlatego też bardzo dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy byli dzisiaj obecni. Jesteśmy z was dumni!

 
17. wrzesień 1939 17-09-2018

Wrzesień w historii naszego kraju to miesiąc bardzo tragiczny i nie możemy o tym zapomnieć. Pierwszego dnia września 1939 roku nasz został zaatakowany przez Niemców co zainicjowało II Wojnę Światową.  Kilkanaście dni później siedemnastego września do ataku na Polskę przyłączyła się Rosja sowiecka. W ten sposób dokonał się IV rozbiór Polski. Wydarzenia z 17 września 1939 roku zapoczątkowały okres mordów na naszych obywatelach i grabieży kraju, które nie skończyły się wraz z klęską Niemców. Warto dzisiaj w rocznicę tego wydarzenia poświęcić chwilę na zadumę zważywszy, że jesteśmy w sytuacji kiedy różne imperialistyczne i faszystowskie ruchy na naszym kontynencie odżywają. Miejmy nadzieję, że większość z nas nauczona historią wie "czym to pachnie". Cywilizowany świat, to świat tolerancji, przyjaźni i porozumienia bez podżegań, nienawiści i szowinizmu, warto o tym pamiętać.

 
XVI Rodzinny Piknik Integracyjny (Ochota) 16-09-2018

Kolejna wspaniała impreza z mieszkańcami za nami. Dzisiaj nasze stoisko klubowe od rana obecne było na Ochocie, na festynie rodzin i organizacji pozarządowych. Odbyliśmy wiele spotkań z mieszkańcami i przyszłymi naszymi zawodnikami. Mieliśmy też inna specjalną wizytę. Odwiedził nas Pan Rafał Trzaskowski z całą grupą polityków z którym rozmawialiśmy o potrzebach sportu i o tym co warto zmienić w naszym mieście. Warszawa jest wspaniała, jesteśmy pewni – będzie jeszcze piękniejsza.

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Madryt (Hiszpania) 15-09-2018

Kolejne klubowe Zgrupowanie Szkoleniowe mamy już potwierdzone. W grudniu na sparingi z Atletico Madryt jadą zespoły 2006 2009. Jesteśmy niezmiernie radzi, że udało się załatwić tak wspaniałe szkoleniowo i nie ukrywajmy turystycznie zgrupowanie. Mamy możliwość rywalizować na najwyższym poziomie i zwiedzić stolicę Hiszpanii. Więcej szczegółów jak zawsze znajduje się w zakładce „Obozy” gdzie serdecznie wszystkich zapraszamy.

 
Powstanie Warszawskie 14-09-2018

Wszyscy wiemy jak wszystko co związane jest z Powstaniem Warszawskim ważne jest dla nas mieszkańców stolicy. Dlatego tez nasz klub rok w rok stara się naszym chłopcom przybliżać losy miasta i mieszkańców z tamtych lat. Przez ostatni okres dużo mówiliśmy o dzieciach, które walczyły o swoje miasto. Ten rok to przypomnienie strat w strukturze miejskiej. Szczęśliwie dziś Warszawa jest znów piękna, nie było tak jednak po wojnie. Miasto uległo praktycznie całkowitemu zniszczeniu. Musimy pamiętać o tym i nie chodzi tu o nienawiść tylko o przestrogę. Pamiętajmy jak ważny jest pokój, pamiętajmy też o wszystkich żołnierzach i mieszkańcach, którzy w Powstaniu Warszawskim stracili wszystko.

Chłopcy mają specjalne koszulki związane z Powstaniem Warszawskim. Osoby, które jeszcze ich nie odebrały mogą zrobić to poprzez swojego trenera lub osobiście w dniu akcji do której chcemy zaprosić naszych zawodników. Zachęcamy cały czas do chodzenia w nich i pokazywania, że nie zapomnieliśmy!

Zbieramy się w dniu 17-09-2018 o godzinie 19:00 nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Układać będziemy znak Polski Walczącej. Chcemy pokazać znów, tak jak przy sprzątaniu kraju, że – Piłkarze Potrafią. Bardzo prosimy o jak najliczniejsze przybycie. Rozumiemy, że zwolnieni są ci chłopcy, którzy w tym terminie mają treningi, a na wszystkich pozostałych czekamy! Czym będzie nas więcej tym efekt będzie lepszy. Całość kręcimy za pomocą drona więc zapowiada też się niezły film.

