SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) dzień ósmy
pozytywnie zakręceni...
06-07-2020

Niechorze (POP) dzień siódmy
team...
05-07-2020

Niechorze (POP) dzień szósty
dobry podwieczorek...
04-07-2020

Niechorze (POP) dzień piąty
plażing...
03-07-2020

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 
Co w trawie piszczy - 2010 GM 02-06-2020

W dniu wczorajszym złożyłem gospodarską wizytę na Górnym Mokotowie. Tym razem gościłem na zajęciach grupy 2010 GM. Chłopcy z energią i radością realizowali zadania zlecane przez trenera Łukasza Kotusiewicza. Wszyscy dzielnie podnoszą swoje umiejętności na wyższy poziom, a ich uśmiechy świadczą o tym, że treningi poza nauką dostarczają mnóstwo pozytywnej energii. Rozmawialiśmy z trenerem o tym jakie ma potrzeby, jak widzi rozwój grupy. Widać, że praca idzie tu w należyty sposób. TT

 
Okiem Kierownika Filii Tomasza Trzewika 01-06-2020

Za nami cudowny miesiąc. Udało nam się wrócić na boiska i znów cieszyć się możliwością biegania po zielonej murawie. Głód gry doskwierał zarówno dzieciom jak i trenerom, co widać po pasji i radości, jaką diabły zostawiają na boiskach. Stopniowo dochodzimy do siebie i optymalizujemy swoje możliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji jaka dopisała nam po przerwie. Znaczna grupa naszych małych piłkarzy pojawiła się na placach gry w pełni zdrowia i werwy. Zamierzamy maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w chłopcach i postaramy się zaspokoić ich zapotrzebowanie na ruch i rozrywkę. Jesteśmy pewni, że poprzez podejmowanie aktywności fizycznej chłopcy podniosą nie tylko swoje umiejętności ale i odporność. Bardzo trudny okres za nami i wierzymy, że teraz będzie już tylko lepiej. TT

 
Dyrektorskim Okiem Sebastiana Gmurka 01-06-2020

Długo czekaliśmy na ten moment, ale w końcu w połowie maja po dwóch miesiącach wróciliśmy na boiska. Znowu możemy biegać za piłką po zielonej murawie, cieszyć się kontaktem ze sobą. Razem przetrwaliśmy ten trudny czas, a teraz wspólnie będziemy budować nową rzeczywistość. W tym miejscu chciałbym wszystkim podziękować, że byliście z nami, staliście ramię w ramię stawiając czoło przeciwnościom losu i wspieraliście Nas. Dzięki temu łatwiej było nam przetrwać, a teraz nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy i pracować żeby kroczyć w stronę realizacji naszych marzeń. Przed nami wiele wyzwań, ale jestem przekonany, że wszystko będzie już toczyć się swoim rytmem. Za chwilę nabór do kolejnych klas Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego, obozy w Niechorzu. Pandemia pokrzyżowała plany dotyczące powołania Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego, ale co się odwlecze to nie uciecze. Dokumenty zostały złożone i wystartujemy za rok. Szykujemy kilka niespodzianek mniejszych i większych. Na horyzoncie atrakcyjne turnieje, a przede wszystkim wyczekiwane z utęsknieniem boje ligowe, do których przygotujemy się należycie. Będzie się działo po jasnej stronie mocy bo jestem pewny, że wyszliśmy z mroku silniejsi i przygotowani by poradzić sobie z każdym wyzwaniem jakie przyniesie nam los. SG

 
Okiem trenera Sebastiana Zgódki 01-06-2020

Chyba nikt z nas nie przypomina sobie, kiedy wcześniej rozbrat z piłką nożną trwał tak długo. Z jednej strony dla każdego z nas, szczególnie dla młodych zawodników każdy dzień zwłoki, każdy dzień bez treningu nie przybliżał do osiągnięcia wymarzonych sukcesów indywidualnych i drużynowych. Z drugiej zaś strony z pewnością pozwolił dostrzec rzeczy, których normalnie byśmy nawet nie zauważyli goniąc za marzeniami. Cieszę się, że wróciliśmy do zajęć, tym bardziej widząc zaangażowanie, pasję i chęć wykorzystania treningu maksymalnie. Mam nadzieje, że podczas tak długiej przerwy każdy starannie odrobił tą lekcję ze świadomością, że nie warto marnować treningu na byle jakość, a wykrzesać z niego dużo więcej niż przed przerwą. SZ

