SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Rozkręcamy się!
2012 w natarciu...
25-05-2020
 

Już trenujemy!
pierwsi wystartowali zawodnicy 2004...
14-05-2020

Święto Konstytucji
demokracja to podstawa....
03-05-2020

Dzień Flagi 
nasza wspólna....
02-05-2020

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] >>>

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Lwów (Ukraina) dzień piąty 02-05-2019

Ostatni dzień Zgrupowania Szkoleniowego we Lwowie na Ukrainie dobiegł końca. Rano po śniadaniu pakujemy się. Potem krótka droga na Stare Miasto i tu spędzamy sporo czasu na zwiedzaniu, zakupach i tu posilamy się smacznie przed drogą. Podróż mamy bez problemów i krótką, nawet na granicy wszystko poszło bardzo szybko. Wieczory już spędzamy w domach. Nasz pobyt we Lwowie możemy zaliczyć do bardzo udanych, czekamy na kolejne wyjazdy.

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Kobryń (Białoruś) dzień piąty 02-05-2019

Piąty dzień zgrupowania w Kobryniu za nami. Pierwsza połowa czwartku minęła nam pod znakiem rywalizacji w turnieju w fifę. Czas poświęciliśmy również na odpoczynek oraz pierwsze przygotowania do popołudniowych sparingów. Po obiedzie krótka przerwa, odprawy przedmeczowe i obie nasze ekipy rozegrały mecze kontrolne z Dinamem Brześć. Oczywiście wszystkie szczegóły dotyczące sparingów znajdują się w zakładkach drużyn. Wieczorem rozegraliśmy kolejne turniejowe mecze w naszym turnieju fifa, emocji było co nie miara, a już jutro odbędą się wielkie finały. Przed spaniem krótki czas wolny i kładziemy się do łóżek – czas na regenerację!

 
Kluby Patronackie - kwiecień 2019 02-05-2019

Błyskawicznie minął nam kwiecień, a więc kolejny miesiąc współpracy z naszymi klubami patronackimi. Jak zwykle czas ten obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Grupa wyznaczonych chłopców od naszych partnerów uczestniczyła w treningach indywidualnych z naszymi zespołami. Doskonale radzili sobie też zawodnicy, którzy zostali do nas trwale transferowani. Warto też wspomnieć, że kilku chłopców reprezentujących nasze kluby patronackie pojechało z nami na Zgrupowania Szkoleniowe do Kobrynia na Białorusi i o Lwowa na Ukrainie. Dziękujemy partnerom za zaufanie i obiecujemy nie spoczywać na laurach.

04-2019 udział czasowy w naszych barwach:

Czarniecki Maciej (2006 - APN Hattrick Białystok) – Maciek biorący udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Kobryniu na Białorusi pokazał się z bardzo dobrej strony w sparingu z rok starszymi kolegami reprezentującymi miejscowy DUSSH Kobryń. Zagrał on w pierwszym składzie naszej druzyny 2006 i był pewnym punktem naszej ekipy.

Łupiński Bartek (2006 – APN Hattrick Białystok) – Bartek tak jak i Maciek bierze udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Kobryniu na Białorusi. Reprezentując nasz zespół 2006, a występując w meczu przeciwko chłopcom z rocznika 2005 reprezentującymi DUSSH Kobryń zdobył bramkę i zaprezentował wysokie umiejętności piłkarskie.

Dubowski Szymon (2010 – APN Hattrick Białystok) – Szymon bierze udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie. W rozegranym na miejscu pierwszym z pojedynków sparingowych z Karpatami Szymon zdobył w barwach naszego zespołu 2010 bramkę i był jednym z najjaśniejszych punktów naszej drużyny.

Zajkowski Miłosz (2010 – APN Hattrick Białystok) – Miłosz, podobnie jak jego kolega Szymon bierze wraz z zespołem 2010 udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie. W pierwszym sparingu z Karpatami Lwów rozegrał bardzo dobre zawody i był jasnym punktem zespołu.

