<<<   [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]

Powołania 2014 14-10-2020
2014
Sparing z KS Wilanów

17-10-2020 (sobota) 9:00, Warszawa, ul. Syta 123
Zbiórka 17-10-2020 (sobota) 8:30, Warszawa, ul. Syta 123, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: De Virion Filip, Gendaj Fryderyk, Gorzelnik Aleksander, Gorzelnik Tymon, Kubieniec Filip, Noga Teodor, Wasiak Stefan, Ziemlewski Bartosz

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).

Sparing z UKS Irzyk Warszawa 10-10-2020

Dzisiejszego pięknego popołudnia przyszło nam się zmierzyć z zespołem UKS Irzyk Warszawa. Naszym przeciwnikiem okazał się zespół dopiero początkujący, w związku z czym mecz od pierwszego gwizdka do samego końca stał pod kątem naszej dużej przewagi. Pierwsza kwarta zakończyła się pięcio-bramkowym zwycięstwem naszych diabełków, a z każdą kolejną drużyna systematycznie powiększała swój dorobek. Ostatecznie zespół zwyciężył bardzo wysoko. Co cieszy, zwycięstwo naszych chłopców zostało osiągnięte w dobrym stylu. Drużyna grała ładnie w piłkę, oraz co najważniejsze, realizowała nasze założenia przedmeczowe. Chłopcy tak trzymać! JK

UKS Irzyk Warszawa -  K.S. Delta Warszawa 1:17 (1:7)

Bramki: 2’ Ziemlewski B., 3’ Gorzelnik A. – Kubieniec F., 4’ Gorzelnik A., 10’ Gorzelnik A., 15’ Gorzelnik T., 19’ Ziemlewski B. – Noga T., 23’ Ziemlewski B. – Kubieniec F., 33’ Gorzelnik A., 34’ Gorzelnik A., 36’ Gorzelnik A. – Kubieniec F., 40’ Gorzelnik A.,  41’ Noga T. – Kubieniec F., 48’ Ziemlewski B., 53’ Noga T., 55’ Wasiak S., 56’ Wasiak A. – Gorzelnik A., 59’ Wasiak S. – Gorzelnik A.

Skład: Noga T. – Gorzelnik T. – Ziemlewski B., Gorzelnik A. – Kubieniec F.

Wchodzący: Gendaj F., Wasiak S.

Powołania 2013 08-10-2020
2013
Mecz ligowy z MKS Polonia Warszawa

10-10-2020 (sobota) 10:30, Warszawa, ul. Syta 123

Zawodnicy: Burzyński Oskar, Chmiel Antoni, Fuks Jan, Marciniak Michał, Ostaszewski Franciszek, Pasik Cezary, Sawicki Jerzy, Wasiak Stefan

Zasady prowadzenia zajęć (pandemia) 08-10-2020

Od soboty obowiązują w kraju nowe zasady związane z pandemią koronawirusa. Podstawowa różnica to obowiązkowe noszenie maseczek nawet na świeżym powietrzu. Przypominamy o tym wszystkim rodzicom i zawodnikom. W sobotę na naszej stronie opublikujemy zaktualizowane zasady przebywania na naszym obiekcie (będzie też informacja zewnętrzna). Na innych obiektach zasady ustalają właściciele tych obiektów. Wszelkie zajęcia i rozgrywki sportowe prowadzimy bez zmian.

Powołania 2014 07-10-2020
2014
Sparing z UKS Irzyk Warszawa

10-10-2020 (sobota) 13:40, Warszawa, ul. Irzykowskiego 1a
Zbiórka 10-10-2020 (sobota) 13:15, Warszawa, ul. Irzykowskiego 1a, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zmiana miejsca i godziny treningu! 06-10-2020

W związku z coraz szybciej zapadającymi ciemnościami począwszy od 13-10-2020 do końca października wtorkowe zajęcia drużyny 2014 odbywać się będą o godzinie 18:00 na boisku przy ul. Merliniego 2 (Warszawianka Górna).

Powołania 2013 02-10-2020
2013
Mecz ligowy z STF Champion

03-10-2020 (sobota) 12:15, Warszawa, ul. Baletowa 164
Zbiórka 03-10-2020 (sobota) 11:45, Warszawa, ul. Baletowa 164, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Bryszewski Leon, Burzyński Oskar, Lompert Miłosz, Noga Teodor, Ostaszewski Franciszek, Sawicki Jerzy, Wasiak Stefan

Preiss Oskar 01-10-2020

Dziś urodziny obchodzi Preiss Oskar

Od kolegów i od kadry moc serdeczności dzisiaj płynie. Niech ten dzień urodzin szczęściem i spełnieniem marzeń się stanie.

Okiem trenera Jana Klechniowskiego 01-10-2020

Za nami drugi miesiąc sezonu 2020/2021, kolejny miesiąc intensywnych treningów. Pracę wykonaliśmy bardzo dużą, a frekwencja jest wzorowa co pozwala mieć pewność, że będą efekty. Kluczem do uzyskania rezultatów w prawie każdej dziedzinie jest właśnie systematyczność. Cieszę się, że nasze diabełki to rozumieją, i przychodzą tak często i licznie na treningi. We wrześniu podczas zajęć koncentrowaliśmy się na rozwoju podstawowych elementów techniki takich jak prowadzenie piłki czy uderzenie piłki wewnętrzną częścią stopy. Chłopcy są bardzo zaangażowani podczas treningów, a efekty ich rozwoju widać gołym okiem. Wszyscy pracują z uśmiechami na ustach. W minionym miesiącu rozegraliśmy dwa mecze sparingowe. W obydwu z nich pokazaliśmy się z dobrej strony, a także nauczyliśmy się bardzo wiele. Przed nami kolejny miesiąc, a wraz z nim wiele radości związanej z trenowaniem piłką nożną. JK

Sparing z FC Lesznowola 26-09-2020

Dzisiejszego popołudnia przyszło nam rozegrać spotkanie z drużyną FC Lesznowola. Mecz ten rozpoczął się dla nas wyśmienicie. Trzy minuty po pierwszym gwizdku sędziego, udało nam się zdobyć gola otwierającego wynik spotkania. Ładną zespołową akcję pewnym strzałem do bramki zakończył Bartek Ziemlewski. Chwilę później nasz zespół wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. W zamieszaniu pod polem karnym przeciwnika dobrze znalazł się Filip. Oddał on uderzenie w kierunku bramki. Strzał ten po drodze odbił się od przeciwnika po czym wpadł do siatki kompletnie myląc bramkarza gości. W pierwszej kwarcie zobaczyliśmy jeszcze dwa gole dla naszej drużyny. Autorami tych trafień byli Filip a także Teo. Chłopcy zdominowali przeciwnika, grając ładnie podaniami. Druga kwarta przyniosła zmiany personalne na pozycjach. W tej części meczu nasza gra nie układała się, mieliśmy problem z doskokiem przeciwnika, po wznowieniu od bramki, i nie do końca realizowaliśmy nasze założenia w ataku.  Efektem czego często traciliśmy piłkę już na własnej połowie. W tej kwarcie gospodarze zdobyli dwie bramki. W trzeciej kwarcie, po indywidualnej akcji Olka podwyższyliśmy nasze prowadzenie. Po tym trafieniu, przeciwnik w krótkim odstępie czasu zdobył dwie bramki. W samej jednak końcówce tej części rywalizacji Teo wykazał się dużą czujnością. Teodor odebrał piłkę bramkarzowi, który dosyć długo ją przetrzymywał, a następnie wbił ją do pustej bramki. W ostatniej kwarcie chłopcy stworzyli sobie kilka dobrych okazji. Niestety w tej części, na drodze do podwyższenia wyniku, stanęła nasza słaba skuteczność. Nasza gra mogła się jednak podobać. Na kilka minut przed końcem, przeciwnik zdobył kolejną bramkę, a w samej końcówce mógł doprowadzić do remisu. Na szczęście na „posterunku” był wtedy Filip. Gratuluje wam chłopcy odniesionego zwycięstwa, przeciwnik postawił nam dzisiaj trudne warunki. JK

FC Lesznowola -  K.S. Delta Warszawa 5:6 (2:4)

Bramki: 3’ Ziemlewski B., 5’ Kubieniec F., 12’ Kubieniec F., 13’ Noga T., 16’ Gorzelnik O., 26’ Noga T.

Skład: Gorzelnik A. – Gorzelnik T. – Ziemlewski B., Noga T. – Kubieniec F.