 
DKDS - Wawer 13-09-2018

Pierwsze od kilku miesięcy spotkanie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego na Wawrze zakończone. Z uwagi na rezygnację przewodniczącego wybraliśmy nowe władze komisji. Mamy nadzieję, że teraz praca nasza będzie bardziej dynamiczna. Ustaliliśmy plan działań na najbliższe tygodnie. Będziemy starać się też zaktywizować wawerskie organizacje pozarządowe do udziału w naszej komisji. Kolejne obrady w listopadzie.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
DKDS - Mokotów 11-09-2018

Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego na Mokotowie w dniu dzisiejszym jak zawsze obradowała od samego rana. Dyskutowaliśmy o planowanych na rok 2019 konkursach dotacyjnych oraz o kolejnym pikniku naszych organizacji pozarządowych czyli o Pożytecznym Mokotowie. Dalej rozmawialiśmy o systemie funkcjonowania organizacji pozarządowych na Mokotowie i o tym jak im pomóc. Będziemy starali się aby organizacje działające aktywnie w dzielnicy były preferencyjnie traktowane przy przyznawaniu grantów. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
BKDS - Biuro Edukacji 10-09-2018

Wrześniowe obrady Branżowej Komisji Dialogu Społecznego przy Biurze Edukacji zakończone. Na wstępie po omówieniu różnych spraw zawiązanych z nowym rokiem szkolnym po dyskusji pozytywnie zaopiniowaliśmy ogłoszenie konkursowe dotyczące pilotażowego programu dotyczącego szeroko rozumianej promocji wiedzy o organizacjach pozarządowych w placówkach edukacyjnych. W dalszym toku obrad wysłuchaliśmy uwag dotyczących przebiegu kontroli podczas akcji letniej i związanych z tym programów. Okazało się, że pojawiły się złe praktyki związane z przekładaniem zajęć, które w toku dalszych prac i funkcjonowania kolejnych programów należy wyeliminować. Następnie rozmawialiśmy o przebiegu przygotowań do II Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego. Obecnie mamy już 37 organizacji, których zgłoszenia i projekty zostały zaakceptowane. Na zakończenie omówiliśmy zasadę pracy Międzyszkolnych Ośrodków Sportu i ich roli w sporcie i edukacji. Kolejne obrady w październiku.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Członek Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] >>>

 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Modecom
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
2009 Praga Południe
Sparing z UKS Iwiczna, Mysiadło, ul.Kwiatowa 28
17-11-2018 (sobota) 10.00-11.00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 09.30, Mysiadło, ul.Kwiatowa 28
2010 Górny Mokotów
Turniej Delta Cup, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
17-11-2018 (sobota) 10:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 9:15, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
2008
Sparing z FA Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 10:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 09:15, Warszawa, ul. Syta 123
2010
Turniej Delta Cup , Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
17-11-2018 (sobota) 10:18. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 9:30, Warszawa, ul. Piaseczyńska 71
2008
Sparing z FA Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 11:30. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 11:45, Warszawa, ul. Syta 123
2009
Mecz ligowy z WAF Warszawa, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 13:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 12:15, Warszawa, ul. Syta 123
2005
Sparing z Sokół Kołbiel, Kołbiel, ul. Nauczycielska
17-11-2018 (sobota) 13:00. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 11:45, Kołbiel, ul. Nauczycielska
2009
Mecz wewnętrzny z 2009, Warszawa, ul. Syta 123
17-11-2018 (sobota) 14:30. Zbiórka 17-11-2018  (sobota) o godzinie 14:00, Warszawa, ul. Syta 123
2004
Mecz ligowy z RTS Widzew Łódź, Łódź, ul. Małachowskiego 5
18-11-2018 (niedziela) 13:30. Zbiórka 18-11-2018  (niedziela) o godzinie 8:00, Warszawa, ul. Jeziorna 2
[1]  [2]  [3]   >>>
12. kolejka Premier League 12-11-2018

Wyniki 12. kolejki Premier League:
Cardiff City - Brighton & Hove Albion 2:1
Southampton - Watford 1:1
Newcaslte United - Bournemouth 2:1
Leicester City - Burnley FC 0:0
Huddersfield Town - West Ham United 1:1
Crystal Palace - Tottenham Hotspur 0:1
Liverpool - Fulham 2:0
Chelsea Londyn - Everton 0:0
Manchester City - Manchester United 3:1
Arsenal Londyn - Wolverhampton Wanderers 1:1


Tabela po 12. kolejce Premier League:

Zespół Pkt. Br.
1. Manchester City 32 36:5
2. Liverpool 30 23:6
3. Chelsea Londyn  28 27:8
4. Tottenham Hotspur 27 20:10
5. Arsenal Londyn 24 26:15
6. Bournemouth 20 21:16
7. Watford 20 17:14
8. Manchester United 20 20:21
9. Everton 19 19:15
10. Leicester City 17 17:16
11. Wolverhampton Wanderers 16 12:13
12. Brighton & Hove Albion  14 13:18
13. West Ham United 12 14:18
14. Newcastle United 9 9:15
15. Burnley FC 9 12:25
16. Crystal Palace 8 8:17
17. Southampton 8 9:21
18. Cardiff City 8 11:25
19. Huddersfield Town 7 6:22
20. Fulham 5 11:31


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

12. kolejka Primera Division 12-11-2018

Wyniki 12. kolejki Primera Division:
Levante UD - Real Sociedad 1:3
Real Valladolid - SD Eibar 0:0
Getafe CF - Valencia CF 0:1
Atletico Madryt - Athletic Bilbao 3:2
Girona - CD Leganes 0:0
Deportivo Alaves - SD Huesca 2:1
FC Barcelona - Real Betis Sewilla 3:4
Rayo Vallecano - Villarreal CF 2:2
Sevilla FC - Espanyol Barcelona 2:1
Celta Vigo - Real Madryt 2:4
 

Tabela po 12. kolejce Primera Divison:

Zespół Pkt. Br.
1. FC Barcelona 24 34:18
2. Atletico Madryt 23 16:8
3. Deportivo Alaves 23 17:12
4. Espanyol Barcelona 21 16:10
5. Levante UD 20 18:13
6. Real Madryt 20 20:16
7. Sevilla FC 20 18:14
8. Real Valladolid 17 9:9
9. Girona 17 13:14
10. Real Sociedad 16 15:14
11. Getafe CF 16 11:10
12. Real Betis Sewilla 16 12:15
13. SD Eibar 15 12:18
14. Celta Vigo 14 22:20
15. Valencia CF 14 8:9
16. Villarreal CF 11 11:13
17. Athletic Bilbao 10 13:19
18. CD Leganes 10 9:16
19. Rayo Vallecano 7 14:25
20. SD Huesca 6 10:25


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 18-20 - spadek

12. kolejka Serie A 12-11-2018

Wyniki 12. kolejki Serie A:
Frosinone Calcio - ACF Fiorentina 1:1
Torino FC - Parma Calcio 1:2
SPAL Ferrara - Cagliari Calcio 2:2
Genoa CFC - SSC Napoli 1:2
Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 4:1
Chievo Verona - Bologna FC 2:2
Empoli - Udinese Calcio 2:1
AS Roma - Sampdoria Genua 4:1
US Sassuolo - SS Lazio Rzym 1:1
AC Milan - Juventus Turyn 0:2

Tabela po 12. kolejce Serie A:

Zespół Pkt. Br.
1. Juventus Turyn 34 26:8
2. SSC Napoli 28 26:13
3. Inter Mediolan 25 22:10
4. SS Lazio Rzym 22 18:14
5. AC Milan 21 21:16
6. AS Roma 19 22:15
7. US Sassuolo 19 20:17
8. Atalanta Bergamo 18 23:14
9. ACF Fiorentina 17 18:10
10. Torino FC 17 17:15
11. Parma Calcio 17 12:15
12. Sampdoria Genua 15 16:15
13. Cagliari Calcio 14 12:16
14. Genoa CFC 14 17:26
15. SPAL Ferrara 13 11:19
16. Bologna FC 10 11:18
17. Udinese Calcio 9 11:18
18. Empoli 9 12:21
19. Frosinone Calcio 7 10:25
20. Chievo Verona 3 10:30


1-3 - Liga Mistrzów, 4-5 - Liga Europy, 18-20 - spadek

13. kolejka Ligue 1 12-11-2018

Wyniki 13. kolejki Ligue 1:
Lille OSC - RC Strasbourg 0:0
Avant Guingamp - Olympique Lyon 2:4
Angers SCO - Montpellier 1:0
Toulouse FC - Amiens SC 0:1
AS Saint-Etienne - Stade de Reims 2:0
Nimes Olympique - OGC Nice 0:1
Girondins Bordeaux - SM Caen 0:0
Stade Rennais - FC Nantes 1:1
Olympique Marsylia - Dijon FCO 2:0
AS Monaco - Paris Saint Germain 0:4 

Tabela po 13. kolejce Ligue 1:

Zespół Pkt. Br.
1. Paris Saint Germain 39 45:7
2. Lille OSC 26 21:10
3. Montpellier 25 20:8
4. Olympique Lyon 24 23:16
5. Olympique Marsylia 22 24:21
6. AS Saint-Etienne 21 18:17
7. OGC Nice 20 10:14
8. RC Strasbourg 18 20:16
9. Stade de Reims 17 8:12
10. FC Nantes 16 20:18
11. Girondins Bordeaux 16 14:15
12. Stade Rennais 16 16:19
13. Angers SCO 15 17:19
14. Toulouse FC 15 11:20
15. Nimes Olympique 14 18:20
16. Amiens SC 13 13:21
17. SM Caen 12 11:16
18. Dijon FCO 11 12:23
19. AS Monaco 7 12:22
20. Avant Guingamp 7 9:28