04-2019 zawodnicy trwale do nas transferowani:

Pawlak Bartosz (2004 transferowany z KS Ursynów) – Bartek zaliczył kolejne występy w barwach drużyny 2004 w Centralnej Lidze Trampkarzy. Jego zespołowi wiodło się różnie, wierzymy jednak, że z pomocą Bartka następne mecze będą w naszym wykonaniu bardzo dobre.

Ekiert Ernest (2005 transferowany z KS Ursynów) – Ernest wystąpił w dwóch spotkaniach drużyny 2005, w których zdobył dwie bramki oraz zaliczył asystę.

Matusiak Jakub (2005 transferowany z KS Ursynów) – Kuba zaliczył cztery ligowe występy. Do swojego pokaźnego dorobku bramkowego dołożył kolejne trzy gole, a także zanotował trzy asysty.

Szatkowski Karol (2005 transferowany z KS Ursynów) – Karol w minionym miesiącu wystąpił w dwóch meczach ligowych, w których zdobył trzy gole oraz zaliczył asystę.

Trepka Mariusz (2005 transferowany z KS Ursynów) – Mariusz ma za sobą kolejne trzy występy ligowe. W każdym ze spotkań był pewnym punktem zespołu i pokazał się z dobrej strony.

Żmuda Jan (2009 transferowany z KS Ursynów) – Janek zanotował kolejne występy w drużynie 2009 w rozgrywkach ligowych. Potwierdzając swoje strzeleckie umiejętności był ważnym punktem naszej ekipy.

Szmyt Artur (2010 transferowany z KS Ursynów) – Artur ma za sobą kilka udanych występów w drużynie 2010 w rozgrywkach ligowych. Ponadto wziął udział w sparingu z Karpatami Lwów i pokazał się z dobrej strony.

Na bazie naszej współpracy zespoły partnerów uczestniczą we wszystkich organizowanych przez nasz klub turniejach. W minionym miesiącu chłopcy naszych partnerów wzięli udział w Mini EURO, a więc festiwalu gier dla zawodników z rocznika 2013. Zabawy oraz piłkarskich emocji nie brakowało.

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Lwów (Ukraina) dzień czwarty 01-05-2019

Kolejny dzień naszego pobytu we Lwowie dobiegł końca. Dzisiejszy dzień to oczywiście druga nasza rywalizacja z Karpatami Lwów. Wyniki jakie zanotowaliśmy są lepsze niż w pierwszych pojedynkach, co cieszy (opisy w zakładkach drużyn 2008 i 2010). Dużo znów się nauczyliśmy, takie wyjazdy mają nieocenione znaczenie szkoleniowe. Pogoda niestety zmieniła nam plany jakie mieliśmy na czas po obiedzie. Zrobiliśmy jedynie drobny spacer i poszliśmy na zakupy. Wieczorem zaś były różne gry i animacje. Jutro mamy nadzieję odbić sobie tą zmianę planów na Starym Mieście.

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Kobryń (Białoruś) dzień czwarty 01-05-2019

W środę minęła nam połowa zgrupowania w Kobryniu. Czwarty dzień rozpoczęliśmy od treningu, który był ostatnim przed jutrzejszymi sparingami z Dynamem Brześć. Po obiedzie ponownie ruszyliśmy w podróż do Brześcia, gdzie oddaliśmy się uciechom w wesołym miasteczku. Nim udaliśmy się w podróż powrotną do Kobrynia odwiedziliśmy naszą ulubioną pizzerię. Na koniec w dobrych humorach wróciliśmy do naszego hotelu i położyliśmy się do łóżek. Jutro czekają nas kolejne sparingi!

 
Majowe Święta 01-05-2019

Przed nami wolne dni. Jedni spędzą je wypoczywając i regenerując siły inni jak część z nas w pracy na Zgrupowaniach Sportowych. Pamiętajmy jednak, że ten długi weekend to również trzy ważne święta. Pierwszy maja to Święto Pracy, dzień nas wszystkich niezależnie na jakich stanowiskach pracujemy i co robimy. Drugi maja to Dzień Flagi, święto naszych barw narodowych. Trzeci maja zaś to Święto Konstytucji, ważny dzień naszej państwowości. Pamiętajmy o tym, a jeżeli możemy uczcijmy to podczas licznych imprez, pochodów czy spotkań.

 
Okiem Prezesa 01-05-2019

Kolejny okres pracy za nami. Nie wszystko idzie do końca jak byśmy chcieli, a mam tu na myśli kilka nieudanych potyczek ligowych. Jestem jednak pewien, że wszystko wróci do normy. Poza tym wszystko mamy jak to się mówi – do przodu. Rusza Liceum Mistrzostwa Sportowego, które będzie dużym krokiem do przodu dla naszych zawodników. Rozwija się bardzo współpraca pomiędzy nami a naszymi Klubami Partnerskimi, co jest również bardzo istotnym czynnikiem, który wpływa na nasze sukcesy. Zgrupowania i obozy idą pełną parą, a stworzona przez nas Wewnętrzna Liga rozwija się – niebawem podamy więcej o tym rozwoju informacji. Zatem, zakasujemy rękawy i do pracy! AT

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 01-05-2019

Kolejny miesiąc treningów za nami. Dla mnie osobiście to mała rocznica bo właśnie w kwietniu, rok temu nastąpił mój powrót do klubu już nie w roli zawodnika, a trenera i rozpoczęcie pracy z naszymi bramkarzami. W minionym miesiącu skupialiśmy się nad konkretnymi elementami technicznymi jak i taktycznymi, które w dłuższej perspektywie mają pomóc naszym bramkarzom, tak byśmy mogli obserwować jak najbardziej kompletnych zawodników na tej pozycji. Zawodników, którzy są uzbrojeni w wachlarz konkretnych umiejętności, co ważne by potrafili je w odpowiednim momencie wykorzystać i niejednokrotnie ratować swój zespół przed utratą bramki. Natomiast same umiejętności, sama interwencja to nie wszystko, wiele dzieje się jeszcze przed samą interwencją. Przez miniony rok na każdym treningu koncentrowaliśmy się na tym by wyszkolić bramkarza świadomego sytuacji, które na boisku mają bądź będą miały miejsce, zawodnika, który reaguje na sytuacje boiskowe poprzez szybką analizę i wyciąganie wniosków, dzięki czemu decyzje podejmowane w trakcie meczu będą zdecydowanie skuteczniejsze. Jeśli nasz bramkarz będzie posiadał zdolność przewidywania wydarzeń boiskowych, "czytania gry" to dopiero wtedy będzie mógł prawidłowo wykonać swoją interwencję. Jednak bardzo łatwo wszystko się mówi i pisze, cierpliwie pracujmy, nie osiadajmy na laurach, dużo pracy przed nami. SZ

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 01-05-2019

Co przyniósł kwiecień jeśli spojrzymy na rozgrywki ligowe. Pewnie zdecydowana większość obserwatorów powie, że rozczarowanie. Być może inni pójdą o krok dalej i zaczną mówić o zawodzie. Oczywiście nie jesteśmy usatysfakcjonowani wynikami jakie w zdecydowanej większości są udziałem naszych drużyn. Bez wątpienia liczyliśmy na więcej, ale wiemy też doskonale, że szkolenie w piłce nożnej to złożony proces. Czasami zdarzają się okresy, w których nie wszystko układa się tak jak to sobie planowaliśmy. Sztuką jest analiza tego co nas spotyka, wyciągnięcie odpowiednich wniosków i skorygowanie własnej pracy. Wiemy doskonale, że skoro coś w dłuższym wymiarze nie przynosi efektów to zmiany są niezbędne. Nie mówimy tutaj jednak o odwracaniu do góry nogami całego systemu bo w ten cały czas wierzymy, ale o poprawki w tych obszarach, które szwankują. Nikt nie powie, że nie gramy w piłkę. Wielokrotnie nawet po przegranym meczu z samego stylu możemy być zadowoleni, a to dobry punkt wyjścia. Oczywiście jak zwykło się mówić punktów za wrażenie artystyczne w piłce nożnej się nie przyznaje, a ciągłe powtarzanie, że wynik nie jest najważniejszy też na dłuższą metę nie przekona tych, którzy często ponoszą porażki. Jednak zarówno zwycięstwa jak i porażki stanowią nieodłączną część sportu. Naprawdę tylko w nielicznych przypadkach jest tak, że zespoły w każdym sezonie są na szczycie. Nie można zakładać, że skoro w poprzednim sezonie zajęliśmy np. 3 miejsce to w kolejnym będziemy wyżej. Nie ma takiej prawidłowości zawsze trzeba liczyć się z tym, że warunki stawiane przez przeciwników mogą być trudniejsze, sami możemy popełnić więcej błędów bo mamy do tego prawo. Koniecznym jest wyciąganie wniosków i dążenie do poprawy. Czasami trzeba zrobić krok do tyłu żeby potem wykonać dwa do przodu. Kiedy wygrywamy wszyscy jesteśmy architektami sukcesu, a w przypadku porażki odpowiedzialnych szukamy wszędzie, ale nie w sobie. Pamiętajmy od początku do końca jesteśmy jednym zespołem zarówno w chwili chwały jak i niepowodzenia. Dzisiaj powodów do zadowolenia mamy mniej niż w minionym sezonie, ale to nie znaczy, że zapomnieliśmy jak się gra w piłkę. Nie spoczywajmy tylko na laurach, bierzmy się do ciężkiej pracy bo nadal mamy marzenia do zrealizowania i małe potknięcia nie mają prawa nas zatrzymać. SG

 
Zgrupowanie Szkoleniowe - Kobryń (Białoruś) dzień trzeci 30-04-2019

Trzeci dzień zgrupowania w Kobryniu za nami. Dziś rano odbyliśmy kolejną jednostkę treningową, już o zdecydowanie większej intensywności. Druga część dnia to czas na wizytę w Brześciu. Spacer, lody i szybkie zakupy i znów jesteśmy w Kobryniu. Wieczorem odbyło się szybkie losowanie i rozpoczęliśmy obozowy turniej w fifę. Tymczasem kładziemy się spać i czekamy na emocje, które na pewno pojawią się już jutro.

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] >>>

 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
27. kolejka Ekstraklasy 31-05-2020

W hitowo zapowiadajacym się meczu 27. kolejki Lech Poznań przegrał z Legią Warszawa. Znakomity restart rozgrywek zanotował z kolei Piast Gliwice. Podopieczni Waldemara Fornalika nie dali szans wychodzącej powoli na prostą drogę Wiśle Kraków. Wreszcie wyajzdowe zwycięstwo odniósł Górnik Zabrze, który skromnie pokonał ŁKS Łódź, dowodzonego przez nowego szkoleniowca Wojciecha Stawowego. 

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 0:1 (0:1)
Bramka: Giakoumakis (36)

Piast Gliwice - Wisła Kraków 4:0 (2:0)
Bramki: Felix (1), Parzyszek (11), (64), Tuszyński (85)

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Pekhart (17)

W niedzielę zagrają:
Wisła Płock - Korona Kielce (12:30)
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (15:00)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (17:30)

27. kolejka Ekstraklasy 30-05-2020

Kibice piłkarscy w Polsce mogą wreszcie odetchnąć z ulgą, gdyż po niespełna trzech miesiącach wystartowała ponownie Ekstraklasa. Od początku sypnęło niespodziankami, a za taką bynajmniej można uznać wysoką porażkę Pogoni Szczecin w meczu z Zagłębiem Lubin. Bardzo emocjonująco było także we Wrocławiu. Śląsk rzutem na taśmę uratował cenny punkt w meczu z Rakowem Częstochowa.  

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
Bramki: Chrapek (90) k. - Forbes (83)

Pogoń Szczecin - Zagłebie Lubin 0:3 (0:3)
Bramki: Drazić (7), Bohar (27), Białek (42)

W sobotę zagrają:
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (15:00)
Piast Gliwice - Wisła Kraków (17:30)
Lech Poznań - Legia Warszawa (20:00)

1/2 Pucharu Polski 29-05-2020

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary półfinałowe w ramach rozgrywek o Puchar Polski. W tej fazie los skojarzył ze sobą Cracovię Kraków oraz Legię Warszawa. Drugiego finalistę wyłoni mecz pomiędzy Lechem Poznań a Lechią Gdańsk. Mecze tej fazy, zgodnie z harmonogramem, zostaną rozegrane 7 i 8 lipca. Spośród wszystkich półfinalistów najwięcej, bo dziewiętnastokrotnie ten puchar wygrywała Legia Warszawa. Przed rokiem w tych rozgrywkach triumfowała Lechia Gdańsk.

1/4 Pucharu Polski 28-05-2020

Lech Poznań uzupełnił stawkę półfinalistów piłkarskiego Pucharu Polski. Kolejorz wygrał na wyjeździe z pierwszoligową Stalą Mielec będąc zespołem prezentującym skuteczniejszy futbol w przeciągu całego spotkania. Losowanie par 1/2 finału odbędzie się 28 maja o godz. 12. Piłkarze do rywalizacji w tych rozgrywkach powrócą 8 lipca. Przypomnijmy zatem komplet półfinalistów: Lech Poznań, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk oraz Cracovia Kraków.

Stal Mielec - Lech Poznań 1:3 (1:2)
Bramki: Nowak (45) - Ramirez (5), Żamaletdinow (34), Jóźwiak (82)

1/4 Pucharu Polski 27-05-2020

W pierwszym z dwóch zaległych pojedynków granych w ramach 1/4 Pucharu Polski Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Miedź Legnica. Był to pierwszy oficjalny mecz rozegrany po pauzie wywołanej zagrożeniem epidemiologicznym. Spotkanie było emocjonujące a w końcówce meczu zobaczyliśmy gola kontaktowego gospodarzy i czerwoną kartkę dla gości. Dziś drugi pojedynek pucharowy, w którym Stal Mielec podejmie Lecha Poznań. 

Miedź Legnica - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Zieliński (87) - Gwilia (17), Cholewiak (49)

27. kolejka Bundesligi 25-05-2020

Po wznowieniu rozgrywek wciąż bardzo wysoką formę utrzymują Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Kolejnego gola do swojej puli dołożył Robert Lewandowski. W derbach Berlina okazałe zwycięstwo odniosła Hertha, ale jedynie marginalną rolę w tym triumfie odegrał Krzysztof Piątek. Kolejne dwa gole supertalentu z Niemiec Kaia Havertza spowodowały awans zespołu z Leverkusen na miejsce gwarantujące grę w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. 

Hertha Berlin - Union Berlin 4:0
Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen 1:3
Woflsburg - Borussia Dortmund 0:2
SC Paderborn - Hoffenheim 1:1
Freiburg - Werder Brema 0:1
Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 5:2
Schalke 04 - Augsburg 0:3
FSV Mainz - RB Lipsk 0:5
FC Koeln - Fortuna Dusseldorf 2:2
 

Zespół Pkt. Br.
1. Bayern Monachuim  61 80-28
2. Borussia Dortmund  57 74-33
3. RB Lipsk  54 68-27
4. Bayer Leverkusen 53 52-32
5. Borussia Monchengladbach 52 53-34
6. Wolfsburg  39 36-33
7. SC Freiburg  37 35-37
8. Schalke 04 37 33-43
9. Hoffenheim  36 36-47
10. FC Koeln  34 43-49
11. Hertha Berlin  34 39-48
12. Augsburg 30 40-54
13. Union Berlin  30 32-47
14. Eintracht Frankfurt 28 41-49
15. FSV Mainz  27 36-60
16. Fortuna Dusseldorf  24 29-52
17. Werder Brema  21 29-59
18. SC Paderborn  18 31-55