 
Kolejne zmiany w zasadach prowadzenia zajęć! 31-05-2020

Od wczoraj mamy kolejny etap odmrażania sportu. Pierwszą zmianą, która nas dotyczy to brak konieczności chodzenia na świeżym powietrzu w maseczkach. Dalej jednak trzeba zachowywać 2 metry odstępu pomiędzy osobami. Kolejna ważna rzecz to mamy zmieniony limit osób, które mogą uczestniczyć w zajęciach i zawodach – jest to 150 osób. Dzięki temu mamy ułatwioną sytuację gdyż na wielu obiektach mieliśmy dotąd z tym problemy, można też grać już sparingi. Dalej jednak obowiązuje zakaz uczestnictwa widzów i kibiców, zatem rodzice muszą pozostać poza obiektami sportowymi. Poniżej zmienione zasady na jakich pracujemy.

Czasowe Zasady Prowadzenia Zajęć - 2020-05-30
Sekcja Piłki Nożnej
(pozostałe zasady regulaminu klubu i obiektu oraz zasad prowadzenia zajęć pozostają bez zmian)

• W zajęciach brać udział mogą tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy nie objęci są kwarantanną w związku z pandemią koronawirusa.

• Rodzicom zawodników niepełnoletnich i innym osobom towarzyszącym nie wolno przebywać na obiekcie.

• Pomiędzy treningami zachowuje się 15 (piętnaście) minutowy bufor czasowy aby nie dochodziło do zetknięcia się zawodników poszczególnych grup treningowych.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) z uwagi, że wejście i zejście odbywa się osobnymi furtkami i nie dochodzi do kontaktu pomiędzy poszczególnymi grupami treningi odbywają się jeden po drugim.

• Czas trwania poszczególnych zajęć określa odrębny grafik. Przychodzimy na zajęcia dokładnie 5 (pięć) minut przed ich rozpoczęciem i czekamy przed obiektem na wejście zachowując dystans pomiędzy osobami nie mniejszy niż 2 (dwa) metry. Zawodników z przed wejścia odbiera trener lub inna osoba wyznaczona i wprowadza na obiekt. Wyjście zawodników z obiektu odbywa się na takiej samej zasadzie. Ze względów bezpieczeństwa zawodnicy spóźnieni nie będą wpuszczani na zajęcia.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) wejście odbywa się przez furtkę główną przy bramie od ul. Jeziornej, a wyjście przez furtkę boczną od ul. Goczałkowickiej co zapewnia, brak kontaktu pomiędzy grupami. W przypadku innych obiektów decyzję w tej sprawie podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz podawania sobie rąk. Witamy się i żegnamy słownie bądź poprzez machnięcie ręki.

• Na terenie obiektu poza boiskiem obowiązuje zasada dystansu pomiędzy osobami nie mniejsza niż 2 (dwa) metry i w takim przypadku nie wymagane jest posiadanie maseczek.

• Na terenie obiektu nie wolno korzystać z szatni i węzła sanitarnego z wyłączeniem WC. Przy umywalce znajduje się instrukcja mycia rąk, a zasady tam zawarte mają być każdorazowo praktykowane. Przed każdym treningiem i po jego zakończeniu następuje dezynfekcja WC.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) wchodzimy do toalety bocznymi drzwiami budynku. W przypadku innych obiektów decyzję w tej sprawie podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) przy umywalce znajduje się specjalne mydło bakteriologiczne. W przypadku innych obiektów decyzję w sprawie rodzaju mydła podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Każda osoba wchodząca na obiekt i z niego schodząca obowiązkowo dezynfekuje ręce. Dozowniki znajdują się przy furtkach obiektu po stronie wewnętrznej.

• Zaleca się aby zawodnicy przychodzili na boisko już przebrani w strój do treningu. W przypadku kiedy jest to niemożliwe i zawodnik będzie się przebierał musi robić to tylko i wyłącznie w wyznaczonej strefie ODPOCZYNKU. W strefie ODPOCZYNKU zawodnicy oddaleni muszę być od siebie 2 (dwa) metry.

• Zawodnicy przynoszą napoje, które muszą być oznaczone aby nie doszło do ich pomylenia. Napoje też nie mogą opuszczać wyznaczonej strefy ODPOCZYNKU. Zawodnicy nawadniają się tylko w tej strefie.

• Na wszelkich zewnętrznych obiektach sportowych (boiska) może przebywać łącznie do 150 osób uczestników zajęć lub zawodów. Ograniczenie nie stosuje się do obsługi obiektu.

• Podczas zajęć czy zawodów zaleca się nie zbliżanie się do siebie zawodników bez konieczności. Staramy się zachowywać odstęp pomiędzy zawodnikami 2 (dwa) metry. Szczególnie istotne jest to podczas przerw w grze czy treningu.

• Obowiązuje całkowity zakaz dotykania rękami piłek i wszelkiego sprzętu treningowego.

• Przed każdym treningiem i po jego zakończeniu następuje dezynfekcja całego sprzętu, który był używany do zajęć i innych przedmiotów, które mogły być dotykane przez zawodników oraz strefy ODPOCZYNKU.

 
Vipol - dziękuje chłopcom za wytrwałość! 29-05-2020

Jak informowaliśmy wcześniej otrzymaliśmy od naszego sponsora wspaniałe pakiety z prezentami. Jest to dar dla zawodników klubu, którzy wykazali się wielką determinacją uczestnicząc w zajęciach on-line i aktywnie dalej kontynuują zajęcia już na boiskach. Przez ostatnie dwa tygodnie większość pakietów została rozdana, kolejne powędrują do chłopców w przyszłym tygodniu. Radość jak widzieliśmy była duża, a zawartość wzbudziła zainteresowanie. Dziękujemy firmie VIPOL, że jest z nami, to zaszczyt mieć takiego partnera!

 
Okiem Prezesa 28-05-2020

Wiele osób zastanawia się nad tym wszystkim co nas ostatnio dotknęło. Niezależnie od poglądów na kwestie jak sobie z tym radzimy, jedno jest pewne. Dzisiejszy świat jest otwarty, przemieszczamy się bez ograniczeń co sprzyja rozwojowi wszelkich chorób. Musimy nauczyć się z tym żyć gdyż podobne przypadki mogą się powtarzać. Wyciągnąć z obecnej sytuacji możemy jednak pewną naukę. Zdrowy, dotleniony i wypoczęty organizm człowieka jest najlepszym zabezpieczeniem przed każdą praktycznie chorobą wirusową. Dlatego też potrzeba nam tego co my lansujemy w klubie. Jak najwięcej sportu, piłki nożnej co daje tężyznę fizyczną i dotlenia organizm. Potem prysznic, dobry zdrowy posiłek i odpowiedni wypoczynek. Tak kształtowany organizm będzie sam zwalczał choroby, a nawet jak się przytrafią to pokona je bez problemu. Dlatego też zapraszamy wszystkich na treningi, na wyjazdy obozowe. Dzięki takiemu podejściu szczepimy się w naturalny i bezpieczny sposób. AT

 
Bluza z kapturem! 26-05-2020

Kończy się powoli koszmar w jakim wszyscy żyliśmy. Odmraża się wszystko wokół nas. Nie możemy iść pod prąd i też odkrywamy powoli przygotowane wcześniej niespodzianki. Od jutra mamy w ofercie odzieży klubowej nowy produkt. Wspaniała bawełniana bluza z kapturem, którą można używać wszędzie, nie tylko w klubie czy na kibicowanie. W zawiązku z tym zmienia się też druk zamówienia, który jest już do pobrania w zakładce Klub. W druku tym mamy podane rozmiary bluz, które są takie same jak rozmiary koszulek polo gdyż jest to produkt tej samej hiszpańskiej firmy. Mamy nadzieję, że bluzy będą się wszystkim podobały – nam bardzo! Zapraszamy do zakupów!

 
Płatności! 25-05-2020

Najtrudniejsze chwile za nami. Bardzo ciężko było nam przetrwać gdyż utraciliśmy w znaczący sposób wpływy zewnętrzne, składki też otrzymywaliśmy w bardzo ograniczonej ilości. Bardzo dziękujemy tym, którzy opłacali je regularnie. Nie jest tajemnicą, że bez pieniędzy nie można żyć i pracować, nas to dotyczy w taki sam sposób. Dlatego też prosimy tych, którzy mają braki w płatnościach aby dokonywali uzupełnienia wpłat. Prosimy też aby bieżące opłacanie składek było zgodnie z zasadami czyli maksymalnie do 10 każdego miesiąca. Jest to w obecnym stanie rzeczy bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania klubu. Dlatego też trenerzy będą w większy sposób kontrolować i egzekwować stany płatności – prosimy o zrozumienie.

 
Obozy letnie - Niechorze 2020 23-05-2020

Z informacji prasowych wynika, że już niedługo władze podadzą warunki na jakich mogą odbywać się obozy i zgrupowania dzieci podczas wakacji. Jednymi z podstawowych kryteriów będą prawdopodobnie ilości dzieci w grupach. W związku z tym prosimy o deklarację zawodników, którzy chcą jechać na obóz do Niechorza (oba wyjazdy). Trenerzy będą zbierać takie deklaracje ustne w swoich drużynach i w ten sposób będziemy mogli ustalić ilości w grupach aby się przygotować do wyjazdu. Bardzo prosimy aby wszyscy zadeklarowali się w maksymalnym terminie do 31-05-2020 (niedziela). Deklaracja nie jest równoznaczna z przyjęciem na obóz i nie zobowiązuje też do uczestnictwa w nim. Kiedy ogłosimy zapisy będą zapewne ograniczone miejsca i o przyjęciu będzie decydowała kolejność wpłat.

Obozy będą organizowane na takich samych zasadach jak w latach wcześniejszych. Planując obóz na zwykłych zasadach mamy koszt 1.820,00 za 10 dni. Nie wiemy w jaki sposób na cenę wpłyną obostrzenia sanitarne. Cena może pozostać bez zmian, a również może wzrosnąć - miejmy nadzieję, że nie w znaczący sposób. Jeżeli będą jakieś pytania dotyczące obozu i tego jak zwykle on wygląda to prosimy o kierowanie ich do trenerów lub o kontakt bezpośrednio z klubem (mail lub telefon). Jesteśmy pewni, że pogoda nam dopisze oraz, że taki wyjazd będzie równie bezpieczny jak ten z rodzicami. Wspólny pobyt nie będzie w żadnym zakresie bardziej niebezpieczny niż bieżące treningi czy zwykłe codzienne życie. Wiele będzie za to korzyści w sferze tak fizycznej, jak i psychicznej co teraz jest po miesiącach samotności niezmiernie istotne dla naszych chłopców.  

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
34. kolejka Ekstraklasy 05-07-2020

ŁKS Łódź, Korona Kielce i Arka Gdynia to zespoły, które praktycznie pożegnały się z Ekstraklsą. Ligowy byt utrzymała Wisła Kraków. Nadal mistrzostwa nie może być pewna Legia Warszawa, która w prestiżowym meczu uległa Lechowi Poznań. Dzięki tej wygranej "Kolejorz" przesunął się na podium w ligowej tabeli. Sposób na dobrze ostatnio spisującą się defensywę Lechii Gdańsk znalazła Cracovia Kraków. 

ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
Bramki: Pirulo (7) - Turgeman (46), (53) k.

Korona Kielce - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Tzimopoulos (82) - Nalepa (7)

Raków Częstochowa -  Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
Bramki: Tudor (69) - Guldan (10), Bohar (43)

Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: Jóźwiak (24), Kamiński (29) - Lewczuk (71)

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0:3 (0:0)
Bramki: Lopes (48), Spilak (70), Hanca (90+4) k.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0)
Bramki: Drygas (3), Frączczak (35) k. - Prikryl (82), Puljic (90+3) k.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
Bramki: Parzyszek (35)

W poniedziałęk zagrają: 
Wisła Płock - Górnik Zabrze (18:00)

Finał Pucharu Niemiec 04-07-2020

Bayern Monachuim zdobywcą piłkarskiego Pucharu Niemiec. W finale bawarczycy pokonali Bayer Leverkusen a do zwycięstwa poprowadził ich Robert Lewandowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Tym samym Bayern Monachuim zdobył swój dwudziesty Puchar Niemiec w historii. 

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:4 (0:2)
Bramki: Bender (64), Havertz (90) k. - Alaba (16), Gnabry (24), Lewandowski (59), (89)

33. kolejka Ekstraklasy 30-06-2020

W meczu kończącym trzydziestą trzecią kolejkę spotkań Cracovia Kraków pokonała Pogoń Szczecin. "Pasy" mimo wciąż nieustabilizowanej formy mają realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się snajper Lecha Poznań Christan Gytkjaer, który na swoim koncie na dwadzieścia jeden ligowych trafień i o sześć goli wyprzeda Jorge Felixa (Piast Gliwice).

Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: Zech (22) sam., van Amersfoort (77) - Nunes (91)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 66-31
2. Piast Gliwice 54 37-30
3. Lech Poznań  54 59-31
4. Śląsk Wrocław  53 47-39
5. Lechia Gdańsk 52 44-43
6. Cracovia Kraków 49 44-35
7. Jagiellonia Białystok 48 44-42
8. Pogoń Sczecin  46 30-34
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 45-46
10. Górnik Zabrze 47 45-42
11. Zagłębie Lubin 44 54-50
12. Wisła Płock 42 39-51
13. Wisła Kraków 41 40-50
14. Arka Gdynia  33 33-52
15. Korona Kielce 30 24-43
16. ŁKS Łódź 21 27-59


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

33. kolejka Ekstraklasy 29-06-2020

Mimo trudnych warunków atmosferycznych kibice we Wrocławiu obejrzeli bardzo interesujące widowsko, w którym to Śląsk Wrocław podzielił się punktami z Lechem Poznań. Kolejne trzy punkty zainkasowała gdańska Lechia. O końcowym sukcesie zespołu znad morza zdecydowała znakomita druga połowa. Tym występem zespół Piotra Stokowca wysłał komunikat, że do ostatniej kolejki będzie się bił o europejskie puchary.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:2 (0:1)
Bramki:Puerto (76), Łabojko (85) - Gytkjaer (17), Moder (82) k.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)
Bramki: Puljić (45) - Zwoliński (47), (74)

W poniedziałek zagrają:
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (18:00)

33. kolejka Ekstraklasy 28-06-2020

Ekstraklasa finiszuje a pewna utrzymania wydaje się być już Wisła Kraków. Na drugim biegunie walka o czołowe lokaty. Legia Warszawa podzieliła się punktami z Piastem Gliwice w meczu na szczycie tabeli. Gliwiczanie prowadzili jednak w końcówce meczu nie sprostali atakom gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu. Pozostali kandydaci do występów w europejskich pucharach rozegrają swoje mecze w niedzielę.

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3:2 (2:0)
Bramki: Piątkowski (27), Schwarz (42), Kościelny (65) - Kun (57) sam., da Silva (82)

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:1 (1:1)
Bramki: Baszkirow (21), (67) - Forsell (45)

Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Sheridan (19), Tomasik (38)

Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Rosołek (84) - Felix (59) k.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Turgeman (47)

W niedzielę zagrają:
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (15:00)
Śląsk Wrocław - Lech Poznań (17:30)

32. kolejka Ekstraklasy 26-06-2020

Nie zwalnia tempa piłkarska Ekstraklasa. W tej kolejce bezbramkowe remisy odnotowały zespoły walczące o najwyższe lokaty w lidze. W dalszym ciągu swoisty "patent" na zespół Piasta Gliwice ma Lechia Gdańsk. Miłą niespodziankę sprawiła Arka Gdynia wygrywając swoje spotkanie z zawsze niewygodnym dla przeciwników Zagłębiem Lubin. Dzięki zwycięstwu w swoim pojedynku duży krok w kierunku utrzymania poczyniła Wisła Kraków.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2 (2:1)
Bramki: Nalepa (20) k., Jankowski (42), (69) - Boałek (45), Drazić (66)

Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramki: Malinowski (5)

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramki: Błaszczykowski (20) k.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
Bramki: Sobociński (85) - Stavros (44), Angulo (59) k., Giakoumakis (61)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (74) k.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0

Ślask Wrocław - Cracovia Kraków 3:2 (0:0)
Bramki: Płacheta (60), (79), Exposito (62) - Lopes (47), (90+3)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 64 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-29
3. Lech Poznań  53 57-29
4. Śląsk Wrocław  52 45-37
5. Lechia Gdańsk 49 42-42
6. Jagiellonia Białystok 48 43-40
7. Cracovia Kraków 46 42-34
8. Pogoń Szczecin 46 29-32
9. Górnik Zabrze 47 45-41
10. Raków Częstochowa 47 42-44
11. Zagłębie Lubin  41 52-49
12. Wisła Płock  39 37-51
13. Wisła Kraków 38 39-50
14. Arka Gdynia  33 31-39
15. Korona Kielce 30 23-41
16. ŁKS Łódź 21 27-57


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 23-06-2020

Ze zmienny szczęsciem grały w tej kolejce zespoły reprezentujące okręg mazowiecki. Wreszcie zwycięski okazał się Znicz Pruszków, dzięki skutecznym trafieniom zadanym przez gospodarzy w przeciągu dwóch minut drugiej połowy. Zgodnie z planem trzy punkty inkasuje także Radomiak Radom, który zajmuje aktulanie czwarte miejsce w tabeli.

I liga

Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice 3:1 (2:0)
Bramki: Mikita (31) k., Michalski (36), Banasiak (90) - Klabnik (55)

II liga

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 2:3 (1:2)
Bramki: Sanocki (29), Fadecki (54) - Kozłowski (9), Marciniec (18), Więdłocha (80)

Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2:1 (0:1)
Bramki: Zjawiński (59), Czarnowski (61) - Wolny (31)

Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2:0 (0:0)
Bramki: Fidziukiewicz (51), Śpiewak (61)

31. kolejka Ekstraklasy 22-06-2020

Formy z pierwszej części sezonu wciąż nie potrafią odnaleźć zespoły Cracovii Kraków oraz Pogoni Szczecin. Dobre występy przeplatają słabe spotkania i obie drużynie do niedawna aspirujące do gry w europejskich pucharach, teraz bedą musiały stoczyć twardy bój w grze o czołowe lokaty. Niespodziewanej porażki na własnym boisku doznał Piast Gliwice. 

Wisła Płock - Arka Gdynia 0:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:2 (0:0)
Bramki: Moder (66), Tiba (90+4)

Raków Częstochowa - Wisła Kraków 3:1 (1:0)
Bramki: Kościelny (20), Tijanić (55), Spała (78) - Buksa (72)

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Saief (27)

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:1)
Bramki: Lopes (76) - Runje (23), Bida (73)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Gwilia (35), (54)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 63 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-28
3. Lech Poznań  52 57-29
4. Śląsk Wrocław  49 55-31
5. Jagiellonia Białystok 47 43-40
6. Cracovia Kraków   46 40-31
7. Lechia Gdańsk  46 41-42
8. Pogoń Szczecin 45 29-32
9. Górnik Zabrze 44 42-40
10. Raków Częstochowa 44 41-44
11. Zagłębie Lubin  41 50-46
12. Wisła Płock  39 37-50
13. Wisła Kraków 35 38-50
14. Korona Kielce 30 23-40
15. Arka Gdynia  30 28-47
16. ŁKS Łódź 21 26-54


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek

31. kolejka Ekstraklasy 20-06-2020

Górnik Zabrze rzutem na taśmę pokonał Koronę Kielcę, choć do 87. minuty przegrywał rywalizację jedną bramką. Bohaterem gospodarzy Igor Angulo, który ma już ponad sto występów w Ekstraklasie. Tym razem snajper z Hiszpanii dał zabrzanom trzy punkty zdobywając gola w ostatniej minucie meczu. W drugim spotkaniu bez niespodzianki Zagłebie Lubin pokonało ŁKS Łódź.

Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:2 (1:0)
Bramki: Giakoumakis (18), Gnjatić (87) sam., Angulo (90+5) - Forsell (59), Szymusik (79)

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź 1:0 (1:0)
Bramki: Bohar (44)

W sobotę zagrają:
Wisła Płock - Arka Gdynia (15:00)
Piast Gliwice - Lech Poznań (17:30)
Raków Częstochowa - Wisła Kraków (20:00)


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA