SEKCJA TENISA ZIEMNEGO | PRZYSTANEK CAFE | CENTRUM WARSZAWA   

Niechorze (POP) dzień ósmy
pozytywnie zakręceni...
06-07-2020

Niechorze (POP) dzień siódmy
team...
05-07-2020

Niechorze (POP) dzień szósty
dobry podwieczorek...
04-07-2020

Niechorze (POP) dzień piąty
plażing...
03-07-2020

1 2 3 4

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 
Obozy letnie - Niechorze 2020 20-05-2020

Powoli wyjaśnia się kwestia obozów letnich. Z informacji jakie wychodzą z MEN i Kuratorium Oświaty wynika, że w najbliższych dniach zostanie podana decyzja o możliwości organizowania wyjazdów i o tym jakie obostrzenia muszą być zastosowane. Jak tylko władze rządowe określą warunki natychmiast poinformujemy wszystkich o tym i zbierać będziemy zapisy (wpłaty). Wyjazdy się odbędą i to już jest pewne, boimy się tylko czy obostrzenia sanitarne nie wpłyną rażąco na koszty. Wiadomo, koszt obozu musi być realny do zapłacenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakładki Obozy gdzie podane są terminy i podziały na grupy. Uśmiechamy się coraz bardziej gdyż nasz pobyt nad Bałtykiem w naszym Niechorzu powoli nabiera realnych kształtów.  

 
Kluby Patronackie - kwiecień 2020 18-05-2020

Minął kwiecień, kolejny miesiąc pracy w nienaturalnych dla nas warunkach. Wraz z naszymi klubami partnerskimi – APN HattrickKS Ursynów i TS Falenica wspólnie stawialiśmy czoła trudnościom towarzyszącym obecnym formom szkolenia. Wymienialiśmy się licznymi informacjami i pomysłami, które mogły być przydatne w pracy z zawodnikami. Treningi w formie zdalnej mimo, że nie niosą ze sobą tak wartościowego bagażu jak te boiskowe, to mają też swoje plusy. W rozmowach z naszymi partnerami zwróciliśmy uwagę na kilka pozytywów. Zawodnicy trenując samodzielnie kształtują swoją samodyscyplinę, a mnogość ćwiczeń w formach izolowanych wyraźnie wpływa na poprawę techniki ich wykonania. Przejawia się to zarówno w zajęciach naszych diabełków jak i małych piłkarzy w naszych klubach partnerskich. Oczywiście wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na to co dzisiaj jest faktem czyli na powrót do zwykłych zajęć. Szykujemy się na ciężką pracę aby odrobić to co straciliśmy, jesteśmy jednak silniejsi gdyż ta trudna sytuacja wzmocniła każdy z naszych klubów z osobna i nas jako grupę przyjaciół razem. 

 
Vipol - dziękuje chłopcom za wytrwałość! 18-05-2020

Wreszcie trenujemy! Minione dwa miesiące były dla nas wszystkich bardzo ciężkie. Wytrzymaliśmy to jednak i znów możemy się spotykać. Ten wspaniały czas został okraszony przez naszego sponsora czyli firmę VIPOL. Otrzymaliśmy pakiety prezentów zawierające różne gadżety w tym również klubowe. Pakiety te od dzisiaj zaczynamy rozdawać. Otrzymają je (oczywiście zdezynfekowane) wszyscy obecnie trenujący zawodnicy. W ten sposób VIPOL dziękuje wszystkim za wytrwałość w treningach on-line, za poświęcenie i za trud. Jesteśmy bardzo szczęśliwi móc znowu kopać piłkę, a szczególnie wiedząc, że mamy takiego partnera. PRACUJEMY RAZEM to hasło, które zawsze jest z logo VIPOL – nie są to puste słowa.

 
Od poniedziałku działamy już na 100%! 17-05-2020

Po kilku dniach ograniczonych treningów od poniedziałku (18-05-2020) w pełni wracamy do gry. W zakładce Treningi mamy skorygowany grafik aktualnych zajęć. Praktycznie poza drobnymi korektami godzin wszystko jest bez zmian. Czekamy na udostępnienie boiska na ul. Cyrklowej i wtedy Praga-Południe z Wawrem wróci do sytuacji planowanej. W przypadku Górnego Mokotowa na tą chwilę zastąpiliśmy boisko przy ul. Wałbrzyskiej obiektami Warszawianki. Tu też czekamy na otwarcie szkolnego obiektu.

Z uwagi na obostrzenia na niektórych obiektach gdzie nie ma możliwości bezkolizyjnych przejść zajęcia do odwołania będą minimalnie skracane. Poszczególni trenerzy mają wiedzę gdzie i jak mają to robić – rodzice będą przez nich informowani o takim stanie rzeczy. Prosimy o zrozumienie, podobnie jak w przypadku maseczek i obostrzeniu w wejściach rodziców na obiekty. Poniżej zaktualizowany dokument dokładnie wszystko określający.

Wracamy od poniedziałku również do planowanych zmian kadry i podziałów drużyn. W roczniku 2007 mamy nowego trenera, a 2014/2015 na Wilanowie i Górnym Mokotowie dzieli się na dwie rocznikowe drużyny.

Prosimy o zapoznanie się z wszystkim i w razie wątpliwości o kontaktowanie się z trenerem prowadzącym. Trenerzy będą też osobno o tym informować. Już dzisiaj można powiedzieć, że ten najtrudniejszy mecz w naszej historii został wygrany! To jest nasz wspólny sukces. Teraz czas na powrót do normalności i do realizacji planów rozwoju klubu. Obiecujemy, będzie się działo!

Czasowe Zasady Prowadzenia Zajęć - 2020-05-18
Sekcja Piłki Nożnej
(pozostałe zasady regulaminu klubu i obiektu oraz zasad prowadzenia zajęć pozostają bez zmian)


• W zajęciach brać udział mogą tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy nie objęci są kwarantanną w związku z pandemią koronawirusa.

• Rodzicom zawodników niepełnoletnich i innym osobom towarzyszącym nie wolno przebywać na obiekcie.

• Pomiędzy treningami zachowuje się 15 (piętnaście) minutowy bufor czasowy aby nie dochodziło do zetknięcia się zawodników poszczególnych grup treningowych.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) z uwagi, że wejście i zejście odbywa się osobnymi furtkami i nie dochodzi do kontaktu pomiędzy poszczególnymi grupami treningi odbywają się jeden po drugim.

• Czas trwania poszczególnych zajęć określa odrębny grafik. Przychodzimy na zajęcia dokładnie 5 (pięć) minut przed ich rozpoczęciem i czekamy przed obiektem na wejście zachowując dystans pomiędzy osobami nie mniejszy niż 2 (dwa) metry. Zawodników z przed wejścia odbiera trener lub inna osoba wyznaczona i wprowadza na obiekt. Wyjście zawodników z obiektu odbywa się na takiej samej zasadzie. Ze względów bezpieczeństwa zawodnicy spóźnieni nie będą wpuszczani na zajęcia.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) wejście odbywa się przez furtkę główną przy bramie od ul. Jeziornej, a wyjście przez furtkę boczną od ul. Goczałkowickiej co zapewnia, brak kontaktu pomiędzy grupami. W przypadku innych obiektów decyzję w tej sprawie podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz podawania sobie rąk. Witamy się i żegnamy słownie bądź poprzez machnięcie ręki.

• Na terenie obiektu poza boiskiem obowiązuje zasada dystansu pomiędzy osobami nie mniejsza niż 2 (dwa) metry.

• Na terenie obiektu nie wolno korzystać z szatni i węzła sanitarnego z wyłączeniem WC. Przy umywalce znajduje się instrukcja mycia rąk, a zasady tam zawarte mają być każdorazowo praktykowane. Przed każdym treningiem i po jego zakończeniu następuje dezynfekcja WC.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) wchodzimy do toalety bocznymi drzwiami budynku. W przypadku innych obiektów decyzję w tej sprawie podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) przy umywalce znajduje się specjalne mydło bakteriologiczne. W przypadku innych obiektów decyzję w sprawie rodzaju mydła podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Każda osoba wchodząca na obiekt i z niego schodząca obowiązkowo dezynfekuje ręce. Dozowniki znajdują się przy furtkach obiektu po stronie wewnętrznej.

• Zaleca się aby zawodnicy przychodzili na boisko już przebrani w strój do treningu. W przypadku kiedy jest to niemożliwe i zawodnik będzie się przebierał musi robić to tylko i wyłącznie w wyznaczonej strefie ODPOCZYNKU. W strefie ODPOCZYNKU zawodnicy oddaleni muszę być od siebie 2 (dwa) metry.

• Każdy zawodnik wchodzący na obiekt musi posiadać maseczkę, którą można zdjąć dopiero na boisku w wyznaczonej strefie ODPOCZYNKU. Po zejściu z boiska maseczkę należy założyć ponownie. Zawodnicy, którzy przebierają się w strefie ODPOCZYNKU chowają maseczkę do torby. Zawodnicy, którzy przychodzą na boisko już przebrani muszą mieć ze sobą torbę do której schowają na czas zajęć maseczkę. Dozwolone jest też trenowanie w maseczce.

• Zawodnicy przynoszą napoje, które muszą być oznaczone aby nie doszło do ich pomylenia. Napoje też nie mogą opuszczać wyznaczonej strefy ODPOCZYNKU. Zawodnicy nawadniają się tylko w tej strefie.

• Na boisku może przebywać 14 (czternastu) zawodników i 2 (dwóch) trenerów. Ograniczenie nie stosuje się do obsługi obiektu.

Na pełnowymiarowym boisku bazy klubu (ul. Jeziorna 2) może przebywać 22 (dwudziestu dwóch) zawodników i 4 (czterech) trenerów. W przypadku podziału boiska na dwie części na każdej z połówek może przebywać 16 (szesnastu) zawodników i 3 (trzech) trenerów. Ograniczenie nie stosuje się do obsługi obiektu.

• Podczas treningu zaleca się nie zbliżanie się do siebie zawodników bez konieczności. Staramy się zachowywać odstęp pomiędzy zawodnikami 2 (dwa) metry. Szczególnie istotne jest to podczas przerw w grze czy treningu.

• Obowiązuje całkowity zakaz dotykania rękami piłek i wszelkiego sprzętu treningowego.

• Przed każdym treningiem i po jego zakończeniu następuje dezynfekcja całego sprzętu, który był używany do zajęć i innych przedmiotów, które mogły być dotykane przez zawodników oraz strefy ODPOCZYNKU.

 
Edukacyjne informacje 15-05-2020

Już w poniedziałek w naszym CLXIV Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego odbywać się będzie pierwsze spotkanie naborowe. Będzie ono niestety on-line ale zaraz potem widzieć się będziemy już na boiskach. Odbędą się treningi testowe aby poznać się nawzajem i zobaczyć na co nas stać. Uzupełniamy nabór do rocznika 2004 i przyjmujemy nowe roczniki 2005 i 2006. Wymagania mamy duże, poprzeczka postawiona jest wysoko gdyż plany mamy również ambitne.

Niestety koronawirus pokrzyżował nam plany z powołaniem Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. Liczyliśmy, że od września przyjmować będziemy chętnych od klasy IV do VIII, a tu musimy o rok przesunąć nasze plany. Przepraszamy wszystkich, którzy czekali na powołanie tej placówki. Nie jest to nasza wina, pokonała nas natura. Przygotowania jednak trwają i z każdym tygodniem posuwamy się do przodu. Obecnie mamy już pisma zatwierdzające z Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy i z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Teraz czekamy na decyzję Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Liczymy, że nasi dzielnicowi włodarze wiedząc jak pracujemy szybko i bez problemów podejmą decyzję. Wrzesień 2021 zatem powinien być dla nas bardzo szczęśliwy.

 
Już za chwilę pierwszy trening! 14-05-2020

Już za chwilę pierwsze treningi na boiskach. Powoli się rozkręcamy, otwieramy powoli wszystkie placówki i boiska. Mamy dopracowane i zalegalizowane procedury bezpieczeństwa. Mamy też środki dezynfekujące i maseczki. Tutaj wielkie podziękowania dla firmy MADAX BHP z Częstochowy gdyż wszystko to otrzymaliśmy w prezencie. Jak widać są ludzie na których można liczyć. Teraz przestrzegając wszystkich zasad ruszamy do boju!

 
Startujemy! 13-05-2020

Tak jak informowaliśmy od jutra (14-05-2020) ruszamy z zajęciami na boiskach. Bardzo prosimy o wyrozumiałość gdyż nie wszystkie obiekty są już otwarte. Mamy grafik na pierwsze dni, a z każdym kolejnym będziemy go rozszerzać. Drużyny powoli wchodzą w zajęcia, w pierwszych dnia jeszcze też zostawiamy treningi on-line. Ponieważ od poniedziałku (18-05-2020) będą zmniejszenia kolejnych obostrzeń więc mamy nadzieję, że bardzo szybko dojdziemy do realizacji planowanego planu zajęć. Niepokoi jedynie sytuacja na Pradze-Południe gdzie miejscowe władze nie chcą otworzyć obiektów szkolnych. Będziemy interweniować lub starać się doraźnie zabezpieczyć inne miejsca zajęć.

Od dzisiejszego wieczoru trenerzy drużyn, które jutro i w następnych dniach będą trenować osobiście nawiążą  kontakt z zawodnikami (rodzicami) aby poinformować ich gdzie i kiedy będą odbywać się zajęcia. Wszystko technicznie mamy przygotowane do startu więc nic, tylko trenować!

Na podstawie zarządzenia miasta opracowaliśmy warunki na jakich będą odbywały się treningi. Kiedy wejdą w życie po niedzieli kolejne zmiany dokument ten będziemy nowelizować i dostosowywać się do niego w życiu praktycznym. Bardzo prosimy wszystkich o zrozumienie. To nie my to wszystko wymyśliliśmy, my dla bezpieczeństwa zawodników i samych siebie musimy przestrzegać tego z żelazną dyscypliną. Dokument wywieszony jest już w klubie, otrzymali go też wszyscy trenerzy aby w pełni przyswoić przed startem zajęć.

Czasowe Zasady Prowadzenia Zajęć - 2020-05-14
Sekcja Piłki Nożnej
(pozostałe zasady regulaminu obiektu i zasad prowadzenia zajęć pozostają bez zmian)


• W zajęciach brać udział mogą tylko i wyłącznie zarejestrowani zawodnicy K.S. Delta Warszawa, którzy nie objęci są kwarantanną w związku z pandemią koronawirusa.

• Rodzicom zawodników niepełnoletnich i innym osobom towarzyszącym nie wolno przebywać na obiekcie.

• Pomiędzy treningami zachowuje się 15 (piętnaście) minutowy bufor czasowy niezależnie czy jest, czy nie ma możliwości zetknięcia się zawodników poszczególnych grup treningowych.

• Czas trwania poszczególnych zajęć określa odrębny grafik. Przychodzimy na zajęcia dokładnie 5 (pięć) minut przed ich rozpoczęciem i czekamy przed obiektem na wejście zachowując dystans pomiędzy osobami nie mniejszy niż 2 (dwa) metry. Zawodników z przed wejścia odbiera trener lub inna osoba wyznaczona i wprowadza na obiekt. Wyjście zawodników z obiektu odbywa się na takiej samej zasadzie. Ze względów bezpieczeństwa zawodnicy spóźnieni nie będą wpuszczani na zajęcia.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) wejście odbywa się przez furtkę główną przy bramie od ul. Jeziornej, a wyjście przez furtkę boczną od ul. Goczałkowickiej co zapewnia, brak kontaktu pomiędzy grupami. W przypadku innych obiektów decyzję w tej sprawie podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz podawania sobie rąk. Witamy się i żegnamy słownie bądź poprzez machnięcie ręki.

• Na terenie obiektu poza boiskiem obowiązuje zasada dystansu pomiędzy osobami nie mniejsza niż 2 (dwa) metry.

• Na terenie obiektu nie wolno korzystać z szatni i węzła sanitarnego z wyłączeniem WC. Przy umywalce znajduje się instrukcja mycia rąk, a zasady tam zawarte mają być każdorazowo praktykowane. Przed każdym treningiem i po jego zakończeniu następuje dezynfekcja WC.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) wchodzimy do toalety bocznymi drzwiami budynku. W przypadku innych obiektów decyzję w tej sprawie podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na terenie bazy klubu (ul. Jeziorna 2) przy umywalce znajduje się specjalne mydło bakteriologiczne. W przypadku innych obiektów decyzję w sprawie rodzaju mydła podejmuje zarządca obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

• Każda osoba wchodząca na obiekt i z niego schodząca obowiązkowo dezynfekuje ręce. Dozowniki znajdują się przy furtkach obiektu po stronie wewnętrznej.

• Zaleca się aby zawodnicy przychodzili na boisko już przebrani w strój do treningu. W przypadku kiedy jest to niemożliwe i zawodnik będzie się przebierał musi robić to tylko i wyłącznie w wyznaczonej dla siebie strefie ODPOCZYNKU. Strefy ODPOCZYNKU poszczególnych zawodników oddalone są od siebie 2 (dwa) metry.

• Każdy zawodnik wchodzący na obiekt musi posiadać maseczkę, którą można zdjąć dopiero na boisku przy wyznaczonej dla siebie strefie ODPOCZYNKU. Po zejściu z boiska maseczkę należy założyć ponownie. Zawodnicy, którzy przebierają się w strefie ODPOCZYNKU chowają maseczkę do torby. Zawodnicy, którzy przychodzą na boisko już przebrani muszą mieć ze sobą torbę do której schowają na czas zajęć maseczkę. Dozwolone jest też trenowanie w maseczce.

• Zawodnicy przynoszą napoje, które muszą być oznaczone aby nie doszło do ich pomylenia. Napoje też nie mogą opuszczać wyznaczonej dla każdego zawodnika strefy ODPOCZYNKU. Zawodnicy nawadniają się tylko w tych strefach.

• Na boisku może przebywać maksymalnie 6 (sześć) zawodników i trener. Ograniczenie nie stosuje się do obsługi obiektu.

• Podczas treningu zaleca się nie zbliżanie się do siebie zawodników bez konieczności. Staramy się zachowywać odstęp pomiędzy zawodnikami 2 (dwa) metry. Szczególnie istotne jest to podczas przerw w grze czy treningu.

• Obowiązuje całkowity zakaz dotykania rękami piłek i wszelkiego sprzętu treningowego.

• Przed każdym treningiem i po jego zakończeniu następuje dezynfekcja całego sprzętu, który był używany do zajęć i innych przedmiotów, które mogły być dotykane przez zawodników oraz wyznaczonych dla poszczególnych zawodników stref ODPOCZYNKU.

 
WRDPP - sesja 13-05-2020 13-05-2020

Pierwsza od połowy marca sesja Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego za nami. Dzisiaj pracowaliśmy on-line i to nie ze strachu, a z rozsądku. Zapoznaliśmy się z raportem miasta opisującym sytuację w jakiej się znaleźliśmy w wyniku pandemii. Nie napawa to wszystko optymizmem więc trzeba działać. Będziemy starać się aby pogorszenie się finansów publicznych w jak najmniejszym zakresie wpłynęło na warszawskie organizacje pozarządowe. To jest teraz priorytet naszej kończącej się kadencji. Trwają obecnie wybory, których nie można było przełożyć. Wszystko jednak przebiega internetowo więc nie ma żadnego zagrożenia. Liczymy na to, że organizacje będą licznie oddawać głosy na swoich wybranych kandydatów. Jest to ważne aby członkowie kolejnej Rady mieli w tym trudnym czasie silny mandat.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 
Zakończenie rozgrywek ligowych! 11-05-2020

Nieuniknione stało się faktem. MZPN anulował wszystkie rozgrywki młodzieżowe rundy wiosennej sezonu 2019/2020. My dokonaliśmy podobnej decyzji też w przypadku lig wewnętrznych. W zawiązku z tym grafiki ligowe również zaczynają znikać z zakładek drużyn na klubowej stronie. Do wakacji nie będzie też dla żadnych sparingów czy innego rodzaju rywalizacji i to niezależnie od poziomu wiekowego i poziomu zaawansowania zespołu. Do gry wracamy od końca sierpnia, a teraz skupiamy się na tym aby wznowić zajęcia na boiskach. W tej kwestii niebawem będzie więcej informacji. 

 
Czasowe zawieszenie zajęć! 04-05-2020

Niestety z uwagi na brak wytycznych Głównej Inspekcji Sanitarnej określającej dokładnie na jakich zasadach można organizować zajęcia sportowe władze Warszawy postanowiły wstrzymać je na obiektach miejskich do momentu ogłoszenia stosownych przepisów szczegółowych. Długo zastanawialiśmy się i konsultowaliśmy jak my mamy się zachować w zaistniałej sytuacji. Uważamy, że przestrzeganie prawa i bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego my też wznowimy zajęcia dopiero kiedy będą stosowne przepisy sanitarne. Wiemy, że pojawią się kluby, które rozpoczną wcześniej, uważamy jednak, że ten dzień lub kilka nie zmienią wiele, a bezpieczeństwo naszych zawodników jest najważniejsze. W dniu dzisiejszym zgodnie z wcześniejszymi informacjami mamy przerwę, od jutra wznowimy dla wszystkich zajęcia on-line. Jesteśmy w pełni gotowi pełni nadziei, że już naprawdę niedługo znów będziemy mogli trenować również na boiskach. Bardzo prosimy o zrozumienie i przepraszamy za zamieszanie ale to nie my za nie odpowiadamy. Dziwi dlaczego tak duża instytucja jak GIS wiedząc, od tygodnia o zmianie przepisów i otwieraniu obiektów sportowych nie przygotowała odpowiednich dokumentów.

<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] >>>

 Sezon 2020/2021
 Sezon 2019/2020
 Sezon 2018/2019
 Sezon 2017/2018
 Sezon 2016/2017
 Sezon 2015/2016
 Sezon 2014/2015
 Sezon 2013/2014
 Sezon 2012/2013
 Sezon 2011/2012
 Sezon 2010/2011
 Sezon 2009/2010
 Sezon 2008/2009
 Sezon 2007/2008
 Sezon 2006/2007
 Sezon 2005/2006
Vipol Hattrick Akademia Piłki Nożnej
Towarzystwo Sportowe Falenica Select - players choice
Marcon KS Ursynów Warszawa
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
[1]  [2]  [3]   >>>
34. kolejka Ekstraklasy 05-07-2020

ŁKS Łódź, Korona Kielce i Arka Gdynia to zespoły, które praktycznie pożegnały się z Ekstraklsą. Ligowy byt utrzymała Wisła Kraków. Nadal mistrzostwa nie może być pewna Legia Warszawa, która w prestiżowym meczu uległa Lechowi Poznań. Dzięki tej wygranej "Kolejorz" przesunął się na podium w ligowej tabeli. Sposób na dobrze ostatnio spisującą się defensywę Lechii Gdańsk znalazła Cracovia Kraków. 

ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
Bramki: Pirulo (7) - Turgeman (46), (53) k.

Korona Kielce - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Tzimopoulos (82) - Nalepa (7)

Raków Częstochowa -  Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
Bramki: Tudor (69) - Guldan (10), Bohar (43)

Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: Jóźwiak (24), Kamiński (29) - Lewczuk (71)

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0:3 (0:0)
Bramki: Lopes (48), Spilak (70), Hanca (90+4) k.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:0)
Bramki: Drygas (3), Frączczak (35) k. - Prikryl (82), Puljic (90+3) k.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
Bramki: Parzyszek (35)

W poniedziałęk zagrają: 
Wisła Płock - Górnik Zabrze (18:00)

Finał Pucharu Niemiec 04-07-2020

Bayern Monachuim zdobywcą piłkarskiego Pucharu Niemiec. W finale bawarczycy pokonali Bayer Leverkusen a do zwycięstwa poprowadził ich Robert Lewandowski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Tym samym Bayern Monachuim zdobył swój dwudziesty Puchar Niemiec w historii. 

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:4 (0:2)
Bramki: Bender (64), Havertz (90) k. - Alaba (16), Gnabry (24), Lewandowski (59), (89)

33. kolejka Ekstraklasy 30-06-2020

W meczu kończącym trzydziestą trzecią kolejkę spotkań Cracovia Kraków pokonała Pogoń Szczecin. "Pasy" mimo wciąż nieustabilizowanej formy mają realne szanse na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się snajper Lecha Poznań Christan Gytkjaer, który na swoim koncie na dwadzieścia jeden ligowych trafień i o sześć goli wyprzeda Jorge Felixa (Piast Gliwice).

Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: Zech (22) sam., van Amersfoort (77) - Nunes (91)
 

Zespół Pkt. Br. 
Grupa Mistrzowska
1. Legia Warszawa 65 66-31
2. Piast Gliwice 54 37-30
3. Lech Poznań  54 59-31
4. Śląsk Wrocław  53 47-39
5. Lechia Gdańsk 52 44-43
6. Cracovia Kraków 49 44-35
7. Jagiellonia Białystok 48 44-42
8. Pogoń Sczecin  46 30-34
Grupa Spadkowa
9. Raków Częstochowa 50 45-46
10. Górnik Zabrze 47 45-42
11. Zagłębie Lubin 44 54-50
12. Wisła Płock 42 39-51
13. Wisła Kraków 41 40-50
14. Arka Gdynia  33 33-52
15. Korona Kielce 30 24-43
16. ŁKS Łódź 21 27-59


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 14-16 spadek

33. kolejka Ekstraklasy 29-06-2020

Mimo trudnych warunków atmosferycznych kibice we Wrocławiu obejrzeli bardzo interesujące widowsko, w którym to Śląsk Wrocław podzielił się punktami z Lechem Poznań. Kolejne trzy punkty zainkasowała gdańska Lechia. O końcowym sukcesie zespołu znad morza zdecydowała znakomita druga połowa. Tym występem zespół Piotra Stokowca wysłał komunikat, że do ostatniej kolejki będzie się bił o europejskie puchary.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:2 (0:1)
Bramki:Puerto (76), Łabojko (85) - Gytkjaer (17), Moder (82) k.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)
Bramki: Puljić (45) - Zwoliński (47), (74)

W poniedziałek zagrają:
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (18:00)

33. kolejka Ekstraklasy 28-06-2020

Ekstraklasa finiszuje a pewna utrzymania wydaje się być już Wisła Kraków. Na drugim biegunie walka o czołowe lokaty. Legia Warszawa podzieliła się punktami z Piastem Gliwice w meczu na szczycie tabeli. Gliwiczanie prowadzili jednak w końcówce meczu nie sprostali atakom gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu. Pozostali kandydaci do występów w europejskich pucharach rozegrają swoje mecze w niedzielę.

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 3:2 (2:0)
Bramki: Piątkowski (27), Schwarz (42), Kościelny (65) - Kun (57) sam., da Silva (82)

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:1 (1:1)
Bramki: Baszkirow (21), (67) - Forsell (45)

Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Sheridan (19), Tomasik (38)

Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
Bramki: Rosołek (84) - Felix (59) k.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Turgeman (47)

W niedzielę zagrają:
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (15:00)
Śląsk Wrocław - Lech Poznań (17:30)

32. kolejka Ekstraklasy 26-06-2020

Nie zwalnia tempa piłkarska Ekstraklasa. W tej kolejce bezbramkowe remisy odnotowały zespoły walczące o najwyższe lokaty w lidze. W dalszym ciągu swoisty "patent" na zespół Piasta Gliwice ma Lechia Gdańsk. Miłą niespodziankę sprawiła Arka Gdynia wygrywając swoje spotkanie z zawsze niewygodnym dla przeciwników Zagłębiem Lubin. Dzięki zwycięstwu w swoim pojedynku duży krok w kierunku utrzymania poczyniła Wisła Kraków.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2 (2:1)
Bramki: Nalepa (20) k., Jankowski (42), (69) - Boałek (45), Drazić (66)

Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramki: Malinowski (5)

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Bramki: Błaszczykowski (20) k.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
Bramki: Sobociński (85) - Stavros (44), Angulo (59) k., Giakoumakis (61)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Paixao (74) k.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0

Ślask Wrocław - Cracovia Kraków 3:2 (0:0)
Bramki: Płacheta (60), (79), Exposito (62) - Lopes (47), (90+3)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 64 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-29
3. Lech Poznań  53 57-29
4. Śląsk Wrocław  52 45-37
5. Lechia Gdańsk 49 42-42
6. Jagiellonia Białystok 48 43-40
7. Cracovia Kraków 46 42-34
8. Pogoń Szczecin 46 29-32
9. Górnik Zabrze 47 45-41
10. Raków Częstochowa 47 42-44
11. Zagłębie Lubin  41 52-49
12. Wisła Płock  39 37-51
13. Wisła Kraków 38 39-50
14. Arka Gdynia  33 31-39
15. Korona Kielce 30 23-41
16. ŁKS Łódź 21 27-57


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic 23-06-2020

Ze zmienny szczęsciem grały w tej kolejce zespoły reprezentujące okręg mazowiecki. Wreszcie zwycięski okazał się Znicz Pruszków, dzięki skutecznym trafieniom zadanym przez gospodarzy w przeciągu dwóch minut drugiej połowy. Zgodnie z planem trzy punkty inkasuje także Radomiak Radom, który zajmuje aktulanie czwarte miejsce w tabeli.

I liga

Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice 3:1 (2:0)
Bramki: Mikita (31) k., Michalski (36), Banasiak (90) - Klabnik (55)

II liga

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 2:3 (1:2)
Bramki: Sanocki (29), Fadecki (54) - Kozłowski (9), Marciniec (18), Więdłocha (80)

Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2:1 (0:1)
Bramki: Zjawiński (59), Czarnowski (61) - Wolny (31)

Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2:0 (0:0)
Bramki: Fidziukiewicz (51), Śpiewak (61)

31. kolejka Ekstraklasy 22-06-2020

Formy z pierwszej części sezonu wciąż nie potrafią odnaleźć zespoły Cracovii Kraków oraz Pogoni Szczecin. Dobre występy przeplatają słabe spotkania i obie drużynie do niedawna aspirujące do gry w europejskich pucharach, teraz bedą musiały stoczyć twardy bój w grze o czołowe lokaty. Niespodziewanej porażki na własnym boisku doznał Piast Gliwice. 

Wisła Płock - Arka Gdynia 0:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:2 (0:0)
Bramki: Moder (66), Tiba (90+4)

Raków Częstochowa - Wisła Kraków 3:1 (1:0)
Bramki: Kościelny (20), Tijanić (55), Spała (78) - Buksa (72)

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Saief (27)

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:1)
Bramki: Lopes (76) - Runje (23), Bida (73)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Gwilia (35), (54)
 

Zespół Pkt. Br. 
1. Legia Warszawa 63 65-30
2. Piast Gliwice 53 36-28
3. Lech Poznań  52 57-29
4. Śląsk Wrocław  49 55-31
5. Jagiellonia Białystok 47 43-40
6. Cracovia Kraków   46 40-31
7. Lechia Gdańsk  46 41-42
8. Pogoń Szczecin 45 29-32
9. Górnik Zabrze 44 42-40
10. Raków Częstochowa 44 41-44
11. Zagłębie Lubin  41 50-46
12. Wisła Płock  39 37-50
13. Wisła Kraków 35 38-50
14. Korona Kielce 30 23-40
15. Arka Gdynia  30 28-47
16. ŁKS Łódź 21 26-54


1 - el. Ligi Mistrzów, 2-3 Liga Europy 15-16 spadek

31. kolejka Ekstraklasy 20-06-2020

Górnik Zabrze rzutem na taśmę pokonał Koronę Kielcę, choć do 87. minuty przegrywał rywalizację jedną bramką. Bohaterem gospodarzy Igor Angulo, który ma już ponad sto występów w Ekstraklasie. Tym razem snajper z Hiszpanii dał zabrzanom trzy punkty zdobywając gola w ostatniej minucie meczu. W drugim spotkaniu bez niespodzianki Zagłebie Lubin pokonało ŁKS Łódź.

Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:2 (1:0)
Bramki: Giakoumakis (18), Gnjatić (87) sam., Angulo (90+5) - Forsell (59), Szymusik (79)

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź 1:0 (1:0)
Bramki: Bohar (44)

W sobotę zagrają:
Wisła Płock - Arka Gdynia (15:00)
Piast Gliwice - Lech Poznań (17:30)
Raków Częstochowa - Wisła Kraków (20:00)


[1]  [2]  [3]   >>>
ZAPISY
Copyright © 2013 K.S. DELTA WARSZAWA