1-4 Liga Mistrzów, 5-6 Liga Europy, 17-18 spadek

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 21-05-2020

Decyzją zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zakńczono rozgrywki w trzeciej lidze, grupie I. Tym samym promocję do wyższej klasy rozgrywkowej uzyskał Sokół Ostróda, który do momentu przerwania rozgrywek liderował tabeli. Jednocześnie postanowiono, że nikt nie opuści szeregów trzecioligowców. Drużyny reprezentujące okręg mazowiecki uplasowały się zatem na następujących pozycjach w końcowej tabeli: Legia II Warszawa (3), Świt Nowy Dwór Mazowiecki (4), Broń Radom (10), Pogoń Grodzisk Mazowiecki (13), Ursus Warszawa (15), Polonia Warszawa (17). W Ekstraklasie, I lidze i II lidze czekamy na restart rozgrywek i tam wciąż będziemy śledzić losy drużyn reprezentujących Mazowsze.  

26. kolejka Bundesligi 19-05-2020

Po ponad dwumiesięcznej przerwie na boisko wybiegi piłkarze Bundesligi. Wraz z wznowieniem rozgrywek dobrze pokazali się nasi stranieri. Instynktem snajperskim błysnął Robert Lewandowski zdobywając kolejnego gola w tym sezonie dla Bayernu Monachuim. Z opaską kapitana do derbów Zagłębia Ruhry przystępował Łukasz Piszczek. Jego Borussia Dortmund nie dała żadnych szans i pewnie ograła Schalke 04.

Borussia Dortmund - Schalke 04 4:0
Augsburg - Wolfsburg 1:2
Fortuna Dusseldorf - SC Paderborn 0:0
RB Lipsk - FC Freiburg 1:1
Hoffenheim - Hertha Berlin 0:3
Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 1:3
FC Koeln - FC Mainz 2:2
Union Berlin - Bayern Monachuim 0:2
Werder Brema - Bayer Leverkusen 1:4
 

Zespół Pkt. Br.
1. Bayern Monachuim  58 75-26
2. Borussia Dortmund  54 72-33
3. Borussia Monchengladbach 52 52-31
4. RB Lipsk  51 63-21
5. Bayern Leverkusen  50 49-31
6. Wolfsburg  39 36-31
7. SC Freiburg  37 35-36
8. Hoffenheim  35 35-46
9. Schalke 04 34 30-40
10. FC Koeln  33 31-47
11. Hertha Berlin  31 35-45
12. Union Berlin  30 32-43
13. Eintracht Fnakfurt  28 39-44
14. Augsburg  27 37-54
15. Mainz  27 36-55
16. Fortuna Dusseldorf  23 27-50
17. Werder Brema  18 28-59
18. SC Paderborn  17 30-54


1-4 Liga Mistrzów, 5-6 Liga Europy, 17-18 spadek

1/4 Pucharu Polski 13-05-2020

Zanim ponownie wystartuje rodzima Ekstraklasa znane są już terminy zaległych spotkań piłkarskich w ramach ćwierćfinałów Pucharu Polski. Departament Rozgrywek  PZPN ogłosił, że 26 i 27 maja do rywalizacji przystąpią zespoły, które miały rozgrywać swoje mecze jeszcze przed wybuchem pandemii. Oba mecze rozpoczną się o dość nietypowej porze i każdy z nich będzie można obejrzeć w telewizji. 

26 maja (wtorek)

Miedź Legnica - Legia Warszawa (20:10)

27 maja (środa)

Stal Mielec - Lech Poznań (20:10)


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA