<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
[17]  [18]  [19]  [20]  [21]   >>>

Zmiana wysokości składek i aktualizacja Regulaminu Klubu (SPN) 26-04-2023

Od dłuższego czasu rosną radykalnie ceny wszystkich produktów, nośników energetycznych, opłat pracowniczych (ZUS) oraz kosztów wynajmu bazy sportowej. Staraliśmy się dotychczas kompensować wzrosty wydatków z wpływów dodatkowych i redukcji niektórych kosztów. Wszystko to, aby jak najdłużej nie zmieniać wysokości składek czyli opłaty członkowsko – administracyjnej oraz opłaty za szkolenie. Niestety doszliśmy do momentu kiedy musimy zareagować, prosimy o zrozumienie gdyż nie jesteśmy w stanie inaczej prawidłowo funkcjonować. Od maja następują zmiany opłat. Nie zmieniamy opłaty za szkolenie, która dalej pozostaje w wysokości 0,00 (zero złotych). Niestety podnosimy opłatę członkowsko – administracyjną do wysokości 300,00 (trzysta złotych) dla starszych i do wysokości 150,00 (sto pięćdziesiąt złotych) dla grup przedszkolnych. Wszystkie opłacone składki do ostatniego dnia kwietnia za miesiące następne będą honorowane i nie trzeba dopłacać różnicy. Na koniec kwietnia pojawi się w zakładce Klub aktualizacja Regulaminu Klubu (SPN) gdzie znajdować się będą stosowne zapisy. Jeszcze raz prosimy o zrozumienie.

Mecz ligowy z Barca Academy Warszawa 25-04-2023

We wtorkowy wieczór stawiliśmy się na Jeziornej, aby rozegrać zaległe spotkanie z zespołem Barca Academy Warszawa. Po ostatnim nie udanym meczu chcieliśmy udowodnić przede wszystkim sami sobie, że potrafimy lepiej grać w piłkę i walczyć do samego końca o jak najlepszy rezultat. Niestety rywalizację rozpoczęliśmy od efektownej bramki samobójczej, co nie ustawiło nas w zbyt komfortowej sytuacji. Po nerwowym początku z minuty na minutę poprawialiśmy naszą grę i coraz częściej stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką gości. W pierwszej połowie kilkukrotnie byliśmy blisko wyrównania, jednak brakowało skutecznej finalizacji. Przeciwnicy próbowali pokusić się o kolejną bramkę, ale nasza defensywa była bardzo trudna do sforsowania. Kierujący linią obrony Stasiek po profesorsku czytał wszystkie zamiary rywala i był zawsze tam gdzie piłka, a Puchy przy odpowiedniej koncentracji był dziś nie do pokonania dla żadnego z zawodników gości. Po zmianie stron przycisnęliśmy rywala jeszcze mocniej, czego efektem były liczne akcje podbramkowe. Na kwadrans przed końcem udało się wyrównać za sprawą świetnego uderzenia Zaliwy. Chcieliśmy pójść za ciosem i jeszcze bardziej podkręciliśmy tempo gry, a nasze akcje były coraz lepsze. Niestety liczba sytuacji nie przełożyła się na tą jedną jedyną, która wyprowadziła by nas na upragnione prowadzenie. Z pewnością czujemy niedosyt jeśli chodzi o wynik, ale na pewno możemy być zadowoleni z naszej gry. Brawo Panowie, to był dobry mecz w naszym wykonaniu! DP

K.S. Delta Warszawa - Barca Academy Warszawa 1:1 (0:1)

Bramka: 45' Zaliwski K. - Materliński M.

Skład: Mech W. - Kosowski K., Serokin S., Jarzyński S. - Pawełko A., Zaliwski K., Snarski M., Kwiatkowski A. - Wieczorkowski S.

Wchodzący: Kapelko F., Kasprzykowski S., Materliński M., Pyza S., Strozik K., Zarzycki F.

Powołania 2011 24-04-2023
2011
Mecz ligowy z Barca Academy Warszawa

25-04-2023 (wtorek) 18:15, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2
Zbiórka 25-04-2023 (wtorek) 17:15, 02-911 Warszawa, ul. Jeziorna 2, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Jarzyński Szymon, Kapelko Filip, Kasprzykowski Szymon, Kosowski Kacper, Kwiatkowski Adam, Materliński Mikołaj, Mech Wiktor, Pawełko Artur, Pyza Szymon, Serokin Stanisław, Snarski Mikołaj, Strozik Kajetan, Wieczorkowski Szymon, Zaliwski Kajetan, Zarzycki Filip

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (komplet treningowy, getry, dres treningowy, ortalion), sprzęt reprezentacyjny (dres reprezentacyjny, koszulka polo lub czerwona, skarpetki, w okresie letnim spodenki hotelowe, w okresie zimowym kurtka zimowa, czapka, rękawiczki), buty piłkarskie KORKI, ochraniacze, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Mecz ligowy z Legia Warszawa SA 23-04-2023

W niedzielne popołudnie graliśmy na wyjeździe z warszawską Legią. Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężkie zadanie z mocnym przeciwnikiem więc wyszliśmy na boisko w bojowych nastrojach. Niestety bardzo szybko prosty błąd spowodował utratę pierwszej bramki. Próbowaliśmy stworzyć sobie okazje do wyrównania i przez większą część pierwszej połowy gra była wyrównana. Niestety nam nie udało się skutecznie zagrozić bramce gospodarzy, za to rywale zdołali podwyższyć prowadzenie, co kompletnie wybiło nas z gry. Na drugą połowę chcieliśmy wyjść w innych nastrojach i zacząć grać na wyższych obrotach, jednak na chęciach się skończyło, a to za mało na tak dobrze dysponowanego przeciwnika. Legia postawiła dzisiaj trudne warunki, z którymi sobie nie poradziliśmy przez co zanotowaliśmy wysoką porażkę. Już za dwa dni będzie okazja do rehabilitacji, także głowy do góry, jeszcze cała runda przed nami! DP

Legia Warszawa SA - K.S. Delta Warszawa 9:0 (4:0)

Skład: Mech W. - Kosowski K., Serokin S., Jarzyński S. - Zarzycki F., Zaliwski K., Snarski M., Kwiatkowski A. - Wieczorkowski S.

Wchodzący: Kapelko F., Kasprzykowski S., Materliński M., Multarzyński S., Pawełko A., Radecki J.

Powołania 2011 21-04-2023
2011
Mecz ligowy z Legia Warszawa

23-04-2023 (niedziela) 14:00, Urszulin, ul. Legionistów 3
Zbiórka 23-04-2023 (niedziela) 13:00, Urszulin, ul. Legionistów 3, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Jarzyński Szymon, Kapelko Filip, Kasprzykowski Szymon, Kosowski Kacper, Kwiatkowski Adam, Materliński Mikołaj, Mech Wiktor, Multarzyński Stanisław, Pawełko Artur, Radecki Jakub, Serokin Stanisław, Snarski Mikołaj, Wieczorkowski Szymon, Zaliwski Kajetan, Zarzycki Filip

Zgrupowanie Szkoleniowe (Łódź) sierpień 2023 21-04-2023

Bardzo przepraszamy za zamieszanie ale z uwagi na ustalenia z rywalami (sparingi) zmuszeni jesteśmy zmienić termin wyjazdu na sierpniowe Zgrupowanie Szkoleniowe do Łodzi. Jedziemy dwa tygodnie później niż zaplanowaliśmy (28-08-2023 - 31-08-2023). W zakładce Obozy i grafiku na stronie jest już zrobiona korekta. Bardzo prosimy o uwzględnienie tego w planach sierpniowych. Przypominamy też, że po powrocie z obozu w Niechorzu zespoły cały czas trenują w Warszawie!

Strozik Kajetan 21-04-2023

Dziś urodziny obchodzi Strozik Kajetan

Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.

Serokin Stanisław 20-04-2023

Dziś urodziny obchodzi Serokin Stanisław

Mecz ligowy z KS Drukarz Warszawa 16-04-2023

Długo czekaliśmy na inaugurację wiosennej rundy rozgrywek ligowych, ale gdy ta już nastała to ogrom emocji wynagrodził nam te oczekiwania. Pierwszą połowę meczu z Drukarzem zaczęliśmy bardzo odważnie, chcieliśmy przejąć inicjatywę, ale nie do końca nam to wychodziło. Mimo dogodnych okazji, nie potrafiliśmy skutecznie zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza gości. Za to rywale po jednej z akcji uruchomili swojego napastnika, który uniknął pozycji spalonej i otworzył wynik spotkania. Niestety kilka minut później po katastrofalnym błędzie naszego zawodnika, sprezentowaliśmy przeciwnikom kolejną okazje, z której chętnie skorzystali i podwyższyli swoje prowadzenie. W przerwie nieco ochłonęliśmy i z nowym planem ruszyliśmy na drugą połowę z zamiarem odwrócenia losów spotkania. Determinacja i zaangażowanie opłaciło się, a debiutujący w meczu o stawkę Mikołaj dał nam kontaktowe trafienie. W kolejnych minutach emocje rosły, nie brakowało twardej gry i kar minutowych. Na kwadrans przed końcem doskonałe podanie Kosy, fantastycznym strzałem głową wykończył Artur dzięki czemu wyrównaliśmy stan rywalizacji. Na tym jednak nie poprzestaliśmy i do końca graliśmy o pełną pulę. Kilka minut po bramce wyrównującej, po podaniu Zaliwy skutecznym uderzeniem popisał się Wieczor czym wywołał szał radości wśród zawodników i kibiców. Jeszcze przed końcem ten sam duet przeprowadził kolejną akcję, która podwyższyła nasze prowadzenie i ustaliła wynik spotkania. Brawo Panowie, że mimo ciężkiego początku, do samego końca byliście jednością i każdy z Diabełków wierzył w końcowe zwycięstwo. Determinacja się opłaciła i możemy się dziś cieszyć z udanej inauguracji ligowej. DP

K.S. Delta Warszawa - KS Drukarz Warszawa 4:2 (0:2)

Bramki: 36’ Snarski M. - Kwiatkowski A., 46’ Pawełko A. - Kosowski K., 51’ Wieczorkowski S. - Zaliwski K., 57’ Wieczorkowski S. - Zaliwski K.

Wchodzący: Kasprzykowski S., Materliński M., Pawełko A., Pawluczuk J., Strozik K.