1-3 Liga Mistrzów, 4 - Liga Europy, 18-20 - spadek

11. kolejka Bundesligi 12-11-2018

Wyniki 11. kolejki Bundesligi:
Hannover 96 - VfL Wolsfburg 2:1
Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin 4:1
SC Freiburg - FSV Mainz 05 1:3
TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg 2:1
FC Nurnberg - VfB Stuttgart 0:2
Werder Brema - Borussia Monchengladbach 1:3
Borussia Dortmund - Bayern Monachium 3:2
RB Lipsk - Bayer Leverkusen 3:0
Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0
 

Tabela po 11. kolejce Bundesligi:

Zespół Pkt. Br.
1. Borussia Dortmund 27 33:12
2. Borussia Monchengladbach 23 26:13
3. RB Lipsk 22 22:9
4. Eintracht Frankfurt 20 26:13
5. Bayern Monachium 20 20:14
6. TSG 1899 Hoffenheim 19 24:15
7. Werder Brema 17 19:19
8. Hertha Berlin 16 16:17
9. FSV Mainz 05 15 10:12
10. FC Augsburg 13 19:18
11. SC Freiburg 13 15:19
12. VfL Wolfsburg 12 15:17
13. Bayer Leverkusen 11 16:24
14. Schalke 04 Gelsenkirchen 10 8:15
15. FC Nurnberg 10 11:24
16. Hannover 96 9 14:22
17. Fortuna Dusseldorf 8 10:25
18. VfB Stuttgart 8 8:24


1-4 - Liga Mistrzów, 5-6 - Liga Europy, 16 - baraż, 17-18 - spadeka

15. kolejka ekstraklasy 11-11-2018

Korona Kielce - Piast Gliwice 10 (1:0)
Bramka: Soriano (38)

Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:4 (0:1)
Bramki: Janota (10), Aankour (74), Jankowski (77), Zbozień (88)

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2 (1:2)
Bramki: Frankowski (21), Świderski (50) - Rogne (27), Wasielewski (33)

 

Zespół Pkt. Br.
1. Lechia Gdańsk 31 25:15
2. Jagiellonia Białystok 28 26:18
3. Legia Warszawa 26 25:18
4. Wisła Kraków 25 28:19
5. Piast Gliwice 25 21:18
6. Korona Kielce 25 18:15
7. Pogoń Szczecin 22 22:18
8. Lech Poznań 21 21:21
9. Arka Gdynia 20 21:17
10. Wisła Płock 18 23:24
11. Zagłębie Lubin 17 22:26
12. Śląsk Wrocław 16 24:22
13. Cracovia 14 11:18
14. Górnik Zabrze 13 15:25
15. Miedź Legnica 13 16:32
16. Zagłębie Sosnowiec 11 21:33


1- el. Ligi Mistrzów, 2-3 - el. Ligi Europy, 15-16 - spadek

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 11-11-2018

II liga:
Znicz Pruszków - Resovia 0:2 (0:2)
Bramki: Hass (22), Antonik (27)

III liga:
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Koziara (10) - Burkhardt (89)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Bajdur (52), Praszelik (74)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek 3:2 (1:1)
Bramki: Stankiewicz (43), Babul (60) i (73) - Świątek (1), Adison (64)

Polonia Warszawa - Huragan Morąg 6:0 (4:0)
Bramki: Sauczek (16), Szabat (23), Wilanowski (38), Pieczara (45 k.) i (84), Zembrowski (86)

Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Basiuk (4)

15. kolejka ekstraklasy 10-11-2018

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki: Ricardinho (31), Furman (90 k.)

Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (79)

Wisła Kraków - Zagłebie Lubin 3:2 (2:0)
Bramki: Ondrasek (9), Boguski (22), Brożek (90) - Starzyński (49 k.), Wasilewski (71 sam.)

W niedziele zagrają:
Korona Kielce - Piast Gliwice (15:30)
Miedź Legnica - Arka Gdynia (15:30)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00)

15. kolejka ekstraklasy 09-11-2018

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (2:1)
Bramki: Cotra (25 sam.), Jimenez (40) - Chrapek (22), Pich (60)

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Drygas (12), Kozulj (76) - Martins (90)

W sobotę zagrają:
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)
Lechia Gdańsk - Cracovia (18:00)
Wisła Kraków - Zagłebie Lubin (20:30)


[1]  [2]  [3]   >>>
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA