2019 Konstancin-Jeziorna

<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]
>>>

Sparing z UKS Talent Warszawa (II zespół) 05-12-2020

Dzisiejszego dnia przyszło nam rywalizować z rezerwami  UKS Talent Warszawa. Początek meczu pokazał, że będzie to wyrównane spotkanie. Drużyna z Targówka szybko strzeliła bramkę, kilka minut później po ładnej akcji Filipa doprowadzamy do remisu. Gol za gol – tak można podsumować pierwszą połowę spotkania. Druga odsłona zaczęła się dla nas znakomicie, szybko dwie strzelone bramki dodały nam pewności siebie. Wydawało się, że mamy już mecz pod kontrolą. Nic bardziej mylnego, zespół gospodarzy wykorzystał nasze błędy w obronie i odpowiedział dwoma golami. Jednak w ostatniej kwarcie to Diabełki były bardziej skuteczne w finalizacji ataku i  dzięki temu to my wracamy z podniesionymi głowami do domów. Zaprezentowaliśmy się dobrze na tle silnej fizycznie drużyny z Targówka. Jednak dużo nauki jeszcze przed nami, ale jesteśmy pewni, że zmierzamy we właściwym kierunku. TR

UKS Talent Warszawa II – K.S. Delta Warszawa II 6:7 (3:3)

Bramki: 4’ De Virion F. – Majcher-Ross N., 9’ De Virion F., 29’ Majcher-Ross N., 33’ Kowalczyk T. – De Virion F., 35’ Kowalczyk T. – Masiul M., 41’ Kowalczyk T., 54’ Kowalczyk T. – Majcher-Ross N.

Skład: Kowalczyk T. – Janiszewski I. – De Virion F., Rybarczyk B. – Majcher-Ross N.

Wchodzący: Gendaj F., Kościjański W., Masiul M., Miros W.

Sparing z UKS Talent Warszawa 05-12-2020

Dzisiejszego pięknego poranka rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny. Na samym początku przeciwnik doszedł do dwóch sytuacji strzeleckich, następnie my zagroziliśmy gospodarzom. Nasza pierwsza akcja podbramkowa okazała się skuteczna, a gola otwierającego wynik spotkania uzyskał Olek Gorzelnik. W ciągu następnych pięciu minut, Olek zdobył kolejne dwie bramki i tym samym udało mu się w dość szybkim czasie skompletować klasycznego hattricka. Przeciwnik zdobył gola w samej końcówce, na którego my znowu odpowiedzieliśmy trafieniem Filipa. Pierwsza kwarta była dobra w naszym wykonaniu, odróżnialiśmy okazję do zdobycia, a także realizowaliśmy inne założenia przedmeczowe. Na początku drugiej kwarty gospodarze zdobyli bramkę. Kolejne gole w tej kwarcie padły już tylko dla naszej drużyny, co ciekawe i nie typowe dla tej kategorii wiekowej, dwa z nich padły po strzałach głową. Ta kwarta również była dobra w naszym wykonaniu. Zaraz po gwizdku dającym sygnał na rozpoczęcie trzeciej kwarty, po ładnym rajdzie Filipa Kubieńca, zakończonym strzałem w lewy dolny róg bramki prowadziliśmy już przewagą sześciu trafień. Chwilę później w zbyt prostej sytuacji straciliśmy trzeciego gola. Na naszą odpowiedź nie trzeba było długo czekać, piłkę w siatce umieścił Tymek po uprzednim dośrodkowaniu z prawej strony Filipa. W tej kwarcie, po naszych strzałach, piłka jeszcze dwa razy zatrzepotała w siatce przeciwnika, zaś gospodarze wpisali się na listę strzelców tylko raz. W ostatniej kwarcie zespół wyglądał gorzej, nie udało nam się w niej zdobyć żadnej bramki, przeciwnik strzelił zaś jednego gola. W ostatnich piętnastu minutach niepotrzebnie wdaliśmy się z przeciwnikiem w jego grę. Zbyt mało staraliśmy się grać w piłkę, a tym samym realizować nasze założenia. Sparing można uznać za częściowo udany, jednak, żeby być bardziej zadowolonym, musimy prezentować równy poziom gry, od pierwszej do ostatniej minuty. Okazję do jeszcze lepszego występu będziemy mieli już jutro. JK

UKS Talent Warszawa - K.S. Delta Warszawa 4:12 (2:7)

Bramki: 3’ Gorzelnik A.  – Noga T, 8’ Gorzelnik A., 10’ Gorzelnik A.  – Ziemlewski B, 13’ Kubieniec F. – Ziemlewski B., 19’ Noga T., 22’ Gorzelnik A. – Noga T, 24’ Ziemlewski B. – Noga T, 33’ Kubieniec., 38’ Gorzelnik T. – Kubieniec F., 40’ Kubieniec F. – Gorzelnik T, 42’ Wasiak S., 45’ Ziemlewski B.

Skład: Wasiak S. – Gorzelnik A. – Ziemlewski B., Noga T. – Gorzelnik O.

Wchodzący: Kubieniec F, Szczepański T.

Powołania 2013 03-12-2020
2013
Turniej Lwy Lechistanu Cup - Turniej Finałowy

06-12-2020 (niedziela) 10:15, Warszawa, ul. Wiertnicza 26
Zbiórka 06-12-2020 (niedziela) 9:30, Warszawa, ul. Wiertnicza 26, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Burzyński Oskar, Figurov Igor, Kurzyński Mikołaj, Marciniak Michał, Noga Teodor, Pasik Cezary, Sawicki Jerzy

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Powołania 2014 02-12-2020
2014
Sparing z Real Varsovia

06-12-2020 (niedziela) 13:30, Warszawa, ul. Duracza 8 (Park Olszyna)
Zbiórka 06-12-2020 (niedziela) 13:00, Warszawa, ul. Duracza 8 (Park Olszyna), w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Masiul Michał, Szczepański Tytus, Wasiak Stefan, Ziemlewski Bartosz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

2014
Sparing z UKS Talent Warszawa II

05-12-2020 (sobota) 10:30, Warszawa, ul. Trocka 4
Zbiórka 05-12-2020 (sobota) 10:00, Warszawa, ul. Trocka 4, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: De Virion Filip, Gendaj Fryderyk, Janiszewski Ignacy, Kościjański Wilhelm, Kowalczyk Tomasz, Majcher-Roos Nikodem, Masiul Michał, Miros Wit, Rybarczyk Bartosz, Sulik Ignacy

Wasiak Stefan 02-12-2020

Dziś urodziny obchodzi Wasiak Stefan

Szczęścia, zdrowia, pomyślności z okazji urodzin życzą rogate dusze znad Jeziorka.

2014
Sparing z UKS Talent Warszawa

05-12-2020 (sobota) 9:00, Warszawa, ul. Trocka 4

Zawodnicy: Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Noga Teodor, Szczepański Tytus, Wasiak Stefan, Ziemlewski Bartosz

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-12-2020

Kolejne trzydzieści dni minęło w oka mgnieniu. W listopadzie chłopcy wykazywali się dobrą  frekwencją na treningach. Na samych zajęciach nasze małe diabełki pracowały z należytą koncentracją, i skupieniem. Na twarzach młodych zawodników,  widać było też radość i uśmiech. Te pozytywne emocje, towarzyszyły im zwłaszcza w trakcie końcowych gier czy rzutów karnych. Dobra praca w pozytywnej atmosferze sprzyja rozwojowi młodych sportowców co można zaobserwować na bieżąco. W minionym miesiącu, rozegraliśmy trzy sparingi. Były to dla nas cenne lekcje. Dwa ostatnie mecze z FC Lesznowolą oraz Varsovią były nie tylko pokazem skutecznej gry, ale co najważniejsze, udawało nam się w nich realizować nasze założenia przedmeczowe. Jest to dla nas bardzo pozytywny znak, świadczący o tym, że zespół się rozwija. W listopadzie odbyło się także kolejne Mini EURO. Na imprezie tej, zjawiła się liczna grupa reprezentująca nasz zespół. Jestem pewien, że chłopcy świetnie się na niej bawili. Przed nami grudzień, a wraz z nim kolejne okazję do piłkarskiego rozwoju. Już nie możemy się doczekać. JK

Mini EURO - listopad 2020 29-11-2020

Dzisiejszego listopadowego poranka odbyła się kolejna edycja naszego turnieju dla najmłodszych. W Mini EURO wzięły udział dzieci trenujące w klubie, urodzone w latach 2014, 2015 oraz 2016. W wydarzeniu gościliśmy także licznie przybyłych zawodników z naszych klubów partnerskich: TS FalenicaAPN Hattrick Białystok oraz  KS Ursynów. Było dużo grania, a co najważniejsze cała impreza przysporzyła naszym chłopcom masę uśmiechów, radości i pozytywnych chwil. Jesteśmy pewni, że chłopcy z jeszcze większym zamiłowaniem wrócą teraz na treningi. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.